Maly niedowlad...

Porozmawiajmy o integracji w ruchu drogowym.

Moderatorzy: ella, klebek

Maly niedowlad...

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 16 maja 2005, 12:14

"dzien dobry chcialbym sie dowiedziec cz dostane prawojazdy po paralizu zostal maly nie dowlad w prawej rece i nodze i troche mam spowolnione ruchy bo mi w tychach powiedzieli ze jestem niebezpieczny dla otoczenia i nie moge se zdac wymazonych prawojazd a jezdze samochodem od kolegi po polnch drogach i kumpel mowi ze dobrze jezdze jak to jest bo nie rozumie tego z powazaniem S. G." Prosze o dopowiedz. Jak z tym bedzie.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

badanie na symulatorze

Postprzez autopol-serwis » poniedziałek 16 maja 2005, 18:02

Domyślam się, że to co napisał Sławek_18, to cytat z maila, ponieważ ja otrzymałem takiego o podobnej treści. Widzę, że opinia wyrażona nieoficjalnie, w odpowiedzi nie była uatorytatywna. Dlatego pozwolę ją sobie przytoczyć jeszcze raz oficjalnie. Może przyda się również innym w podobnej sytuacji.
Według mojego rozeznania to powinien się Pan zapisać na kurs. Oni powinni Pana skierować na badania lub powinien Pan sam się na nie wybrać wcześniej (do lekarza), lekarz orzeknie co dalej.
Jeśli opinia lekarska nie jest dla Pana autorytatywna (choć powinna) to pozostaje zrobić badania w
Ośrodku Nauki Jazdy dla Osób Niepełnosprawnych przy Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Inwalidów Sp. z o.o.
adres: Konstancin-Jeziorna k/Warszawy ul. Gąsiorowskiego 12/14
telefon: (0-22) 756-32-40
fax: (0-22) 756-30-81
e-mail: ckrehab@ckiri.konstancin.ids.pl
http://www.ckiri.konstancin.ids.pl/
opis: możliwy dojazd z W-wy pojazdem komunikacji miejskiej przystosowanym do transportu ON, kursanci mogą korzystać z zakwaterowania, wyżywienia, mają możliwość wykonania badań lekarskich, skorzystania z konsultacji psychologa, badania na symulatorze FIAT i oni odpowiedzą autorytatywnie co i jak.
:wink: Przykro ale kolega to nie autorytet, chyba że ma odpowiednie kwalifikacje...
Ostatnio zmieniony czwartek 19 maja 2005, 19:16 przez autopol-serwis, łącznie zmieniany 1 raz
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Postprzez ella » poniedziałek 16 maja 2005, 21:55

Ja dostałam to samo pytanie na gg :D i prawdę mówiąc z tej treści zrozumiałam, że kolega nie dostał zaświadczenia lekarskiego na normalne prawko. I to jest cały jego problem.
jezdze samochodem od kolegi po polnch drogach i kumpel mowi ze dobrze jezdze jak to jest bo nie rozumie tego
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szkolenie niepełnosprawnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości