Gliwice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Gliwice

Postprzez cuccioli » czwartek 01 sierpnia 2013, 20:46

Ja mogę polecić szkołę Lew. Nie wiem jak w innych szkołach, ale tutaj instruktorzy naprawdę są mega cierpliwi, wierzcie mi :). Teoria w 8 dni, i moim zdaniem to wystarczająco. Wszystko dokładnie i precyzyjnie omówione. Jeśli czegoś nie zrozumiałam, a było tego trochę, to telefon do któregoś z instruktorów i po raz kolejny daną rzecz tłumaczą. Jazdy tak samo, wszystko po kolei, bez krzyku, miła atmosfera. Miałam okazję jeździć z czterema instruktorami i każdy godny polecenia. Uczą jeździć i myśleć na drodze. Szczerze polecam :)
cuccioli
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek 01 sierpnia 2013, 15:45

Re: Gliwice

Postprzez Daaron » piątek 30 sierpnia 2013, 19:25

O B wiele powiedzieć nie mogę, ale jeśli chodzi o kategorię C gorąco polecam OSK L-szkoła w Gliwicach, Pan Jerzy przygotował mnie do egzaminu perfekcyjnie dzięki czemu udało mi się zdać za pierwszym razem.

Jeśli chodzi o LOK to napiszę tylko co spotkało kolegę, który razem ze mną robił prawo jazdy jednakże zdecydował się na LOK. Mianowicie instruktor LOKu postanowił zabrać grupę kursantów w wycieczkę po Katowicach w celu pokazania większości tras i "pułapek", nic nadzwyczajnego każdy tak robi, ale w tym wypadku kilka osób wybrało się tam samochodem osobowym mimo, że wykupili kurs na kategorię C czyli pojazdy ciężarowe. Wszystko zostawiam waszej ocenie.

Pozdrawiam
Daaron
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 30 sierpnia 2013, 19:14

Re: Gliwice

Postprzez serka » środa 16 października 2013, 20:23

Gorąco polecam OSK LewGroup.
Szkoła prowadzi kursy w Gliwicach i Pyskowicach(Ja robiłam w Pyskowicach)
Teoria konkretna i nie była nudna co najważniejsze-zdana za 1 razem(Książka grupy Image+płytki(bo dostaliśmy 2))
Instruktor-(PAN T)Najlepszy na świecie-cierpliwy, nie miał problemów z tłumaczeniem ciągle tych samych błedów jeżeli była taka potrzeba a dodatkowo na jazdach nie było cicho bo również można było fajnie z nim porozmawiać. Miasto w którym mialam egzamin objechane z każdej strony więc jest skupienie na trasach egzaminacyjnych.Nie było kłopotów z ustawieniem jazd.Toyotki czyste, sprawne.

Jeszcze raz gorąco polecam, jeżeli ktoś sie waha to nie ma nad czym...OSK LewGroup najlepszą szkołą...

Co do zdania-No ja zdałam za 3 ale nie z winy nauczania przez instruktora tylko z powodu stresu za pierwszym i z powodu braku zaufania egzaminatora co do mojego parkowania za drugim.
OSK LewGroup Gliwice
Początek: 27.05.2013
1 jazda: 25.06.2013
ost jazda: 10.08.2013
1 egzamin06.09:Teoria (+) Placyk(-)
2 egzamin 24.09:Placyk(+) Miasto(-)
3 egzamin15.09:Placyk(+) Miasto(+)
serka
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 06 września 2013, 14:31

Re: Gliwice

Postprzez Jermin » niedziela 08 grudnia 2013, 00:26

Witam!

Właśnie skończyłem swoją przygodę z prawem jazdy kat.B. Mieszkam w Gliwicach, a mój wybór szkoły nauki jazdy padł na LoK.
(głównie ze względu na koszty całego kursu - 999zł!!!).Szkołę tę zdecydowanie POLECAM!

Muszę przyznać, że wszystkie aspekty nauki były przeprowadzone bez większych zakłóceń.
Teoria była przedstawiona przystępnie i (co najważniejsze) wykładowca udzielał cennych wskazówek jak należy się zachowywać podczas egzaminu praktycznego.
Cała wiedza była przekazana zwięźle i szybko, ponieważ były to tylko 2 weekendy wykładów
(wiem, że są przeciwnicy tak skondensowanej wiedzy, jednak mi to odpowiadało) .

Po tej całej pilnej nauce przyszedł czas na szkolenie praktyczne - i tutaj duże zaskoczenie!
Mój instruktor (Pan Tadeusz R.) okazał się bardzo dobrym nauczycielem. Dzięki jego radom szybko byłem w stanie opanować łuk,
a wskazówki jakie mi udzielał podczas różnego rodzaju parkowań okazały się niezastąpione podczas końcowego egzaminu.
Wielokrotne ćwiczenie ruszania pod górkę pozwoliło mi na ujarzmienie egzaminacyjnej "Yariski" w stopniu ,
który pozwolił mi zdać bez żadnych problemów już za pierwszym razem.

Każda godzina spędzona w L-ce okazała się cennym doświadczeniem.W aucie zawsze utrzymywała się przyjazna atmosfera,
a godziny nauki nigdy nie były ucinane choćby o 5 minut.
Instruktor podczas jazd na trasach egzaminacyjnych w Rybniku zwrócił mi uwagę na wszystkie trudniejsze miejsca i przećwiczył je ze mną wielokrotnie.

Ogólnie szkołę nauki jazdy LoK gorąco polecam dla każdego! Jedynym problemem jest mała ilość aut egzaminacyjnych
(na szczęście nie miałem z tym kłopotów) Jednak jeżeli ktoś szuka szkoły nauki jazdy w niskiej cenie,
a jednocześnie wymaga kompetentnego nauczyciela, to według mnie to doskonały wybór!
Jermin
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 07 grudnia 2013, 22:41

Re: Gliwice

Postprzez MatiK » czwartek 20 marca 2014, 21:37

Witam Forumowiczów :)

Polecam osk LEW Group z Okrzei.

Plusy:
- teoria w 8 dni, dzięki czemu szybko można przejść do jazd (same wykłady przeprowadzone przez p. Łukasza są bardzo ciekawe)
- instruktor, z którym się szkoliłem, czyli pan Bogdan- sympatyczny, a przede wszystkim cierpliwy i dobrze tłumaczy
- możliwość skorzystania za darmo z placyku z kimś, kto ma samochód
- sala, w której były wykłady (może nie jest to najważniejsza sprawa, ale chyba każdy czuje się lepiej, gdy sala jest schludna)

Jeśli chodzi o autka, to mają z 3 albo 4 yariski (w tym jedna egzaminacyjna) i chyba 2 punciaki. 28 h/ 30 przejeździłem na toyocie :)

Z tego co się orientuję, większość kursantów LWA zdaje w Rybniku, ja jednak wybrałem Bytom i trzeba przyznać, że przejeździłem go bardzo dokładnie :)

Co do moich wyników:
- teoria za pierwszym
- praktyka za drugim
MatiK
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 22 lutego 2014, 13:09

Re: Gliwice

Postprzez twistet » wtorek 03 marca 2015, 16:20

Cześć, orientuje się ktoś czy szkoła jazdy LUZ na ul. łużyckiej w Gliwicach jeszcze funkcjonuje??

Ich strona internetowa nie działa.
twistet
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek 03 marca 2015, 14:19

Re: Gliwice

Postprzez ghgdyeys » środa 22 lipca 2015, 21:03

A ja z całego serca polecam szkołę "ZNAK" w Przyszowicach. Do egzaminu podchodziłam przygotowana właśnie przez Pana Działowego i bez problemów zdałam i teorię, i jazdy za pierwszym razem. :)
16.07.2015 - egzamin teoretyczny
21.07.2015 - egzamin praktyczny
"Kto ma wierzyć w ciebie bardziej niż ty sama..?"
Avatar użytkownika
ghgdyeys
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 22 lipca 2015, 20:27

Re: Gliwice

Postprzez nowinski » wtorek 19 lutego 2019, 23:31

Ja robiłem kurs prawa jazdy w szkole jazdy iDrive - świetny Pan Michał sprawił, że zdałem za pierwszym razem :) Polecam -
iDrive Szkoła Jazdy Gliwice https://www.idrive-szkolajazdy.pl
nowinski
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 19 lutego 2019, 23:27

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości