choroba schizofremiczna

Porozmawiajmy o integracji w ruchu drogowym.

Moderatorzy: ella, klebek

choroba schizofremiczna

Postprzez asiap5 » poniedziałek 20 marca 2006, 02:27

Witam mam pytanie dotyczące choroby schizofremicznej zanim zachorowałam miałam prawo jazdy,które otrzymałam na określony okres czasu w wyniku innej choroby niedługo mam iść ponownie do kontroli i chciałabym się zapytać czy przy tej chorobie schizofremia zostaną mi przedłużone prawo jazdy proszę o pilną odpowiedź z góry dziękuję.
asiap5
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 20 marca 2006, 02:15

Postprzez Agawa » poniedziałek 20 marca 2006, 09:01

mam pytanie dotyczące choroby schizofremicznej

Zawsze mi sie wydawało że ta choroba nazywa sie schizofrenia :hmm:
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez asiap5 » poniedziałek 20 marca 2006, 17:32

tak piszę się SCHIZOFRENIA ("przejęzyczenie") nie jest to temat do żartów NIE ŻYCZĘ NIKOMU TEJ CHOROBY przykro mi,że robisz sobie z tego kpiny ja też byłam zdrowa przez dłuzszy okres życia niestety zdarzenie losowe spowodowało chorobę.
asiap5
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 20 marca 2006, 02:15

Postprzez Myslovitz » poniedziałek 20 marca 2006, 21:22

Asiu, nikt nie robi sobie z Ciebie żartów, wszyscy wiemy, że to przykra choroba i tak naprawdę nie wiadomo, kogo i kiedy dopadnie.
Agawa po prostu słusznie zauważyła, że błędnie nazwałaś tę chorobę w dwóch miejscach i dlatego zapewne nie uznała tego za przejęzyczenie, ale błąd.
Nie zauważyłam jednak w wypowiedzi Agawy ani odrobiny kpiny - jesteśmy dorośli i nikt nie robi sobie żartów z tak poważnych spraw.
6.03.2006 - zdane
21.03.2006 - odebrane
Avatar użytkownika
Myslovitz
 
Posty: 502
Dołączył(a): sobota 24 września 2005, 20:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Agawa » poniedziałek 20 marca 2006, 23:11

asiap5 napisał(a):tak piszę się SCHIZOFRENIA ("przejęzyczenie") nie jest to temat do żartów NIE ŻYCZĘ NIKOMU TEJ CHOROBY przykro mi,że robisz sobie z tego kpiny ja też byłam zdrowa przez dłuzszy okres życia niestety zdarzenie losowe spowodowało chorobę.

Jak juz pisała Myslovitz w mojej wypowiedzi nie było ani odrobiny kpiny.Nie za bardzo wiem czym jest nawet ta choroba więc dlaczego miałabym sie z tego nabijać.Poprostu zawsze myslałam że jest wyraz schizofrenia a nie schizorfemia i dlatego o tym napisałam.
I tyle
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez autopol-serwis » wtorek 21 marca 2006, 08:51

asiap5 napisał(a):Nie za bardzo wiem czym jest nawet ta choroba więc dlaczego miałabym sie z tego nabijać.

Zgoda ale czasem dobrze jest mieć zęby, po to żeby ugryźć się w język... Niestety jest to choroba psychiczna i tak jak kazda niepełnosprawność może być udziałem każdego z nas i to z dnia na dzień. Jednak nie myślę żeby ta uwaga wynikała ze złośliwości. Co do dalszych losów prawa jazdy to niestety tak jak wiele spraw u nas może chyba zależeć od indywidualnej interpretacji lekarza przeprowadzajacego badanie, a poza tym wszystko bedzie zależało od stopnia zaawansowania choroby. Może dobrze było by skonsultowac się z jakims specjalista w tej dziedzinie, choć poza pozyskaniem wiedzy to chyba i tak nic nie zmieni...
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Postprzez Agawa » wtorek 21 marca 2006, 09:07

autopol-serwis napisał(a):
asiap5 napisał(a):Nie za bardzo wiem czym jest nawet ta choroba więc dlaczego miałabym sie z tego nabijać.

Zgoda ale czasem dobrze jest mieć zęby, po to żeby ugryźć się w język... Niestety jest to choroba psychiczna i tak jak kazda niepełnosprawność może być udziałem każdego z nas i to z dnia na dzień. Jednak nie myślę żeby ta uwaga wynikała ze złośliwości.

Autopolku ten cytat o chorobie ,że nie wiem dokładnie czym ona jest był mój a nie asiap5 ;P
Nie mam sobie nic do zarzucenia i nie wiem dalczego miałabym sie gryźć w język.W żaden sposób nie miałam złych intencji piszać tego posta o mojej mysli na temat wyrazu "schizofrenia".
Mój szacunek dla niepełnosprawnych jest duży i staram się przekazać to mojemy 5,5 letniemu synkowi.Kuba doskonale wie dlaczego nie wolno parkować na miejscach dla niepełnosprawnych i kto to są ludzie niepełnosprawni.
Więc nie wpierajcie mi czegoś, czego nie ma,czyli kpiny w mojej wypowiedzi :?
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez autopol-serwis » wtorek 21 marca 2006, 10:14

:( sorry, nie chodziło o to kto napisał ale co napisał, przepraszam
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz


Powrót do Szkolenie niepełnosprawnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości