Rumia

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Rumia

Postprzez stoik23 » piątek 09 kwietnia 2010, 14:36

JA WYBRAŁAM ELKA SCHOOL I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, RÓWNO TRZY MIESIĄCE OD ROZPOCZECIA KURSU MAM PRAWKO:-)
stoik23
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 09 kwietnia 2010, 14:28
Lokalizacja: rumia

no tak nie za bardzo

Postprzez aliszjaaa » poniedziałek 12 kwietnia 2010, 15:39

ja właśnie uciekłam z Elka school, bo nie źle kiwali mnie, instruktor nie przyjeżdżał na czas, byl nie miły, kurs trwal wiecznosc i po przez znajomych dowiedziałam sie o Rondo Bis w Rumi, naprawde fajna szkoła, fajnych ludzi tam poznałam, mile szefostwo, no i sam instruktor ktory byl cierpliwy i bardzo przyjazny.
Elka potrafi sie tylko reklamowac na tym ta firma bazuje, a ja posłuchałam przyjaciol ktorzy robili kurs w szkole ktora idzie na jakosc a nie na ilosc..i zdalam!!!:)i bardzo z nich zadowolona jestem, takze szczerze polecam
aliszjaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 12 kwietnia 2010, 15:33

Postprzez stoik23 » środa 21 kwietnia 2010, 11:54

dziwne bo sama teoria trwała 3 tygodnie. myśle , że trafiłas na złego instruktora, zdarza sie:-) gratuluje prawka
stoik23
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 09 kwietnia 2010, 14:28
Lokalizacja: rumia

Re: Rumia

Postprzez Nata23 » czwartek 28 lutego 2013, 00:38

Ja w imieniu swoim oraz moich znajomych oceniam Elka School bardzo pozytywnie. Na wykładach z Panem Jurkiem panuje zawsze miła atmosfera. Pan Jurek prowadzi wykłady merytorycznie bardzo poprawnie, a na dodatek z odrobiną humoru, co rozluźnia atmosferę na wykładach. Co do jazd jeździłam z Tomkiem - świetny instruktor. Jeśli ktoś jest zainteresowany szkołą jazdy Elka School to podaję adres ich strony www: http://www.elkaschool.pl/rumia/ oraz adres ich bloga: http://blog-elkaschool.blogspot.com .

pozdrawiam
Natalia
Nata23
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 26 lutego 2013, 03:00

Re: Rumia

Postprzez mariusz23 » piątek 15 marca 2013, 15:02

Ja z kolei mogę polecić szkołę THE BEST of L's z Wejherowa. Robiłem u nich prawko, wszystko poszło szybko, wygodnie, bez problemów i profesjonalnie. Wszystkie formalności załatwili za mnie, a sam egzamin zdałem bez problemów :)
jeśli jest ktoś zainteresowany, to polecam: www.razadobrze.com, są tam wszystkie niezbędne informacje :)
mariusz23
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 15 marca 2013, 14:57


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości