Swarzędz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Swarzędz

Postprzez blablabla1 » niedziela 19 grudnia 2010, 01:55

W przeciwieństwie do wszystkich wypowiadających się tutaj osób kurs robiłem w ośrodku California. Zarówno teoria jak i praktyka zdane za pierwszym razem. Sam kurs przyjemny ale przede wszystkim dobrze poprowadzony. Jazdy trasami egzaminacyjnymi, każdą przynajmniej raz, a większość po kilka razy, także na egzaminie nie było niespodzianek. W „L”ce naprawdę miła atmosfera, z jednoczesnym zwracaniem uwagi na wszelkie błędy czy niedociągnięcia, także jak ktoś nie lubi jak mu się zwraca uwagę, na to co może/powinien poprawić to niech sobie da spokój z tym ośrodkiem. Cena 1000zł - all inclusive, że tak to nazwę ;).

Powodzenia w bojach, uczucie po usłyszeniu – „egzamin kończy Pan z wynikiem… pozytywnym” – bezcenne. 8)
blablabla1
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 19 grudnia 2010, 01:51

Re: Swarzędz

Postprzez bonzo30 » środa 16 listopada 2011, 13:11

Zdecydowanie ODRADZAM OSK Magdalenka. Prawo jazdy na kat A robiłem od sierpnia prawie do połowy listopada ponieważ właścicielka mimo braku odpowiedniej ilości instruktorów przyjmowała kursantów, żeby zarobić jak najwięcej kasy i przez to miałem przerwy w jazdach średnio po 2-3 tygodnie. Egzamin mam za 5 dni ale niestety egzaminy praktyczne są zawieszone od 15 listopada do końca lutego więc zostaje mi tylko zaliczyć teorię. Gdyby nie brak organizacji właścicielki, spokojnie zdążyłbym zdać przed przerwą zimową. NIE POLECAM NIKOMU TEJ SZKOŁY JAZDY.
bonzo30
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 16 listopada 2011, 13:04

Re: Swarzędz

Postprzez robak1 » poniedziałek 09 lipca 2012, 18:14

Witam
Moja przygoda z z OSK Magdalenka zaczęła się w kwietniu na prawko kat A do tej pory nie mam wyjechanych godzin gdyż brak wolnych terminów jestem osobą pracującą i nie zawsze pasują mi godziny poranne.Malo tego instruktor gdzieś zgubił moje godziny i okazuje sie ze zostały mi tylko 2 a przy ostatniej naszej rozmowie było 5,5 godz ciekawe gdzie się one podziały????Pan instruktor na placu siedział tylko w swojej budzie i nie pokazał mi kompletnie nic na mieście miał trochę pojęcia ale plac to dno!!!!!!!!!!!!! moja opinia to 3- gdyby trochę się postarać ta szkółka mogłaby być fajna
robak1
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 09 lipca 2012, 17:58

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości