Koszalin

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Koszalin

Postprzez bettii » sobota 23 lutego 2013, 15:25

Nie polecam szkoly MANEWR
Pan olewajaco podchodzi do kursanta,ma wszystko gdzies,skracal lekcje o 10min.robiac kurs u tego Pana musialam wykupic godziny w innej szkole bo nie przygotowal mnie dobrze do egzaminu.NIE POLECAM!!! JESTEM BARDZO NIE ZADOWOLONA
bettii
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 02 listopada 2012, 14:13

Re: Koszalin

Postprzez roman667 » wtorek 15 października 2013, 18:18

Fajnie mi się jeździło z OSK Świętoń. Trafiłem na bardzo wyrozumiałego instruktora.polecam
roman667
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 października 2013, 16:56

Re: Koszalin

Postprzez MarekKwiatkowski » poniedziałek 25 listopada 2013, 18:49

Witam serdecznie,
chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami z kursu na prawo jazdy oraz jego efektów, którymi jestem zachwycony. Zarówno egzamin teoretyczny, jak i praktyczny zdane za pierwszym razem i to tylko dzięki Panu Lechowi, który był moim instruktorem. Jest bez wątpienia profesjonalistą, zawsze życzliwy, pomocny, oddany, cierpliwie wyjaśniał mi wszystkie meandry związane z zasadami ruchu drogowego, motywował do dalszej nauki, a przede wszystkim wspierał. Warto zaznaczyć, że 12 lat temu odbyłem kurs prawa jazdy w innej szkole, a po trzech niezdanych egzaminach praktycznych na wiele lat zrezygnowałem z kolejnych prób. Dzięki mojemu instruktorowi na dzisiejszym egzaminie czułam się pewnie, a egzaminator stwierdził, że nie ma żadnych uwag do mojej jazdy, co potwierdza świetne przygotowanie. Chciałbym również zaznaczyć, że zawsze będę polecała szkołę nauki jazdy B-eLka, a w szczególności Pana Leszka, do którego zapewne jeszcze wrócę po dalsze wskazówki związane chociażby z poruszaniem się po autostradzie.
MarekKwiatkowski
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 25 listopada 2013, 18:42

Re: Koszalin

Postprzez gaddemyt » poniedziałek 06 marca 2017, 02:47

Polecam Nauka i doskonalenie jazdy Ryszard Ś.

Naprawdę świetna szkoła! Kurs robiłem w domu przez internet, tzw. e-learning. Wszystko jasno wytłumaczone, wystarczą tylko szczere chęci. Po przerobieniu wszystkich tematów tj. ok. 20 godzin, poszedłem na wewnętrzny, zdany za pierwszym. Zapisałem się na jazdy, na pierwszą jazdę oczekiwałem około tydzień, gdyż, wszystkie wolne godziny kolidowały mi z zajęciami w szkole. Jednak potem instruktor szybko się "dostosował" do mnie i robiliśmy po 2 godziny dziennie i 30 godzin zostało wyjeżdżone w niecałe 3 tygodnie. Następny wewnętrzny, zdany za pierwszym. Potem wizyta w ZORDzie, teoria za pierwszym 74/74, praktyka za pierwszym bezbłędnie. Jeśli chodzi o instruktora polecam p. Wiesia W.! Genialny człowiek, z dużym poczuciem humoru, dystansem, cierpliwością, a co najważniejsze z ogromną wiedzą, którą bardzo chętnie się dzieli! Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem tę szkołę i wszystkim ją polecam!


edit: nie podajemy danych personalnych osób. /klebek
Teoria 25.02.2017r. za 1 razem 74/74
Praktyka 03.03.2017r. za 1 razem bezbłędnie
Avatar użytkownika
gaddemyt
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 21 maja 2015, 22:58

Re: Koszalin

Postprzez gasterosteus » sobota 23 września 2017, 12:12

moge z czystym sumieniem polecic Swietonia

+ bardzo szybko i sprawnie moglem ustawiac sie na jazdy
+ formalnosci zalatwiane sa od reki
+ dostalem upust o ktory nawet nie zabiegalem
+ zdecydowanie nie ma sie poczucia ze OSK sklania kursanta do zwiekszonych wydatkow (np. dokupywanie godzin, wrecz odwrotnie)
+ cena godziny jest troszke nizsza niz w innych miejscach
+ instruktor gadatliwy co mnie troche rozpraszalo ale bardzo dyspozycyjny, naladowany wiedza i niesamowicie uczciwy
gasterosteus
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek 19 maja 2017, 07:27

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości