Kędzierzyn-Koźle

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Kędzierzyn-Koźle

Postprzez ghoti_mp » czwartek 20 sierpnia 2009, 13:51

Szkoła Kierowców COLORADO - szczerze polecam.
Pan Arkadiusz ..., który prowadzi tę szkołę, jest świetnym pedagogiem. Bardzo cierpliwym, spokojnym, miłym, z poczuciem humoru i uczciwym. Do tego stawia na myślenie, co bardzo mi się podoba, i nie tylko na przygotowanie do egzaminu, ale także (jeśli nie przede wszystkim) do codziennej jazdy w przyszłości.
Uważam, że w tej szkole można świetnie przygotować się do bycia kierowcą i wiele wynieść zarówno z ciekawie prowadzonych zajęć teoretycznych jak i praktycznych, jeśli tylko tkwi w słuchaczu odrobina chęci. Naprawdę polecam;)
ghoti_mp
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota 30 maja 2009, 15:21

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez angelangel » czwartek 13 października 2011, 16:47

A ja podam szkole której zdecydowanie NIE POLECAM. Jest to JAGODA a konkretnie to pan instruktor B.W. Na kursie we wszystkim mnie wyręczał nawet na łuku nadużywał swojego sprzęgła nie poinformował mnie jak i kiedy redukować biegi i wiele wiele innych niedociągnięć. Na egzamin puścił mnie kompletnie nie douczona Dopiero po zmianie szkoły pojawiły się i efekty
angelangel
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 13 października 2011, 16:14

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez AKierowca » czwartek 25 kwietnia 2013, 21:44

Ja polecam szkołę I-Kar. Wykłady w wynajmowanej sali ale w niczym nie urąga to jakości i sposobowi przekazywanej wiedzy. Plac manewrowy do dyspozycji kursanta poza czasem szkolenia, można na przykład przyjechać ze znajomym i poćwiczyć jego autem. Co do instruktorów to jak każdy człowiek również i oni mają różne sposoby przekazywania wiedzy. Ale najważniejsze jest to że wiedza teoretyczna i praktyczna jest przekazywana w zrozumiały i przyjazny sposób. Nikt nie krzyczy, nikt nie olewa kursanta a przekazywane informacje na pewno pozostają w pamięci przez długie lata. A na pytania (nawet te wydawało by się oczywiste czy głupie) zadawane podczas jazd czy wykładów można uzyskać naprawdę konkretne odpowiedzi. Szczerze polecam.
AKierowca
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 25 kwietnia 2013, 21:27

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez kosa122ac2 » środa 31 lipca 2013, 14:06

Ja serdecznie polecam Szkole Jazady "as". Mila atmosfera Pan Janusz ciekawie prowadzi wyklady i jest wyrozumialy. Jazdy mialem z Krzysiem ktory jest spokojny wyluzowany nie denerwuje sie nie krzyczy pomaga jak cos nie wychodzi. Polecam jeszcze raz . :)
15.07.2013 - Egzamin Teoretyczny KAT.B NEGATYWNY
19.07.2013 - Egzamin Teoretyczny KAT.B POZYTYWNY
26.07.2013 - Egzamin Praktyczny KAT.B NEGATYWNY
01.08.2013 - Egzamin Praktyczny KAT.B POZYTYWNY
kosa122ac2
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 23 października 2012, 07:58

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez mejka » poniedziałek 23 listopada 2015, 20:20

A ja polecam "Jajuga" ze Zdzieszowic :)
Jeździłam z Arkiem i Jarkiem, super nauczyciele!
Dużo jeździłam z P. Jarkiem, nauczył mnie przede wszystkim jazdy do tyłu po łuku z czym najwięcej miałam problemu. Był bardzo cierpliwy, tłumaczył jak dziecku i jestem mu za to wdzięczna.
Na drogach pytali o znaki, co zrobię, co mam na tablicy rozdzielczej, co widzę w lusterkach, o wszystko.
Dzięki temu patrzyłam wszędzie i to jest dobra nauka.
To najlepsi nauczyciele, a jeździłam z innymi szkołami i mam rozeznanie własne!
To po ich nauce zdałam od razu!
Dziękuję :)
mejka
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 28 sierpnia 2015, 17:41

Re: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez rajur » wtorek 03 stycznia 2017, 20:00

polecam JAJUGA zdane za pierwszym fajna atmosfera i szybko
rajur
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 03 stycznia 2017, 19:48


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości