Koszalin

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Koszalin

Postprzez Grabus » środa 16 lutego 2005, 17:07

Ja polecam Ośrodek Szkoleniowy "Tkaczyk" właśnie zakończyłem przygodę z egzaminem na prawo jazdy z pomyślnym wynikiem przy pierwszym podejściu. Uczą dobrze, bez olewatorstwa. Jako intruktora polecam pana Marka M. szczególnie dobrze uczy jazdy na placu. Jeżdziłem tez z panem Jackiem S. i też jest w porządku, poza jedną małą wadą, często zdarza mu się przysypiać podczas jazdy - szczególnie wieczorem. Ale uczy też dobrze ze wskazaniem na jazde w mieście. Ja miałem szczęście jeździć z oboma panami, wyniosłem więc po trochu od każdego z nich. :wink:
Grabus
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 16 lutego 2005, 16:19

Postprzez pound » środa 20 czerwca 2007, 21:41

Ja nie polecam "Nauka Jazdy Edward Langer", totalna żenada szkoda czasu.
Beznadziejnie uczy, wogule mu nie zależy na kursancie tylko na tym abyś wyjeździł godzinki, ewentualnie dokupił :x
Zminiłem instuktora, na Pana B. który był zdziowiony tym że po całym kursie u Langera moje umiejętności były kiepskie.
Polecam Pana B. z Koszalina, dla mnie super instruktor, RESPECT
pound
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 20 czerwca 2007, 21:35

Postprzez tnt55 » wtorek 24 lutego 2009, 10:03

Nie polecam LOK w Koszalinie. Instruktorzy namawiają żeby skrócić kurs- płacisz za wszystkie godziny a jezdzisz tylko część. W zamian za to szybciej wystawiają zaswiadczenie o ukonczeniu kursu.
tnt55
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 21 lutego 2009, 13:28

Postprzez grzmot » sobota 28 marca 2009, 13:51

Też się uczyłem w LOK. Teoria w moim odczuciu była marna i oszukana - odbyło się 14 godzin na zapowiadanych 30 (bo na tyle przygotował instruktor materiał).

Natomiast praktyka - jeździłem ze starszym instruktorem, od którego niektórzy uciekają z powodu trudnego charakteru ;). Jazda z nim była stresująca, ale nauka skuteczna. Sporo różnych manewrów, plac jak sam uważałem, że potrzeba, a poza tym jazda po mieście, po tych bardziej ruchliwych ulicach, lub po tych wąskich i zatłoczonych - więc to, co trzeba. Zdałem za pierwszym razem.
grzmot
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota 28 marca 2009, 13:46

Postprzez agata2607 » wtorek 12 maja 2009, 23:47

Polecam "Świętonia" , profesjonalnie , miło ,tylko trzeba od razu wybrac dobrego instruktora - polecam p.Ch.
Żałuję,że nie jezdzilam z nim od poczatku , na pewno zdalabym szybciej, ale nic to...
Zdałam dzisiaj :)
agata2607
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 maja 2009, 23:42
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez annubis17 » środa 13 maja 2009, 13:55

Świętoń to żenada. Traktują wszystkich rutynowo, godziny ustala instruktor-nie odpowiada godzina? A co mnie to obchodzi.
Najlepsze są jednoosobowe szkoły, gdzie instruktor traktuje każdego specjalnie, samemu wybierasz godziny, wiesz że będzie uczyć z pasją a nie z przymusu tak jak to jest w dużych ośrodkach.
Polecam Adama M., świetny gościu, super wszystko uczy i nikogo nie olewa. Zdałem za pierwszym razem.
Citroen XM 2.1D Obrazek Lancia Kappa 2.0t Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annubis17
 
Posty: 253
Dołączył(a): sobota 25 kwietnia 2009, 13:39
Lokalizacja: koszalin

Jeśli nauczyć się być kierowcą to tylko u Goławskich

Postprzez Marysia z k. » piątek 02 października 2009, 14:19

Mają indywidualne podejście do klienta, ich spokój i opanowanie udziela się kursantowi, a poza tym pracę nie traktują z musu lecz jak pasję. Jeżdziłam z kilkoma szkołami i oblewałam, poszłam do Goławskich i zdałam ale i nauczyłam się być dobrym kierowcą. Z doświadczenia przestrzegam przed Świętoniem, to monopolista- stracicie czas i duuużo pieniędzy dlatego może pozwolić sobie np.obniżyć ceny kursu. Pozdrawiam :lol: [/u][/b]
Marysia z k.
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 02 października 2009, 13:50
Lokalizacja: Cieszyn

polecam szkołę jazdy Edwarda Berneckiego

Postprzez dagmara_j2 » czwartek 08 października 2009, 11:44

To prawda, że małe jednoosobowe szkoły przygotowują do egzaminu najlepiej. Ja miałam okazję uczyć się w dużej szkole, gdzie trudno było ustalić pasujące dla mnie godziny, ale też instruktorzy (za każdym razem inny) nie przykładali się do swojej pracy. Po nieudanych 2 podejściach do egzaminu zapisałam się na dodatkowe godziny jazdy do Pana Edwarda B. Bardzo polecam tę szkołę. Godziny jazdy były dopasowane do moich możliwości dojazdu (jestem spoza Koszalina). Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie: Pan Edward zwracał mi uwagę na wszystkie popełniane błędy, z anielską cierpliwością powtarzał ze mną każdy drobny nawet szczegół, radząc jak najlepiej zachować się w danej sytuacji w ruchu drogowym i na co szczególną uwagę zwrócić należy na egzaminie, dzięki czemu bez problemu zdałam egzamin na prawo jazdy.
dagmara_j2
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 08 października 2009, 11:35

Postprzez Marysia z k. » piątek 09 października 2009, 16:59

annubis17 napisał(a):Świętoń to żenada. Traktują wszystkich rutynowo, godziny ustala instruktor-nie odpowiada godzina? A co mnie to obchodzi.
Najlepsze są jednoosobowe szkoły, gdzie instruktor traktuje każdego specjalnie, samemu wybierasz godziny, wiesz że będzie uczyć z pasją a nie z przymusu tak jak to jest w dużych ośrodkach.
Polecam Adama M., świetny gościu, super wszystko uczy i nikogo nie olewa. Zdałem za pierwszym razem.

Co do Świętonia to się zgadzam. Ale na koncie ma więcej przekrentów niż te. Ale mój drogi annubisie17 mylisz się co do mojej osoby. nie mam wprawdzie prawka 20 ani nawet 30lat, ale na tyle długo aby jeździć dobrze i nie aż tak długo by uważać iż zjadłam wsystkie rozumy. Egzamin zdałam, a egzaminator pogratulował mi dobrej jazdy ale dopiero jak zaczęłam jeździć sama przekonałam się,że nie tak łatwo jest być dobrym kierowcą gdy obok nie ma bratniej duszy do pomocy. Całe szczęście te odczucia mam już za sobą, a jazda samochodem jest czymś co lubię bardzo. Jak pojeździsz jeszcze z rok wiele pozytywnych zachowań wejdzie ci w krew i nawet się nad nimi nie będziesz zastanawiać tylko poprostu jeździć. I tego ci życzę. :wink: Marysia z k.
Marysia z k.
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 02 października 2009, 13:50
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Koszalin

Postprzez marthys » poniedziałek 08 listopada 2010, 17:20

Kurs robiłam u R. Świętonia, wykłady i jazdy były ok ;)
zdałam za 2 razem
rozpoczęcie kursu: 18.06.2010
pierwsza jazda: 30.07.2010
zakończenie kursu: 21.09.2010
egzamin teoretyczny: 28.10.2010 (zero błędów)
egzamin praktyczny (1): 28.10.2010 - plac (+) miasto (-)
egzamin praktyczny (2): 05.11.2010 - plac (+) miasto (+)
marthys
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek 08 listopada 2010, 17:05

Re: Koszalin

Postprzez Ola1607 » niedziela 13 marca 2011, 19:00

Ja polecam w 1000% OSK-Dariusz Karwat, prawo jazdy zrobiłam od 01.02.2011r do 11.03.2011r w tym w dniu 11 miałam egzamin który zakończył mój kurs i teorie i praktykę zdałam za pierwszym razem. Pan Dariusz ma wielka cierpliwość oraz doskonale tłumaczy. Godziny dobiera indywidualnie do potrzeb danej osoby.Warto naprawde jest miła atmosfera :)
Ola1607
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 13 marca 2011, 18:52

Re: Koszalin

Postprzez OLGA&MIELNO » niedziela 27 marca 2011, 09:26

Gorąco polecam szkołę jazdy "Świętoń" - bardzo profesjonalne podejście do kursanta, świetne przygotowanie do egzaminów teoretycznego jak i praktycznego. Szczególne uznanie dla moich mistrzów instruktorów Łukasza i Sebastiana. Podziękowanie za okazaną cierpliwość i wyjątkowe wsparcie mentalne :)
Wszystkim kandydatom na kierowców polecam z całego serca i życzę powodzenia.
Olga Agacińska
OLGA&MIELNO
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 27 marca 2011, 09:19

Re: Koszalin

Postprzez laura156 » środa 06 lipca 2011, 18:38

Polecam OSK J.Bubnowicz. Jeździłam z Panem Jerzym J. bardzo cierpliwym i dokładnym człowiekiem. Godziny wyjeźdzone z zegarkiem w ręku, nic nie ucinane, wykłady naprawdę dokładne i wyczerpujące. Dzięki takiemu przygotowaniu zdałam za pierwszym razem. Nie dokupowałam żadnych godzin, 30 zupełnie wystarczyło! Wysoki profesjonalizm!
laura156
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 05 lipca 2011, 16:15

Re: Koszalin

Postprzez dejarMevivir » poniedziałek 30 stycznia 2012, 23:57

Szkoła Jerzego Miarki :)
Jestem byłą kursantką,czuję się zadowolona.
Teorię udało zdać mi się za 2 razem,a praktykę za pierwszym.
Właściciel miły :) Instruktorzy mili raczej cierpliwi i skorzy to tego,żeby powtarzać rzeczy oczywiste do znudzenia,nawet takim kiepsko łapiącym kursantkom jak ja :)
Wszystko się zgadzało 30 h teorii + 30 h praktyki.
Atmosfera ogólnie miła i przyjemna...Może i nie jest najtańszą szkołą,ale wykłady są od serca.
I polecam bardzo.
dejarMevivir
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 28 stycznia 2012, 21:51

Re: Koszalin

Postprzez tejk » poniedziałek 21 maja 2012, 08:43

Świętoń.

Polecam.

Wykłady. No cóż nikt Cię nie zmusza do nauki to nie podstawówka.
Praktyka, kwestia doboru odpowiedniego dla siebie instruktora.
Mój mówił mało, może dlatego, że popełniałem mało błędów, zwracał uwagę sporadycznie.
Nie obrażał się jak zadawałem pytania. :)
Zdałem za pierwszym podejściem.
Życzę tego wszystkim. :)
tejk
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 30 listopada 2011, 16:45

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości