Złotoryja

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Złotoryja

Postprzez GOŚĆ » poniedziałek 07 grudnia 2009, 11:54

Witajcie

Widzę, że nie ma tutaj wpisów o OSK w Złotoryi, więc postanowiłem założyć nowy temat i napisać parę zdań o szkole, w której uczułem się jeździć. Tym bardziej że naprawdę bardzo fajnie przygotowują, stąd też trochę czuję się zobowiązany napisać coś od siebie i być może ten wpis będzie pomocny tym wszystkim którzy planują zapisać się na kurs prawa jazdy.

Chodzi o DUO, w którym pracuje bodajże 3 młodych gości +-30 lat;) Dlaczego tam się zapisałem? Sprawdziłem tylko zdawalność w WORD Legnica i trochę w ciemno poszedłem, ale warto było :)
Na początek, przez miesiąc przerobiliśmy 30h teorii, tematy przedstawione jasno, merytorycznie i na luzie, w bardzo fajnej sali :) Później zdawaliśmy egzaminy wewnętrzne. Po egzaminie miałem do wykorzystania 30h jazdy. Ja jeździłem z kolegą Marcinem, który okazał się bardzo fajnym gościem i świetnie wszystko na bieżąco mi tłumaczył. Najwięcej jeździliśmy po mieście(oczywiście Legnicy), trochę też poza miastem, a nawet autostradą, żeby po prostu nauczyć się jeździć z różnymi prędkościami i w różnych warunkach, a nie tylko pyrkać 30-50km/h po mieście;) Aha, zapomniałbym... jeździłem 3 Yarisami: dwie 5biegowe i jedna 6biegowa. Sporo mi to dało, bo zapoznałem się z różnymi autami, z różnie chodzącymi sprzęgłami, więc i później na egzaminie było mi dużo łatwiej ogarnąć auto.

Ostatnie jazdy dostosowaliśmy tak, że jeździłem tuż przed egzaminem. Na egzaminie poszło sprawnie i zdałem za 1 razem łączony(teoria+praktyka). Jeździłem z jednym z najgorszych egzaminatorów, ale nie popełniłem błędów więc tym bardziej wielkie dzięki dla duo i Marcina, który przygotował mnie jak trzeba. :)

Ostatnio rozmawiałem ze znajomymi o szkołach jazdy i różnie z tym bywało, niektórzy bardzo mało z nich wynieśli albo mieli kiepską atmosferę, a potem męczyli się na egzaminach. Dlatego postanowiłem napisać parę zdań i polecić DUO, bo naprawdę można się u nich wiele nauczyć, znacznie zwiększyć swoje szanse na zdanie egzaminu i później myślę już bezpiecznie jeździć po drogach. Przynajmniej ja czuję się pewnie, bo miałem wszystko fajnie i szczegółowo wytłumaczone, więc raczej głupstwa żadnego na drodze nie wywinę. Eh oby tak było :)

Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony czwartek 18 lutego 2010, 09:05 przez GOŚĆ, łącznie zmieniany 1 raz
GOŚĆ
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek 02 listopada 2009, 14:45

Postprzez Stilfer » sobota 26 grudnia 2009, 21:36

Witam, ja także uczęszczałem do tej szkoły nauki jazdy. Tak jak kolega wyżej jeździłem z Marcinem, ale miałem tez przyjemność jazdy z Jarkiem i Dawidem. Wszyscy instruktorzy są mili, "wyluzowani" i można pogadać, a nie jak w niektórych naukach jazdy się zdarza cisza i tylko komendy: w prawo, w lewo itd. Potwierdzam słowa kolegi wyżej, szkoła godna polecenia. Także zdałem za pierwszym razem (łączony), idąc na egzamin bylem bardzo dobrze przygotowany wiec nawet się nie denerwowałem a sam egzamin traktowałem jak zwykłą jazdę.

Tutaj dla ludzi szukających jakiegoś kontaktu macie stronę: http://duozlotoryja.pl/

Polecam i pozdrawiam.
Stilfer
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 26 grudnia 2009, 20:24
Lokalizacja: Złotoryja

Postprzez mattom » czwartek 25 marca 2010, 22:09

To ja dla odmiany polecę moim zdaniem (i nie tylko ) najlepszą szkołę jazdy w Złotoryi czyli Szkołę Jazdy 'Owczarek'
Egzamin zdany po 30h jazdy za pierwszym razem, bez najmniejszych problemów.
Wszyscy instruktorzy bardzo mili i komunikatywni,
Prawko zrobione miło, szybko i skutecznie, a poza tym najwyzsza zdawalnosc za 2009 mówi sama za siebie
mattom
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 25 marca 2010, 22:05

Re: Złotoryja

Postprzez Rules » poniedziałek 18 lipca 2011, 23:14

Odnośnie Centrum Kształcenia Kierowców Bogdan Klorek, miałem niestety styczność z tym OSK i napiszę wprost, jestem bardzo rozczarowany i zawiedziony... czuję się oszukany przez te firmę oraz bardzo nieprofesjonalne i wręcz obraźliwe potraktowany przez właściciela.
Rules
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 03 sierpnia 2010, 23:54

Re: Złotoryja

Postprzez karolina199 » piątek 16 grudnia 2011, 01:45

Witam, ja jeździłam u pana Bogdana Klorka i nie miałam żadnych zastrzeżeń co do prowadzenia kursu oraz w późniejszym terminie nauki jazdy moja koleżanka również jeździła w tej szkole i również niemiała żadnych zastrzeżeń ona jeździła z Marcinem i Wojtkiem a ja cały czas z Wojtkiem i bardzo sobie chwale zresztą zdałam testy i egzamin za pierwszym podejściem dokładnie 21 września 2010r. i śmigam sobie autkiem także polecam i jakoinstruktorów polecam Marcina i Wojtka niewiem jak Marcin ale Wojtek jest bardzo miły, sympatyczny i spokojny przedewszystkim pozdrawiam KAROLINA
karolina199
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 16 grudnia 2011, 01:26

Re: Złotoryja

Postprzez radika » czwartek 18 lipca 2013, 10:35

Ja zdecydowanie POLECAM DUO :-) !!!
Pierwsza jazda oczywiście była wielkim wydarzeniem dla mnie (stres), jednak mogę z ręką na sercu powiedzieć, że instruktorzy podchodzą do kursanta z wielkim zaangażowaniem, cierpliwością a przede wszystkim profesjonalizmem. Ja miałam przyjemność jeździć z Marcinem :)
Każda godzina jazdy była dla mnie cennym doświadczeniem i zawsze nauczyłam się czegoś nowego. Zawsze mogłam liczyć na wyczerpującą odpowiedź na każde z moich pytań, czy wątpliwości. Nauka przebiegała w przyjemnej atmosferze, na luzie, ale kompetentnie.
Podchodząc do egzaminu czułam się bardzo dobrze przygotowana, nie bałam się placu ani miasta, bo wiedziałam, że dam sobie z tym radę - zdałam :)
Gorąco polecam:)
radika
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 17 lipca 2013, 11:03

Re: Złotoryja

Postprzez LOST » środa 31 lipca 2013, 22:42

Ja również polecam DUO. Przygotowanie od strony teoretycznej było sprawnie przeprowadzone, jedyne co kuleje to strona techniczna pojazdu o której nie było ani słowa zarówno na kursach jak i w książce do nauki (mam tu na myśli systemy ABS, kontrolki i tego typu pytania pojawiające się na egzaminie o których nie miałem zielonego pojęcia).

Przygotowanie praktyczne było bardzo dobre, przeprowadzone w świetnej atmosferze, była to nie tylko nauka, ale także ciekawa przygoda i dużo zabawnych rozmów i sytuacji. Nauka wykonywania manewrów mogłaby być nieco lepsza, o jednym z nich mój instruktor przypomniał sobie dopiero na przedostatniej jeździe, ale uważam że to co mi przekazał jest w zupełności wystarczające aby doszlifować umiejętności samemu. Co najważniejsze uczy jeździć "po męsku", dynamicznie i z pewnością siebie, oraz radzenia sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami na drodze tak aby nie utrudniać ruchu nawet gdy to wymaga manewru którego normalnie byśmy nie wykonali :spoko:
LOST
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 09 lipca 2013, 18:50

Re: Złotoryja

Postprzez Mieeetek » czwartek 26 czerwca 2014, 07:21

Cześć,

jak tu słodko :lol:

Panowie z DUO mają głęboko przepisy które powinny być dla nich chlebem powszednim nie tylko w czasie kursu, przede wszystkim w życiu codziennym.
Wygląda to tak, po wysadzeniu kursanta lub skończonej pracy L z dachu i ogień, prawie jak BMW z Warszawki.
Szkoda tylko że auto oklejone i widać na drodze jak sobie poczynają....
Uważajcie kto Was uczy i czego i jak...

Pozdrawiam
Mieeetek
 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek 26 czerwca 2014, 07:13


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości