Udziałowiec?

Porozmawiajmy o integracji w ruchu drogowym.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez sonix » czwartek 02 grudnia 2004, 18:06

I co brachu? - Autopol-Service. nawet nie odpisałeś na priva. Mam czas i mogę poświęcić czas na pomoc niepełnosprawnym. Tak sie rwiesz do roboty a nic nie odpisałeś. Może tylko nowinki piszesz. Właśnie- jestem w tym względzie złośliwy. Bo jak ktoś proponuje pomoc to olewasz!!!

Poza tym mnóstwo niepełnosprawnych siedzi przed kompem i pracuje, Pewnie by zajrzeli i z nami pogadali w jaki sposób im pomóc. Zresztą nie widać czy ten z którym piszę jest niepełnosprawny, więc może i piszą ale z tresci nie wynika. Przeglądając forum to jedyne rozmowy Autopolu z moderatorem można odnotować.

Zły a nie złośliwy...
Avatar użytkownika
sonix
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela 14 listopada 2004, 12:42
Lokalizacja: Prabuty

Postprzez autopol-serwis » piątek 03 grudnia 2004, 10:49

sonix napisał(a):I co brachu? - Autopol-Service. nawet nie odpisałeś na priva. Mam czas i mogę poświęcić czas na pomoc niepełnosprawnym. Tak sie rwiesz do roboty a nic nie odpisałeś. Może tylko nowinki piszesz. Właśnie- jestem w tym względzie złośliwy. Bo jak ktoś proponuje pomoc to olewasz!!! ...

Jest takie powiedzonko: Boże chroń mnie od przyjaciół bo z wrogami sam sobie poradzę.
Odnoszę wrażenie, że chyba sam nie bardzo wiesz o co ci chodzi. Jeśli chcesz faktycznie pomóc, to zamiast o tym trąbić zastosuj się do tego co zostało napisane w poscie. Nie pisz tyle o swoich chęciach tylko zgłoś na adres poczta@winfor.pl , tak jak to zostało podane na http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=2126 , że chcesz wziąć udział w programie . Na dyskusje o niczym, zwłaszcza na priva, nie bardzo mam czas bo przygotowanie "nowinek" jest dość pracochłonne. to że osoby niepełnosprawne są przed komputerami to fakt. To że mimo tego nie są aktywne , przynajmniej na forum to drugi fakt. Jednak to, że będą świadkami naszej dyskusji chyba ich nie uaktywni. Zamiast ciągłych deklaracji przekaż im informację o tym co tu się dzieje, że taki AUTOPOL robi krecią robotę, zobaczymy na ile jesteś skuteczny. Poza tym pewnie przykro jest osobom (arturos, janek, wiruswww), których opinii nie dostrzegasz lub nie czytasz, oprócz elli i ciebie oni też zabierali głos na forum. :?
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Postprzez Mmeva » niedziela 05 grudnia 2004, 02:46

janek napisał(a):Tyle osób zagląda codziennie na stronę prawa jazdy i jakie są wyniki, chyba troche śmieszne :( Pomóc powinno państwo, albo zrobię to odpłatnie. Co to jest 31 albo 22 głosy na TAK na tyle osób wchodzących na forum


Rzeczywiście ankiety się co jakiś czas zmieniają; taka ankieta powinna być stała; inaczej jak ktoś w danym okresie rzadziej wchodził na stronę mogł nie zdążyć zagłosować; proponuję powrót ankiety, np wrzucenie jej do działu niepełnosprawni; żeby wszyscy mogli się wypowiedzieć.

Też mnie martwi i zarazem dziwi zaznaczanie opcji 'tak, ale odpłatnie' i 'to rola państwa'; jak winfor wprowdził płatne testy zrobiło się wielkie halo, a teraz sporo osób zaznaczyło 'tak, ale odpłatnie' - czyli co, myślenie: 'mi się należą testy bezpłatnie, ale ja nic nie będe robić za darmo' jest tu obecne, tak ? :? Smutne.

Do Sonix - rozumiem, że chcialeś ozywić dział niepełnosprawni, ale dlaczego zaatakowałeś autopola, który próbuje coś robić? - tego pojąć nie mogę.
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez sonix » niedziela 05 grudnia 2004, 09:09

Mmeva napisał(a):
janek napisał(a):Do Sonix - rozumiem, że chcialeś ozywić dział niepełnosprawni, ale dlaczego zaatakowałeś autopola, który próbuje coś robić? - tego pojąć nie mogę.


Może i masz rację, zrobiłem to za ostro. Mimo to pojawiło kilka wypowiedzi na temat niepełnosprawnych. Mnie się też dostało. Ale to nic. :)
Czy tak do końca powinno pomagać państwo tzn. cały naród :?: W pewnym zakresie tak. Nie można wyręczać ludzi we wszystkim bo staną się "roślinami". Państwo powinno tylko stworzyć warunki dla ON - infrastruktura, ulgi dla pracodawców. Organizację takie jak Autopol pomóc w znalezieniu pracy. I to wszystko. Resztę powinno pisać życie.


Pomagamy w różnych dziwnych miejscach na Ziemi a nie potrafimy pomóc ON ruchowo, psychicznie. A co z naszą biedą społeczną? Ślemy dary za granicę, wspomagamy obce dzieci a nasze głodują - świetne państwo :!:
Ochojska zajęła by się dziećmi np. z Bieszczad a nie z Kazachstanu. Wkurza mnie to, więc piszę. :twisted: Pewnie będę miał wrogów ale pogląd jest poglądem. :?
Avatar użytkownika
sonix
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela 14 listopada 2004, 12:42
Lokalizacja: Prabuty

Postprzez autopol-serwis » niedziela 05 grudnia 2004, 15:38

Mmeva napisał(a):...tego pojąć nie mogę.


:( nie tylko Ty. Myślę, że dzieciom z Bieszczad pomoc też jest potrzebna. Jednak to jest wybór tych co pomagają i nie wolno ich za to potępiać, to co lepiej żeby wcale nie pomagali ? Wydaje mi się, że dzieci z Kazachstanu nie są gorsze od innych. Jedanak jeśli chodzi o niepelnosprawnych za kierownicą, kryteria wyboru nie są aż tak drastyczne :?

sonix napisał(a): Organizację takie jak Autopol pomóc w znalezieniu pracy

No tak się składa, że AUTOPOL to na razie organizacja jednoosobowa i robi to co może, póki co więcej chyba nie da rady. Zajmuję się adaptacją samochodów dla ON a oprócz tego, non profit, tym o czym napisałem wcześniej. Nie robię z ON roślin, bo właśnie samochód przystosowany do potrzeb ON, może być warunkiem podjęcia przez nią pracy. Ulgi dla pracodawców to sprawa Sejmu, natomiast dostęp ON do motoryzacji to sprawa, którą zajmuję się od 14 lat ( i trochę się na tym znam). Więc wolę robić to o czym mam pojęcie, bo ci z Wiejskiej różnie kończą :lol:
Wydaje mi się, że jednak lepiej coś robić. Wrzucenie kogoś kto nie umie pływać na głęboką wodę i czekanie czy się nauczy czy utonie ( "Resztę powinno pisać życie. ") to może byc ryzykowne. :? Z tego co mi wiadomo moja działalność jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Dlatego wszystkich co myślą podobnie, serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dalszej współpracy :wink:
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Postprzez autopol-serwis » wtorek 07 grudnia 2004, 09:04

ella napisał(a): A może takie małe jest zainteresowanie tą sondą, że trudno na nią trafić akurat wtedy kiedy ktos wchodzi na forum czy na strone prawa jazdy. tematy sond się zmieniają co jakis czas.


Ze mną jak z dzieckiem.... :wink:

Już niedługo będzie mozna wybrać sobie sondę na pierwszej stronie. :D
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Postprzez ella » wtorek 07 grudnia 2004, 09:18

... mógłbym pomóc tutaj, w tym problemie (chodzi mi o temat pt. rewolucja?) , mając na to ok. 30 min. dziennie do dyspozycji (i tylko przy komputerze w domu) + wielkie chęci

Myślę, że wiele osób ma wolne te 30 minut + komputer + wielkie chęci. Ja też.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mmeva » wtorek 07 grudnia 2004, 23:20

No i sonda wróciła :) btw jest z nią chyba coś nie tak, po jednokrotnym zagłosowaniu powinny się pojawiać tylko wyniki; taka możliwość głosowania kilka razy może doprowadzić do ich zafalszowania.

A co do pani Ochojskiej to o ile mi wiadomo to ona organizuje Pajacyka, więc w kraju też pomaga. Zresztą najważniejsze jest to, że coś robi i takich ludzi należy podziwiać; a czy to dla ludzi z kraju czy zza granicy to chyba bez znaczenia, nie tylko w Polsce pomoc jest potrzebna.
A Ty Sonix, jak chcesz pomagać 'naszym' dzieciom to możesz to zrobić,
Twój wolny wybór i nie kłóci się to w żaden sposób z pomocą potrzebującym spoza naszego kraju.

Przypomina mi to dyskusje podejmowane często przy okazji zbiórek na pomoc schroniskom dla zwierząt i nie rozumiem niektórych argumentow typu "lepiej byście ludziom pomogli' - sa różne organizacje, sa te pomagajace ludziom jak i te kwestujace na rzecz zwierząt i jak ktoś chce pomagać zwierzętom to chwała mu za to :).
Ostatnio zmieniony wtorek 07 grudnia 2004, 23:31 przez Mmeva, łącznie zmieniany 1 raz
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez ella » wtorek 07 grudnia 2004, 23:29

po jednokrotnym zagłosowaniu powinny się pojawiać tylko wyniki; taka możliwość głosowania kilka razy może zafałszować wyniki.

Z tego samego komputera mozna tylko raz oddac głos. Jak oddasz drugi raz to pojawia się napis u góry przy wynikach sondy

Głos na tę sondę został już oddany wcześniej.
Głos nieważny.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sonix » środa 08 grudnia 2004, 08:41

Mmeva - co do zwierząt mam pewnie takie zdanie jak i Ty natomiast co do dzieci to pozostanę twardo przy swoim. W końcu to z naszych darów i podatków idzie ta pomoc. gdyby nam się dobrze w tej Polsce działo i wszystkie dzieci byłyby choć w 1% szczęśliwe to niech pomaga dzieciom na całym świecie.
Dziwna rzecz z tą pomocą - z regóły medialna. To co pokazują to się robi. Jak przestają pokazywać to zaczyna być korupcjogenne- przykład - Markot.
A później dziennikarze szukają sensacji. I tak w kółko - akcja - sensacja - akcja - sensacja.
Avatar użytkownika
sonix
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela 14 listopada 2004, 12:42
Lokalizacja: Prabuty

Postprzez autopol-serwis » środa 08 grudnia 2004, 09:14

sonix napisał(a): Dziwna rzecz z tą pomocą - z regóły medialna. To co pokazują to się robi... I tak w kółko - akcja - sensacja.


Z tym akurat się zgadzam. Dla mnie nieporozumieniem była pokazana w TV impreza na zakończenie obchodów Roku Niepełnosprawnych. Przekazanie np. domu rodzinie, w której jest osoba niepełnosprawna, to chyba przesada. Za pieniądze, które kosztowała ta impreza i ten dom, można by pomóc wielu ludziom a nie tylko tej jednej rodzinie. :? Choć jej radość jest uzasadniona.
Jednak chyba to do czego ja namawiam i proponuję nie nosi znamion "akcja - sensacja", chyba że się mylę. O ile przy Waszej pomocy uda się doprowadzic projekt do końca, to ujrzy on światło dzienne. Jednak nie jako akcja-sensacja, tylko po to, żeby informacja dotarła do jak największej ilości zainteresowanych, bo jeśli miało by to dotyczyć tylko uczestników naszego forum, to też byłoby nieporozumieniem. W tym akurat chyba sie nie mylę ? :)
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Re: Udziałowiec?

Postprzez autopol-serwis » czwartek 14 kwietnia 2005, 09:46

sonix napisał(a):... Autopol-Service ... Głównie to on podsuwa nam tematy niepełnosprawnych. Porusza temat a odpowiedzi 3-4. Tematy te mało interesują ludzi sprawnych. Czy Autopol Service potrafi tylko zaistnieć na tej stronie forum?


Ponieważ pisze o tym, na czym się zna. O ile ciebie te tematy nie interesują to masz do dyspozycji pozostałą część forum, która z kolei mnie nie interesuje dlatego tam rzadko się pokazuję :wink:
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie niepełnosprawnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości