Zielona Góra

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Zielona Góra

Postprzez ness277 » czwartek 04 września 2008, 22:54

Gorąco polecam OSK "MOTOREX" w Zielonej Górze.
Jest to jedna z większych i najlepszych szkół nauki jazdy w moim mieście. Zdawalność egzaminów wysoka, a ponadto solidne przygotowanie do późniejszej ,samodzielnej jazdy samochodem.
Chwali się bardzo profesjonalne podejście do sprawy zarówno ze strony instruktorów jak i wykładowców teorii.
Osobiście jeździłam z p. Łukaszem. Naprawdę genialny instruktor. Młody, anielsko cierpliwy, nie krzyczy ani nie bije po rękach za najgłupsze przewinienia. Skutecznie redukuje poczucie stresu za kierownicą oraz swoisty "paraliż" ujawniający się w sytuacjach kryzysowych w szczególności u młodych ,niedoświadczonych kursantów. Potrafi wszystko przejrzyście wytłumaczyć ,tak ,że nawet taki totalny laik w sprawach motoryzacji jak ja , zaczyna się tym poważnie interesować a przede wszystkim rozumieć.

Naprawdę gorąco polecam tę firmę. Pieniądze zainwestowane w kurs w "Motorexie" procentuja nie tylko zdanym egzaminem za 1 bądź 2 podejściem, lecz przede wszystkim sprawnym wyćwiczeniem w poruszaniu się samochodem zgodnie z przepisami, kulturą i bezpieczeństwem jazdy.
kategoria B
05.08.2008- teoria :)
26.08.2008- plac :), miasto :(
01.09.2008 - plac :), miasto :) Egzamin-wynik pozytywny!!!
08.09.2008-prawo jazdy odebrane, pierwsza samodzielna jazda autem =)
ness277
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek 12 sierpnia 2008, 21:03

Postprzez Kierowcaa » niedziela 16 listopada 2008, 23:49

Dzisiaj wieczorem na Konstytucji 3 Maja musiałem gwałtownie hamować, bo samochód z reklamą ośrodka szkolenia kierowców Mon Tom nie potrafił wykonać zmiany pasa i nieomal wpakował mi się w bok auta. To chyba najlepsza reklama tej szkoły - nie polecam!
Kierowcaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 16 listopada 2008, 23:47

Postprzez zielonogórzanka » niedziela 04 stycznia 2009, 19:08

A ja polecam BARDZO szkołę Pani Iwony Palacz!
Zajęcia i jazdy są prowadzone przez tą samą osobę co znacznie podnosi jakość wykładów.
Pełna dyspozycyjność jeśli chodzi o godziny jazd.
Cały kurs na naprawdę wysokim poziomie - trafne rady, uwagi, dużo cierpliwości do uczącego i fantastyczne wsparcie psychiczne!!! Jazdy są prowadzone w taki sposób, żeby nauczyć mądrej i dynamicznej jazdy!!!
Poza tym, Pani Iwona od dłuższego czasu jest w czołówce najlepszych szkół jednoosobowych! Wg mnie jak najbardziej zasłużenie!
Ja polecam z czystym sumieniem. Egzamin zdany przy pierwszym podejściu :mrgreen:
zielonogórzanka
_____________________________________________
Prawo jazdy zdobyte w pierwszym podejściu 12.2008r.!
zielonogórzanka
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 04 stycznia 2009, 18:58
Lokalizacja: ZG

Śmieszna sytuacja z jazd

Postprzez monisiek_1990 » wtorek 05 maja 2009, 11:14

( OT- smieszne sytuacje to nie w tym wątku/ moderator)

Gorąco polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Marcin Pelc w Nowogrodzie Bobrzańskim.Naprawdę warto!Jestem bardzo zadowolona i przeżycia też są niesamowite ;)
monisiek_1990
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 05 maja 2009, 11:07

OSK Super Kurs Zielona Góra

Postprzez macia86 » sobota 22 maja 2010, 11:44

Ja szkoliłam się w OSK Super Kurs, ul. Batorego 126 w Zielonej Górze (www.superkurs.zgora.pl) i jak najbardziej polecam tą szkółkę ponieważ:
- cena kursu jest chyba najniższa w mieście
- bardzo mili pracują tam ludzie, którzy traktują kursantów bardzo sympatycznie, wspierają oraz uczą konkretnie i profesjonalnie
- dojazd do szkółki jest bezproblemowy
- instruktorzy są elastyczni i bardzo wyrozumiali

Ja konkretnie jeździłam z p. Sylwestrem (Renault Clio), polecam tego człowieka każdemu kursantowi. Jest to konkretny instruktor który wkłada wiele wysiłku w szkolenie kursantów. Nie należy do instruktorów z kategorii "naciągnij kursanta na kolejne jazdy". Nie "słodzi" na temat umiejętności kursantów, gdyż jest bezpośredni w swoich opiniach nt. jazdy, dzięki czemu kursant wie na jakim etapie kursu jest aktualnie. Wielką zaletą tego instruktora jest jego wiek, gdyż jest dojrzałym człowiekiem, jest doświadczonym kierowcą oraz nie pozwala sobie na nieodpowiednie komentarze w stosunku do kursantek. Atmosfera podczas jazd jest swobodna, gdyż jest osobą z którą można porozmawiać co doskonale rozładowuje stres. Potrafi zmotywować oraz "odblokować psychicznie" kursantów. Bardzo dobrze tłumaczy każdą sytuacje na drodze, dzięki czemu można zachować spokój w bardzo trudnych sytuacjach na drodze. Nigdy nie jest bierny w trakcie szkolenia, uczy jak jeździć bezpiecznie, kulturalnie a jednocześnie dynamicznie. Ponadto godziny jazdy jak i miejsce spotkania są elastyczne i dostosowane do kursanta.

Jest to dość "młoda" szkółka i jak narazie nie znajduje się w pierwszej trójce najlepszych szkół w mieście w kategorii zdawalności, jednakże warto nie zapominać, że często o wyniku egzaminu decyduje nie wiedza czy umiejętności tylko ogromny stres. W moim przypadku to on decydował o negatywnym wyniku egzaminu. Ponadto nie jest to szkółka która na siłę zmusza kursanta do wykupywania kolejnych godzin aby mieć 100% pewności, ze zda on egzamin za pierwszym razem w celu podniesienia statystyk(co bardzo często ponoć zdarza się w szkółkach prywatnych). Nie znaczy to oczywiście, że nieprzygotowani kursanci są puszczani na egzamin....

POLECAM OGROMNIE SUPER KURS :)
macia86
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 22 maja 2010, 10:45

Re:

Postprzez czekolada » poniedziałek 08 sierpnia 2011, 12:42

Kierowcaa napisał(a):Dzisiaj wieczorem na Konstytucji 3 Maja musiałem gwałtownie hamować, bo samochód z reklamą ośrodka szkolenia kierowców Mon Tom nie potrafił wykonać zmiany pasa i nieomal wpakował mi się w bok auta. To chyba najlepsza reklama tej szkoły - nie polecam!



Ja uczyłam się w tym OSK i bardzo polecam :)
Zdałam za pierwszym razem :)
Instruktorzy bardzo mili , wszystko po kolei wytłumaczą .


POLECAM TEN OSK !
czekolada
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 19 lipca 2011, 18:25

Re: Zielona Góra

Postprzez mocna » piątek 24 lutego 2012, 16:16

Kierowcaa pisze:
Dzisiaj wieczorem na Konstytucji 3 Maja musiałem gwałtownie hamować, bo samochód z reklamą ośrodka szkolenia kierowców Mon Tom nie potrafił wykonać zmiany pasa i nieomal wpakował mi się w bok auta. To chyba najlepsza reklama tej szkoły - nie polecam!



Ja uczyłam się w tym OSK i bardzo polecam :)
Zdałam za pierwszym razem :)
Instruktorzy bardzo mili , wszystko po kolei wytłumaczą .


POLECAM TEN OSK !

ja też uczyłam się w tej szkole i jestem zadowolona, bo nie miałam problemów ze zdaniem egzaminu za pierwszym razem. te szkoły są po to żeby nauczyć jeździć im.in. zmieniać pasy ruchu. może wypadałoby cofnąć pamięcią do swojej nauki jazdy. każdy się kiedyś uczył. więc troche wyrozumiałości.
mocna
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 24 lutego 2012, 16:09

Re: Zielona Góra

Postprzez szantman » czwartek 19 lipca 2012, 00:56

Witam
Ja zrobiłem prawko w Efekt Z Zielonej Góry. muszę wam powiedzieć, że jestem bardzo miło zaskoczony
Podchodziłem do tego bardzo sceptycznie, bo to nowy ośrodek i dopiero pracuje na renomę. Przeczytałem umowę z nimi i sie zdcydoweałem chociazby dlatego, że w cenie kursu mają wszystkie egzaminy państwowe nawet z poprawkami. Teoreię skończyliśmy bardzo szybko na jady byłem już umówiony tego samego dnia bo wszystko odbywa się przez stronę www.efekt.osk24h.pl
pochwalę sie tylko że egzamin za pierwszym zdałem u rudej.
Jeśli ma się ktoś sugerować moją opinią to polecam
ps
jutro odbieram prawko
szantman
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 19 lipca 2012, 00:45

Re: Zielona Góra

Postprzez zyguqwerty » poniedziałek 10 września 2012, 09:49

Ja robiłem w Nauka Jazdy Efekt.
Zdałem za pierwszym a muszę powiedzieć, że kompletny laik w tym temacie byłem. Polecam bo wszystkie formalności za mnie załatwili i nie musiałem biegać i załatwiać.

W cenie miałem egzamin Państwowy i gwarancje, żę jak nie zdam to zapłacą za poprawki. Komfort psychiczny nieziemski.
Są różne opinie o Efekcie, ale skoro ktoś bierze na siebie odpowiedzialność finansową, to musi być świadom ryzyka, ale jak na razie, to chyba nie dopłacają do interesu bo widzę ciągle nowe osoby w ich samochodach
http://www.efekt.osk24h.pl
zyguqwerty
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 10 września 2012, 09:39

Re: Zielona Góra

Postprzez msw » wtorek 15 stycznia 2013, 19:27

Witam,ja polecam Bis Trasę i Pana Waldemara .Genialny instruktor.Dzięki niemu łuk robię z "zamkniętymi oczami".Zdałam za pierwszym razem :) :).Wszystko cierpliwie tłumaczy i pokazuje.Gdy coś było nie zrozumiałe powtarzalismy to tyle razy aż zrozumiałam.Uważam ,że ten Pan ma talent do uczenia .
msw
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 15 stycznia 2013, 18:57

Re: Zielona Góra

Postprzez molus » wtorek 27 sierpnia 2013, 22:30

ja mogę polecić swoją szkołę - Montom/TomTom (Al zjednoczenia)
- kursy chyba najtańsze w mieście (dla uczniów/studentów 1150 zł)
- kurs teoretyczny dobrze przeprowadzony przez pana Romana W., ale właściciel p. Tkacz też podobno b. dobrze prowadzi
- jazdy miałam z panem Romanem, mogę polecić, bo dobrze zna ZG, pokaże niektóre miejsca , w które zapuszczają się egzaminatorzy, dobrze wytłumaczy i wyćwiczy np. łuk; można się z nim dogadać; jedyna wady to może nieco czasem nerwowo reagował na jakiś większy błąd, no i czasem się spóźniał na pierwsze jazdy (po 10 min.)
- przy płaceniu od razu 2 godz. gratis :)
- jazdy można umawiać internetowo, co daje duży komfort, jest to bardzo proste, nie trzeba wydzwaniać etc.
- książki -podręczniki dostaje się na włąsność, a nie jak gdzie indziej - pod zastaw :))
- mój kurs przeprowadzony ekspresowo -> teorię zaczęłam w drugim tygodniu czerwca, kurs skończyłam chyba na początku lipca (gdzie niektórym ciągną się miesiącami; ja miałam co najmniej 6 h w tygodniu)

ogólnie polecam tę szkołę
molus
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek 26 lipca 2013, 16:36

Re: Zielona Góra

Postprzez newcolor21 » czwartek 08 stycznia 2015, 21:13

A ja nie polecam OSK Majskow. Jeśli uczycie się od podstaw, szukacie instruktora cierpliwego, który wytłumaczy Wam przepisy w praktyce to nie radzę zapisywać się do niego.
newcolor21
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 08 stycznia 2015, 20:58

Re: Zielona Góra

Postprzez Maroon » poniedziałek 30 września 2019, 14:23

Polecam Akademię Nauki Jazdy. Świetni instruktorzy, fajne auta. Prawko dzieki nim zdałem za 2 razem.
Maroon
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 26 sierpnia 2016, 14:12


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości