Radzymin

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Radzymin

Postprzez kinga325 » piątek 12 października 2012, 20:40

Wiem że to mniejsze miasto w porównaniu do Wa-wy itp ale chciałabym się dowiedzieć opinii na temat Auto-szkoły Rosłon. Sama właśnie kończę kurs i szczerze mówiąc minusem jest to ze trzeba dość długo czekać na jazdy czasem nawet miesiąc .... poza tym instruktorzy (przynajmniej ten z którym jeżdżę) nie wykorzystują wszystkich godzin .... będąc dziś w Ostrołęce jeździłam godzinę a zaliczone mam 3 godziny. A na 30 godzin wyjeździłam tak naprawdę tylko 25 wiem ze to jest większość ale jednak płace za wszystkie 30 godzin. Na samą naukę jazdy narzekać nie można bo naprawdę instruktor dobrze wszystko tłumaczy i jeżeli czegoś nie potrafię on to powtarza i na ile jest to możliwe stara się wszystko wyjaśnić.
kinga325
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 13 września 2012, 20:04

Re: Radzymin

Postprzez cynek » środa 04 czerwca 2014, 10:42

Właśnie skończyłem kurs, ale na TIRa w CSL Lektor w Radzyminie. to trochę inna jazda, ale wyszedł profesjonalizm :) teoria trochę nudnawa ale wykuć na blachę trzeba, jazdy za to w super warunkach. Instruktor życzliwy i doświadczony – jestem bardzo zadowolony. Teraz tylko znaleźć kogoś kto mnie będzie chciał zatrudnić na długie dystanse :spoko:
cynek
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 04 czerwca 2014, 10:38


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości