Rzeszów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez KonradS » poniedziałek 07 lipca 2008, 17:39

Witam jestem synsem zalożycieli firmy ZRYW w rzeszowie, jesli moglbym sie odniesc do wypowiedzi wyrzej. owszem rzeczywiscie biuro nie jest zbyt duze ale wymagania spełnia. wyjazd rownierz trudny ale wkoncu lepiej dla kursantow:) jest takie powiedzenie gdy sie rzuci kogos na gleboka wode odrazu nauczy sie plywac. wiec wyjazd jest najbardziej dobry dla szkolenia umiejetnosci kursanta. co do zdawalnosci rzeczywiscie nasza szkola ma ją wysoką(wszystko dzieki temu wyjazdowi z pod biura). jesli ktos chce zadac jakies pytania zapraszam na rozmowe przez gg 2532680. prowadzimy rownierz szkolenia na wozki jezdniowe, maszyny budowlane, hds-y, przewóz osób i rezeczy, p.j. wszystkich kat. i inne. czasem tu zajrze.;]
KonradS
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 07 lipca 2008, 17:29

Postprzez sofia24 » czwartek 10 lipca 2008, 19:54

sylvia wiem ze masz mętlik w głowie ... ja też tak miałam, czytałam o wszystkich szkołach w rzeszowie, jakie maja opinie, jakie ceny, itp itd.... powiemi ci ze nawet idąc do Zrywu zapisywac sie na jazde mialam watpliwosci czy dobrze wybralam, ale teraz już wiem ze BARDZO DOBRZE. Ja jestem bardzo zadowolona i każdy kto pyta mnie, to polecam ZRYW :):):). Na pierwsze godziny weź pana Bolka albo Marcina, a nie pożałujesz :):):) jeśli cos chcesz wiedziec, to pytaj :):):) służe radą :)
sofia24
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 29 lutego 2008, 22:12
Lokalizacja: rzeszów

Postprzez gosia2629 » sobota 10 stycznia 2009, 14:38

MARTHA>>>>>>>>Ja robiłam kursw Eksie, mniej więcej rok temu, płaciłam dokładnie 1050 zł, z tym że to było z jakąś zniżką studencką, na pewno teraz poszło w górę ale nie mam pojęcia ile. Ale to wystarczy zadzwonić albo po prostu tam iść we wtorek albo w czwartek tak przed 16 i się wszystkiego dowiesz na miejscu, a jak jak wyskoczysz na miejscu z 200-300 zł to nawet będziesz mogła zacząć od razu!!!Godziny były po 40 zł i dalej tak jest.
Ostatnio zmieniony sobota 10 stycznia 2009, 14:45 przez gosia2629, łącznie zmieniany 1 raz
gosia2629
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 15 lutego 2008, 14:22
Lokalizacja: Rzeszów

ZRYW Rzeszów

Postprzez monia820221 » środa 21 stycznia 2009, 13:18

Kurs robiłam w Zrywie Ośrodek może jeszcze mało znany w Rzeszowie ale w dwóch zdaniach: Uczciwa cena, fachowa nauka, młodzi instruktorzy którzy umieją przekazac wiedzę konkretnie i na temat Terminy jazd ustalałam sobie sama Kurs trwał półtora miesiąca Jednym z minusów jest stan placu manewrowego ale jak człowiek nauczy sie jezdzic na takim placu to egzamin na placu jest pestką :) Egzamin zdała w dniu dzisiejszym i co mnie zaskoczyło Otóż egzaminator zapytał mnie w jakim ośrodku się uczyłam bo jest pod wrażeniem mojej jazdy, oceny i przewidywania sytuacji na drodze Moze zalezy to od czlowieka ale powiedzial ze tez w duzym stopniu zalezy od ośrodka szkolenia POLECAM POLECAM ZRYW a i wazna sprawa Cenowo ZRYW jest jednym z tańszych ośrodków ZAPISUJCIE SIE DO NIEGO WARTO!!!!!


Jeżeli chodzi o dodatkowe godziny to dobrym wyjsciem jest dokupienie godzin w innym ośrodku (inni ludzie inny sposób nauki zwrócenie uwagi na inne haczyki)
Osobicie dodatkowe godziny wykupilam u goscia ktory na dzien dzisiejszy nie posiada wlasnego ośrodka szkolenia, zajmuje sie tylko dodatkowymi jazdami: EUGENIUSZ ŻYWIEC "AUTO-ŻYWIEC" POLECAM
monia820221
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 21 stycznia 2009, 13:08

Postprzez jadźka » czwartek 22 stycznia 2009, 22:46

oo a pan Żywiec to dawniej nie uczył jeździć w EKSIE? bo taki ktoś odszedł z Eksy i miał własne OSK zakładać :P a tak w ogóle to polecam Ekse jest naprawde świetnie, baaardzo fajni instruktorzy i ta atmsfera niezapomniana :P wczoraj zdalam egzamin wiec wiem co mówie :P
jadźka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 22 stycznia 2009, 22:39

Postprzez grzegorz2107 » wtorek 10 lutego 2009, 15:45

Witam!
Ja na początku robiłem kurs w małej szkole nauki jazdy. I kicha bo okazało się że jestem po 30 godzinach nieprzygotowany do egzaminu. Była tanio ale słaba jakość. Później przeszedłem do eksy i tam było zupełnie inaczej. Nikt na mnie nie krzyczał, tłumaczono mi w sposób jasny, a przede wszystkim instruktorzy. Jeździłem z trzema. Każdy świetny i profesjonalista. Dzięki tej szkole zdałem niedawno egzamin. Co tanie to drogie.
grzegorz2107
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2009, 15:18

Postprzez antonov_2 » czwartek 26 marca 2009, 12:00

Polecam EKSE, to naprawde profesjonaliści
antonov_2
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 26 marca 2009, 11:47

TYLKO ART AUTO !!

Postprzez pianka » środa 22 kwietnia 2009, 20:10

Super atmosfera!! i super instruktor!! Gorąco polecam. Robilam kursik kilka miesiecy temu. Super przygotowanie zarówno do egzaminu jak i do pozniejszej jazdy. w dodatku cena mnie skusiła :] calkiem niska :] Najwazniejsze ze instruktor NIGDY na mnie nie wrzeszczał, nie był chamski, zwracał mi uwage ale w bardzo kulturalny sposób. A sam egzamin to trochę nerów ale poszlo :] najwazniejsze zeby sie opanowac i nie pokazać stresu. Powodzenia!!
pianka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 22 kwietnia 2009, 20:03
Lokalizacja: rzeszów

Polecam Centrum

Postprzez Klementyna » wtorek 16 czerwca 2009, 17:22

Polecam Centrum. Tanio, szybko i przyjemnie. No i egzamin zdany za 1 szym razem, a to chyba najwazniejsze. Instruktorzy sa bardzo mili.
Klementyna
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 16 czerwca 2009, 16:05

Postprzez stinka » piątek 17 lipca 2009, 18:53

Witam wszystkich!
Również kurs na B robiłam w Centrum polecam! zdałam za pierwszym razem i miałam super instruktora :)- i teraz chcę robić na A ale niestety tam mi powiedzieli, że robią tylko dla osób, które już jeżdżą i chcą tylko papier :( dlatego szukam innego ośrodka. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie Zryw ma plac manewrowy?
stinka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 17 lipca 2009, 18:35
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gonia91 » środa 05 sierpnia 2009, 20:39

Natomiast Automobilklub czy Lok, to są już większe ośrodki, które szkolą w kilku kategoriach, czas ich goni, więc może nie do końca jakościowo są dobre, poza tym podejście do kursanta powiedziałabym bardziej rzeczowe, niż indywidualne.

I ja się niestety na tym przejechałam właśnie z jednej z wymienonych szkół... Jeździłam z jednym instruktorem, jednym i tym samym samochodem - nawet na dodatkowej godzinie u innego instruktora (bo "mój" miał urlop) dostałam to samo auto. Z terminami jazd było krucho, zdarzało się, ze intsruktor miał pełny terminarz i czekałam na jazdę tydzień. Miałam możliwość jazdy z drugim instruktorem, który był na pierwszej zmianie, oczywiście na tym samym aucie, ale raz skorzystałam i podziękowałam - pan praktycznie przemilczał 2 godziny - ot taka nauka... Na ostatnich godzinach czułam, że jazda idzie mi słabo i szczerze mówiąc przekonana byłam, że nie zdam...
Po tym, jak nawet na jazdach przedegzaminacyjnych dostałam to samo auto, zrezygnowałam w tym OSK z kolejnych godzin dodatkowych . Wykupiłam 2 godziny w Zrywie z ciekawości zeby zobaczyć jak jest gdzieś indziej. I tu się zdziwiłam - zupełnie inne, wręcz profesjonalne podejście i gorąco polecam. Można pojeździć na różnych autach, z różnymi instruktorami. W ciągu 6 godzin moje podejście do jazdy zupełnie się zmieniło. Czułam, że robię coś, co naprawdę potrafię i że nie ma się czego bać. Ktoś pisał o Panu Marcinie – zgadzam się, niesamowity człowiek, super podejście do kursanta, wszystko tłumaczy na spokojnie i dokładnie, ogólnie panuje sympatyczna atmosfera. Można pogadac , pożartować  Myślę, że gdyby nie te dodatkowe godziny w Zrywie, to nie zdałabym. Szczególnie, że byłam przyzwyczajona do tylko jednego auta i byłam zdziwiona, że w innym samochodzie inaczej wszystko pracuje. Cóż jako niedoświadczony kierowca, chyba miałam prawo :P
gonia91
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 05 sierpnia 2009, 19:50

Postprzez lunatyk » wtorek 01 września 2009, 15:21

Zgadzam się że małe ośrodki są najlepsze. Oni po prostu pracują na siebie, więc muszą sie starać. Ja robiłem kurs w Mobile na Hetmańskiej i polecam go teraz wszystkim moim znajomym. Super atmosfera, fajny instruktor. Jedyny minus to że przyjmują mało ludzi i trudno sie do nich dostać. Ale warto poczekać i nauczyć sie dobrze jeździc!!!
lunatyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 01 września 2009, 15:12

Postprzez magda345 » poniedziałek 21 września 2009, 21:15

Ja tez polecam MOBILE. Miła atmosfera, nikt nie krzyczy, instruktor wszystko po kilka razy mi powtórzył. Zdałam za pierwszym razem i z tego co wiem to prawie wszyscy tak zdają. Powodzenia, najwazniejsze to pozytywne podejście!!!
magda345
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 21 września 2009, 18:26

Postprzez KonradS » poniedziałek 04 stycznia 2010, 21:14

chcialbym poinformowac ze OSK ZRYW II ma dodatkowy plac manewrowy blisko centrum gdzie dokonuje sie zmiany kursantów i poczatkowe jazdy. plac jest duzy wiec mozna sie po nim swobodnie na 1-szych godzinach poruszac:) Pozdrawiam i zapraszam an kurs dla zainteresowanych strona internetowa z blizszymi wiadomosciami



http://www.zumi.pl/1562757,ZRYW_Szkola_ ... firma.html
KonradS
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 07 lipca 2008, 17:29

Postprzez andreas » czwartek 21 stycznia 2010, 00:38

Ja osobiście zrywu nie polecam, budynek w którym są wykłady nie przyjemny i sala także. Zamieszanie i haos bardzo duże. Plac manewrowy w strasznym stanie. jedyne co moge dobrego powiedzieć to kilku instruktorów było przyjemnych. Ogólnie nie polecam, gdybym miał wybierać drugi raz tam bym sie nie wybrał.
andreas
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 21 stycznia 2010, 00:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości