Radom

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Eldar

Postprzez maxpw » środa 21 stycznia 2009, 17:41

całość profesjonalna, wykłady zadowalające, jazdy - i tu miałem kilku instruktorów główny prowadzący - niestety potrafiący załatwiać swoje sprawy i często gęsto czekasz w samochodzie, aż załatwi swoje sprawy, reszta ok.
samochody w miarę nowe, i wszystko na czas.

podsumowując - 3+/6
wada ogromna pomoce nie są w cenie !!!
maxpw
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 20 stycznia 2009, 17:51

Postprzez ola105 » niedziela 26 lipca 2009, 14:44

Ja osobiście polecam instruktora www.L-expert.pl
Zdałam za pierwszym razem niestety nie wiem w jakim OSK teraz pracuje. Szerokiej drogi!!!
ola105
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 26 lipca 2009, 14:27

ELDAR

Postprzez sexiflexi » poniedziałek 03 sierpnia 2009, 12:43

skonczylam tam kurs,prezes ok,reszta chyba pomylila zawod.instruktorzy masakra nie polecam zadnego!po szkoleniu w tym osrodku pierwsza praktyke oblalam i juz tam nie wrocilam.POLECAM osk Viper i instruktora Piotrka A.Mimo mlodego wieku bardzo kompetentny,wie co robi i potrafi przekazac wiedze!
sexiflexi
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 03 sierpnia 2009, 12:36

Postprzez dyskograf » wtorek 04 sierpnia 2009, 08:14

Ja ukończyłem kurs w OSK L-Mot . Polecam gorąco ten Ośrodek.

Instruktorzy naprawdę znają się na swojej robocie, wszyscy to doświadczeni kierowcy, a większość z nich doświadczona również wiekiem :) Trochę się przeraziłem, kiedy już na pierwszych zajęciach musiałem wyjechać na miasto, ale jak się później okazało, było to dobre posunięcie, ponieważ bardzo szybko oswoiłem się z drogą i samochodem.

Instruktorzy są cierpliwi i nie dadzą człowiekowi zrobić żadnej głupoty na drodze. Miłym zaskoczeniem bł fakt, że na kilku lekcjach mogłem rozwinąć niebotyczną prędkość 90km/h (co dla Micry jest już nie lada przeżyciem :D ), ponieważ pan instruktor zabrał mnie za miasto.
17 września 2009r. - Teoria - PASSED
23 września 2009r. - Praktyka - FAILED
30 grudnia 2009r. - Praktyka - PASSED
dyskograf
 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek 30 lipca 2009, 12:05
Lokalizacja: Radom

Postprzez ola105 » czwartek 15 października 2009, 11:47

Ja polecam OSK As, a w szczególności instruktora Slawka :D Dzięki Jego profesjonalnym radom zdałam za pierwszym razem:D Polecam!
ola105
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 26 lipca 2009, 14:27

Postprzez kokietka » czwartek 29 października 2009, 22:58

Polecam osk viper PIOTR .A. JEST SUPER!!!!!!
kokietka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 29 października 2009, 22:55

Postprzez cichutki07 » środa 09 grudnia 2009, 21:19

Polecam OSK L'OK ;) Bardzo dobrzy instruktorzy, szybka teoria i jazdy po 2 godz ;) Zdałem za 1 razem :D
Nieważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz!
cichutki07
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 09 grudnia 2009, 16:44

Postprzez niezadowolona » czwartek 28 stycznia 2010, 18:06

ja zapisalm sie do osk JUNIOR i wcale nie jestem zadowolona poniewaz instruktorzy sa leniwi nie chce im sie wstawac rano do pracy, utrudniaja a nie pomagaja pomimo tego ze to my placimy za kurs podczas jazd nie wczuwaj sie za bardzo w nauke i tumaczenie. osobiscie odradzam ten osirodek poniewaz szkoda zdrowi!! lepiej wybrac inny pozdrawiam
niezadowolona
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 28 stycznia 2010, 17:56

GOLIAT

Postprzez Aga12 » poniedziałek 12 kwietnia 2010, 11:21

Ja chodziłam do OSK GOLIAT
egzamin teoretyczy zdany - 0 błędów
praktyka za drugim razem - 9 kwietnia

Instuktorzy bardzo mili, wiedzą jak uczyć, fachowa obsługa, posiadają symulator, nauka pierwszej pomocy na fantomie.

Ja polecam instr. Janusza jest świetny no i Marcina
Aga12
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 12 kwietnia 2010, 10:32

Postprzez Dominika1234 » piątek 20 sierpnia 2010, 07:45

Ja mogę powiedzieć kilka słów o 2 szkołach jazdy. Kurs zrobiłam w OSK "Atlas". Jednak nie byłam do końca zadowolona z niego. W szkole uczy małżeństwo. Moją instruktorką była pani A. Jazdy odbywały się stosunkowo rzadko mimo, że dla mnie lepszym rozwiązaniem byłoby więcej niż 1 raz w tygodniu na godzinę. Mój kurs przez to tempo wydłużył się znacznie. I to nie z mojej winy, bo instruktorka dysponowała czasem wyłącznie od 15 i ludzi w kalendarzyku było zapisanych zawsze sporo tak, że ja mogłam się najczęściej wcisnąć dopiero na przyszły tydzień. Czasem jazdy były 2 razy w tygodniu, ale i tak dla mnie za mało. Nie byłam także zadowolona z placu manewrowego ponieważ mieścił się w takim puncie, że często był zastawiany wjazd przez inne samochody i ostatniego dnia jazd kiedy chciałam powtórzyć placyk podjechałyśmy na plac i się okazało, że nie można wjechać, bo się nie przeciśniemy. No i zawróciłyśmy znowu na drogę. Byłam tym faktem bardzo rozczarowana. Bo to była ostatnia godzina kursu. Oczywiście to nie wina pani A. , ale gdyby było to lepiej zorganizowane to taka sytuacja nie miałaby miejsca. Ogólnie instruktorka nie była zła. Chociaż od początku wolałabym jeździć z mężczyznom, ale nie było możliwości zmiany. Ogólnie pani A. uczyła dobrze, potrafiła wytłumaczyć błędy. Ale ja w samochodzie z nią nie czułam się najlepiej jeździłam zestresowana. Kurs teoretyczny natomiast odbywał się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze z panem T. Podsumowując w moim poście nie chodzi o to by nie polecić tego ośrodka. Ponieważ ośrodek jest porządny. Wszystko odbywa się zgodnie z umową. Kurs jest tani, jazdy odbywają się równo godzinę, moja instruktorka tylko raz była zmuszona coś załatwić, ale mi wydłużyła czas więc w ok. Wydałam swoją opinię, a ocena należy do Was.
Po tym kursie nie czułam się pewna swoich umiejętności dlatego postanowiłam zapisać się na egzamin i wykupić 5 godzin w innym ośrodku. Do "Atlasu" czułam jakąś niechęć wewnętrzną po prostu nie przypadł mi do gustu, ale tak jak mówię wiele do zarzucenia nie miałam jemu jak i instruktorom po prostu nie ta atmosfera. Godziny dodatkowe wykupiłam w OSK "Piątka" i dopiero na tych jazdach poczułam się dobrze. Instruktor zrobił ze mną wszystkie manewry. Placyk duży, posiadał kilka łuków więc spokojnie mogłam poćwiczyć na każdym takim z górki, równym i pod górkę. Po za tym atmosfera luźna, pan Łukasz, bo to z nim jeździłam jest bardzo fajnym i wyluzowanym instruktorem. Nie denerwował się na mnie, potrafił mi przetłumaczyć do rozumu co do mojego stresu na egzaminie. Dostałam wiele nowych wskazówek co do mojej jazdy. No i dzięki tym jazdom egzamin zdałam za pierwszym razem. Ten ośrodek mogę polecić w 100%.
23/03/10r - pierwsza jazda z instruktorem
21/07/10r - egzamin teoretyczny
06/08/10r - pierwszy i ost. egzamin praktyczny
19/08/10r - prawo jazdy w portfelu
19 sierpnia pierwsza samodzielna jazda:)
Dominika1234
 
Posty: 48
Dołączył(a): czwartek 22 kwietnia 2010, 09:22
Lokalizacja: Radom

Re: Radom

Postprzez andygf » sobota 21 maja 2011, 16:52

Jak najbardziej polecam Auto-Lekara , mimo iż w rankingu radomskiego echa zajęła 5-te (pewnie ze względu na kursantów) to jest jak najbardziej profesjonalną szkoła !
Bardzo dobrzy instruktorzy , miła atmosfera i dobra lokalizacja !
POLECAM
andygf
 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek 12 maja 2011, 17:09

Re: Radom

Postprzez kiniulaz86 » środa 23 listopada 2011, 21:15

Ja Wam polecam OSK "Klim" w prawdzie miałam tam tylko jazdy doszkalające,ale to wystarczyło ;) mój poprzedni egzaminator uczył mnie inaczej...
A w szczególności p.Jana Super człowiek z anielską cierpliwością :)
kiniulaz86
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 26 września 2011, 15:47

Re: Radom

Postprzez Milli » piątek 30 marca 2012, 19:50

Ja chodziłam do OSK AS
egzamin teoretyczny zdany - 1 błąd
praktyka za pierwszym razem - 16 marca

Instruktor :D - właściciel bardzo miły,zaangażowany, znający trasy egzaminatorskie,fachowa obsługa,sprawnie,śmiesznie i na temat.

Ja polecam instruktora Marcina jest świetny :) :) :D
Milli
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 10 lutego 2012, 20:41

Re: Radom

Postprzez Demlini » czwartek 07 czerwca 2012, 21:32

Witam,
Chciałem wszystkich gorąco zaprosić do nowej szkoły jazdy Wytwórnia Talentów :)

Cena 999 zł z BADANIAMI LEKARSKIMI, METARIAŁAMI DO NAUKI GRATIS :)

Zapewniamy ekspresowe kursy dla wszystkich (około 25 dni). Możliwość zapisu na kurs bez wychodzenia z domu na http://www.wt.radom.pl :) Nasi wykwalifikowani instruktorzy na pewno odkryją w Tobie talent do jazdy :)

ul. Czachowskiego 34 (niebieski biurowiec)
drugie pietro pokój 201


Ponadto w cenie kursu:

pomoc we wszystkich formalnościach podczas zapisu na egzamin państwowy w WORD;
plac manewrowy zgodny w wymogami WORD (taki jak na egzaminie)
dojazd do wybranego miejsca na jazdy;
załatwianie wszystkich formalności podczas jednej wizyty w biurze;
profesjonalne podejście do nauczania;
wykwalifikowani instruktorzy;
indywidualne podejście do każdego kursanta;
przyjemna atmosfera podczas jazd;
wysoka skuteczność;
możliwość zapisu na kurs bez wychodzenia z domu

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam http://www.wt.radom.pl :)
Demlini
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2012, 21:30

Re: Radom

Postprzez elkaWT » środa 05 grudnia 2012, 21:29

Właśnie zdałam egzamin na prawko kat.B.Kurs robiłam w Wytwórni Talentów.Zdecydowałam się dość spontanicznie i mogę teraz napisać,że jest to najlepsza szkoła nauki jazdy w Radomiu.Tutaj uczą naprawdę profesjonaliści,ludzie z wyższym wykształceniem,bardzo życzliwi,o wysokiej kulturze jazdy,na co zwracałam szczególną uwagę.Miałam rozeznanie,co się dzieje na innych kursach w Radomiu i bardzo bałam się,że nie znajdę szkoły jazdy z w pełni kompetentną i kulturalną kadrą,dlatego cieszę się,że wybrałam tę szkołę.Kurs kosztował 999zł juz ze wszystkim,więc cena była atrakcyjna.4 września rozpoczęłam kurs,a 4 grudnia zdałam egzamin w Word.Szkoła ma 5 instruktorów-każdy z nich godny polecenia z czystym sumieniem.Jeździłam z Jackiem i ostatnie trzy godziny z Rafałem-obaj to super instruktorzy,uczyłam się od zera i na koniec kursu wiedziałam,że jestem bardzo dobrze przygotowana,co miało przełożenie na egzaminie.Nie miałam żadnych problemów na egzaminie w Word,aby przekonać egzaminatora,że potrafię jeździć po mieście bezpiecznie,defensywnie i dynamicznie,a ci z Wordu zwracają na to uwagę.Cały egzamin od przedstawienia do kamery do powrotu do Wordu trwał 41minut :D Bardzo jestem wdzięczna moim instruktorom i wszystkich zachęcam do robienia kursu na prawko w WT:)
elkaWT
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 05 grudnia 2012, 20:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości