Poznań

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Gdzie na Śródce?

Postprzez Duch » czwartek 05 kwietnia 2007, 19:46

Wie ktoś może gdzie na Rondzie Śródka jest jakaś szkoła jazdy?
Nie mogę namierzyć żadnej szkoły przez Internet. Jedyna nadzieja w Forum. Jak ktoś ma jakieś informacje (np. czy warto) to bardzo proszę o odp.
Duch
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 05 kwietnia 2007, 19:39

Postprzez barbra » środa 11 kwietnia 2007, 17:27

O OSK,na samej ŚRÓDCE nie wiem,ale na pewno OSK-HIGH(na Chwaliszewie)iOSK"MALTA"(Oś.Warszawskie).O tych szkołach tu się wyżej wypowiadano,więc może wybierzesz,którąś dla siebie,bo są blisko Ronda Śr.
Wszystko jest trudne,dopóki nie stanie się proste..
-----------
Kat. B-marzec 2007
Avatar użytkownika
barbra
 
Posty: 583
Dołączył(a): poniedziałek 19 marca 2007, 19:40
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Michitka » środa 25 kwietnia 2007, 11:08

a wiecie coś o OSK "DUKAT" w Poznaniu?
Michitka
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek 03 kwietnia 2007, 12:50

Postprzez Klaudia89 » piątek 18 maja 2007, 17:24

Najlepszym ośrodkiem szkolenia kierowców jest AWANS na Wierzbięcicach... Tanio, w bardzo dobrej atmosferze można nauczyć się wszystkiego co potrzebne i jeszcze trochę ;P Świetni instruktorzy... Najlepsza szkoła... Polecam!! :D
Klaudia89
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 18 maja 2007, 17:19
Lokalizacja: Poznań

Postprzez barbra » poniedziałek 04 czerwca 2007, 18:14

quote="Klaudia89"]Najlepszym ośrodkiem szkolenia kierowców jest AWANS na Wierzbięcicach... Świetni instruktorzy... Najlepsza szkoła... Polecam!! :D

A ile OSK miałaś okazję ocenić,że wiesz,że ten jest najlepszy?
Przepraszam,żeby zaraz nie wyszło,że się czepiam,ale to forum ma służyć też innym ,a nie tylko reklamie ośrodka,w którym nam się powiodło.
Wszystko jest trudne,dopóki nie stanie się proste..
-----------
Kat. B-marzec 2007
Avatar użytkownika
barbra
 
Posty: 583
Dołączył(a): poniedziałek 19 marca 2007, 19:40
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gabi_86 » poniedziałek 11 czerwca 2007, 19:48

Savannah napisał(a):A ja chce polecic "Lidera" według mnie to świetny ośrodek, ze świetnymi instruktorami :)
Polecam :wink:


zgadzam sie z ta opinia, wlasnie jestem po skonczonym kursie i zdanym egzaminie za 1. razem, i to dzieki nim go zdalam. Jezdzilam z kilkoma instruktorami i kazdy nauczyl mnie wielu rzeczy ktore wykorzystalam na egzaminie. Takze moge z czystym sercem polecic Lidera. I chcialam podziekowac Tomkowi i obu Marcinom, bez nich bym tego nie dokonalam. Polecam goraco
gabi_86
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek 26 kwietnia 2007, 19:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez barbra » środa 13 czerwca 2007, 16:38

gabi_86 napisała..
Jeździłam z kilkoma instruktorami i każdy nauczyl mnie wielu rzeczy które wykorzystalam na egzaminie. [
quote]
Właśnie taka wypowiedź mnie przekonuje,bo miałaś okazję poznać kilku instruktorów,a przez to ocenić ośrodek obiektywnie.A czasem przez pryzmat współpracy z jednym instruktorem ,wydaje się niezbyt rzetelną ocenę całemu OSK,a to może być krzywdzące,albo zbyt pochlebiające.
A z tego co zdążyłam się zorientować, opinie innych bardzo znacząco wpływają,na tych ,co do wyboru ośrodka się przymierzają.Pozdrawiam.
p.s.-a zauważyłaś,że koleżanka,która tak świetnie mowi o Liderze(którą cytujesz),kilka postów dalej mówi o zmianie tej szkoly,ale już nie podaje powodu?...i podpisuje się pod inną najlepszą szkołą.
Wszystko jest trudne,dopóki nie stanie się proste..
-----------
Kat. B-marzec 2007
Avatar użytkownika
barbra
 
Posty: 583
Dołączył(a): poniedziałek 19 marca 2007, 19:40
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gabi_86 » środa 13 czerwca 2007, 20:27

barbra napisał(a):p.s.-a zauważyłaś,że koleżanka,która tak świetnie mowi o Liderze(którą cytujesz),kilka postów dalej mówi o zmianie tej szkoly,ale już nie podaje powodu?...i podpisuje się pod inną najlepszą szkołą.


Tak, zauwazylam, i sie zastanawialam ktory wkoncu jest wg niej najlepszy osrodek.
Ja nie pisze ze Lider jest najlepszy, bo nie mam skali porownawczej z innymi osrodkam w Poznaniu, ale jak juz napislam to ze zdalam za 1. razem moge zawdzieczac im, no i oczywisciscie sobie. A jeden instruktor nie swiaadczy o calej szkole, jesli jest ich kilku, albo nawet wiecej, a ja jeszdzilam z kilkoma i to mi pozwala wystawic dobra opinie o Liderze, bo wiem ze dobrze ucza i naprawde przykladaja sie do tego co robia. Polecam:)
Poznan, 11.06.2007
plac (+), miasto (+)
(2007-06-14) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.
(2007-06-18 ) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
gabi_86
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek 26 kwietnia 2007, 19:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez johnydriver » poniedziałek 30 lipca 2007, 18:52

Jagiellonka - fatalna szkoła typowa fabryka. Robiłem tam autobus szkoda słów na to wszystko. O fakcie ze cofanie po łuku może trwać 5 minut dowiedziałem się dopiero na egzaminie. Ostatnio jazdę miałem 4 godz przed egzaminem i sie dowiedziałem ze nie pojeżdże bo sie autobus zepsuł, mimo to na placu stały jeszcze 2 inne. Gdybym nie jeżdził zawodowo cięzarówkami to nie wiem czy tak łatwo bym zdał egzamin. Wybierzcie sobie inną szkołę.
Leśnym dziadkom z WORDów mówie NIE
johnydriver
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek 30 lipca 2007, 16:56
Lokalizacja: Poznań - Leszno

OSK "DUET"

Postprzez toyya » sobota 15 września 2007, 19:04

a ja szczerze polecam OSK "DUET" ... do egzaminu jeszcze troszkę pozostało ale ... ale jazdy i samo szkolenie bezstresowe, sympatyczne. !!!!

szkoła polecana przez wielu moich znajomych !!! Nie żałuję !!!
Trzymajcie teraz kciuki za egzamin :))

Pozdrawiam

Powodzenia dla wszystkich zdających !!! :D
toyya
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 15 września 2007, 18:57

Postprzez toyya » sobota 27 października 2007, 23:56

no i jeszcze jedna szkoła..... dzięki której napewno nie udałoby mi sie placu zaliczyć......

SZ.P. OSK JERZY JANOTKA !!!!

Dziekuje !!! dzieki Panu wszystko sie udało !!!!

Szczerze polecam !!!
toyya
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 15 września 2007, 18:57

Postprzez Marysia87 » niedziela 28 października 2007, 20:26

Ośrodek Szkolenia Kierowców AWANS na Wildzie super atmosferka ;) instruktorzy spoko z poczuciem humorku :lol:
dzięki nim zdałam za pierwszym razem za co dziękuję. Kurs prowadzony bardzo przyjemnie teoria oki a jazdy jeszcze lepiej mozna się bardzo dużo nauczyc ;)

pozdrawiam :!: :!: :!: :)
2007-08-13 Egzamin teoria i praktyka zdane za pierwszym razem :)
2007-08-21 Przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne
2007-08-23 Prawko do odbioru w Urzędzie :)
Marysia87
 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela 17 czerwca 2007, 15:07
Lokalizacja: Poznań / Łęczyca

Postprzez blue » poniedziałek 05 listopada 2007, 23:24

Polecam wspomniany juz wczesniej osrodek OSK Malta.
Mialem przyjemnosc uczyc sie jezdzic pod okiem przesympatycznego pana Leszka, ktory nie tylko nauczyl jak skutecznie zdac egzamin, ale rowniez przekazal wiele cennych umiejetnosci i porad dotyczacych normalnej, bezpiecznej jazdy na codzien po otrzymaniu upragnionego prawka.

Polecam z czystym sumieniem "OSK Malta"

Pozdrawiam
blue
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 05 listopada 2007, 23:14

Postprzez eServ » niedziela 11 listopada 2007, 14:41

Witam wszystkich!
Pozwole sobie napisac opinie nt. OSK jako iż miałem nieprzyjemność robic prawo jazdy az 2 lata (!!).
Nie jestem z Ponania, tu jednak studiuje. Pochodze z mniejszej miejscowości i pierwotnie zdawałem w Zielonej Gorze. Pierwsza rada dla osob wybierających osrodek – nie wybierajcie ośrodków jedno-osobowych, gdzie jest wyłącznie jeden samochod, jeden instruktor, itp. Oczywiście ktos się może ze mna nie zgodzic. Ale takie jest moje zdanie. Sam miałem okazje uczyc się w dwoch takich osrodkach. W obu przypadkach przygotowano mnie słabo, w jednym instruktor często krzyczał, był agresywny przy każdym zagrozeniu czy moim błędzie.
Ale tak to wlasnie jest jak jest jeden samochod, i się instruktor od razu czerwony robi na sama mysl o zarysowaniu auta (często firmowa L’ka robi rowniez za samochod rodzinny).
Teoria była zdawana bez problemu (2x do niej podchodziłem bo mijał okres pół roku) ale praktyka oblewana – zreszta teraz mogę śmiało powiedziec ze nigdy nie czulem się pewnie podchodząc do egz. Praktycznego. Zawsze czulem w sobie niepewność, i watpliowsci czy aby wiem jak się zachowac w każdej sytuacji.
Po okresie liceum gdzie poszedłem na studia, sporobowalem raz jeszcze zdac w Zielonej Gorze, oczywiście znowu oblałem. Postanowiłem przenieść się do miasta które jako kierowca nie znalem wcale – Poznania. Wykupiłem dodatkowe godziny by zapoznac się z miastem, douczyc w dziedzinie jazdy samochodem, wyeliminowac wszelkie bledy itp.
Zdałem za pierwszym razem. I szczerze przyznaje ze czulem się przygotowany do egzaminu. Poprzednio zawsze się przed nim denerwowałem a tym razem czułem się całkowicie opanowany (sam się sobie dziwiłem). Spokojny i ze stabilnym tetnem ;)

Dodatkowe godziny wykupiłem w OSK A&Atut (same auta firmowe, wiec nie trzeba się bac wywalenia za szkoły za zarysowanie auta – choc wiadomo ze taich rzeczy każdy kierowca woli unikac ;)) – już na samym początku wiedziałem ze mam do czynienia z powazna Firma – biuro wygladało tak ze przez pierwsze 5 min zbierałem szczeke z podlogi, Panie u których się zapisywałem były bardzo miłe i uprzejme, to również zrobiło na mnie miłe wrazenie i nastawiło pozytywnie co do jazd z instruktorem jak i upewniło ze jestem we właściwym miejscu.
Same jazdy – uznacie ze przesadzam – ale nie mogę powiedziec niż złego. Same plusy. Na jazdy ze swoim instruktorem (tu ukłon w strone Pana Kominkiewicza!) wybierałem się z przyjemnością (poprzednio bywało tak że niemal ze strachem wyczekiwałem kolejnych godzin, zastanawiając się „za co tym razem dostane opier*%l”).
, odbywały się w przyjemniej atmosferze, jazdy na trasach egzaminacyjnych i nie tylko – również jazdy po centrum co jest oczywiście na plus bo na codzien na uczelnie przebijam się wlasnie przez centrum, no a oprocz tego to ludzie na codzien przeciez nie jezdza jedynie po obrzezach miasta ;) Nie było zadnego przypadku podniesionego głosu instruktora, nawet jak popełniłem jakis bład to nie było zadnego krzyku. Koniec końców zdałem egzamin za pierwszym razem ,choc mogłoby się wydawac – wieksze miasto – proporcjonalnie wieksze problemy ze zdaniem. Nic bardziej mylnego.

Wszystkim przyszłym zdającym zycze powodzenia! I pamiętajcie – to za którym razem zdacie nie przenosi się na to jakimi będziecie kierowcami – ilu z nas w koncu ma rodzicow którzy zdali za I razem a jezdza….zreszta sami wiecie ;)
eServ
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 11 listopada 2007, 14:40
Lokalizacja: Teraz Pzń

Postprzez bambi » wtorek 27 listopada 2007, 13:09

Pierwsza rada dla osob wybierających osrodek – nie wybierajcie ośrodków jedno-osobowych, gdzie jest wyłącznie jeden samochod, jeden instruktor, itp. Oczywiście ktos się może ze mna nie zgodzic. Ale takie jest moje zdanie. Sam miałem okazje uczyc się w dwoch takich osrodkach. W obu przypadkach przygotowano mnie słabo, w jednym instruktor często krzyczał, był agresywny przy każdym zagrozeniu czy moim błędzie.
Ale tak to wlasnie jest jak jest jeden samochod, i się instruktor od razu czerwony robi na sama mysl o zarysowaniu auta (często firmowa L’ka robi rowniez za samochod rodzinny).

hej eServ
czy ty nie uczyłeś się przypadkiem w osk "Daria" w Wąchabnie?
zupełnie jakbym czytała własną historie. :?
kto powiedział, że 13-sty jest pechowy???
egzamin zdany 13,02,2008
prawko w kieszeni!!!!!!!!
Avatar użytkownika
bambi
 
Posty: 111
Dołączył(a): czwartek 18 października 2007, 09:24
Lokalizacja: wielkopolska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości