Łuków

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Łuków

Postprzez Fishhh » środa 11 sierpnia 2010, 16:26

Pewnie nikt z Łukowa i okolic tu nie zagląda, ale może jednak ktoś się trafi, nie zaszkodzi napisać ;)

Więc tak, ja chodzę do OSK Alfa (Waldemar Celiński) przy ulicy Kwiatkowskiego (okolice sądu i Szkoły Muzycznej, koło Optimy). Jest super, naprawdę. Stosunkowo niska cena za kurs (1100zł - chyba tylko w Europie mają taniej) i naprawdę dobry poziom szkolenia. Czujemy się "dopieszczeni" przez instruktorów, którzy zawsze starają się dostosować do terminów, które nam pasują, rozumieją nas i są bardzo elastyczni. Nie ma jakiś twardych reguł, zakazów, nakazów. Jest miło, bez stresu, zajęcia prowadzone z pożytkiem dla kursanta. Indywidualne podejście, co tłumaczyć można faktem, że szkoła jest niewielka, kursantów niewielu więc atmosfera swojska i rodzinna wręcz ;) Poza tym duzym plusem jest to, że nie musimy czekać na jazdy, nie ma kolejek. Czas na jazdach jest maksymalnie wykorzystywany do celów naszej nauki, nie ma wtedy załatwiania prywatnych spraw instruktorów. Plac stosunkowo blisko (ul. Warszawska, za rondem w stronę BEPu).

Słyszałam, że nieźle jest (zasłyszane opinie nas nie interesują/moderator....), słyszałam od znajomych, że chamstwo, nie liczenie się z kursantami i robienie wszystkiego "na odwal" jest tam na porządku dziennym.
Jeszcze przed bitwą, ale bardzo walecznie nastawiona ;) (20 wyjeżdżonych godzin)
Fishhh
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 11 sierpnia 2010, 16:16
Lokalizacja: Zakrzew

Re: Łuków

Postprzez TheKatsuSama » wtorek 04 grudnia 2012, 20:10

Ja osobiście ukończyłem kurs u "Zbyszka" moim zdaniem najlepszy OSK w Łukowie, miła atmosfera można pogadać na luzie z instruktorami
nikt nie krzyczy, czegoś nie wiesz można się spokojnie zapytać. Jeździłem z 4 instruktorami i na żadnego nie mogę powiedzieć złego słowa.
Jedyny minusik to że plac daleko ale można dojechać w ciągu 5 minutek. Polecam z czystym sumieniem ten ośrodek.
Egzamin na prawo jazdy kat B : 05.12.2012 Zdany za 2 razem.
TheKatsuSama
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek 25 października 2012, 17:50


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości