Świdnik

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Świdnik

Postprzez iwona6 » czwartek 10 lipca 2008, 16:43

Bardzo się cieszę,że miałam okazję uczyć się w OSK RAIDER w Świdniku!
Polecam, !!!
Miła i kompetentna, a przede wszystkim dobrze ucząca kadra - pozdrawiam p.Mariusza, Tomka, Arka i Darka!!!
Bardzo serdecznie dziękuję!!!

Chwalę, bo na dzisiejszym egzaminie, ZDANYM za 1 razem!!!, Pan Egzaminator powiedział,że ładnie jeżdżę!!!

Dziękuję!!!
Prawo Sattingera: Każde urządzenie będzie działać lepiej, jeżeli włożysz wtyczkę do gniazdka.
iwona6
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek 26 czerwca 2008, 11:59

Postprzez RaVaU » sobota 05 września 2009, 21:07

WItam !

Właśnie zapisałem się do OSK Rally na 3-go Maja. Bardzo miła obsługa w trakcie zapisu, zobaczymy jak to będzie w trakcie kursu.
Dopiero zaczynam.
--------------------------------------------------------------------------------------
No więc, jeździłem z Panem Pawłem z Rally, bardzo miły spokojny lecz znający się na rzeczy człowiek. Odbyłem 30 h kursu, teraz oczekuję na egzamin , wyznaczony na 6 listopada, wykupiłem sobie jeszcze 2 godzinki na 6 biegowej Yarisce, zobaczymy jak to będzie. :)
RaVaU
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 03 września 2009, 10:30
Lokalizacja: Świdnik

Postprzez szymon921 » czwartek 04 lutego 2010, 11:21

Robiłem kurs w OSK Rally. Wszystko OK, miła obsługa i wogóle.
Teoria trwała niekoniecznie 30h ale to chyba we wszystkich OSK tak jest.
Jeździłem ze wszystkimi instruktorami, najlepiej mi się jeździło z Pawłem. :wink:

Ogólnie można polecić.
szymon921
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 11 października 2009, 12:17

Re: Świdnik

Postprzez natalka1 » sobota 25 grudnia 2010, 11:20

Witam! Ja polecam "RAIDER". Wszystko super !
natalka1
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 16 grudnia 2010, 21:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Świdnik

Postprzez gabi505 » piątek 02 grudnia 2011, 23:27

A ja polecę Auto Team przy ul. Kosynierów 17, świetna nowa szkoła, jeździłam z Pawłem i Grześkiem którzy jeździli w Rally a teraz mają własną szkołę, zdałem za 1 razem. I tak powinien wyglądać prawdziwy ośrodek. Jestem bardzo zadowolona, przynajmniej nie ucinają 10 min. na początku i na końcu jazd, co się często zdarzało podobno w Rally i innych szkołach :wow: . Bardzo fajnie i profesjonalnie podejście do tematu,polecam. :D
gabi505
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 02 grudnia 2011, 23:16

Re: Świdnik

Postprzez martusia22 » środa 27 listopada 2013, 22:40

Dzięki za polecenie tej szkoły :) naprawdę dobrze uczą! dzięki panu Pawłowi z auto team mam już prawo jazdy, ponadto on też prowadzi wykłady.Ja również polecam tę szkołę nauki jazdy! :spoko:
martusia22
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 listopada 2013, 20:12

Re: Świdnik

Postprzez milas » wtorek 02 września 2014, 14:17

Kurs robiłam we Frajdzie. Koszmar, masakra i zszargane nerwy. Atmosfera fatalna. Instruktorzy kompletnie nie mają cierpliwości do nauczania. Pieniądze wyrzucone w błoto. Po 30 h jeżdziłąm niewiele lepiej niż po 2.

Douczałam sie później w Prawku. I niby ok, ale właściciel często nie odbierał telefomów. I cierpliwością też nie grzeszył.

Ostatecznie poszłam do Raidera. I REWELACJA. W 2 godziny nauczyłam się więcej niż w obu poprzednich szkołach w 36. Polecam każdemu.
milas
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 05 kwietnia 2014, 12:00


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości