Lębork

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Lębork

Postprzez marcinnicram2005 » wtorek 10 stycznia 2006, 00:13

"MONIKA" w Lęborku

Pan J. chyba popelnil zyciowy blad zostajac instruktorem jazdy. Wyjazdy do Slupska wykorzystuje do zalatwiania swoich prywatnych spraw , w czasie trasy miedzy Leborkiem a Slupskiem zasypial .. a kursant robil co chcial niejednokrotnie przekraczajac 130km/h ... Smiesznie musi to wygladac jak L-ka wyprzedza sznurek aut . Na placu manewrowym ktos bez zdolnosci wrodzonych nie ma szans sie czegokolwiek nauczyc. bo nauka pana J . polega na tym. ze nas tam zawozi . a nastepnie idzie do domu i siedzi tam tak dlugo az skonczy nam sie okreslony czas jazdy , po czym wraca i pyta czy ok... Szkoda gadac. Nie zdalem dwa razy . Wzialem jazdy doszkalajace u w OSK "KARWAT" no i zupelnie co innego... W czasie jazdy tlumaczenie itd itp. a pan J. w czasie jazdy potrafi tylko nacisnac hamulec i czasem powiedziec jak to mu nie dobrze i napilby sie piwa... ODRADZAM !!!!!!!!
marcinnicram2005
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa 20 lipca 2005, 23:09

Postprzez mdnn » wtorek 09 czerwca 2009, 19:59

Moja przygoda z prawkiem zaczęła się w OSK "KONRAD"
Jutro zdaję pierwszy egzamin. Jeżeli go zdam, będzie to Ich zasługą. Jeżeli nie, wyłącznie moją winą :D

Pozdrawiam i polecam. Ł
mdnn
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 09 czerwca 2009, 19:12

Postprzez motylek » sobota 21 listopada 2009, 15:30

Ja osobiście odradzam ośrodek "KARWAT" pan niestety nie tłumaczy zbyt dobrze a na placu zostawia kursanta samemu sobie...generalnie dziewczynom i to ładnym nie polecam......z wiadomych względów. Uwaga skupia sie na tobie a nie na twojej jeździe. :roll:
motylek
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 15 kwietnia 2008, 13:00

Postprzez 13Aniolek » niedziela 17 stycznia 2010, 13:33

Witam..:D Bardzo polecam OSK "KONRAD" w Lęborku..:) Jest miła rodzinna atmosfera, świetnie uczą.. Jestem dziewczyną, która nie za bardzo rozumie samochody..:P Wiadomo.:P Ale Państwo ... tak ucza ze kazdy zrozumie.. Zdałam za 1 razem egzamin teoretyczny i praktyczny.. Bardzo duzo sie nauczyłam i dziekuje za mile spędzony czas razem.. Było dużo śmiechu aż teraz tego brakuje.. GORąCO POLECAM..:d Ludzie tylko tam idzcie!!!

Pozdrawiam gorąco!!!
Angelika
Aniolek
13Aniolek
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 16 stycznia 2010, 16:18

OSK GAC

Postprzez Damien18 » wtorek 11 maja 2010, 03:03

Osobiście polecam OSK GAC!
Naprawdę bardzo miła atmosfera , Teoria dzięki Pani Magdzie łatwo wchodzi do głowy. Jazda również zero stresująca , cierpliwi instruktorzy , którzy potrafią spokojnie wskazać błędy jakie popełniam.Ogólnie naprawdę przyjemnie i na poziomie. Pozdrawiam
Damien18
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 11 maja 2010, 02:52

Postprzez mikusia » sobota 12 czerwca 2010, 22:14

Ja polecam szkołę OSK AS (w ZWARze)... Miło, sympatycznie, nieliczne grupy (plus), a przede wszystkim nieograniczona cierpliwość instruktora do osób mało "chwytających" ;-) jeszcze nie miałam egzaminu (jeszcze parę godzin do wyjeżdżenia mi zostało), ale jak dla mnie w dniu dzisiejszym liczy się podejście instruktora - anielska cierpliwość (mam nadzieję że się tak szybko nie skończy :lol: ) :D
POLECAM :-)
przyszły kierowca :-)
mikusia
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 12 czerwca 2010, 22:08

Re: Lębork

Postprzez Rapan » czwartek 26 maja 2011, 21:43

Szczerze polecam "LOK".
Liczba osób w grupie w sam raz, pozytywnie nastawiony wykładowca, jak i bardzo dobrze wyszkoleni i wiedzący jak uczyć instruktorzy ;)

Ja zdałem co prawda za 4 razem, jednak błędy dwa razy popełniłem z własnej winy (jakiś taki impuls), a raz "pomógł" mi taksówkarz.

Jednak wiele osób z mojej grupy zdało za pierwszym razem, kilka za drugim. Jak najszczerzej polecam!! =]
Rapan
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 28 marca 2011, 20:13

Re: Lębork

Postprzez PawelLBK » piątek 27 stycznia 2012, 12:49

OSK Majdźiński - polecam
Zdane za 2 podejściem, koledzy za 1-2 razem.
No to jazda !
PawelLBK
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa 25 stycznia 2012, 16:49

polecam LIDERTOM T. Naczk

Postprzez pajak » wtorek 06 marca 2012, 23:23

zdałam za pierwszym i polecam nic na egzaminie mnie nie zaskoczyło trasa egzaminacyjna jak na kursie i te nowe autko pana Tomasz jeszcze raz polecam :spoko:
pajak
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 marca 2012, 23:14

Re: Lębork

Postprzez MajkaKar » sobota 27 kwietnia 2013, 15:27

Witam a ja Również polecam OSK lidertom pana Tomasza Naczk. Zdałam za pierwszym. :D :spoko: W dodatku potrafi nauczyć chyba każdego a stresujące sytuacje obrócić w coś zabawnego i zmotywować do dalszej jazdy polecam każdemu :D :spoko: :spoko:
MajkaKar
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 27 kwietnia 2013, 15:16


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości