Będzin

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Będzin

Postprzez bkowalski » sobota 30 lipca 2005, 19:30

Miałem przyjemność zdobywać wiedzę w OSK Adam z Będzina Łagiszy. Wykłady miałem w Czeladzi,tam gdzie mieszkam. Jest to bardzo praktyczne, że OSK z Będzina ma filię w Czeladzi. Ośrodek ten polecili mi koledzy. I co się okazało: właściciel ośrodka,który prowadził wykłady to super facet. W sposób jasny, przy pomocy sprzętu DVD i video przeprowadził cały cykl wykładów. Po 28 godzinie wykładów mieliśmy nieograniczony dostęp do komputerów z ćwiczeniami na testach. Dopiero wtedy kiedy każdy z nas poczuł, że wszystko umie ,przeprowadzono egzamin wewnętrzny. Zdałem bez jednego błędu. Następnie jazdy. Bardzo się stresowałem. :oops: Miałem do wyboru trzech instruktorów: p.Adama, p.Michała i p.Włodka. Wybrałem p.Włodka i nie żałuję. Jeździliśmy Puntem i Corsą w zależności od potrzeb. Doświadczony w średnim wieku instruktor nie tylko nauczył mnie zdać egzamin za pierwszym razem (w Dąbrowie Górniczej) ale też nauczył bezpiecznej jazdy. Z czystym sumieniem mogę polecić ten Ośrodek wszystkim chętnym. :!:
A propos: słyszałem, że na jazdy przedegzaminacyjne do p.Włodka przyjeżdżają kursanci z tak odległych miejscowości jak Radzionków czy Sucha Góra. To mówi samo za siebie.
szczęśliwy posiadacz prawa jazdy kat B
bkowalski
 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota 30 lipca 2005, 19:00
Lokalizacja: Czeladź

Adam nauka jazdy będzin czeladź

Postprzez gwiazdadg » środa 17 sierpnia 2005, 09:09

jestem szczęśliwa, że trafiłam do osk w będzinie. Jest to bardzo dobry ośrodek który kształci bardzo dobrze kierowców nie tylko kategorii b ale również inne. ludzie którzy to prowadzą są naprawdę świtni. Można z nimi pożartować i przy okazji nauczyć się dobrze jeżdzić. ustalam sobie jazdy kiedu tylko chcę i kiedy mi to pasuje. nikt mi nie narzuca tempa w jakim mam wykorzystać jazdy i zdać egazmin. naprawdę jestem bardzo zadowoloa ze swojego instruktora który nazywa się pan włodek. czasami jego żarty nie są śmieszne ale ogólnie jego mądre tezy i nauka jak się jeździ jest bardzo w porządku do kursantów polecam każdemu ten osrodek gdyż jest on tego warty Wink
jou ziom
gwiazdadg
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 05 sierpnia 2005, 09:21
Lokalizacja: dąbrowa górnicza

OSK Będzin Łagisza/Czeladź

Postprzez Charlie » wtorek 23 sierpnia 2005, 20:47

Witam Serdecznie
No a więc ja muszę napisać że Ośrodek ten bardzo mi się podoba--> Wykłady były miłe, szybkie i przyjemne, co za tym idzie można było sie wiele nauczyć i łatwo wszystko pojąć! Fantastyczni ludzie, towarzystwo jak i wykładowca, czyli Pan Adam;) Poza tym Pan Włodek z którym mam jazdy jest dobrym bardzo instruktorem oraz miłą osobą, z opowiadań znajomych muszę stwięrdzić że mało który instruktor taki jest (Chodzi o inne OSK). Jeździ się naprawdę fajnie i myślę że egzamin mi pójdzie też "fajnie".
Polecam wszystkim ten ośrodek!!:!::!::!:

Pozdrawiam
:D :!: :!: :D
Co tu mam napisać....
Charlie
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 sierpnia 2005, 20:41
Lokalizacja: Malinowice

Re: Adam nauka jazdy będzin czeladź

Postprzez bkowalski » wtorek 23 sierpnia 2005, 22:13

piotr28617 napisał(a):A jakie mam gwarancje, ze to nie jest propaganda, a oba komentarze sa szczere?? :?

Ja tak jak moi Koledzy i Koleżanki z kursów prowadzonych przez ten Ośrodek nie jesteśmy anonimowi.Nas możesz spytać wprost. A Ty szanowny " krytykancie" nawet nie podałeś skąd pochodzisz. Gdybyś był z Zagłębia to nie zadawałbyś takich głupich pytań. Setki ludzi zna ten ośrodek i go poleca.No chyba,ze reprezentujesz konkurencję.... :?
szczęśliwy posiadacz prawa jazdy kat B
bkowalski
 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota 30 lipca 2005, 19:00
Lokalizacja: Czeladź

adam nauka jazdy

Postprzez stempel01 » środa 24 sierpnia 2005, 20:45

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym wam polecić wspaniałą szkołę nauki jazdy jaka jest u Adama. szkołę polecił mi brat mojej dziewczyny i miał rację. Nie zawiodłem się. Szkoła jest fantastyczna. Instruktorzy wspaniali, a szczególnie pan Włodek :) Jeździłem z nim 30 godzin i to naprawde wspaniały człowiek o wielkim sercu i super humorze. Jestem pewien, że egzamin zdam za pierwszym razem :D To tyle. Jeśli będą pytania to odpowiem szczerze i na temat "bez owijania w bawełne" :) Pozdrawiam. Teraz słowo do szkoły: "TRZYMAJCIE TAK DALEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony piątek 26 sierpnia 2005, 12:17 przez stempel01, łącznie zmieniany 1 raz
uczestnik kursu
stempel01
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 24 sierpnia 2005, 19:13
Lokalizacja: czeladz

Postprzez Iwonuś1983 » piątek 07 października 2005, 19:51

Witam wszystkich: tych którzy wlczą o prawo jazdy i tych, którzy juz je posiadają.Myślę ludzie, którzy nie mieli z tym do czynienia nie potrafią sobie wyobrazic ile to wszystko kosztuje nerwów.Ja na szczęście mam to już za soba i Bogu dzięki bo juz traciłam nadzieje!
Własnie jestem po egzaminie, a zdałam go dzięki mojemu wspaniałemu instruktorowi, którego polecam WSZYSTKIM. Jest to człowiek, który uczy BOMBOWO, po prostu <&%#$@>! W ogóle nie krzyczy, nigdy w życiu na mnie nie krzyczał, a było ku temu nie mało okazji, w przeciwieństwie do mojego poprzedniego instruktora, ale nad nim nie mam najmniejszej ochoty sie rozwodzić.Pan Włodzimierz z OSK ADAM jest najlepszy!!!!!!!!!!Gdybym miała jeszcze raz zaczynac kurs to nie wyobrazam sobie innego nauczyciela.
WSZYSTKIM POLECAM PANA WŁODKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Panie INSTRUKTORZE przesyłam gorące pozdrowienia i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI
Iwonuś1983
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 07 października 2005, 19:27

Postprzez JACEK :-) » czwartek 20 października 2005, 15:57

Witam wszystkich,
Jestem nowym kursantem w OSK Adam, ośrodek ten polecili mi znajomi, którzy mieli przyjemność zdawać właśnie tu. Jestem już po teoretycznym wew. i od nie dawna zaczołęm jeżdzic L-ką po mieście i placu, oczywiście moim nauczycielem jest Pan Włodek, którego mi wszyscy polecali i uważąm żę uczy bardzo dobrze. Jeszcze przede mną parenaście godzinek jazd i egzamin, mam nadzieję że zdam go za pierwszym razem.
Pozdrawaim wszystkich tu obecnych a w szczególności Pana Adama i Włodka.
Avatar użytkownika
JACEK :-)
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 18 października 2005, 18:38
Lokalizacja: Będzin-Łagisza

Postprzez Kazik » piątek 04 listopada 2005, 19:16

OSK Adam to najbardziej <&%#$@> ośrodek szkolenia kierowcow w Polsce, Włodek to debeściak :lol: Dzisiaj zdalem prawko za pierwszym razem dzieki wiedzy, która podzielil sie ze mna Sz.P. Włodek. Wielkie dzieki.
Piotrek
Kazik
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 04 listopada 2005, 19:11

Postprzez robaczek1987 » sobota 05 listopada 2005, 12:48

Szkoła cieszy się duza popularnością wsrod moich znajomych:D wiec poszlam rowniez do niej. Wyklady trwaly bardzo krotko, a jazdy ustalamy wobec swoich mozliwosci, a nie kiedy instruktor ma wolnY TERMIN . Szkoła ma trzech instuktorów pana Wlodka, p. Michala i p. Adama. Wklady mialam z p. Adamem a jazdy z p. Wlodkiem ktory jest niesamowity :D polecam go bardzo wszystkim ma spaniale poczucie humoru i wogole jest spoko 8) Polecam szkole a w szczególności pana Wlodka :D . Z nim nie da się nie nauczyc jeżdzić!!
OLa:)
robaczek1987
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 05 listopada 2005, 11:52

Postprzez Marek Marecki » sobota 17 grudnia 2005, 11:35

Witam.
Zaraz na poczatku wrzesnia zapisałem sie do OSK w Łagiszy na prawko.
Po kursie teoretycznym i egzaminie wewnetrzym przystapiłem do jazd po mieście i szkolenia sie na placu. Jazdy miałem z panem Włodkiem- ktorego mile wspominam. To on mnie nauczył wszystkiego, jak nalezy zachowac sie na drodze, na co zwracac uwage, itd.
Po skonczeniu jazd i zdaniu egzaminu wenwetrzego praktycznego dostałem wszystkie niezbedne papierki i zapisałem sie na egzamin panstowy do WORDa. Po miesiacu poszedłem na egzaminc m, wyjatkowo w sobote i zdałem za pierwszym razem !!!!! I juz mam to zgłowy, za tydzien odbieram prawko i wydziału komunikacji i transportu i zaczynam śmigac malczanem.:)
Tazke chciałem podziekowac panu Włodkowi, ktory mnie wszystkeigo nauczył!
pozdrawaim
Marek Marecki
Marek Marecki
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 22 października 2005, 17:28
Lokalizacja: Będzin

Postprzez kola18 » czwartek 29 grudnia 2005, 23:53

HEJ!Ja podobnie jak kolega Marek na poczatku wrzesnia zapisałem sie do OSK w Łagiszy na prawko. Wykłady były ciekawe i przeplatane przykładami z życia. Po trzech tygodniach przystapiłem do jady samochodem z Panem Włodkiem który nauczył mnie jazdy po placu manewrowym oraz zachowania na drodze.Po raz pierwszy przystąpiłem do egzaminu 16.12.2005 Ale niestety nerwy zrobiły swoje i zrobiłem ewidentny błąd który był spowodowany okropnym zdenerwowaniem.Za dwanascie dni przystąpiłem do egzaminu juz na pełnym luzie i kensekwęcją tego było ze mój egzaminator powiedział,,wynik pozytywny" :D Teraz już czekam tylko na wyrobienie prawka.

OSK w Łagiszy posiada bardzo dobre samochody oraz spoko personel.Uczyc sie tam to przawdziwa przyjemnosc.

WSZYSTKIM POLECAM PANA WŁODKA !!!
kola18
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 29 grudnia 2005, 11:14

Postprzez gwiazdadg » wtorek 17 stycznia 2006, 22:26

panie włodku dzięki za wszystkie znerwicowane jazdy do których pana doprowadziłam poprzez zlą nieuwagę podczas jazdy ale to były tylko początki a tak na margionesie to dzięki panu umiem jeździć i jestem za to bardzo wdzięczna. :D mam nadzieje że kiedyś się spotkamy na ulicy w naszych samochochodach i bedziemy mogli sobie pomachać za szyby, gdyż drodzy czytelnicy tego postu gdyż zdałam już swoje prawo jazdy, i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. gdyby nie stalowe nerwy mojego instruktora to podejrzewam, że zdanie mojego egzaminu mogło by się odbyć dopiero za jakimś 10 razem. naprawdę wielkie dzięki :wink:
jou ziom
gwiazdadg
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 05 sierpnia 2005, 09:21
Lokalizacja: dąbrowa górnicza

Postprzez maders123 » czwartek 23 marca 2006, 11:14

witam!! jeśli trafiłeś na to forum to hmmmm dobrze trafiles....bo jesli chcesz rozpoczac kurs prawa jazdy to nie znajdziesz moim skromnym zdaniem lepszej szkoly od oskADAM w ŁAGISZY.... naprawde super szkola i super nauczyciel p.Włodek , ktory jest cierpliwy jak aniol a na dodadet naprawde uczy jezdzic wiec czas spedzony na jazdach z nim nie jest ztracony...Pozdrawiam i polecam!!!! :D :D :D :D
maders123
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 23 marca 2006, 11:11
Lokalizacja: będzin

Postprzez jaco » piątek 21 lipca 2006, 09:16

Witam

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy i to dzięki dodatkowym godzinom jakie wziąłem sobie w OSK ADAM - jeżdziłem z Panem Włodkiem. Wcześniej uczyłem się w innym ośrodku i nie mogę powiedzieć, że był zły ale styl nauczania zupełnie inny. Przykład:
na samym początku uczono mnie łuku w stylu pół obrotu itd. Na egzaminie nic z tego nie wyszło bo słupki były poprzesuwane. Gdy zacząłem jeździć z Panem Włodkiem i ćwiczyć łuk, po paru próbach udawało mi się to bez patrzenia w lusterka (tylko szyba) - wcześniej myślałem, ze jest to niemożliwe a okazało się, że jest jeszcze łatwiejsze niż przy użyciu lusterek !!! Poza tym dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, o których w poprzednim ośrodku mi nie powiedziano a bardzo przydały się na egzaminie.

Podsumowując - jeśli ktoś ma wybierać ośrodek to tylko ten!!! :wink:

Pozdrawiam
jaco
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 21 lutego 2006, 18:39

Postprzez Magierro » sobota 22 lipca 2006, 11:12

Właśnie ukończyłem kurs,
jestem bardzo zadowolony z wyboru tej szkoły, miałem do czynienia z Panem Włodkiem i Panem Michałem i musze powiedzieć że sąto wporządku ludzie którzy potrafią nauczyć jeździć samochodzem,
polecam każdemu ten ośrodek :)
Magierro
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 22 lipca 2006, 11:05

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości