Bydgoszcz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Bydgoszcz

Postprzez pa09wlak » czwartek 11 lipca 2013, 11:56

Ja osobiście odradzam OSK.PRESTIŻ. Po wyjeżdżeniu 30 godzin lekcji praktycznych, wykupiłem jazdy z kierownikiem tego ośrodka i pomimo zdania egzaminu wewnętrznego z teorii nie wypisano mi papierów niezbędnych do zapisania się na egzamin w Wordzie. Musiałbym wykupić u nich około 10 godzin dodatkowych lekcji – 450 zł. Dodam, że atmosfera panująca w samochodzie pozostawiała wiele do życzenia , instruktor niemiły i bardzo wulgarny, do tego wyrywał mi kierownice żeby omijać dziury. Wykupiłem natomiast 4h w innej szkole(atmosfera, podejście bez porównania) , szybko nauczyłem się parkowania równoległego ( z czym miałem duże problemy i nie nauczyłem się w ciągu 30h w starej szkole) i zdałem egzamin praktyczny i teoretyczny za pierwszym razem z wymagającym instruktorem. Nie mogę pominąć faktu, iż po zdaniu egzaminu wewnętrznego z teorii musiałbym jeszcze chodzić do nich rozwiązywać testy i prawka nie zobaczyłbym prawdopodobnie do końca sierpnia – podejście do klienta dramatyczne. Jeszcze raz odradzam nie z powodu złego nauczania lecz z powodu podejścia do klienta.
pa09wlak
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 11 lipca 2013, 11:54

Re: Bydgoszcz

Postprzez KIEROWCA100 » piątek 12 lipca 2013, 13:06

Ja osobiście odradzam OSK.PRESTIŻ. Po wyjeżdżeniu 30 godzin lekcji praktycznych, wykupiłem jazdy z kierownikiem tego ośrodka i pomimo zdania egzaminu wewnętrznego z teorii nie wypisano mi papierów niezbędnych do zapisania się na egzamin w Wordzie. Musiałbym wykupić u nich około 10 godzin dodatkowych lekcji – 450 zł. Dodam, że atmosfera panująca w samochodzie pozostawiała wiele do życzenia , instruktor niemiły i bardzo wulgarny, do tego wyrywał mi kierownice żeby omijać dziury. Wykupiłem natomiast 4h w innej szkole(atmosfera, podejście bez porównania) , szybko nauczyłem się parkowania równoległego ( z czym miałem duże problemy i nie nauczyłem się w ciągu 30h w starej szkole) i zdałem egzamin praktyczny i teoretyczny za pierwszym razem z wymagającym instruktorem. Nie mogę pominąć faktu, iż po zdaniu egzaminu wewnętrznego z teorii musiałbym jeszcze chodzić do nich rozwiązywać testy i prawka nie zobaczyłbym prawdopodobnie do końca sierpnia – podejście do klienta dramatyczne. Jeszcze raz odradzam nie z powodu złego nauczania lecz z powodu podejścia do klienta.


W odpowiedzi na Twoją negatywną opinie informuje Ciebie Pawle F ze nikt nie kazał Ci nic wykupować żadnych godzin. Wyjeździłeś razem 33 godziny. Te 3 godziny były na Twój wniosek. Egzamin wewnętrzny z teorii zdałeś za drugim razem to fakt ale nikt nie zmuszał Ciebie do kolejnych. Propozycja gratisowego poćwiczenia jeszcze testów była ukłonem w stosunku do Ciebie. Nie miałeś wszystkich dostępnych materiałów które można kupić na rynku, a u nas w szkole można za darmo skorzystać ze wszystkich. Przykro mi ze chciałem kosztem swojego czasu poświecić Ci czas. No ale to tak jest ze człowiek chce coś drugiemu dać gratis i interesuje się jego wyszkoleniem a to spotyka się z negatywnym nastawieniem.
Co do wystawienia dokumentacji do WORD również Ciebie informuje, że trzeba zdać egzamin wewnętrzny nie tylko z teorii ale również z jazdy do którego nie miałeś zamiaru podejść. Na dodatek Panie Pawle F próbowałeś wywrzeć presje na szkole jazdy szukając znajomych którzy nas znają i którzy zresztą dzwonili żeby Cie puścić bez wewnętrznego egzaminu z jazdy. Nawet Twoja mama sama przyszła żeby tak zrobić. Na to nie ma przyzwolenia!!!! Było by to przestępstwo poświadczenia nieprawdy. Jak już się szkoła nie ugięła to stwierdziłeś ze idziesz tam gdzie tak robią. Ale To Twoja wola i nikt nie robił żadnego problemu.
W związku że w Twoim poście napisałeś rzeczy nie prawdziwe czyli pomówiłeś szkołę informuje że występujemy na drogę sądową.
KIEROWCA100
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 03 czerwca 2011, 10:26

Re: Bydgoszcz

Postprzez anyaa80 » piątek 12 lipca 2013, 23:32

Witam, Chciałam polecić szkołę nauki jazdy Prestiż która znajduje się przy UL.C. Skłodowskiej w Bydgoszczy...Od samego rozpoczęcia kursu jest wiele wiadomości z których na sam początek można się nauczyć..Następnie co do jazd byłam bardzo zadowolona., Lubię jasne sprawy a z instruktorami było to możliwie.. Dlatego dużo się nauczyłam,, Oczywiście zdałam za pierwszym razem.. Polecam na pewno będziecie zadowoleni....
anyaa80
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 12 lipca 2013, 23:10

Re: Bydgoszcz

Postprzez wiolino » poniedziałek 15 lipca 2013, 17:30

Odradzam szkołę jazdy "ARKA" w Bydgoszczy.
Zajęcia z teorii bez zarzutów - bardzo miły, konkretny wykładowca, zwracający uwagę na częste błędy lub pytania, dodatkowo motywujący do systematycznej nauki.
Jednak jazdy z moją instruktorka - młodą p. Julią, nie nauczyły mnie niczego. Atmosfera podczas jazd była bardzo stresująca i niemiła, a na pytania zadawane przeze mnie odpowiedź brzmiała "A jak pani mysli?" Przez 30h ani razu nie wyjechałam na Śródmieście, nie wspominając o tym, że ani razu nie przećwiczyłam na mieście parkowania/zawracania. Byłam tak wykończona psychicznie jazdami, że nawet nie upomniałam się o przećwiczenie tych rzeczy - chciałam mieć kurs jak najszybciej za sobą. Egzaminu wewnętrznego nie zdałam za pierwszym razem. Jednak po 3 jazdach z instruktorem, z którym go miałam - p. Darek N., egzamin wewnętrzny zdałam, poczułam się pewnie za kierownicą, nauczyłam się parkować, zawracać, a dodatkowo jazdy przebiegały w sympatycznej atmosferze. Te 3 jazdy dały mi więcej niż 30h z moją instruktorką - jednak trzeba było za nie już osobno dopłacać.

Podsumowując - p. Darek to najlepszy instruktor jakiego znam, jednak ogólnie rzecz biorąc, nie polecam tej szkoły.
wiolino
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 15 lipca 2013, 17:11

Re: Bydgoszcz

Postprzez Cichy95 » środa 24 lipca 2013, 16:36

Witam, chciałbym polecić szkołę jazdy PRESTIŻ. Panuje tam miła atmosfera, instruktorzy są doświadczeni. Zajęcia teoretyczne przeprowadzane są w ciekawy sposób. Zresztą wyniki szkoły mówią same za siebie. Uważam, że przygotowali mnie bardzo dobrze,a efektem tego był zdany egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem w WORD.
Cichy95
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 24 lipca 2013, 16:13

Re: Bydgoszcz

Postprzez magdaarasz » piątek 16 sierpnia 2013, 11:07

Nie polecam Elkrysu reklamuje sie jako jedna z najlepszych szkół, a nie ma go w pierwszej 10. Można to sprawdzić w Wordzie lub Starostwie. Dodatkowo "tacy świetni instruktorzy", że przez ostatnie 3 lata przewinęło się ich przez Elkrys kilkunastu. Tylko pytanie dlaczego... Wielu z nich już uczy w innych szkołach lub założyli swoje. Czyli jak ktoś Wam poleci tę szkołe to może się okazać że będziecie jeździć z zupełnie innymi instruktorami niż wasi znajomi. Zanim się zdecydujecie na wybór szkoły to się dobrze zastanówcie i nie sugerujcie się wynikami z przed paru lat.
magdaarasz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 16 sierpnia 2013, 10:06

Re: Bydgoszcz

Postprzez Klaudia93 » wtorek 17 września 2013, 23:01

Osobiścię polecam AGORĘ MIRAŻ.
Nie ma co tu dużo pisać, po prostu świetny wykładowca części teoretycznej p.Leszek. Bardzo charyzmatyczny i kompetentny człowiek. Chyba nie muszę dodawać, że po jego wykładach zdałam teorię za pierwszym razem ;) Co do części praktycznej to polecam przede wszystkim p.Jarka Szredera. Nie tylko świetnie przygotuję Cię do egzaminu, ale również i do normalnej jazdy na drodze ;) Jazdy odbywają się w luźnej, przyjemnej,a przede wszystkim nie nudnej atmosferze. Nadaje się nawet dla osób, które wcześniej nie jeździły, tak jak ja ;) Cierpliwy i normalny człowiek :P Dobrze zna się na swojej pracy ;) Profesjonalizm + dobra zabawa = mistrzunio p. Jarek xD :D Tutaj też mogę dodać,że egzamin praktyczny zdałam za 1 razem ;)

Polecam wszystkim ;)
Klaudia93
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 17 września 2013, 22:45

Re: Bydgoszcz

Postprzez madzia » niedziela 29 września 2013, 14:49

Witam.
Bardzo serdecznie polecam OSK "Prestiż" .

Teoria przeprowadzona przez p. Tomasza w bardzo ciekawy sposób. Wszystko zostało jasno i zrozumiale omówione na zajęciach, dzięki temu testy nie stwarzały mi żadnych problemów.
Na jazdach pełen profesjonalizm. Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, podchodzą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem.

Oczywiście zdałam za pierwszym razem !! :D

Chciałabym serdecznie podziękować p.Tomaszowi, z którym miałam większość zajęć praktycznych za solidne przygotowanie mnie do egzaminu.

Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam OSK "Prestiż" !!! :)
madzia
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 29 września 2013, 14:17

Re: Bydgoszcz

Postprzez prestix » sobota 09 listopada 2013, 20:42

Ja ze swojej strony polecam szkołę MEFISTO. <&%#$@> spokojny i cierpliwy instruktor. No chyba że jest po bibce to sprawa wygląda nieco inaczej... Dogłębnie potrafi wyuczyć każdego leak'a. Po za tym, radzę zapisywać ilość wyjeżdżonych godzin bo jeśli Pan Marcin zapomni o jakiejś godzinie to nie bedzie mial ochoty sobie o niej przypomniec :lol:
prestix
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 09 listopada 2013, 20:38

Re: Bydgoszcz

Postprzez smartek » niedziela 05 stycznia 2014, 20:35

unikajcie szkoły jazdy gwarant tam instruktor to stary wojskowy zboczonieeniec obmacuje dziewczyny gada o seksie wogole nie uczy jeździć, ma naim ię Sławek
smartek
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 05 stycznia 2014, 20:29

Re: Bydgoszcz

Postprzez gosiaczek72 » czwartek 30 stycznia 2014, 16:40

Odradzam szkołę jazdy " Kieruj z nami " z ul. Chmurnej.
właściciel chamski i wulgarny. Krzyczy, wyzywa, do tego erotoman, zainteresowany tylko zaciągnięciem mnie do łóżka ! Porażka !
gosiaczek72
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 30 stycznia 2014, 16:33

Re: Bydgoszcz

Postprzez Sara88 » środa 19 marca 2014, 19:21

Witam.
Osobom szukającym profesjonalnego OSK w Bydgoszczy bez wątpliwości mogę polecić OSK Prestiż. Dlaczego Prestiż? Sama znalazłam się tam po przeczytaniu opinii w internecie na temat różnych szkół, ale wiadomo, to tylko internet. Jednak jak to się mówi "tknęło mnie" i zdecydowałam się na szkolenie przez Pana Tomasza Żelaznego i Pana Pawła Marciniaka. Nie żałuję. Teoria prowadzona przez Pana Tomasza dwa razy w tygodniu doprowadzała mnie do stanu, że nie wiedziałam czasem jak się nazywam. Idąc tam miałam przekonanie, że nie jest ze mną tak źle w zakresie zagadnień z ruchu drogowego (mimo, że jestem kobięta:P:), jednak prowadzący szybko sprowadził mnie na ziemię. Filmy rzecz jasna były. Jednak to w jaki sposób zagadnienia były tłumaczone, osoby proszone do tablicy, kartkówki, profesjonalizm, zdecydowanie, stanowczość Pana Tomasza doprowadziły do tego, że jestem lepsza od mojego chłopaka w zagadnieniach z ruchu drogowego, a w listopadzie zdałam egzamin (za pierwszym razem teoria i jazda). Prowadzący nie robił tego byle zajęcia były zaliczone, on tak prowadził zajęcia, by cimnioki za kierownicą nie jeździły i jego kursanci mieli świadomość, czym jest posiadanie tego cudownego dokumentu. Jazdy... Byłam rozliczana z każdego źle przejechanego mm! Nauczono mnie jeździć tak, by nie tylko zdać egzamin, ale tak, że nie usłyszałam od nikogo, że boi się ze mną jeździć. Same pochwały za piękną technikę, znajomość kodeksu. Łuk był moim przekleństwem na początku z racji mojego niewielkiego wzrostu a proszę, na to Pan Tomasz też znalazł sposób. Umawianie się na jazdy nie było problemem, jeżeli tylko Pan Tomasz mógł, dostosowywał się.
Na to jak mile wspominam ten czas ma również wpływ charakter Pana Tomasza. Kto się zdecyduje, ten pozna:)
Mimo zaciskania zębów bo nie było "głaskania po głowie" czy też wrzeszczenia z nerwów na samą siebie bądź innych kierowców polecam naukę jazdy w tym ośrodku. Rzadko spotyka się osobę tak profesjonalną, posiadającą takie umiejętności za kierownicą i wiedzę w tym zakresie (cóż się dziwić, Pan Tomasz masz prawo jazdy wszystkich kategorii świata hehe).
Podczas jazdy nie będziecie siedzieć z grobową miną, gwarantuję, Instruktor swoimi komentarzami na temat naszych wyczynów potrafi wywołać śmiech do popłakania się;)
Kto ma wątpliwości jeszcze, proszę sprawdzić rankingi najlepszych instruktorów i OSK w Bydgoszczy.
Powodzenia!
Sara88
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 marca 2014, 18:56

Re: Bydgoszcz

Postprzez corradoskj » czwartek 03 kwietnia 2014, 11:34

Średnio polecam szkołę PRAFKO na dolina 2
Zajęcia teoretyczne są łączone, z przyczep dowiedziałem się tyle, że są, miła w miarę obsługa, wszystko prawie co może to szkoła załatwi, ugodowi, przygotują do egzaminu na B na pewno, świetni instruktorzy, choć jak macie przydzielone 30 godzin jazdy to na pewno spędzicie 16 na placu, nie wiem czy oszczędności czy co, gdy jeździsz ciężarówką to jest strasznie męczące. Obstawiam, że szkołę dopadł kryzys po wprowadzeniu nowych zasadach zdawania, cena jest najbardziej okazjonalna ,ale coś za coś, samochody, hmmm co do ciężarówek nie są złe pomijając brak serwisu i monit na wyświetlaczu i wadliwą skrzynię biegów. Dużo miałem problemów z sprawami organizacyjnymi, brak prawidłowych danych na portalu OSK inne niż faktyczne.

Jeżeli liczy się dla was cena, jak najbardziej, w innym przypadku dołóżcie 100 zł by nie było sytuacji że na placu masz nie włączać kierunków czy świateł bo zwiększasz spalanie itp. Kat B robiłem w Szelanie, świetna szkoła byłem bardzo zadowolony, szef świetny, ugodowy wyrozumiały, na placu manewrowym tak na prawdę spędziłem 1h, instruktor stwierdził, że nie mamy co tu robić, poradzę sobie, teoria świetna, słynne hasło szefa "Głowa nie śmietnik", polecałem tą szkołę swoim znajomym, 7 osób nagaiłem im z tego 5 zdało za pierwszym razem, a 2 za 3.
corradoskj
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 03 kwietnia 2014, 11:21

Re: Bydgoszcz

Postprzez KIEROWCA100 » piątek 04 kwietnia 2014, 11:21

GDZIE UCZĄ NAJLEPIEJ W BYDGOSZCZY - GAZETA WYBORCZA Z 4.04.14r
http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1, ... owcow.html
KIEROWCA100
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 03 czerwca 2011, 10:26

Re: Bydgoszcz

Postprzez iwona101 » czwartek 06 listopada 2014, 13:14

Witam!
Przed podjęciem decyzji o wyborze szkoły jazdy zachęcam do przeczytania tego:

http://forum.pomorska.pl/ranking-bydgos ... dy-t26560/

Rankingi - rankingami, ale nie tylko one się liczą.Również podejście do kursanta jest ważne jeśli nawet nie najważniejsze.

Wszystkim przyszłym kursantom życzę mądrych decyzji w wyborze OSK, w którym ukończycie kurs, a po zdaniu egzaminu w Wordzie szerokiej drogi.
iwona101
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 06 listopada 2014, 13:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości