Opole

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Opole

Postprzez JAcko88 » sobota 30 lipca 2011, 11:54

polecam osk F1
przyjechałem z woj. ślaskiego nie znajac Opola a po 5h jazd opanowalem drogi egzaminacyjne tak, ze za pierwszym razem zdalem egzamin praktyczny w tym miescie. instruktor bardzo w porzadku, mozna o wszystkim pogadac a przede wszystkim wiele sie nauczyc. instruktor przyjechal po mnie pod dworzec takze nie musialem sei przedzierac przez nieznane miasto w poszukiwaniu osrodka. to jest ich stonka http://www.naukajazdyf1.pl/ takze jak ktos chce sie nauczyc jezdzic to zapraszam do tego osrodka pozdro
JAcko88
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 lipca 2011, 10:35

Re: Opole

Postprzez kursantx6 » piątek 13 stycznia 2012, 01:54

Witam wszystkich forumowiczów....
Po pierwsze
nie sugerowałbym się wszystkimi tymi opiniami ponieważ część z nich piszą sami właściciele ośrodków więc są tendencyjne.
Po Drugie
Duża szkoła nie zawsze jest dobra,(duża szkoła duże problemy , brak kontroli nad wszystkim co sie w niej dzieje i nad jakością szkolenia)
Nie jestem z Opola tylko z innego województwa i jeżdziłam tu w 2 szkołach więc wypowiem się na temat tylko tych szkół.
Pierwsza to D-H i TEJ SZKOŁY NIE POLECAM!!!!!! :( Byłam rozczarowana jakością jazd. MAją całą rzesze młodych niedoświadczonych instruktorów. Bo jakie ktoś może mieć doświadczenie mając 22 lata????!!!! i od 4 lat prawko.
Po trzecie
nie sugerujcie sie co jest napisane w opiniach na stronie danej szkoły ponieważ w większości są to pochlebne opinie a te negatywne są usuwane, pozytywne piszę sami właściciele.

Druga szkoła w której jeżdziłam jest znacznie mniejsza i mniej znana, ma bowiem tylko 2 samochody i 2 instruktorów ale byłam zadowolona , nie zdradzę jaka to szkoła ponieważ pomyślicie że robię im reklamę.
Pozdrawiam i życzę zdania pomyślnie egzaminu...
kursantx6
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 stycznia 2012, 01:33

Re: Opole

Postprzez Mala1981 » czwartek 19 stycznia 2012, 14:24

:D Opole - Rojewcy !!!

Serdecznie polecam!!!!
OSK bardzo przyjazdy, instruktorzy doswiadczeni i potrafią każdego nauczyć prowadzić samochód, nawet "przysłowiową blondynkę" :)
Sala wykładowa jest wystarczająca, a instruktorzy wzajemnie się uzupełniają dlatego fajnie, że obowiązuje zasada przynajmniej dwóch instruktorów podczas całego kursu. Mają poza tym oba samochody egzaminacyjne. Dogodne godziny jazd też nie są bez znaczenia, jeżdżą w sumie od 6.00 do 22.00 (w zależności od osoby instruktora, którego można sobie wcześniej wybrać jesli ktoś nam polecił jakiegoś konkretnego). Mnie polecono pana Adama S. i nie żałuję!!! Sama chętnie też go polecam. A co dla wielu ważne : cena kursu jest naprawdę baaardzo przystępna, jeśli nie najniższa w całym Opolu!!!
Gorąco polecam, Ośrodek i pana Adama :)

btw: zdałam za pierwszym razem
:thumb2: :spoko: :mrgreen:
Mala1981
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 19 stycznia 2012, 14:10

Re: Opole

Postprzez Radhezz » poniedziałek 05 marca 2012, 15:59

Heh, widzę że ten dział jest zdominowany przez kategorie B (czasem A), a ja to jednak już inna bajka (C, w planach D i C+E). Ale...

kursantx6 napisał(a):Duża szkoła nie zawsze jest dobra,(duża szkoła duże problemy , brak kontroli nad wszystkim co sie w niej dzieje i nad jakością szkolenia)
(...) Pierwsza to D-H i TEJ SZKOŁY NIE POLECAM!!!!!! :( Byłam rozczarowana jakością jazd. MAją całą rzesze młodych niedoświadczonych instruktorów. Bo jakie ktoś może mieć doświadczenie mając 22 lata????!!!! i od 4 lat prawko.

Ja kurs robiłem właśnie w dużym ośrodku "Transbad" z kilkoma instruktorami (jak wypadło), bez jakiegoś jednego prowadzącego, i niestety odbiło się to negatywnie na egzaminie. Otóż nauczyłem się wykonywać manewry wg. sposobu podanego przez jednego z instruktorów "po swojemu" i myślałem że tak będzie ok, nie pytałem więcej o ten manewr pozostałych. A egzamin to inne auto, i sposób podany przez instruktora po prostu nie miał racji bytu na tym aucie. Panika no i kicha. Tak więc na placu zaliczyli jak dla mnie poniekąd porażkę. Ale na mieście myślę że byłem bardzo dobrze przygotowany - zdany egzamin po mieście przejechałem bezbłędnie :D

No ale zanim to zdałem, po oblanym pierwszym egzaminie miałem prawie pół roku przerwy, wziąłem godzinkę w D-H i jestem zadowolony. Być może dlatego że od razu w rozmowie z właścicielem ośrodka powiedziałem że chcę ćwiczyć taki jeden konkretny manewr i potrzebuję do tego kumatego instruktora :lol: Instruktor młody, ale sympatyczny, spokojny i konkretny. Do tego stopnia, że mimo tego że miałem wziąć jeszcze przynajmniej godzinę przed egzaminem (od jazdy do egzaminu w WORD minęły ponad 2 miesiące) to poszedłem z marszu i zdałem :spoko:

Jak mam być szczery to gdybym robił kat. D, to wybrałbym znowu "Transbad", ale na C+E chyba jednak "D-H", jako szkołę z autem identycznym jak na egzaminie.
[A][B][BE][C][CE][D][DE]
Pojazdy uprzywilejowane ABCD
Jeśli nie przeklinasz w trakcie prowadzenia samochodu, to znaczy, że prawdopodobnie należysz do tej grupy kierowców, na których my wszyscy przeklinamy.
Avatar użytkownika
Radhezz
 
Posty: 756
Dołączył(a): poniedziałek 05 marca 2012, 15:30
Lokalizacja: Opole

Szczerze Polecam Pana Tadeusza ze Strażaka

Postprzez robert7robert » środa 07 marca 2012, 21:47

Zanim wybrałem szkołę nauki jazdy czytałem wszystkie fora jakie tylko było możliwe i nie znalazłem takiej szkoły o której wszyscy pisali by dobrze dlatego popytałem na roku i przeważyła opinia koleżanek, a le i informacja o wysokiej zdawalności, wybrałem strażaka i poprosiłem o cierpliwego instruktora, którego teraz wszystkim szczerze mogę polecić to TADEUSZ. Niesamowicie cierpliwy i miły człowiek który od podstaw nauczył mnie prowadzić pojazd.
robert7robert
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 marca 2012, 21:38

Re: Opole

Postprzez dziszdalamegz » czwartek 08 marca 2012, 17:25

Polecam szkole jazdy MISTRZ! Kurs robilam w innej szkole i po jego zakonczeniu nie czulam sie w ogole przygotowana do egzaminu. Kilka godzin doszkalajacych u MISTRZA zrobilo roznice! Instruktorzy sa doswiadczeni, cierpliwi, skupieni i profesjonalnie podchodza do kursantow. POLECAM!
dziszdalamegz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 08 marca 2012, 17:14

Opole ,,Mistrz''

Postprzez PatrycjaJ » piątek 13 kwietnia 2012, 21:14

Bardzo polecam Pana Tomasza ,,Mistrz'' http://mistrz-opole.prawojazdy.com.pl/
Dzięki jeździe z Panem Tomaszem bardzo poprawiły się moje zdolności manualne w zakresie prowadzenia samochodu osobowego, co przełożyło się na pozytywne zdanie egzaminu praktycznego. Pan Tomasz jest zaje..sty!!! Polecam gorąco:) :) :) :) :) :) :) :)

DZIĘKUJĘ PANIE TOMASZU..!!
PatrycjaJ
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 kwietnia 2012, 20:42

Re: Opole

Postprzez justynaS29 » wtorek 24 kwietnia 2012, 11:17

Polecam naukę jazdy Rojewscy-zdałam egzamin za pierwszym razem. Jestem pod ogromnym wrażeniem- instruktorzy bardzo cierpliwi, spokojni i nie krzyczą!!!!!
justynaS29
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 19 kwietnia 2012, 15:26

Re: Opole

Postprzez Esme » wtorek 08 maja 2012, 17:25

DAKAR - dla mnie nr jeden. Przede wszystkim kursy zaczynają się co tydzień, a nie raz na miesiąc, teorię można zrobić w tydzień (roboczy, czyli de facto 5 dni), a mnie dosyć zależało na czasie.
Godziny jazd dopasowane do moich możliwości, instruktor od pierwszej do ostatniej godziny ten sam - spokojny, opanowany, cierpliwy, konkretny, do tego sympatyczny. Od pierwszej jazdy aż do znudzenia (mojego :D ) powtarzał, co robię źle, co poprawić, jak należy wykonać taki a taki manewr.
Egzamin praktyczny dopiero przede mną, ale ze szkoły jestem bardzo zadowolona, bo po tych 30 godzinach panuję nad autem, a nie auto nade mną :lol:

P.S. Zdałam za pierwszym podejściem! Dzięki dla (Św.) Krzysztofa z Dakaru :!:
Start w Szkole Nauki Jazdy DAKAR Opole 20 II 2012
Teoria 04 V 2012 - 18/18 POZYTYWNY
Praktyka 29 V 2012 - POZYTYWNY
2012-06-04 10:28:12 Prawo Jazdy: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne
2012-06-13 14:06:24 Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie
Esme
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 31 marca 2012, 16:49
Lokalizacja: Opole

Re: Opole

Postprzez Albatrosak » środa 12 września 2012, 11:41

Prawko zdałem trzy tygodnie temu. Byłem tak zdenerwowany, że noga mi latała ;) Jednak zdałem jakość - udało sie! A kurs miałem w szkole jazdy Rojewscy na Niemodlińskiej. na samym kursie bylo bardzo milo. moj instruktor byl opanowany - raz, jak prawie przywaliłem sie trochę wkurzył :D ale raczej podstawnie. Wszystko szybko zapomniał i uczył mnie dalej. Teoria była bardzo fajna - czas mijał mi szybko, jak udało mi się pozostać skupionym cały czas to bardzo dużo wynosiłem z zajęć. Prowadząca- bardzo miła :) Ogólnie moja ocena jest pozytywna i mogę polecić szkołę innym, mam miłe wspomnienia.
Albatrosak
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 05 września 2012, 09:47

Re: Opole

Postprzez Kasiak92345 » poniedziałek 01 października 2012, 10:22

Chciałam powiedzieć parę miłych słów o tej szkole. Miałam przyjemność zdawania egzaminu tutaj i zdałam za 1 razem. Mają na prawde dobrych i miłych instruktorów a najwazniejsze cierpliwych. Przyjemnie mi się jezdziło bez zadnego stresu tylko mocne skupienie co mi na tym zalezało. Co do sal i nawierzchni nie mam zastrzeżeń , mi wszystko odpowiadało więc jak najbardziej polecam
Kasiak92345
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 01 października 2012, 10:18

Re: Opole

Postprzez Puszek324 » piątek 26 października 2012, 11:07

CO do tej szkoły ROjewskich nie mam zadnych zastrzezeń,wrecz przeciwnie. Bardzo mi sie tam podobało. Jazdy były w jak najlepszym porzadku. Fajnego instruktora miałam to tyle.
Puszek324
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 26 października 2012, 11:04

Re: Opole

Postprzez madziunia2587 » poniedziałek 10 grudnia 2012, 16:06

Ja trafiłam do szkoły Rojewscy. Bardzo jestem z niej zadowolona. Teoria została dobrze przekazana. Instruktor wszytkiego mnie nauczyl.Pomogl mi ze stresem przed egzaminem.Naprawde polecam
madziunia2587
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 10 grudnia 2012, 15:56

Re: Opole

Postprzez dorcia0012 » środa 12 grudnia 2012, 13:58

Koleżanka poleciła mi szkołę jazdy Rojewscy. Nie żałuję,że to właśnie tam udałam się na szkolenie. Teoria bardzo dobrze przekazana-wszystko zrozumiałam. Instruktor bardzo cierpliwy. Nauczył mnie dobrze jeździć mimo tego,że wcześniej nie miałam doczynienia z samochodem. Przed egzaminem mogłam liczyć na jego wsparcie. Zdałam za 1
dorcia0012
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 12 grudnia 2012, 13:54

Re: Opole

Postprzez kiniusia9874 » wtorek 18 grudnia 2012, 13:26

Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam do szkoły Jazdy Rojewscy. Świetnie nauczyli mnie jeździć dobrze przekazana teoria. Zdałam za 1 razem. Teraz moja siostra uczy się tam jeździć.
kiniusia9874
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 18 grudnia 2012, 13:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości