Chorzów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Chorzów

Postprzez comptonek » środa 30 października 2013, 17:43

OSK LIDKA
Gorąco polecam!!!
Bezstresowy kurs, jedynie kilka osób w grupie szkoleniowej, materiały gratis.
Jazdy odbywają się codziennie lub co dwa dni, nie ma problemu z dostosowaniem miejsca i czasu - ogromna elastyczność i orientacja na oczekiwania klienta. Profesjonalizm w każdym calu w połączeniu z sympatyczną atmosferą.
Kurs zacząłem 15 lipca, prawo jazdy odebrałem 16 października - teorię zdałem za pierwszym razem!
comptonek
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 30 października 2013, 17:37

L-car Chorzow Koscioszki

Postprzez marekwujak » poniedziałek 16 maja 2016, 12:55

Dzisiaj Z D A Ł E M egzamin na prawo jazdy kategorii B . z calego serca przagne podziekowac calemu L-carowi , za skuteczne przygotowanie do egzaminow z teorii i praktyki.za cierpliwosc,serdecznosc i profesjonalizm. Takie powinny byc wszystkie szkoly kierowcow .z czystym sumieniem polecam L-CAR w Chorzowie ul.Kosciuszki(katolik) NAPRAWDE WARTO pozdrawiam marek wujak
marekwujak
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 16 maja 2016, 12:17

Re: Chorzów

Postprzez Mystic » sobota 30 lipca 2016, 14:09

Polecam OSK Lidka w szczególności pana Jarka, dzięki któremu od miesiąca mogę cieszyć się prawem jazdy.
Profesjonalne podejście do kursanta, bezstresowa atmosfera. Instruktorzy cierpliwi, wyrozumiali.
Gorąco polecam !!
Mystic
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 30 lipca 2016, 13:58

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości