Warszawa

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Warszawa

Postprzez UlaSas » czwartek 19 kwietnia 2018, 08:56

Polecam to jest mało powiedziane.
Wybrałam OSK Havranek na jazdy doszkalające, bo po kursie w ogóle nie umiałam jeździć, a co gorsza bałam się ruchu ulicznego. Nie dość, że Pan Rafał nauczył mnie jeździć tak, że zdałam praktyczny za pierwszym podejściem :D , to jeszcze przestałam się bać. Żadnych na pamięć obrotów kierownicą, każdy aspekt omawiany i do "dzieła", po prostu prawdziwa nauka jazdy.
Umawianie jazd pełne kompromisu i starań, aby się udało zorganizować optymalny czas, pomimo zajętych terminów :) .
Wdzięczność! Olbrzymia wdzięczność, bo miałam się za przypadek beznadziejny, a tu proszę, jest ze mnie kierowca!
Pozdrawiam OSK Havranek i życzę jak najwięcej takich szczęśliwych osób jak ja!
"Do zobaczenia na drodze" :wink2: , Ula. S
UlaSas
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 19 kwietnia 2018, 08:42

Re: Warszawa

Postprzez mardab » poniedziałek 07 maja 2018, 20:29

Ja również zgodzę się z przedmówcami, że OSK Havranek (Pan Rafał) robi doskonałą robotę. Wiedza, profesjonalizm a przede wszystkim cierpliwość wobec kursanta to jest właśnie to czego można oczekiwać. Wszystkie błędy od razu są korygowane aż 'do bólu'. Terminy na jazdy doszkalające warto rezerwować od razu do przodu bo można sobie poczekać, ale nie ma się co dziwić. Przełamałem, się po 10 latach i poszło8)
mardab
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 07 maja 2018, 20:20

Re: Warszawa

Postprzez aurelia » środa 20 czerwca 2018, 12:15

Polecam szkołę OES na Pradze Północ. Ciekawe wykłady teoretyczne, profesjonalni i sympatyczni instruktorzy. Jeździłam z panem Zbigniewem D., człowiekiem o barwnej osobowości, który chyba idealnie sprawdzi się w przypadku kursantów ogarniętych, ale zestresowanych oraz z panem Andrzejem S., cudownym instruktorem, który skutecznie nauczy największego nieogara i przywróci wiarę w siebie samozwańczym przypadkom beznadziejnym :-)
aurelia
 
Posty: 41
Dołączył(a): piątek 25 maja 2018, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postprzez heniek00 » piątek 17 sierpnia 2018, 09:29

moja dziewczyna także zdawała w OES i sobie chwaliła, natomiast ja zdawałem w OSK ALFA i gorąco polecam, zdawałem u nich na B oraz na A1 i za każdym razem udało się zdać za przysłowiowym "pierwszym". Super ludzie, potrafiący doskonale wyjaśnić jak zachować się na drodze i na egzaminach :thumb2: .
heniek00
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 09 sierpnia 2018, 12:12

Re: Warszawa

Postprzez Mikolaj241989 » sobota 12 stycznia 2019, 15:37

Również polecam OSK Robert Wyszomirski w Starej Miłosnej a szczególnie instruktora Pana Dariusza. Porownalem Pana Rafała z OSK Havranek oraz Pana Dariusza i obydwaj są najlepsi :)
Mikolaj241989
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 12 stycznia 2019, 15:33

Re: Warszawa

Postprzez tomaszzabrze » poniedziałek 21 stycznia 2019, 15:05

Polecam szkołę Mach, zdałem za drugim razem, ale jestem bardzo zadowolony z lekcji Pana Michała
tomaszzabrze
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 21 stycznia 2019, 15:01

Re: Warszawa

Postprzez resica » piątek 12 kwietnia 2019, 10:55

Ja robiłam kurs w AutoKAdet, Była to dobra decyzja, bo szkoła ma świetne zaplecze i kursy są przeprowadzane w odpowiednich warunkach. Polecam każdemu, kto chce bezproblemowo zdać egzamin.
resica
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 12 kwietnia 2019, 10:52

Re: Warszawa

Postprzez M123 » wtorek 02 lipca 2019, 23:51

Ja polecam OSK Havranek.
Jazdy zaczynaja się i kończą punktualnie.
Pan instruktor cierpliwie tłumaczy wszystko na spokojnie i szczegółowo. Ma ogromną wiedzę i można się od niego wszystkiego nauczyć. Widać ze Pan instruktor uwielbia swoją prace, to jego pasja.
Na jazdach zostałam przygotowana do egzaminu teoretycznego i praktycznego najwyższym poziomie :) bardzo się cieszę, że znalazłam tą szkołę na tym forum i po przeczytaniu samych dobrych opinii zdecydowałam się ja wybrać - to był mój najlepszy wybór. Zawsze będę polecać OSK Havranek.
M123
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 02 lipca 2019, 23:01

Re: Warszawa

Postprzez Luine » środa 31 lipca 2019, 14:22

Ja szkoliłam się w Babskiej Autoszkole (wbrew pozorom mają też męskich instruktorów :)). Generalnie zawsze starają się iść na rękę, pani Gosia nauczyła mnie wszystkiego, czego potrzebowałam - i nie było to podejście "aby zdać". Naprawdę polecam ten OSK.
Luine
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 25 lipca 2019, 15:01

Re: Warszawa

Postprzez turnerka » wtorek 12 lipca 2022, 07:54

Uczyłam się sam na aplikacji zdamy to i miałam ustalony termin testu w OSK na sprawdzenie wiedzy i po tym nastąpywały jazdy a po wyjeżdżaniu około 25 godzin przystąpiłam do egzaminu teoretycznego w wordzie, ogólnie przez cały czas trwania kursu codziennie rozwiązywałam testy na aplikacji nie żeby nauczyć się na pamięć tylko żeby zrozumieć zasady i tak się po toczyło że wszystko zaliczyłam na maksa.
Jeśłi chodzi o konkrety to polecam kursy w tej szkole https://autobema.pl/kursy/ .
turnerka
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek 31 stycznia 2013, 10:29

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości