Poznań

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Poznań

Postprzez maciekmacmac » czwartek 25 czerwca 2020, 13:30

Robiłem kurs w Autodrive i jestem mega zadowolony. Instruktor cały czas czuwał bym nie popełniał błędów podczas jazd. Odpowiednio wszystko tłumaczył i ma świetne patenty na wykonywanie manewrów co przy ciężarówce jest przydatne. Dodatkowo można się umówić na kurs w rożnych porach co mi bardzo odpowiadało.
maciekmacmac
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 25 czerwca 2020, 13:27

Re: Poznań

Postprzez tomcionied » poniedziałek 29 czerwca 2020, 22:14

Autodrive to według mnie dobry ośrodek.Robiłem u nich kat A,B,C. Za każdym razem dobrze prowadzony kurs. Są elastyczni jeżeli chodzi o terminy kursów. Mają dobrych, profesjonalnych instruktorów którym zależy by kursant nauczył się dobrze i bezpiecznie jeździć a nie tylko zdać egzamin. Ja z reszta na egzaminach nie miałem problemu.
tomcionied
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 29 czerwca 2020, 22:11

Re: Poznań

Postprzez ewciaew » czwartek 02 lipca 2020, 09:36

Robiłam kurs w Autodrive. Są w porządku. Mają dobre samochody. Instruktorzy cierpliwi i przystępnie uczą. Nie ma do czego się przyczepić. Polecam
ewciaew
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 02 lipca 2020, 09:34

Re: Poznań

Postprzez jakubmalsz12 » piątek 03 lipca 2020, 12:00

Mnie się podobał kurs w Autodrive. Super organizacja. Jazdy rzetelnie prowadzone. Instruktor cały czas zaangażowany w szkolenie. Po kursie u nich egzamin zdałem bez problemu
jakubmalsz12
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 03 lipca 2020, 11:52

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości