dobre i tanio !

Porozmawiajmy o integracji w ruchu drogowym.

Moderatorzy: ella, klebek

dobre i tanio !

Postprzez autopol-serwis » środa 12 kwietnia 2006, 09:10

Firma "Autopol-Serwis" postanowiła rozszerzyć swoja ofertę o część handlową. Obecnie mozemy klientom zaoferować po atrakcyjnych cenach, używane, z importu:
:!: - samochody przystosowane dla ON
:!: - skutery elektryczne, 3 i 4 kołowe oraz akcesoria do nich: akumulatory, ładowrki itp.
:!: - sprzęt pomocniczy: rampy najazdy itp.
Szczegóły oferty można znaleźć na stronie http://www.autocentrum.pl/?FF=137&stype=144
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam, zwłaszcza że ceny są bardzo atrakcyjne. :)
Może wraz z działem bezpłatnych ogłoszeń dla ON uda się w końcu stworzyć namiastkę wtórnego rynku samochodów dla ON :wink:
Ostatnio zmieniony środa 14 listopada 2007, 18:40 przez autopol-serwis, łącznie zmieniany 1 raz
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Postprzez Agawa » sobota 15 kwietnia 2006, 17:25

Super..przecież wiele osób, które zadaja pytania w tym dziale pytaja odrazu jaki samochód lepiej kupić, nowy czu uzywany.Nie każdego stać na nowy.Tańsze samochody, uzywane i z importu wydaje mi sie spowoduja że więcej osób niepełnosprawnych bedzie sie decydowało na zrobienie prawka i zakup własnego autka przystosowanego do ich potrzeb :D
Oby tak dalej autopol :D
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Silent » sobota 15 kwietnia 2006, 19:43

Również podziwiam pracę firmy Autopol-serwis :) Wprawdzie nie mam dostępu do tego typu statystyk, ale wydaje mi się że takie osoby niepełnosprawne z racji chęci wyzwolenia się od swojej niepełnosprawności, przykładają dużo większą wagę do nauki jazdy, nauki obowiązujących przepisów, no i jeżdżą takie osoby dużo uważniej - powodują mniej wypadków niż osoby pełnosprawne. Szkoda tylko że w Polsce jest tak mało firm jak wspomniany Autopol-serwis :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Silent
 
Posty: 584
Dołączył(a): poniedziałek 01 listopada 2004, 21:06
Lokalizacja: Olsztyn / Trevelmond

Postprzez autopol-serwis » środa 19 kwietnia 2006, 07:51

Silent napisał(a):osoby niepełnosprawne z racji chęci wyzwolenia się od swojej niepełnosprawności, przykładają dużo większą wagę do nauki jazdy, nauki obowiązujących przepisów, no i jeżdżą takie osoby dużo uważniej - powodują mniej wypadków niż osoby pełnosprawne. :)


I jest to prawda. Twoja obserwacja jest całkiem słuszna, z tego samego założenia wyszły niektóre firmy ubezpieczeniowe i dlatego proponują ON ubezpieczenia komunikacyjne na specjalnych warunkach. Ponieważ jednak tego typu działania mają (niestety) charakter kampanii, promocji nie będę podawał nazwy firmy. Warto jednak o tym pamietać i zapoznać się z ofertami kilku firm przed podpisaniem umowy. :wink:
Dla ułatwienia niektore informacje na ten temat podałem na stronie http://www.on.prawojazdy.com.pl/display.php?site=5 , zapraszam :)
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz


Powrót do Szkolenie niepełnosprawnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości