Szczytno

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Szczytno

Postprzez ruskiszczytno » środa 17 sierpnia 2011, 22:31

Ja miałem jazdę w ośrodku <a href="http://www.lwit.pl">L-WIT Szczytno Klonowski </a> Były profesjonalne wykłady oraz naprawdę dobry instruktor który mi wszytko tłumaczył i się nie denerwował jak robiłem jakieś głupoty.

Jestem ciekawy jakie są wasze opinie?

Pozdrawiam
ruskiszczytno
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 17 sierpnia 2011, 22:28

Re: Szczytno

Postprzez damiandamian12r » piątek 01 lipca 2016, 09:17

Nie wiem jak tam jest z kategorią B ale wiem jak wygląda szkolenie na C, E i D .
Szkoła ma monopol w szczytnie bo nie ma konkurencji w mieście ale jeśli ktoś się chce nauczyć jeździć niech dołoży kasę na paliwo i dojeżdza 50 km do Olsztyna jeśli może. Na placu jest tylko łuk który myślę że się różni z tym na egzaminie , plus jest na mocno nierównym placu, koperta i tyle. Chcesz trenować prostopadłe tyłem, przodem, skośne to masz stawiasz pachołki i robisz na czuja bo nie ma żadnych linii których nie możesz przekroczyć jak na ezgaminie, zawracania na trzy ani górki nie ma. Dodatkowo wiecej godzin wyjeździsz na placu niż na mieście, na placu jeździsz sam bo instruktor zawsze albo musi iść na kawę gdzieś albo naprawiać motor czy bóg wie co jeszcze, plus regułą jest kończyć 10 minut przed czasem.
damiandamian12r
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 01 lipca 2016, 09:10


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości