Wałbrzych

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Wałbrzych

Postprzez quatro » sobota 24 czerwca 2006, 13:49

Szkoliłam sie w OSK "Torus" i jestem zadowolona.
Teoria jest bardzo dobrze prowadzona, w dogodnych terminach i małych grupach. Komputery, symulator jazdy dostępne do późnych godzin, także w sobotę i niedzielę. Instruktorzy do wyboru, solidni, punktualni, życzliwi, samochody sprawne ( Fiat Panda),
Szkolą we wszystkich kategoriach.
kto sieje ze łzami, ten zbiera z radością
23.06.06r- zdane!
Avatar użytkownika
quatro
 
Posty: 79
Dołączył(a): piątek 27 stycznia 2006, 00:34
Lokalizacja: dolnośląskie

Postprzez dozoku » piątek 11 maja 2007, 16:47


robilam kurs u *, jezdzilo sie z nim bardzo przyjemnie, mozna bylo porozmawiac na wszystkie tematy, nie tylko zwiazane z jazda, a w razie jakichkolwiek watpliwosci - wyjasnic je na miejscu; ma anielska cierpliwosc - kiedys jechalam pod gorke, wcisnelam sprzeglo, wrzucalam "dwojke" i jednoczesnie wcisnelam gaz, bo myslalam ze jak pod gorke, to bez gazu auto zjedzie w dol :lol:, narobilam strasznego smrodu, ale nawet glosu nie podniosl, uczy - nie zeby zdac ale zeby umiec poruszac sie po drogach, 30 godzin niestety mi nie wystarczylo, ale jak poszlam na egzamin po wszystkich dodatkowych jazdach, zdalam za pierwszym razem! na kurs chodzilam do P. M. z kolezanka, ktora tez zdawala na prawko tylko raz i zdala!
Ostatnio zmieniony poniedziałek 08 listopada 2010, 21:39 przez dozoku, łącznie zmieniany 1 raz
blondynka za kierownicą
dozoku
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 11 maja 2007, 16:35
Lokalizacja: wałbrzych

Postprzez elko1 » piątek 18 kwietnia 2008, 09:55

Polecam GORĄCO OSK Pana Zdzisława Łączyńskiego SUPER!
15.01.08 Rozpoczęcie kursu
03.03.08 Koniec kursu
13.03.08 Zdana Teoria
14.07.08 Praktyka + 3 Podejście :-)
elko1
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek 21 lutego 2008, 20:43

Postprzez klimax » piątek 18 kwietnia 2008, 17:28

Ja szkoliłem się w OK Centrum i polecam bardzo tą szkolę jazdy ;)
klimax
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 13 kwietnia 2008, 17:09

Postprzez Kamiloxi » wtorek 09 września 2008, 17:51

Ja polecam szkole u pana krzysztofa machowskiego, naprawde bardzo dobrze szkola i jestem jak najbardziej zadowolony :) Dodam ze u pana krzyska jest najwieksza zdawalnosc za 1 razem :) dlatego takie niezle wyszkolenie. Tak wiec polecam jesli chcesz zdac za 1 razem.
Avatar użytkownika
Kamiloxi
 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota 21 czerwca 2008, 08:44
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Mario98 » niedziela 12 października 2008, 15:39

Teoretyczne szkolenie miałem u Andrzeja B., praktyczne u Leszka S. (Szkoła jazdy "Panda"). Polecam naukę u Lesia ;]
Mario98
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 12 października 2008, 15:31
Lokalizacja: Mieroszów (Friedland Bez.Breslau)

Postprzez onael » wtorek 24 marca 2009, 20:29

Ja ostatnio robiłem prawko kat. "A" w Jocker i powiem krótko - tragedia!! Zero zainteresowania kursantem, placyk mają przy stacji benzynowej i nauka polegała na tym, że odbierałem od obsługi tej stacji kluczyki od motoru i robiłem co chciałem. Nic się na tym kursie nie dowiedziałem o technice jazdy a nawet o zasadach przeprowadzania egzaminu. Niestety, ale Jacek nadaje się na ratownika a nie na instruktora.

Kupe lat temu robiłe "B" w Auto Szkole u Jurka Cz. - do tej pory dobrze wspominam naukę :) Profesjonalizm i "pedagogiczne" podejście.

U Łączyńskiego robiła moja dziewczyna, uczył ją Paweł J. - młody chłopak, ale rewelacyjny instruktor i spokojnie mogę go polecić. Zdała za pierwszym razem :)
onael
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 24 marca 2009, 20:14

Postprzez izzy » środa 25 marca 2009, 13:51

Mario98 napisał(a):Teoretyczne szkolenie miałem u Andrzeja B., praktyczne u Leszka S. (Szkoła jazdy "Panda"). Polecam naukę u Lesia ;]


dokladnie szkola jazdy panda jest godna polecenia jestem bardzo zadowolona zwlaszcza z zajec praktycznych u "lesia" hehe autko zadbane fajnie wyposazone i przygotowane do nauki jazdy:)
17.04 praktyka zaliczona- to moj dzien:)
izzy
 
Posty: 25
Dołączył(a): niedziela 22 marca 2009, 14:29

Postprzez hexe » środa 15 kwietnia 2009, 15:18

onael napisał(a):Kupę lat temu robiłem "B" w Auto Szkole u Jurka Cz. - do tej pory dobrze wspominam naukę :) Profesjonalizm i "pedagogiczne" podejście.


Obecnie nic się raczej w tej sprawie nie zmieniło. Robiłam kurs w Auto Szkole i jestem bardzo zadowolona. Instruktorzy (a miałam okazję jeździć aż z trzema) mają profesjonale podejście do kursanta, a przy tym są bardzo sympatyczni. Jazdy zaczynały się zawsze punktualnie i nie było problemem umówienie się na nie w innej części miasta niż centrum. Mimo dużej liczby kursantów zawsze wiedzieli kto co już umie i jak jeździ. Także jak ktoś chce tam robić kurs, to polecam. :)
1.o4.2009 - Egzamin zdany
7.04.2009 - Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne
14.04.2009 godz. 11:30 - Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie
14.04.2009 godz. 12:30 - Prawo Jazdy w mojej kieszeni :D
Avatar użytkownika
hexe
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota 11 kwietnia 2009, 14:14
Lokalizacja: Wałbrzych

szkoła jazdy

Postprzez ewelinka1987 » wtorek 12 maja 2009, 15:53

Ja robiłam kurs w Torusie z teorii jestem zadowolona gorzej z jazdą uczy mnie kobieta nie zbyt miła słyszałam, że z facetami w szkole jest lepiej lecz niewiem jak.
Ewelinka
ewelinka1987
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 12 maja 2009, 15:41
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez ewelinka1987 » środa 13 maja 2009, 08:25

Kurs robiłam w Torusie zadowolona jestem z wykładanej teorii, ćwiczeń na symulatorze, ale niestety z jazdy nie:-( mam z kobietą i jest wkurzająca ogólnie to dużo słyszałam o Machowskim podobno dobrze uczy i ma najlepszą zdawalność :cry: :P ale bardzo długo się jezdzi i teoria dłuo trwa więdz sama nie moge polecic Pana Machowskiego.Jja miałam teorie w przeciągu dwóch tygodni i zaczełam jezdzić i teraz czekam na kolejny egzamin oblałam za parkowanie po lewej stronie najechałam jednym kołem na chodik i po egzaminie;-( :(
Ewelinka
ewelinka1987
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 12 maja 2009, 15:41
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez anonimowa18 » czwartek 30 lipca 2009, 07:34

Ja polecam TORUSa:) Naprawdę świetna szkoła!Uczyła mnie pewna Pani, która jezdzi pandą nr 3:) Jest super! Nie krzyczy, jest zabawna, można porozmawiać na spokojnie i nie tylko o tym jak poprawnie jezdzić zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Jazdy miałam bardzo często, zdarzyło mi się, że w tygodniu wyjezdziłam nawet do 10h:) Cała praktyka trwałam miesiąc:) a teoria tylko tydzień, bo można umówić się na indywidualne zajęcia z teorii i wtedy idzie znacznie lepiej niż w grupie:) Polecam tą szkołę dla tych, którzy wybierają się na kurs i mają wątpliwości co do tego, jaki OSK wybrać:) Jest ona zaraz na placu wiec nie ma problemu z dojazdem, bo każda nyska i autobus nas tam zawiozą. Do WORDu jest jakieś 5 min drogi więc też nie tracimy czasu na dojazd i jeżdżąc na kursie nie ma siły, żeby nie kręcić się po tych ulicach, na których potem zdajemy egzamin:) Ja osobiście zdałam za drugim, ale wiem, że to była tylko i wyłącznie moja wina a nie mojej instruktorki czy egzaminatora. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam!
anonimowa18
 
Posty: 41
Dołączył(a): piątek 26 czerwca 2009, 12:43

Postprzez alasya » sobota 30 stycznia 2010, 20:47

Ja nie polecam kursu w OSK w tym samym bud. co Torus, tyle, że z drugiej strony wejście (pisze tak bo po co w necie "walić" nazwiskami?) - jak kto z Wałbrzycha to wie gdzie.
Ogólnie praktycznie się niczego tam się nie nauczyłam, teoria nawet w miarę była prowadzona, ale co do jazd... szkoda gadać.
Na jazdach przed swoim 3-cim egzaminem byłam w Torusie u Pana Wademara C. - bardzo fajny człowiek, więcej mnie nauczył w przeciągu 4h niż w całym moim 30 godzinnym kursie...
Wszystko wytłumaczył, szczególnie parkowanie równoległe z którym miałam nie lada problem, także ruszanie na górce z ręcznego. nie wiem czy jeszcze Pan Waldemar uczy w Torusie, ale jeżeli tak to polecam każdemu :)
19.08.2008r. - Zdane :)

♫♪♫♪...w mojej duszy gra muzyka...♫♪♫♪
Avatar użytkownika
alasya
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek 19 sierpnia 2008, 08:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Wałbrzych

Postprzez kbkasienka21 » czwartek 03 marca 2011, 11:21

Katarzyna Buchar

Jak dla mnie najlepszy jest Torus. I ze strony teoretycznej i praktycznej. Wykładowcy w tej szkole potrafią świetnie przygotować do egzaminów a tuż przed jazdą na mieście można spróbować swoich sił na symulatorze :). Co do praktyki miałam świetnego instruktora Pana Bogdana. Którego naprawdę bardzo polecam osobom które chcą NAPRAWDĘ DOBRZE nauczyć się jeździć i przy okazji zdać egzamin. Jest bardzo szczegółowy co na egzaminie jest najważniejsze. A przy okazji bardzo miły, uprzejmy. Dzięki czemu nauka jazdy jest nie tylko przydatna ale i przyjemna. Zaraża swoją pasją do jazdy na pewno każdego kursanta !. Co dało swój wynik na egzaminie z grupy 20 osobowej ja z koleżanką którą również uczył Pan Bogdan zdałyśmy jako pierwsze. BARDZO BARDZO BARDZO POLECAM !!! Dzięki Torusowi a w szczególności dzięki Panu Bogdanowi spełniłam swoje marzenie. Dziękuje !!!
kbkasienka21
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 03 marca 2011, 11:05

Re: Wałbrzych

Postprzez Mariusz1408 » sobota 18 czerwca 2011, 00:42

Hej.
Właśnie dzisiaj zdałem Egzamin na kat. B za pierwszym razem teorię 0 błędów co zawdzięczam mojemu wykładowcy z Torusa Panu Wilhelmowi, oraz jazdę też zdałem za 1 dzięki mojemu instruktorowi który mnie nauczył bardzo wielu przydatnych do kierowania pojazdem rzeczy. Z Panem Bogdanem jeździło mi się fajnie ponieważ dużo mnie uczył ,tłumaczył i też trochę wymagał i właśnie przez to nauczyłem się jeździć. Przed zapisaniem się na Prawo Jazdy nigdy wcześniej nie jeździłem autem trochę na symulatorze w Szkole jazdy ale to nie całe 2h ,wsiadłem do "pandy" pojeździłem po placyku troszkę i na miasto bez stresu :) 30godzinek przez około miesiąc potem egzamin i Git!
Zdałem i jetem zadowolony z Torusa.
Codzienny dostęp do komputerów z testami.
Elastyczne godziny jazd , nauki (ludzie w różnych godzinach kończą pracę czy naukę).
Można sobie wziąć indywidualną teorię.
Pozdrawiam i polecam TORUSA i jazdy z Panem Bogdanem M. ;)
Mariusz1408
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 17 czerwca 2011, 21:28
Lokalizacja: Boguszów-Gorce

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości