Bielsko-Biała

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Bielsko-Biała

Postprzez Grzechu16 » czwartek 29 maja 2008, 16:23

Witam,
jeśli chodzi o Bielskie ośrodki serdecznie polecam mały ale najlepszy moim zdaniem ośrodek Professional który prowadzi pan Mirosław . STRONKA: http://www.prawo-jazdy.bielsko.pl/
Jeżeli zamierzasz zdać prawo jazdy za pierwszym razem a resztę pieniędzy przeznaczyć zamiast na powtórny egzamin na świętowanie/benzynę to mogę polecić ten ośrodek. Wystarczy popatrzeć na Księgę gości na podanej przeze mnie stronce, która świadczy o bardzo dobrej zdawalności kursantów!
pozdrawiam i powodzenia wszystkim zdającym ! ! !
Grzechu16
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 29 maja 2008, 13:57

Postprzez Battalie » czwartek 31 lipca 2008, 20:33

No to ja będe następna:
Jestem w trakcie jazd, więc ogólną opinię dodam po egzaminie, ale z czystym sumieniem mogę polecić OSK "Pytlik" . Ja zdecydowałam sie na ten ośrodek z kilku powodów: nie słyszałam o nim żadnych złych opinii, biuro i sala wykładowa znajdują się w samym centrum miasta, plac manewrowy niedaleko, a do tego taki mały bonus w postaci jednej godziny jazd gratis przy zapisie przez internet. Jakże mogłam nie skorzystać?? :)
Wykłady są prowadzone przez samego p.P, (były egzaminator 8) ) także nie brak na nich różnych egzaminatorskich anegdot :D
Co do jazd to polecam pana Jurka oraz pana Tadzia( tylko z nimi jak dotąd jeżdziłam)- żadne bielskie skrzyżowanie nie ujdzie nikomu płazem...
No i mają przy okazji bardzo ładną stronkę: http://www.kursjazdy.pl/


P.S. Zdałam.
Avatar użytkownika
Battalie
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek 28 lipca 2008, 12:12
Lokalizacja: z BB

Postprzez krecik » piątek 26 września 2008, 12:48

Moim zdaniem najlepszy jest WUR-ex.
Profesjonalna, fachowa obsługa. Póki co robiłem u Nich kategorie A, B, C, a teraz będą zaczynali C+E, gdzie mam zamiar być pierwszym kursantem.
Pozdrawiam całe biuro i instruktorów z WUR-exu.
Nie ma lepszej firmy :)
www.wur-ex.pl
Ostatnio zmieniony środa 05 listopada 2008, 09:33 przez krecik, łącznie zmieniany 1 raz
krecik
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa 13 lutego 2008, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez TheSick18 » poniedziałek 06 października 2008, 19:29

O Tak! Podpisuję się pod postem wyżej, WUR-ex jest najlepszy. Póki co mam kat. B ale zdana za pierwszym razem ;) bardzo miły Pan i Pani od teori :D instruktorzy pierwsza klasa ;) no i oczywiście bardzo miła obsługa xD bardzo polecam ten ośrodek ze względu tez, że mam znajomych co w nim pracują. Cena taka jaka powinna być wszędzie. Nie za duża, nie za mała. pozdrawiam ;)
TheSick18
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 13 sierpnia 2008, 10:04

Postprzez membership » niedziela 18 stycznia 2009, 15:50

Osobiście polecam LOK Bielsko-Biała. Po kursie zdałem prawko za pierwszym razem. Szczególnie polecam nową instruktorkę, to dzięki niej właśnie udało mi się wszystko za pierwszym razem:)
http://www.lok.slask.pl/nasze.html?id=28
membership
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 18 stycznia 2009, 15:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Duszek » wtorek 03 marca 2009, 23:54

Uczylam sie w Osrodku Szkolenia Kierowcow "Omnibus".

Postaram się przedstawic go jak najbardziej obiektywnie:

Kategoria B - uczylam się w kęckiej filii. To moze informacje nie dla bielszczan, ale opiszę :wink: bo podejrzewam, ze w Bielsku jest podobnie.

Teoria: muszę powiedziec, ze na 6+. Wyklady są prowadzone bardzo rzetelnie. Odbywaja sie wtorki i w czwartki, trwają 3 godziny, od 16.00 do 19.00 z jedna przerwa. Nie nudzilam sie, bylo ciekawie. Zajecia z pierwszej pomocy prowadzi ratownik medyczny. Zadnej prowizorki. Przygotowana sala wykladowa, mozna zrobic sobie kawke lub herbate.

Praktyka:
Zajecia praktyczne mozna rozpoczac dopiero po zakonczeniu teorii. Ja jezdzilam z dwoma instruktorami (z obu bylam bardzo zadowolona), ale przewaznie wszystkie godziny jezdzi się tylko z jednym instruktorem prowadzacym. Instruktorzy sie nie spozniali, nie bylo "obcinania" godzin. Sa prowadzone egzaminy wewnetrzne zarowno z teorii jak i z praktyki. Testy zdaje sie z uzyciem takiej samej klawiatury, jaka jest w WORDzie. Pojazdy: obecnie nowiutkie Yariski.

Kategoria C

Teoria: no niestety - tutaj minus. Zajecia odbywaja sie w soboty od 9.00. Prowadzone sa dla wszystkich wyzszych kategorii razem (tj. B+E, C, C+E i D), co powoduje, ze sa troszke "o wszystkim i o niczym konkretnie". Mozna zaczac jazdy przed zakonczeniem wykladow. Plusik za zajecia z pierwszej pomocy- te wyklady sa profesjonalne, rowniez z ratownikiem medycznym.

Praktyka: musze goraco polecic! Instruktorzy bardzo przykladaja sie do wykonywanej pracy. Jezdzi sie z kilkoma, a nie tylko z instruktorem prowadzacym, co ma swoje plusy: kazdy zwraca uwage na cos innego, kazdy inaczej cos podpowie i doradzi. Plac jest bardzo dobrze przygotowany, duzo miejsca, sa wymiarowe stanowiska do wykonywania wszystkich manewrow. Nie ma egzaminow wewnetrznych. Szkoda. Choc pewnie gdybym poprosila, to by sie dalo zrobic :wink: Caly kurs trwa bardzo krotko: mozna go zrobic nawet w trzy tygodnie (moj trwal miesiac). Zwazywszy na fakt, iz zmiany zwiazane z Kwalifikacja Wstepna zblizaja sie wielkimi krokami, to jest to bardzo cenne. Mozna umawiac sie od razu na kilka lekcji do przodu, a nie z lekcji na lekcje. Pojazdy: maja dwie Midlumki (takie jak w WORDzie) i jedno starsze auto, bodajze Stara.

Nie robilam jeszcze kategorii C+E, ale z obserwacji wiem, ze pierwsze lekcje prowadzone sa na ciagniku siodlowym (MANie), a po okolo 6-7 godzinach zaczyna sie jazdy na Midlumce z przyczepa.

Podsumowujac:
Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Wybralam ta szkole, poniewaz polecily mi ja osoby, ktore sie w niej uczyly. Cena - niestety :? - troszke odstrasza. Ale warto, bo wiadomo za co sie placi. Obie kategorie zdalam za pierwszym razem. I pewnie na trzecia tez sie do Omnibusa wybiore.

Jezeli ktos ma jakies pytania - zapraszam na PW.
Ósma pasażerka mazdy.
Szczęśliwa posiadaczka kategorii B i C :D
C+E - w trakcie.
A i D - w planach :wink:
Avatar użytkownika
Duszek
 
Posty: 534
Dołączył(a): piątek 04 lipca 2008, 21:06
Lokalizacja: Bielsko-Biala

OSK Infoświat

Postprzez Ola23 » poniedziałek 09 marca 2009, 22:16

Witam,
Polecam ośrodek nauki jazdy Infoświat w Bielsku. Instruktorzy bardzo mili i cierpliwi, a do tego dowcipni. Pamiętam, że jazdy były dla mnie zabawą i relaksem aniżeli stresem i strachem. Do tego na wykłady można było chodzić w dowolnie przez siebie ustalonych terminach. Ja zdałam za drugim razem a słyszałam, że dużo zdało za pierwszym ;)

Ola
[/url]
Ola23
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 09 marca 2009, 22:01

Postprzez Doniu55 » wtorek 24 marca 2009, 16:27

Szkoła Jazdy "OK" Naprawde polecam.
Praktyka Jazdy wszystko bez stresowo miło i z uśmiechem:)
Kurs trwa naprawde kilka tygodni i po jego zakończeniu można śmiało podbijać do Wordu:)
(1/21/09) Teoria (pozytywny)
(3/10/09) Praktyka (pozytywny)
(3/19/09) Prawo Jazdy: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(3/24/09)Prawko w ręce :)
Doniu55
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2009, 20:14
Lokalizacja: Bielsko Biała

Prawo Jazdy w Bielsku-Białej

Postprzez EyE21 » wtorek 07 kwietnia 2009, 18:33

ja polecam OSK Ryszard Majchrzak
Adres stronki KLIKNIJ TUTAJ
Robiłem prawo jazdy w jesieni i jestem bardzo zadowolony za jakiś czas moja kobieta chce robić prawko i napewno polecę jej ten Ośrodek. :)
EyE21
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 kwietnia 2009, 18:29

Postprzez saxatile » poniedziałek 06 lipca 2009, 19:41

absolutnie nie polecam szkoły " cztery kółka" moja cała grupa jeżdziła gdzies po górkach wielkich czechowicach czy szczyrku po bielsku mało.
ogołem kiepdko.

polecam zas" autko" ale tylko Pana Krzysia i Pana Marcina:)
saxatile
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 06 lipca 2009, 19:39

Dzięki za porady

Postprzez przemus87 » czwartek 03 września 2009, 16:11

dzięki za podpowiedzi jakie tutaj dajecie ale tak podsumowując to który ośrodek i którego instruktora byście tak najbardziej polecili żeby uczył jeździć po trasie egzaminacyjnej,żeby był w porządku,spokojny,wszystko wytłumaczył,proszę o odpowiedzi.
przemus87
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 03 września 2009, 15:50

Postprzez ros » sobota 05 września 2009, 12:40

Ja polecam wurex, warto wybrać na instruktora pana N. bo można się naprawdę nieźle ubawić podczas jazd.
ros
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 05 września 2009, 12:11

Postprzez przemus87 » sobota 05 września 2009, 14:53

ok dzięki ros ale najważniejsze żeby potrafił wszystko wytłumaczyć
przemus87
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 03 września 2009, 15:50

Postprzez ros » sobota 05 września 2009, 17:33

Z tym również nie ma problemu.
ros
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 05 września 2009, 12:11

Postprzez B02sucz3Q » czwartek 24 września 2009, 23:16

Ja polecam szkołę o nazwie "Pytlik" (chyba od P. Andrzeja Pytlika :P). Kursy nie są specjalnie drogie.
Bardzo miła atmosfera od początku do końca. Na pierwszych zajęciach pamiętam, ktoś wygrał soczek "Kubuś" za udzielenie poprawnej odpowiedzi na temat sytuacji ze skrzyżowaniem równorzędnym xD.

Tak na poważnie- zajęcia teoretyczne prowadzone przez Pana Andrzeja, na temat i z jajem. Do teorii przygotowali mnie osobiście tip-top.

Jazdy miałem z Panem Zbigniewem i też przyznam, że bardzo miło te czasy będę wspominać :P.

Pierwszych egzaminów praktycznych nie zdałem z nerwów, stresu i głupoty, ale za drugim razem udowodniłem egzaminatorom, że nadaję się na kierowcę ;).

Naprawdę polecam.
Kat. A za drugim razem - 24.08.2009
Kat. B za drugim razem - 23.09.2009


(9/29/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

(10/2/09) Prawo Jazdy do odbioru w
Urzędzie

7.10.2009 - Jeżdżę różowym Seatem Ibizą :P
B02sucz3Q
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 21 września 2009, 21:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości