Tarnowskie Góry

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Tarnowskie Góry

Postprzez ultra00 » piątek 23 kwietnia 2010, 12:58

Witam wszystkich :)
Ja polecam ośrodek Pana Marka Kopyto w Tarnowskich Górach.
Podejście do klienta w 100% profesjonalne!
Jazdy nie dość, że trwają 60min., to i czasem 65min. i nie ma jakiegoś załatwiania spraw po drodze...
Jazdy zarówno po trasach egzaminacyjnych ( Bytom, Stroszek, Radzionków ), a i nie tylko + własny plac manewrowy...
Żadnych problemów z umawianiem się na jazdy w godzinach, które
NAM odpowadają...
Zdałem co prawda za 2 razem, ale tylko i wyłącznie z mojej winy..., no i winy kierowcy który wyjechał mi z podporządkowanej pod maskę...
Ale przygotowany do egzaminu byłem perfekt :lol:
POLECAM!!!
... a i tak wszystko to marność...
ultra00
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 23 kwietnia 2010, 12:42
Lokalizacja: chorzów

Postprzez cocoa » sobota 07 sierpnia 2010, 15:20

Z czystym sumieniem mogę polecić ośrodek "U szwagrów". Teoria prowadzona niebanalnie, interesująco, zabawnie - dzięki temu wiele można zapamiętać.
Jeśli chodzi o praktykę to zależy na jakiego trafi się instruktora (na szczęście można dokonać jego zmiany). Ja byłam zmuszona to zrobić, gdyż po 15 godz. ledwo potrafiłam ruszać... Zmiana instruktora byłam strzałem w 10. Z nowym instruktorem od razu załapałam co i jak. Genialny facet!
Z tego jednak co wiem to jeden z najdroższych ośrodków w TG ale atmosfera i przygotowanie zdecydowanie jest tego warte. :)
cocoa
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 07 sierpnia 2010, 15:10
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Tarnowskie Góry

Postprzez mocca22 » piątek 04 listopada 2011, 19:44

Ja polecam "ElDrive" z Tarnowskich Gór.
Świetne i indywidualne podejście do kursanta. Godziny jazd bardzo elastyczne, miła atmosfera i świetna kadra.
Mimo, iż nie zdałam w pierwszym terminie a na drugi czekam, już jestem umówiona na jazdy :lol:
W dodatku rewelacyjnie konkurencyjne ceny.
mocca22
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 02 listopada 2011, 16:09


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości