Swarzędz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Dexa2 » wtorek 24 czerwca 2008, 06:39

I jeszcze jedno, to już tylko do użytkownika Ada - nie napisałem, że jesteś nieinteligentna- wyjaśniam- słowo test znaczy sprawdzian (to tak jakbyś nie wiedziała), nie obraziłem Cię ani jednym słowem ( w przeciwieństwie do Ciebie), a czytając fora nie ma co się denerwować (złość piękności szkodzi). Na przyszłośc radzę uważniej czytać, a na pewno odpowiedzi będą bardziej rozsądne (byłoby ciekawiej)
Ps. Dobrze, że nie pracuję w administracji !!!!!
Dexa2
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 22 czerwca 2008, 10:09

Postprzez ada » wtorek 24 czerwca 2008, 10:47

witam drogi lub droga Dex2 jeżeli twój post to była opinia to chyba nie wiesz do końca co to słowo oznacza , ja poczułam się urażona bo po pierwsze nie jestem właścieilką firmy, po drugie nie zaglądam nikomu w majki ( może ty tak robiłeś ) a po trzecie jeżeli chcesz obejrzeć mój indeks zaproponowałam spotkanie - licze na to że się gdzies spotkamy skoro taki z ciebie bohater i wtedy będziesz miał więcej do powiedzenia. Pa
ada
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 23 kwietnia 2008, 11:15
Lokalizacja: swarzedz

Postprzez zdolnakursantka » czwartek 26 czerwca 2008, 22:48

kobieto, wuluzuj...
nie po to jest to forum, aby sie nawzajem obrazac i na spotkania umawiac...

sama jestem ciekawa czy ktos z waszych znajomych robil kurs w innym swarzedzkim osrodku poza Magdalenka i Auto Startem? zaznaczam, ze pytam z czystej ciekawosci...
zdolnakursantka
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 30 maja 2008, 08:48

Postprzez natalia80 » środa 17 września 2008, 20:24

Witam.Robiłam kurs w Auto-Start.Z zajęć teoretycznych nauczyłam się bardzo dużo,więc z testami nie miałam problemu.A jeżeli chodzi o jazdy to z mojego instruktora byłam bardzo zadowolona.Teorie zdałam za pierwszym razem i praktykę też więc co tu dużo mówić.Polecam Auto Start.Mieszkam w Swarzędzu i swoje słyszałam o Magdalence...a o Auto Start same pozytywy.Polecam :D



TEORIA-za pierwszym podejściem
PRAKTYKA-za pierwszym podejściem
natalia80
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 17 września 2008, 08:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez hubert_1 » niedziela 05 października 2008, 15:56

Witam ponownie. chcę zaznaczyć, iż nie pomyliłem się co do mojej wypowiedzi (opinii). Może mój przypadek jest tylko jeden, ale tak było. Na początku jeżdziłem z p.Magdą, po 20 godzinie trafił mi się p.Łukasz, którego pozdrawiam. Konkretna osoba, atmosfera była bardzo pozytywna. Prawko zaliczyłem za 1 razem.
hubert_1
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 10 marca 2008, 21:15
Lokalizacja: Swarzędz

Postprzez dora2 » środa 15 października 2008, 01:24

swarzędzianie błagam nie róbcie prawka w magdalence!!!
dzis podchodziłam 4 raz do egzaminu! niestety znowu nie zdalam.
egzaminator polecił mi zmianę ośrodka!!!
dora2
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 15 października 2008, 01:12

Swarzędz

Postprzez e-driver » środa 22 października 2008, 15:51

Długo zastanawiałem się czy cokolwiek napisać. Zdaje sobie sprawę z tego, że to "byc albo nie być" dla firmy, którą się obsmaruje. Doszedłem jednak do wniosku, ze może czas na wyciągnięcie wniosków i poprawy warunków nauczania w OSK Magdalenka. Do konca kursu miałem jedynie niewielkie zastrzeżenia, chociaż osoby z mojego otoczenia twierdziły, ze coś tu nie gra!
Proponuję zobaczyc ofertę internetową wyżej wspomnianej firmy:
cyt: "Część teoretyczna zawiera poszerzony kurs udzielania pierwszej pomocy przeprowadzany z ratownikiem służb drogowych." -nic takiego nie miało miejsca!
cyt:"W skład części praktycznej wchodzą :
- Nauka jazdy po łuku (na placu manewrowym) przy ulicy Borówki
- Nauka parkowania prostopadłego przodem i tyłem, równoległego tyłem, skośnego przodem oraz zawracania w ruchu miejskim"- tutaj napisze tylko, że w ciągu 30 godzin jazdy ani razu nie parkowałem równolegle, z czego zdałem sobie sprawę po ukończeniu kursu.
cyt:"- Jazda po autostradzie i drodze szybkiego ruchu za dnia i po zmierzchu " -po zmierzchu również nie udało nam sie pojechać, nikt nigdy nie zaproponował takiej opcji.
cyt:"Ośrodek Szkolenia Kierowców Magdalenka posiada trzy samochody przygotowane do szkoleń dla kategorii B, dwa Fiaty Punto II oraz sportowy Mercedes SLK, istnieje możliwość wyboru przez kursanta samochodu na, którym będzie prowadzone szkolenie, w promocji każdy z kursantów otrzymuje co najmniej 2 godziny jazd Mercedesem SLK." - Nie mam pojęcia jak to jest teraz i na ile sprawne są auta w Magdalence, ale przyspożyło mi to duzo problemów.....Mercedes SLK???- a co to za pojazd? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie....bo ja nie widziałem tego wozu na oczy.
Wspomnę jeszcze czego zabrakło:
-nikt nie pokazał mi co znajduje sie pod maską samochodu, pomimo ze wiedza ta jest WYMAGANA na egzaminie, musiałem radzić sobie sam ( :?: :!: )
-nikt nie wytłumaczył zasad używania świateł w samochodzie i nie pisze tu o teorii, jw.
Nie mam zastrzeżeń do osoby z którą jeździłem, ani do sposobu wykładania teorii, owszem było miło i sympatycznie! Za to praktyka to już inna sprawa, bo pozostawia wiele do życzenia.
Braki w "naświetlaniu" pewnych zagadnień pewnie jeszcze długo bedą się za mną ciągnąć. Może źle trafiłem?
Jeśli ktokolwiek z OSK Magdalenka to czyta, to proponuję poprostu wyciągnąć wnioski, bo konkurencja nie śpi i miewa sie nieźle, przez uczciwe podejście do nauczania. Poza tym to korzyść obustronna, nie tylko My jestesmy dla Was, ale i Wy dla Nas :lol:
Pozdrawiam i życzę "Adzie" wiecej dystansu :)
Wszystkie cytaty pochodzą ze strony internetowej:
http://www.magdalenka.pl/ a komentarze do nich sa wyłącznie oceną subiektywną.
e-driver
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 22 października 2008, 14:44
Lokalizacja: Swarzędz

Postprzez ella » czwartek 30 października 2008, 00:28

wws69 napisał(a):Może napisze ktoś o innym osk w którym robił prawko?

To może ja napiszę.
Zajęło mi to trochę czasu ale sprawdziłam dokładnie wszystkie IP postów i adresy mailowe. Ciekawe odkrycie ..... 8)

Tylko nie piszcie mi, że jak ktoś ma neostradę albo icpnet to nie można sprawdzić kto pisze pod różnymi nikami.
Wystarczy też sprawdzić kto gdzie zakłada skrzynkę pocztową i porównać te dwie rzeczy.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Asia_86 » środa 14 stycznia 2009, 03:57

Chciałabym polecić wszystkim nową Szkole w Swarzedzu "PROMOTOR" Piotra Jędrzejaka z siedzibą na os. Raczyńskiego 33. Jestem świeżo upieczonym kierowcą, któremu udało się zdać za pierwszym razem, a wszystko zawdzięczam mojemu fajnemu Instruktorowi. Znalazłam się w gronie pierwszych kursantów tej Szkoły i muszę powiedzieć ze zdali wszyscy poza jedna osoba ale i tak wszyscy jesteśmy mu wdzięczni za mila atmosferę, jego obecność przy naszych egzaminach, a przede wszystkim za dobre przygotowanie i pełne poświecenie. Mimo, ze "PROMOTOR" debiutuje nie znaczy, ze nie możne się równać z długo istniejącymi już Szkołami wręcz przeciwnie działa to tylko na jego korzyść bo to co robi robi dobrze i z pasja. Pozdrawiam cały mój kurs, który na pewno by się również pod tym podpisał!
Asia_86
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 14 stycznia 2009, 03:08
Lokalizacja: Swarzędz

Postprzez lukibiz » piątek 23 stycznia 2009, 00:08

ella napisał(a):To może ja napiszę.
Zajęło mi to trochę czasu ale sprawdziłam dokładnie wszystkie IP postów i adresy mailowe. Ciekawe odkrycie ..... 8)


A czy możemy poznać wnioski?
Warto wiedzieć, kto ma dobrą opinię, a kto taką opinie sam sobie musi dorabiać.
lukibiz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 23 stycznia 2009, 00:03
Lokalizacja: Swarzędz

Postprzez wws69 » sobota 31 stycznia 2009, 20:38

Na jakiej podstawie tak twierdzisz czy śledźisz samochody Magsalenki i Auto-Motor że twierdzisz że tylko po Swarzędzu jeżdżą ,a skoro wiesz że kursanci z tych OSK jeżdżą po liniach i słupkach na egzaminie to chyba pełnisz dyżury w WORD i prowadzisz dokładne statystyki.Kolejne pytanie z kąd wiesz że kursanci w tych OSK nic nie umieją ,skoro jest tak jak twierdzisz to dlaczego w tych OSK na kurs zapisuje sie duzo osób z polecenia?

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 14:00 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o Swarzędz to polecam tylko i wyłącznie OSK AutoStart, który mieści sie na rynku wiadomo gdzie bo widac Smile Posiadają trzy samochody Fiat Punto III Fiat Punto II, 3 i 5 drzwi, wiec mozna pouczyc jezdzic sie kilkoma wozami. Instruktorzy młodzi ( jezdzisz jak z kolega, zero stresu nikt cie nie wyzywa) Do egzaminu zostaniesz napewno dobrze przygotowany. Na jazdy nie czeka sie długo, srednio jezdzi sie dwa razy w tygodniu po dwie godziny, tylko i wyłącznie po Poznaniu, a nie tak jak inne OSK np. Auto-motor, czy Magdalenka po Swarzędzu sobie jezdzą nie wiadomo po co, chyba szkoda im paliwa Razz , co skutkuje tym ze kursant nic nie umie i idzie na egzamin nie przygotowany. I pózniej sie widzi na egzaminie jak słupki rozjezdzają i najezdzają na linie
wws69
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 11 września 2007, 21:30

Postprzez zuzanna875 » wtorek 14 kwietnia 2009, 14:06

ja robiłam kurs w ośrodu IMPULS fantastyczna szkoła nauki jazdy. instruktorzy i wykładowca poprostu super no i zdałam wszystko za pierwszym razem
laleczka z saskiej porcelany
zuzanna875
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 14 kwietnia 2009, 13:53

Zaniepokojona

Postprzez panna123 » środa 29 kwietnia 2009, 19:27

Witam serdecznie!!!Uczęszczam na kurs do OSK AutoStart w Swarzędzu. Chciałabym się dowiedzieć czegoś o instruktorach. Na początku jeździć uczył mnie p. K., młody chłopak, miły, jak "wytykał błędy" to "po ludzku", cierpliwy itp. Niestety teraz mam innego instruktora i nie jestem zadowolona, a raczej zestresowana. Niby obecny instruktor nie krzyczy, ale jak coś powie odnośnie mojej jazdy to "w pięty mi idzie". Mam świadomość swoich niedoskonałości, nie jestem urodzonym kierowcą, a po to zapisałam się na kurs, aby się nauczyć i nie ma co ukrywać praktyka czyni mistrza, a napięta atmosfera źle wpływa na naukę jazdy. Wiem, że każdy jest tylko człowiekiem, ale owy instruktor sam sobie obrał taki fach, a każda praca wymaga poświęceń i zaangażowania, a tym bardziej praca instruktora. Wiem, że bedę musiała dokupić dodatkowe godziny...pytanie tylko czy w AutoStart czy nie?Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. Może znajdzie się ktoś kto uczył się w tym samym ośrodku co ja. Pozdrawiam serdecznie
panna123
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 29 kwietnia 2009, 18:51

Postprzez krzychu88 » piątek 11 grudnia 2009, 13:37

zdecydowanie odradzam auto start, osrodek zszedl na psy, mojej dziewczyny nie nauczyli nic, zaluje ze poszla do tego osrodka, kompletne dno..
krzychu88
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 11 grudnia 2009, 13:35

OSK Magdalenka

Postprzez karmilo0o0 » czwartek 25 lutego 2010, 22:29

wbrew wielu komentarzom zamieszczonym na tym forum OSK Magdalenka to bardzo dobra szkoła jazdy kurs w moim przypadku trwał 9 tygodni, po czym 15 dni czekania na egzamin i zdany za pierwszym razem. chodź powiem wprost ciumok ze mnie, to jednak się udało bo miałam dobrego instruktora pana Andrzeja, jazdy były tylko i wyłącznie w Poznaniu tylko startowaliśmy w Swarzędzu i od razu udawaliśmy się na Poznań. na egzaminie znałam wszystkie ulice bo na nich wielokrotnie byłam, parkowałam w miejscu gdzie z panem Andrzejem parkowałam także ta szkoła jazdy przygotowuje idealne do egzaminu. za co dziękuje pani Magdzie i panu Andrzejowi za wysiłek włożony w nauczenie mnie prowadzić samochód. pozdrawiam wszystkich zadowolonych i cieszących się z posiadania prawo jazdy :D
karmilo0o0
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 06 grudnia 2009, 18:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości