Białystok

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Białystok

Postprzez martajanik » wtorek 24 stycznia 2012, 13:43

Witam, ja mogę polecić OSK Auto Prawko bo ja i siostra robiłyśmy tam prawo jazdy.
Teoria szybko minęła, trzeba było zdać testy na koniec i kto się uczył to zdał. Ja miałam jazde z Panią Ela, bardzo fajna babka :) zdałam za pierwszym razem bez problemu z kolei moja siostra to straszna panikara i zdała za drugim i jeździła z Panem Zbyszkiem który jest wyjątkowo cierpliwym i spokojnym człowiekiem.
Nic złego nie mogę powiedzieć bo wszystko było ok, mogę polecić.
Pozdrawiam Marta
martajanik
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 24 stycznia 2012, 13:36

Re: Białystok

Postprzez AnnaK65 » niedziela 29 stycznia 2012, 02:30

Ja polecam MUSTANG. Uważam, że szkolą profesjonalnie. Szczególnie zadowolona jestem z instruktora p.Roberta. Takiego cierpliwego człowieka i z odpowiednim, pełnym szacunku i taktu podejściem oraz ogromną wiedzą spotyka się rzadko. Jestem pedagogiem, więc wiem, co piszę. I jeszcze jedno. Pan Robert wyszkolił wielu dobrych kierowców, którzy mi Go polecili i nie zawiodłam się. Nigdy nie siedziałam za kierownicą, ogromnie bałam się jazd, a chcę być odpowiedzialnym kierowcą, który nie stwarza zagrożenia na drodze i czuje się pewnie. Oczywiście, można twierdzić, że "zjadło się" wszystkie rozumy, bo się umie poruszać pojazdem, ale nie znaczy to jeszcze, że się umie jeździć. Uważam,że wcześniejsze negatywne opinie są zwykłym kłamstwem i pomówieniem, ponieważ korzystam z tej szkoły i jest zupełnie inaczej. Pani Iwona jest bardzo miła, Pan Wojtek jest gotowy wyjaśniać na bieżąco wszelkie pytania i zwraca uwagę na to, by wyszkolić osobę jeżdżącą bezpiecznie, czyli nie stwarzającą zagrożenia, mam i miałam możliwość dopasowania się z zajęciami teoretycznymi i jazdami do mego czasu - czyli indywidualne podejście i elastyczność,przygotowuje mnie jeden instruktor - i z bardzo dobrym podejściem. Jeśli, to są elementy, które świadczą, że ta szkoła jest zła, to chyba mam złe pojęcie o profesjonalizmie i dobrym szkoleniu, a moje skończone studia, wiek i doświadczenie są mało wartościowe, ale przeżyłam już trochę i wykształciłam jako pedagog wielu wartościowych ludzi. To tyle. Anna K.
AnnaK65
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 29 stycznia 2012, 02:19

Re: Białystok

Postprzez kredka91 » poniedziałek 30 stycznia 2012, 12:04

Witam, ja kurs rozpoczęłam w osk Fastcar na TBS, teoria sprawnie ciekawie , trafne uwagi miły prowadzący choć imienia nie pamiętam. Jazdę wspominam jeszcze milej dzięki Mariuszowi który jest spokojny wyrozumiały i nie wiem skad on bierze tyle cierpliwości do takich kursantek jak ja:D ale co najważniejsze egzamin zdany za pierwszym razem !! za co serdecznie im dziękuje, nie wiem jak wyglada to w innych szkołach ale w FASTCARZE było naprawde okey GORĄCO POLECAM
kredka91
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 30 stycznia 2012, 11:59

Re: Białystok

Postprzez mariola88 » sobota 25 lutego 2012, 20:13

Polecam wszystkim instruktorkę Monikę ze szkoły jazdy Auto Prawko na ul. Al. Piłsudzkiego! Jeździłam z kilkoma innymi instruktorami z marnym skutkiem. Trafiłam na Monikę i zdałam i teraz naprawdę umiem jeżdzić!
mariola88
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 25 lutego 2012, 20:00

Re: Białystok

Postprzez monisiamonisia » czwartek 01 marca 2012, 17:39

Białostocka Akademia Jazdy Egzaminator
Bardzo podoba mi się ta szkoła trafiłam tam z polecenia i muszę przyznać że się opłacało nauczyli mnie jeździć choć się bardzo bałam. Mają dobre podejście do kursanta. polecam
monisiamonisia
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2012, 17:30

Re: Białystok

Postprzez gapa » czwartek 15 marca 2012, 15:44

Niestety, nie moge polecic OSK Auto-Prawko. I to nie ze wzgledu na jakosc swiadczonych uslug, tylko na chamski stosunek do klienta i brak uczciwosci wlasciciela.
gapa
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 15 marca 2012, 15:38

As Jazdy

Postprzez ForeverYoung » sobota 17 marca 2012, 21:11

Jestem w szoku czytając opinie o niektórych szkołach...
Ja polecam As Jazdy. Byłam bardzo zadowolona z całego kursu. Miałam instruktora, który był bardzo miły, przy czym wymagający. W 30 godzin nauczył mnie jeździć nie tylko tak, żeby zdać egzamin, ale żeby też radzić sobie później. Po skończonym kursie nie miałam żadnych braków, byłam gotowa podejść do egzaminu. Do tego dostałam mnóstwo praktycznych wskazówek, które przydają się teraz, kiedy jestem kierowcą ;) Polecam!!!
ForeverYoung
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 17 marca 2012, 20:37

SZAŁ - porażka

Postprzez grande » niedziela 01 kwietnia 2012, 15:45

Płacisz za godzinę jazdy, otrzymujesz 50min - max!!!. Te 10 a nawet 15min instruktor trawi na wymianie doświadczeń z kolegami z pracy. I mowa tu w szczególności o najmłodszych instruktorach. Młode kursantki, na których młodsi instruktorzy chcą zrobić wrażenie to temat główny i jedyny. Widok żenujący. I chyba powinni wprowadzić zakaz używania tel. przez instruktorów. Panowie zapominają, że są w pracy. Nie czas i miejsce na głupie pogaduszki!
Szczerze odradzam OSK SZAŁ
grande
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 01 kwietnia 2012, 15:10

Re: Białystok

Postprzez hitman788 » piątek 04 maja 2012, 12:25

Gorąco POLECAM OSK PERFEKT , ul. Zwycięstwa 28. http://perfekt.bialystok.pl/

Ciekawie i z humorem prowadzona teoria. Bardzo fajna atmosfera. Wszystko jest tłumaczone na przykładach. Można dołączyć w dowolnym momencie, nie trzeba czekać na początek kursu.

Jazdy : poprzednia osoba podjeżdża po Ciebie , Ty ją odwozisz, a potem Ciebie odwozi osoba następna, po którą jedziesz. Można pogadać o wszystkim, jeździ się rożnymi samochodami. Od siebie mogę polecić pana Romka, ma duże doświadczenie jest bardzo cierpliwy i dużo wymaga. Potrafi wyjaśnić i wytłumaczyć każdy manewr, zachowanie na drodze. Doskonale zna trasy egzaminacyjne, jest zawsze punktualny.

Naprawdę baaardzo polecam ten ośrodek ! :)
Obrazek

WORD Białystok Egzamin praktyczny kat B : 23.04.2012
hitman788
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 02 stycznia 2012, 13:12
Lokalizacja: Białystok

Re: Białystok

Postprzez Nauru82 » piątek 18 maja 2012, 22:02

Polecam OSK Kuba, ośrodek nie ma swojej strony internetowej tak więc ciężko jest znaleźć jakieś info, a na kontakt trafiłam przez czysty przypadek. Jest to młody ośrodek i by zyskać sobie kursantów naprawdę dokłada wszelkiej staranności w technicznym opanowaniu jazdy, moje porównanie to PZMot i Kraksa, aż dwa ponieważ tryb mojej pracy zmusza do przerywania kursu, a do OSK Kuba zapisałam się ponieważ nie miałam nic do stracenia a ważna zrobiła sie dla mnie cena. 2 pierwsze godziny - jestem tak zdumiona ze na świeżo piszę swoja ocene:
-młody instruktor, nie znudzony jeszcze swoją pracą - Tomasz
-znudzony raczej nie będzie ponieważ ośrodek należy do niego
-naprawdę intensywne 2 godziny przez które objeździłam tyle miejsc które zmusiły mnie do myślenia że nie miałam w przeciągu chyba 10 z żadnym innym instruktorem
-zabiera cie z miejsca którego chcesz z kursantem a następny kursant na zmianie zawozi cie gdzie chcesz
-poprawia i udziela cennych wskazówek za każdym błędem a i nie tylko wtedy
jedynym co mogę jeszcze zachęcić to to, że naprawdę nauczycie się z nim jeździć, prowadzi tylko jazdy na kat B

dla chetnych podaję kom bo tylko to mam: 881387861
Nauru82
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 18 maja 2012, 21:18

Re: Białystok

Postprzez maegeri » poniedziałek 21 maja 2012, 20:44

Nie jestem z Białegostoku i chcę tam dokupić godziny doszkalające. Czytałem kilka pochlebnych wpisów o szkole WIRAŻ i AUTO STOK lecz z przed kilku lat. Może teraz aktualnie ktoś mógłby się wypowiedzieć? Która ze szkół ma lepszy plac i czy dojeżdżają po kursantów? To ważne ponieważ nie znam dobrze Białegostoku.
maegeri
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 08 kwietnia 2012, 01:09

Re: Białystok

Postprzez rezer69 » poniedziałek 11 czerwca 2012, 23:23

Gdy czytam te wszystkie komentarze az sie rzy***c chce.. ja zdawalem obie kategorie w roznych osk, w As jazdy i w STOP i kiedys pewien instruktor w STOPIE powiedzial mi cos ( wszyscy którzy jezdzili tam wiedza od kogo): "wynik egzaminu nie zalezy od tego kto cie uczyl, gdzie sie uczyles a od tego jak potrafisz sie uczyc. To nie instruktor czy szkola za CIebie zdaje egzamin."
Sa 3 typy ludzi uczacych sie jezdzic, pierwsi sa tacy co maja smykalke do tego i po 10 godzinach jazdy nie trzeba ich wiecej uczyc, drugim typem sa ludzie ktorzy naprawde musza sie uczyc i nawet nie czuja sie pewni po tych 30 godzinach i ten typ trzeci to ludzie naprawde tępi ktorzy zwalaja wine na szkoly i instruktorow bo naprawde ciezko wchodzi im nauka i nie maja umiejetnosci do tego. I to wlasnie tacy ludzie wypisuja bzdury tutaj oczerniajac szkoly. A to przeciez Ty do cho****y jezdzisz/ zdajesz a nie ktos... najlepiej jest zwalic na innego niz przyznac sie do swoich wad, bledow.
Dla przykladu ja zdalem teorie niecaly rok wczesniej niz zdalem praktyke z braku czasu czyli teorie zdawalem dwa razy i jazde za pierwszym po roku nie jezdzenia. Z kolei moj brat uczyl sie w OSK Kraksa, malo znanym chyba w Białymstoku i zdal za pierwszym razem.

Tak reasumujac nie oczerniajcie kogos za swoje glupie bledy, za "tępość" do nauki.
rezer69
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 11 czerwca 2012, 23:10

Re: Białystok

Postprzez adza » poniedziałek 18 czerwca 2012, 11:57

Polecam szkołe jazdy faworyt a także Akademie startu polecam Pana Andrzeja , a Pana Pawła nie polecam wogóle!
adza
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 18 czerwca 2012, 11:50

Re: Białostocka Akademia Jazdy EGZAMINATOR

Postprzez anetkazuzanna » środa 20 czerwca 2012, 09:34

Polecam BAJ Egzaminator
Instruktorzy bardzo cierpliwi i wyrozumiali, wszystko szczegółowo tłumaczą i rozwiewają wszelkie wątpliwości. Mają też dobry sprzęt. :)
Robiłam tam kat. A i B jestem bardzo zadowolona :D
Zdałam za pierwszym razem bez stresu :D

baj_egzaminator.pl :thumb2:
anetkazuzanna
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 czerwca 2012, 09:15

Re: Białystok

Postprzez amica0 » środa 11 lipca 2012, 12:04

Podczytywałam ten wątek, gdy zdecydowałam się pójść na kurs. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże innym ;)

Wybrałam Auto-Max na Warszawskiej. Kierowałam się wskaźnikiem zdanych egzaminów i opinią znajomych. Pamiętałam, że sporo osób z mojej klasy licealnej chwaliło sobie ten ośrodek.

Teoria trwała dwa tygodnie, badania można przeprowadzić na miejscu. Płaciłam w ratach w miarę możliwości. Nie było problemów z umówieniem się do instruktora, także w weekend. Jazdy zaczynają się i kończą pod siedzibą ośrodka, co mi odpowiadało. Ostatnie spotkanie przed samym egzaminem zakończyliśmy pod WORDem.

Atmosfera na jazdach była super. Zwlekałam ze zrobieniem prawka kilka lat i panikowałam na pierwszych godzinach (kankan po pedałach i paznokcie wbite w kierownicę), ale potęga spokoju p. Edwarda i p. Piotra pomogła :P Tym bardziej polecam ośrodek. Wszystkie manewry wytłumaczone, przećwiczone wielokrotnie. Wskazanie wszystkich "haczyków".

Kurs zaczęłam w marcu, w maju zdałam teorię, w czerwcu z własnej głupoty oblałam egzamin praktyczny. Dziś rano zdałam za drugim podejściem. 0 błędów. Wyjeździłam 31 godzin.

Wszystkim będę polecać ten ośrodek i za pół roku wysyłam do Auto-Maxu młodszego brata.
amica0
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 11 lipca 2012, 10:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości