Prawo jazdy kat c kto pomoże??

Porozmawiajmy o integracji w ruchu drogowym.

Moderatorzy: ella, klebek

Prawo jazdy kat c kto pomoże??

Postprzez poufny89 » niedziela 29 listopada 2020, 19:26

Witam. Mam niepelnosprawnosc polegajaca na niedowladzie lewej reki, psychotechnike mam zrobiona, badanie lekarskie tez, tylko jest wpisane w nie kod na Gałke 40.11 i okulary. Teraz do rzeczy czy w Warszawie lub okolicy jest osrodek ktory pomoze mi zrobić kurs i podejsc do egzaminu?
poufny89
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 02 października 2019, 21:32

Re: Prawo jazdy kat c kto pomoże??

Postprzez Cyryl » środa 23 grudnia 2020, 12:07

Trochę nie bardzo wiesz na czym polega praca kierowcy, a t no tylko prowadzenie pojazdu.
Kurs to jedno i pewnie nie będzie z tym większego kłopotu, ale co dalej?

Poświęcisz na prawo jazdy sporo kasy, czasu i pracy, tylko czy to przełoży się na coś sensownego.

Czy Ty jako pracodawcy zatrudnił byś osobę z niedowaładem jednej ręki, gdy trzeba ustawić palety paleciakim, które mogą ważyć do tony.
Samo podniesienie plandeki to ciężka praca, odsunięcie dachu przy górnym załadunku też wymaga dużej sprawności.

Jako przewoźnik masz powiedzmy 20 kierowców, musisz walczyć o pracę dla nich, aby utrzymać się na rynku, oprócz tego mnóstwo innych rzeczy i teraz musisz kontrolować, aby jeden z kierowców miał pracę jaką może wykonać.

Dlatego nim wydasz kasę zastanów się czy znajdziesz zatrudnienie.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prawo jazdy kat c kto pomoże??

Postprzez poufny89 » wtorek 29 grudnia 2020, 18:26

Cyryl napisał(a):Trochę nie bardzo wiesz na czym polega praca kierowcy, a t no tylko prowadzenie pojazdu.
Kurs to jedno i pewnie nie będzie z tym większego kłopotu, ale co dalej?

Poświęcisz na prawo jazdy sporo kasy, czasu i pracy, tylko czy to przełoży się na coś sensownego.

Czy Ty jako pracodawcy zatrudnił byś osobę z oniedowaładem jednej ręki, gdy trzeba ustawić palety paleciakim, które mogą ważyć do tony.
Samo podniesienie plandeki to ciężka praca, odsunięcie dachu przy górnym załadunku też wymaga dużej sprawności.

Jako przewoźnik masz powiedzmy 20 kierowców, musisz walczyć o pracę dla nich, aby utrzymać się na rynku, oprócz tego mnóstwo innych rzeczy i teraz musisz kontrolować, aby jeden z kierowców miał pracę jaką może wykonać.

Dlatego nim wydasz kasę zastanów się czy znajdziesz zatrudnienie.



Ja mam 8lat doswiadczenia na busach, palety po 600-800kg teraz woze i nie mam z tym problemu, ja nie bardzo dobrze sobie daje rade we wszystkich czynnosciach zwiazanych z zaladunkami czy rozladunkami.

Prace mam zagwarantowana u obecnego pracodawcy.

Problem jest w tym ze nie ma szkoly ktora by podjela sie nauki, a co za tym idzie doprowadzenie do egzaminu.

Problemem jest galka , bo WORDy nie maja na wyposazeniu
poufny89
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 02 października 2019, 21:32

Re: Prawo jazdy kat c kto pomoże??

Postprzez Cyryl » wtorek 29 grudnia 2020, 21:20

możesz zdawać na pojeździe OSK, jeżeli więc ośrodek szkolący wyposaży swój pojazd w gałkę, możesz na tym samochodzie zdawać.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Szkolenie niepełnosprawnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości