Zawiercie

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Zawiercie

Postprzez hubertus » sobota 12 lutego 2011, 22:50

Jaki osk w Zawierciu polecacie? Niedlugo koncze 18 lat i chce sie zapisac na kurs i chcialbym poznac wasza opinie, zeby nie isc w ciemno do byle jakiego osk. Z gory wielkie dziex za odpowiedzi :D
hubertus
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 12 lutego 2011, 22:22

Re: ZAWIERCIE

Postprzez alaba » poniedziałek 14 lutego 2011, 17:33

Witam. Ja serdecznie polecam OSK "Fenix" Marcin Szymnik. Z tego co wiem, ten OSK ma jedna z najlepszych zdawalnosci w powiecie :) Ja sama zdalam za pierwszym razem. W tej chwili samochodem egzaminacyjnym w Dabrowie jest Toyota Yaris a ten osrodek, w odroznieniu od wiekszosci posiada ten samochod. Instruktorzy sa bardzo fajni, mila atmosfera na jazdach i co wazne naprawde potrafia nauczyc! Pokazuja trasy egzaminacyjne oraz wszystkie manewry jakie trzeba wykonac na egzaminie :) Mysle ze ta odpowiedz jest dla ciebie wyczerpujaca i zdecydujesz sie tam isc bo naprawde warto :)
alaba
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 14 lutego 2011, 17:06

Re: ZAWIERCIE

Postprzez hubertus » sobota 19 marca 2011, 21:03

czekalem na opinie bylych kursantow, a nie na reklame wlascicieli, a na taka wyglada ten post :/
gadalem z jednym instruktorem, to z tymi trasami egzaminacyjnymi to jest jedna wielka sciema i OSK jawnie wciskaja ja kursantom, ze niby pokaza im trasy egzaminacyjne, a tak naprawde to kazdy egzaminator jezdzi gdzie mu sie podoba, po calym miescie, a nawet podobno po sosnowcu.
wszystkie manewry jakie trzeba wykonac musi chyba pokazac kazdy instruktor, bo to jego obowiazek - tak mi sie wydaje...
a czy ta toyota yaris jest ma 6 biegow tak jak ta na egzaminie, czy to kolejna sciema? bo podobno sa toyoty 5 i 6 biegowe i ta na egzaminie ma podobno 6 biegow
prosze wiec o podpowiedz bylych kursantow, a nie kolejnych wlascicieli szkol jazdy o reklame swojej szkoly i wciskanie kitow

tak wogole to ile teraz kosztuje prawko w Zawierciu?
hubertus
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 12 lutego 2011, 22:22

Re: ZAWIERCIE

Postprzez mlody20 » niedziela 13 maja 2012, 00:18

Jeśli nadal szukasz to ja Ci polecam nauke u pana kowala w moku, bardzo fachowo i nie ma tłoku na kursach że masz spory wybór kiedy jeżdzić, jeśli chodzi o auta to bardzo zadbane zarówno w aucie jak i silnik:) jeśli chcesz znaleść kontakt to wpisz sobie nauka jazdy zawiercie i szukaj napisu "nie boimy się trudnych przypadków" bo to przykuło moja uwage najbardziej :lol: pozdrawiam i jak to mowi kierowca przyszłemu kierowcy "szerokości" a i pamietaj że są takie osrodki że ucza wyjeżdzać z placu przez płot :lol:
mlody20
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 13 maja 2012, 00:01

Re: ZAWIERCIE

Postprzez cb600 » niedziela 27 maja 2012, 20:13

Szkoła Elekt robię tam prawko na a , widziałem jak szkolą w innych ośrodkach mam porównanie ,szczęka opada jakiego mają instruktora na A. Zapytaj innych kursantów może jestem w błędzie o kat B nic nie napiszę bo juz je mam :lol:
cb600
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 27 maja 2012, 20:02

Re: Zawiercie

Postprzez askazawiercie » środa 27 czerwca 2012, 13:46

a ja mogę polecić Start, a dokladnie instruktora Olka. Bardzo miło przebiegł kurs. Z trakcie trwania mojego kursu kupił z 6 biegami toyote. W prawdzie nie zdałam za pierwszym razem... ale i tak uwazam ze zostałam b.dobrze nauczona jezdzic
askazawiercie
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 czerwca 2012, 13:41


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości