Rzeszów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Rzeszów

Postprzez invx » piątek 08 września 2006, 17:15

Rzeszów "KADET"

Robiłem kurs w Rzeszowie w Crossvire - bylem srednio zadowolony (glownie przez incydent z jakims pseudo instruktorem, (i to na pierwszej godzinie !), ktory sie mial za niewiadomo kogo, i wydzieral sie niewiadomo na co ;]). Plac tam tez troszke do zyczena pozostawial :) - no ale generalnie bylo OK :)

Postanowilem sobie 2h wykupic przed egzaminem w innym OKS, majac nadzieje na lepszy plac, pozatym z kims innym chcialem pojezdzic. Tandeta straszna ... Pojechalismy na "plac", a to jakies podworze przed hurtoniwa bylo, cos tam wymalowane, ledwo widoczne, slupki z jakis rurek-byle byly, o wymiarach to nie ma co mowic, dluzsza czesc skrocona o 2/3. Naokolo staly Tiry, a pan "instruktor" tylko zeby nieszalec, bo "z przodu 30cm od slupka stoi przyczepa, i jak mi sprzeglo ucieknie to rozwale przod samochodu" a powtarzal to z 5 razy - to do cholery moja wina ze tam przyczepa stoi ? :?
w elce na ktora trafilem to tam sprzegla ledwie co bylo :roll:
pan "instruktor" jakies tez dziwne metody nauczania mial (a moze wyszedl z zalozenia ze ja juz wszytsko wiem bo po kursie ?) - jakis taki niby spokojny ale nic konkretnego nie mowil, tylko ze zaszybko :roll: - jak by mu tej elki szkoda bylo.
I podsumowujac - pierwszy OSK polecam :) (choc zaluje ze niedorwalem nr licencji tego gbura i pisemnej skargi nie napisalem !!! - no ale czarne owce wszedzie mozna spotkac :))
natomiast drugi "KADET" - to po prostu amatroka z prowizorka.[/url]
invx
 
Posty: 495
Dołączył(a): poniedziałek 17 lipca 2006, 20:40

Postprzez AgaM. » sobota 31 marca 2007, 13:08

EKSA - ja robiłam kurs w tym ośrodku, tylko to było już trzy lata temu :roll: czyli dość dawno, i nie wiem, jak teraz tam jest...

kursantów było wtedy bardzo dużo, szczególnie studentów - bo siedziba jest blisko polibudy. wynajęto nowego instruktora i z nim jeździłam. gościu był spoko, nie wydzierał się :) jeździłam po różnych częściach Rzeszowa, plac był nieduży, dlatego chyba dwa razy byłam na jakichś innych, co dobrze mi zrobiło, bo przynajmniej nie byłam nastawiona tylko na jeden.
wykłady były ciekawe, prowadzone na luzie, z przyjemnością się na nie chodziło.
przed kolejnymi "dogrywkami" egzaminu dokupiłam jazdy u instruktora, który prowadził wykłady, ten w czasie jazdy był nieco "porywczy" i hałaśliwy, ale bez przesady ;)

ogólnie bardzo miło wspominam kurs i polecam ten ośrodek
co Nas spotka za zakrętem....????
Avatar użytkownika
AgaM.
 
Posty: 60
Dołączył(a): wtorek 22 czerwca 2004, 15:00
Lokalizacja: Andrychów

Postprzez invx » sobota 31 marca 2007, 20:23

ja jeszcze po tamtych wyzej wspomnianych dwuch osrodkak przed egzaminem wykupilem sobie 5h w AUTOCROSS
i dopiero tutaj poznalem profesionalizm :)

ładny placyk, mili ludzie, samochody nowe, zadbane, instruktorzy mili
tak ze w rzeszowie tylko AUTOCROSS :)
invx
 
Posty: 495
Dołączył(a): poniedziałek 17 lipca 2006, 20:40

Postprzez Przemek1984 » wtorek 25 września 2007, 13:58

Racja autocross jest jednym z najlepszych osrodków szkoleniowych w rzeszowie ,wczoraj zdawałem po raz pierwszy i ostatni :) nawet nie musiałem dokupowac dodatkowych godzin , zostałem fachowo przygotowany do egzaminu jesli ktos sie tam wybiera to jako instruktora polecam Pana Krzyśka .Jedynym minusem jest to ze sie czeka koło 1,5 miesiąca na jazde ale warto.
Przemek1984
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 25 września 2007, 13:43
Lokalizacja: rzeszów

Postprzez walczak » wtorek 19 lutego 2008, 14:08

ja tez zdecydowanie polecam Autocross, jest tam super atmosfera. Natomiast nie polecam szkoły Adler, szczególnie jazd z jej szefem :twisted: pozdr
walczak
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 18 lutego 2008, 21:18

Postprzez gosia2629 » czwartek 21 lutego 2008, 14:56

Witam, chciałąm się z Wami podzielić moją opinią na temat OSK w Rzeszowie, konkretnie chodzi mi o OSK EKSA (ul.Powstańców Warszawy, koło kina Helios). Zaczełam tam robić kurs w pażdzierniku 2007, pierwszy egzamin miałam 11 stycznia 2008, nieudany na łuku z własnej głupoty , drugi 8 luty 2008, udany!Moim zdaniem najlepszy ośrodek w Rzeszowi, wspaniali instruktorzy, cierpliwi, wyrozumiali, tak się większość szkół reklamuje, ale ONI naprawde tacy są, a przede wszystkim co najważniejsze potrafią dobrze uczyć jeździć, mówią zrozumiałąym dla przeciętnego kursanta językiem! Szczególnie wśród instruktorów polecam Pana Paryłę, on jest tam jednocześnie wykładowcą!Samochody są zawsze czyste, zadbane, to też jest ważne, poprawia komfort jazdy!Bardzo miło wspominam ten kurs, polecam naprawdę wszystkim ten ośrodek.
gosia2629
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 15 lutego 2008, 14:22
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gosia2629 » wtorek 04 marca 2008, 11:17

Jeśli chodzi o ZRYW to nie polecam!!!!!!!!Dokupywałam tam 3 godz. i to był błąd, nie polecam!!!!!Raz zaczęłam 20 minut po czasie i oczywiście nikt mi nie przedłużył, a to była godz. tuż przed egzaminem więc mi zależało żeby coś pojeździć. Poza tym instruktor np. nie potrafił mi pokazać np. tak "na sucho" świateł bo jak to powiedział jemu już się myli!Poza tym cała baza jest nieciekawa, nieraz nawet nie ma gdzie tam zaparkować jak wracasz z jazdy!
gosia2629
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 15 lutego 2008, 14:22
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez beerfan » wtorek 11 marca 2008, 21:13

Mam pytanie co do Autorcossa a właściwie dotyczące jednego z instruktorów, zainteresowani będą wiedzieć o kogo chodzi. Facet podobno lubi powrzeszczeć na kursantów zawsze jeździ w jednym rejonie a nie po całym mieście i dosyć wolno uczy kursantów to co inni robią na 3 jeździe on przerabia na 10. Właśnie mam się zapisać na jazdy on ma wolne terminy najwcześniej ale nie wiem czy nie lepiej poczekać trochę a mieć pewność że się nauczę.
Z góry dzięki za odpowiedź.
beerfan
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 11 marca 2008, 21:06

Postprzez gosia2629 » czwartek 13 marca 2008, 13:40

Może tylko ja miałąm takiego pecha i trafiłam na takiego durnego instruktora, może reszta jest w porządku, tego nie wiem, nie wiem też jak ten gość miał na imię, to byś go omijała, wiem że jest tam jakis Marcin i Andrzej to oni podobno są ok.Oprócz tego jeździ tam też szef, ten Skowron i jesgo szanowna małżonka, i taki starszy pan, z którym nawet rozmawiałam, też wydaje się fajny.Ale jak już zaczęłaś to powodzenia życzę, owocnej nauki, i potem śmigania po mieście!!!!Niedobre oni tam mają też to, że strasznie źle się stamtąd wyjeźdża, ja co dokupywałam godziny, czyli jakaś 35-38 godz, jazdy miałam z tym problem, a co dopiero osoba która zaczyna.To jest ich duży minus, bo tam jest zawsze wyzastawiane jakimiś autami i naprawdę ciężko wyjechać, zaparkować, cokolwiek.
gosia2629
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 15 lutego 2008, 14:22
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez lio123 » środa 19 marca 2008, 23:06

"Auto-szyk"

w "Mechaniku" przy ul. Hetmańskiej.
Jest 2 instruktorów. Obydwaj kompetentni, bardzo dobrze uczący i kulturalni. Bardzo dobrze przygotowują kursantów do egzaminu – zdałem za pierwszym razem podobnie jak kilku moich znajomi, którzy również uczyli się w tym OSK.
Teoria – prosty, łatwo przyswajalny język, poza tym na każdym wykładzie rozwiązywanie testów z przerabianego aktualnie tematu.
Praktyka – w niecałe 3 tygodnie przejeździłem wymagane 30 godzin, więc tempo jest u nich duże – jazdy prawie codziennie, pomimo że ośrodek posiada tylko jeden samochód (oczywiście Peugeot 207).
Jedyny mankament to plac – mógłby być lepszy, aczkolwiek nie jest najgorzej.

Gdybym miał jeszcze raz zapisać się na kurs na kat. B, to bez zastanowienia wygrałbym ten ośrodek jeszcze raz.

Pozdrawiam
lio123
 
Posty: 47
Dołączył(a): sobota 15 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gosia2629 » czwartek 20 marca 2008, 13:17

Auto-szyk?Mówisz że to taka mała szkoła i to z jednym samochodem...A powiem Ci że bardzo często widzę ELKE z Auto-szyku jak jeździ po Rzeszowie, dlatego tym bardziej jestem zdziwiona.Ale potwierdza sieteza że właśnie w takich malych szkołach jest lepiej robić prawko bo oni inaczej podchodzą do całej sprawy.
gosia2629
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 15 lutego 2008, 14:22
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez sofia24 » wtorek 15 kwietnia 2008, 11:01

cześc wszystkim. otóż pierwsze lekcje jazdy mam juz za sobą, a nawet powiem więcej, połowe mam juz za sobą. oj cięzko było na początku, ale myśle ze jest coraz lepiej :lol: :lol: :lol:. jesli chodzi o instruktorow, to poznałam juz wszystkich i wyrobilam sobie pewne zadnie. otoż ten 'słynny marcin" jest spoko facet - wyglada groznie, mowi podniesionym głosem ale tlumaczy zajefajnie :) (na początek jak najbardziej polecam jego). otóż pierwszą lekcję miałam z jakims starszym, miłym panem, ktory 15 min coś pogadał i zabrał mnie w miasto. wczesniej nigdy nie próbowałam jezdzić, wiec był to dala mnie koszmar, on wszystko robił, ja tylko trzymalam kierownicę (lekcja stracona). na drugi dzień dostałam marcina, wziął mnie na plac, pokazał jak wszystko ustawić, pozapinać, ruszyć i na 3-eciej lekcji dostałam pochwałę od kolejnego instruktora, ze ładnie, płynnie ruszam, zmieniam biegi i tp... :):). więc ja najbardziej Marcina polecam. Jest jeszcze taki jeden dziadek, z którym nie lubie jezdzić, bo zmnienia za mnie biegi, wyrywa kierownicę, gwałtownie hamuje i ciągle wylicza że jak cioś zepsuje, uszkodze to on bedzie musiał płacić za to... jazde z nim tez uważam za stracona, ponieważ jest to dla mnie stres (że coś uszkodzę) i przy nim ciagle gaśnie mi auto. Reszta instruktorów jest oki i POLECAM zryw, a gdyby ktos dokupywał godziny w ZRYWIE, to tylko z Marcinem, a napewno dużo zyskacie :)
sofia24
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 29 lutego 2008, 22:12
Lokalizacja: rzeszów

Postprzez wujek_mp » niedziela 25 maja 2008, 17:31

Z Rzeszowskich OSK mogę polecić od siebie Radio Taxi 919, ponieważ sam się w niej uczę :P Szkołę tą wybrałem, bo wielu moich znajomych tam się uczyło jeździć - byli bardzo zadowoleni ;) a oprócz tego cena była bardzo konkurencyjna ;) .
Zajęcia z teori były dobrze i ciekawie przeprowadzone także nie ma co na to narzekać. Potem testy wewnętrzne, wybór z wielu dobrych instruktorów. Wydaje mi się, że tutaj jeszcze wiele zależy na kogo się trafi, ale wszyscy moi znajomi bardzo sobie chwalą swoich instrukotów - także większość chyba musi być wporządku... :P
Ogólnie wszystko jak najlepiej także serdecznie polecam wszystkim :!: ;)



Od siebie polecam Pana Romana - bardzo wymagający i równy gość ;)
wujek :)
wujek_mp
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 23 maja 2008, 15:01

zryw

Postprzez grzesio » niedziela 08 czerwca 2008, 20:14

jak najbardziej polecam ta szkole w szczegolnosci instruktorow Pana Bolka i Marcina :P

moze biuro nieco male ale co tam :]

Jak najbardziej na pierwsze godziny polecam Marcina bardzo dobry instruktor a Pan Bolesław full wypas :P z humorem jazda szybko leci a przy okazji idzie sie sporo nauczyc

prawko robilem jakies 2 lata temu niedlugo wybieram sie tam na kat. C :]

polecam :]
grzesio
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 08 czerwca 2008, 20:08

Postprzez sofia24 » poniedziałek 30 czerwca 2008, 16:37

Ja 26 maja miałam pierwsze podejście do egzaminu w wordzie i ZDAŁAM za PIERWSZYM razem. Byłam zszokowana i heappy. Po egzaminie skontaktowałam sie z panem Bolkiem ze Zrywu, aby podziękować za miłą atmosferę, odpisała mi fajnego smsa "gratuluję serdecznie i życzę aby w baku i gardle nigdy nie było sucho". :D :lol: :lol: :lol: :lol: . Jak najbardziej polecam ZRYW, może biuro nie jest najładniejsze, siedziba skąd wyjezdzają "L-ki" też nie zaciekawa ale instruktorzy super i podobno jesli chodzi o zdawalność to e rzeszowie ZRYW jest na drugim miejscu
sofia24
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 29 lutego 2008, 22:12
Lokalizacja: rzeszów

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości