Płock

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Płock

Postprzez Mazur » czwartek 27 października 2005, 20:05

Płock LOKK
W tym ośrodku bardzo fajna atmosfera na wykładach luz niema wpajania jakiś przepisów wszystko tlumaczone pod kątem rozumienia uczniów..
Jeśli chodzi o jazdy zdecydowanie na + dobze wyposażone samochody duża cierpliwość instruktorów
Zdecydowanie Polecam !!!
Mazur
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek 27 października 2005, 17:22
Lokalizacja: Płock

Postprzez loweczyz » niedziela 14 października 2007, 16:07

polecam ośrodek http://www.oskag.pl Miły kierownik i instruktorzy, wykwalifikowani, mają cierpliwość i umiejętności przekazywania wiedzy. Jesteś z Płocka lub okolic, chcesz się wiele nauczyć w miłej atmosferze, czuć się pewnie za kierownicą, i zdać egzamin za pierwszym razem? Ośrodek ten to ośrodek dla Ciebie.! Była kursantka, która zdała za pierwszym razem.!
Nieopisany pierwiastek nieład.!

[L]
rozpoczęcie kursu 24 kwietnia
egzamin teoretyczny i praktyczny łączony
8 października
teoria zero błędów
praktyka zero błędów
zdane za pierwszym podejściem
loweczyz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 09 października 2007, 13:54
Lokalizacja: Z cyber dekadencji.!

Postprzez Konrad8701 » wtorek 13 maja 2008, 09:34

Polecam PZMot. Co prawda prawko robiłem tam już jakiś czas temu ale było OK. Teorii uczy taki starszy facet (b. sympatyczny i potrafił człowiekowi wytłumaczyc co i jak...tylko czasem zaczynał gadac o pierdołach). Co do teorii...OK. Instruktor srogi ale to dobrze. Jak się wydarł to już drugi raz takiego samego błędu nie zrobiłem ;) Tylko jedno poważne zastrzeżenie...podczas jazd instruktor, wpadał do domku na obiad (więc 15 min. w plecy). No i raz pojechaliśmy na jakąś wioske do jego familii :roll: Przynajmniej mogłem pojeździc trochę szybciej bo byliśmy poza ter. zabudowany.
Avatar użytkownika
Konrad8701
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek 12 maja 2008, 14:21
Lokalizacja: Zakroczym/Warszawa

Postprzez stefka444 » środa 06 sierpnia 2008, 16:30

A ja polecam Centrum Nauki Jazdy Samochodowej w Płocku. Na wykładach luzik, wykładowca dobrze tłumaczy, czasami dodaje jakieś sytuacje z własnego doświadczenia, przeważnie śmieszne. Trochę straszy niezdaniem teorii, ale to po to, żeby zmobilizować do nauki.
A instruktorzy jak instruktorzy, najlepiej jak co jakiś czas wydrze się (za ostro powiedziane), bo wtedy człowiek uświadamia sobie, ze to robi źle, a potem przypomina sobie tą sytuację i wie , ze tu ma być tak, a nie tak.
Każdy chwali ośrodek, w którym miał kurs i to jest normalne, ja po prostu pisze po to, żeby przedstawić atmosferę, jaka tam panuje (jak dla mnie - pozytywna) i ułatwić tym samym wybór innym.

Po co ściemniać?
Od godz. 9.38 dnia 6.08.2008r. prawnie jestem kierowcą kat. B.
stefka444
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 06 sierpnia 2008, 14:30

Postprzez MikeyOne » czwartek 09 lipca 2009, 22:45

Ja chodziłem do "eLki" i również nie narzekam. Na wykładach spoko, miła atmosfera. Jazdy z na prawdę dobrym instruktorem. Polecam.
MikeyOne
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 09 lipca 2009, 22:38

Postprzez rulo » piątek 18 grudnia 2009, 12:51

MikeyOne napisał(a):Ja chodziłem do "eLki" i również nie narzekam. Na wykładach spoko, miła atmosfera. Jazdy z na prawdę dobrym instruktorem. Polecam.


Zgodzę się z MikeyOne szkoła warta polecenia. Polecam Pana Eugeniusza B. jako instruktora.Egzamin zdany za pierwszym razem
Obrazek
rulo
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 16 grudnia 2009, 21:29
Lokalizacja: Płock

Re: Płock

Postprzez misiek1811 » piątek 08 kwietnia 2011, 12:02

Witam
Ja polecam OSK KARO http://www.oskkaro.pl bardzo fajni instruktorzy, prawko zdane za pierwszym razem.
Pozdrawiam
misiek1811
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 08 kwietnia 2011, 00:19

Re: Płock

Postprzez iines » środa 07 marca 2012, 22:31

Zdecydowanie polecam OSK PODOLSZYCE. :spoko:

Jeśli chodzi o teorię, wykładowca przedstawia wszystkie zagadnienia w sposób logiczny i przejrzysty. Część teoretyczna w tym ośrodku okazuję się nie być samą tylko nudną teorią. Wykładowca wzbogaca zajęcia o cenne wskazówki i opisy sytuacji z własnych doświadczeń.

Jeśli ktoś opuści wykład(y), albo chciałby "odświeżyć" sobie teorię, można potem w trakcie odbywania już zajęć praktycznych, po raz kolejny przyjść na wykłady (nic za to nie płacąc).

Co do praktyki- PEŁEN PROFESJONALIZM :spoko: Nawet totalny ignorant samochodowy może po dwóch miesiącach jazd poczuć się swobodnie i pewnie w roli kierowcy.

Instruktorzy mają ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ, nie wściekają się na kursantów (co nie znaczy jednak, że obniżają poprzeczkę). Raczej wszystko tłumaczą, więc nie popełniamy po raz n-ty tych samych błędów. Instruktorzy dają też sporo cennych wskazówek, tak więc ostatecznie wszystko okazuje się proste!

Jazda po kursie w OSK PODOLSZYCE może być tylko przyjemnością ! :mrgreen:
SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM !!
iines
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 marca 2012, 21:45

Re: Płock

Postprzez Gothicson » czwartek 21 listopada 2013, 22:23

Polecam "Fabryka Kierowców". Chyba nie zawsze ośrodek szkolenia kierowcow moze pochwalic sie 100% frekwencja na wykładach, ja akurat dostapilem tego zaszczytu. Zagadnienia na wykładach przeprowadzane w sposob zrozumialy dla kazdego, luzna atmosfera wszystko co potrzeba! Samochody w bardzo dobrym stanie technicznym, instruktorzy podczas jazd bardzo cierpliwi i skuteczni w tym co robia. Naprawde serdecznie polecam, tym bardziej ze cena za kurs bardzo dobra!

Ale żeby dowiedziec sie wiecej musicie sami tam sie wybrac, osrodek znajduje sie przy rondzie na skarpie, Pani kierowniczka jest bardzo miła osoba wiec wszystko wam dokladnie wytłumaczy.

Jesli jeszcze nie wybrales osrodka w jakim chcesz sie szkolic, mozesz smialo przystapic do kursu w Fabryce Kierowcow
Władza się nie myli to i My nie będziemy się myli
Avatar użytkownika
Gothicson
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 21 listopada 2013, 07:36

Re: Płock

Postprzez Deny » czwartek 14 maja 2015, 09:34

Polecam wszystkim kurs na prawo jazdy w OSK Auto Danielak, świetni instruktorzy, oraz przemiła obsługa!
Avatar użytkownika
Deny
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 13 maja 2015, 17:06
Lokalizacja: Płock


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości