Żagań (woj.lubuskie)

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Żagań (woj.lubuskie)

Postprzez sabi007 » piątek 18 stycznia 2013, 13:42

Ja jak najbardziej mogę polecić Szkołę nauki jazdy KAZAR, która działa w Żaganiu. Na kurs do tej szkoły zapisałam się po odbytym już kursie 30godzinnych w innej szkole. W tamtej kazano mi wykupic dodatkowe 20 godzin, jednak tego nie zrobilam i zapisalam sie do tej szkoly na dodatkowe godziny, by podejsc do egzaminu. Byla to bardzo dobra decyzja - wyjezdzilam ok.10 h poszlam na egzamin i ....zdalam za1 razem! nie moglam w to uwierzyc!naprawde polecam ta szkole!
sabi007
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 18 stycznia 2013, 13:34

Re: Żagań (woj.lubuskie)

Postprzez mysys » środa 15 czerwca 2016, 17:43

Bardzo wszystkim z Żagania polecam Profesjonalną Szkołę Jazdy DELTA :) Teoria przeprowadzona w bardzo fajnej atmosferze. Wszystko bardzo dobrze i dokładnie wyjaśnione. Dzięki takiemu przygotowaniu i nauce w domu egzamin teoretyczny zdany za 1 razem :D Również jazdy były czystą przyjemnością. Instruktor niezwykle cierpliwy do samego końca, bardzo sympatyczny. Mimo, że sama nie wierzyłam, że mogę zdać on dał mi niezwykłe wsparcie i słowa otuchy przed samym egzaminem, w którym uczestniczył. Na jazdach panowała cudowna atmosfera nie ma mowy o żadnym stresie. Dostałam od niego wiele cennych wskazówek i doskonale mnie przygotował do egzaminu praktycznego, który także zdałam za 1 razem. Szkoła załatwia wszystkie sprawy biurowe. Nie musiałam myśleć o zapisach na egzamin, badaniu lekarskim czy PKK, bo szkoła zrobiła to za mnie. Z całego serca mogę gorąco wszystkim polecić tę szkołę :)
mysys
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela 03 kwietnia 2016, 00:48


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości