Wejherowo

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Wejherowo

Postprzez MatW » poniedziałek 28 grudnia 2009, 15:21

Widzę, że nie ma żadnych tematów na temat OSK w Wejherowie, więc ja zacznę.

Kurs podstawowy robiłem w OSK "Artex". Do teorii nie mam żadnych zastrzeżeń, wykładowca starał się wytłumaczyć wszystko tak, by materiał był zrozumiały dla każdego. Co do praktyki to mam mieszane uczucia. Jeździłem z 4 różnymi instruktorami, na ostatnie 10 godzin kursu podstawowego musiałem sobie zmienić instruktora na takiego, który potrafi zachować spokój nawet przy popełnianiu najgorszych błędów. Mam jeszcze zastrzeżenie co do jednego samochodu - czasem wysiada prędkościomierz, wspomaganie kierownicy, zdarza się też, że biegi wchodzą z wielkim zgrzytem (mimo wciśniętego do końca sprzęgła). Ogólna ocena - 4-.

Z kolei jazdy uzupełniające przed egzaminem brałem i będę brał w OSK "El-Prawko". Mimo iż wykupiłem sobie tam tylko 3 godziny, jestem bardzo z nich zadowolony. Instruktor, z którym jeździłem jest anielsko cierpliwy (właściciel) i kulturalny. W spokojny i zrozumiały sposób tłumaczył popełnione przeze mnie błędy. Polecam wszystkim ośrodek "El-Prawko".
MatW
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 30 października 2009, 23:10

Postprzez kwiatysia » środa 11 sierpnia 2010, 10:11

no to może ja dodam coś od siebie ... powiedziałam sobie kiedyś , że jak zdam prawko to napiszę coś o szkole której SZCZERZE nikomu nie polecam ... uczyłam się w OSK KOMBI na osiedlu kaszubskim ... BOŻE !!! ci instruktorzy to sami nie wiedzą jak uczyć :/ mają beznadziejne podejście do klienta - ucznia ... chodzi im tylko o kasę ... non stop jeżdżą trasą tylko Wejherowo - Gdynia , Gdynia- Wejherowo a co to za filozofia jeździć po prostej :/ ... raz, nie pamiętam dokładnie w każdym bądź razie była to moja jedna z pierwszych lekcji więc laik był ze mnie nie mały .... nie zatrzymałam się na stopie ... gdzie była godzina 6 rano ... facet wyrzucił mnie z samochodu ... stanął na środku ulicy i zaczął mnie wyzywać jak jeżdżę ... palant po prostu ... łuku uczyli na 1/4 7/8 do chu** co to ma być ? robi się jeden skręt a potem się prostuje koła ... ale nie ... ciężko wytłumaczyć co i jak .. oni faworyzują tych co mają predyspozycję i widzą że nie będzie z nimi problemu .. reszta ma przesrane ... no i jeszcze jedno ... najważniejsze chyba ... zapisali mnie na egzamin gdzie nie miałam wyjeżdżonych 30 godzin .. ludzie !!! ... potem na szybkiego mój instruktor za dychę nie powiem już który ... szybko ze mną musiał z jakieś 20 wyjeżdżać nie no porażka .. nie polecam naprawdę ... szkoda kasy i nerwów ...
kwiatysia
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 11 sierpnia 2010, 09:43

Re: Wejherowo

Postprzez Gruszka » czwartek 19 kwietnia 2012, 16:19

Ja natomiast kurs podstawowy zrobiłam w Rysiu i zdecydowanie nie polecam! Stare samochody, nieuprzejmi instruktorzy i brak podejścia edukacyjnego. Moja nauka w Rysiu skończyła się na 5 oblanych egzaminach...

Przeniosłam się do THE BEST O L's i zdałam od razu! Sama nie mogłam w to uwierzyć, ale egzamin na prawo jazdy można zdać bez jakiegokolwiek stresu! Wystarczy dobre przygotowanie i wiara we własne możliwości. W Centrum Szkolenia Kierowców THE BEST OF L's pracują młodzi ludzie z profesjonalnym przygotowaniem i przede wszystkim z PASJĄ, którą dosłownie zarażają :D Cierpliwość i wyrozumiałość instruktorów jest kolejnym plusem!

Co tu dużo mówić THE BEST OF L'S to cud miód i orzeszki :D a tak na poważnie to żałuję tylko, że tak późno tu trafiłam. Naprawdę gorąco polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się jeździć! :) Super szkoła, wspaniały zespół wykwalifikowanych instruktorów. Jeszcze raz bardzo polecam!!!!!!!!
Gruszka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 19 kwietnia 2012, 15:06

Re: Wejherowo

Postprzez Jagoda33 » sobota 27 kwietnia 2013, 19:26

Ja mój pierwszy kurs na prawo jazdy robiłam w Rumi, w szkole nauki jazdy, która jeszcze istnieje, znaczy się jest to jej odłam. Potem przeprowadziłam się wraz z mężem do Wejherowa, tutaj trafiłam na Elka School, gdzie miesiąc temu po latach rozpoczęłam swoją przygodę z samochodem, jeżdżę z Panią Teresą i na prawdę jestem zadowolona, Pani w biurze także jest bardzo miła. Ośrodek jest bardzo ładny, czysty. Polecam wszystkim, którzy chcą robić prawko!!! Jagoda
Jagoda33
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 27 kwietnia 2013, 19:20


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości