Dąbrowa Górnicza

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez patryk93 » piątek 02 grudnia 2011, 15:52

też polecam Golden Lion. Kurs szybciutko zrobiony, bo jeździ tam dużo instruktorów, sprawnie i skutecznie. Polecam instruktora Jacka i Roberta. Spoko goście. dobrze tlumaczą

jestem zadowolony!!! polecam
patryk93
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 02 grudnia 2011, 15:29

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez peszko » czwartek 22 grudnia 2011, 17:09

NIE POLECAM !!! osk ZEBRA !

Uwaga. Jeżeli ktoś z Was chce w 90% jeździć na starych fiatach grande punto to polecam jak najbardziej. Nie po to płacę 1200 zł za kurs żeby jeździć na samochodzie na którym już nie ma się egzaminu ( adrian- instruktor tłumaczy to tak: nie masz się nauczyć jeździć toyotą, tylko autem). Ja dziękuje bardzo za takie tłumaczenia.(wszystko dlatego że mają z tego co się orientuje 1 toyotę,skoro adrian=współwłaściciel musi jeździć na grande) Skoro tak uważa to niech napiszą o tym na swojej stronie, na następny raz kursanci będą omijać ich szerokim łukiem. Na kurs zapisują wiele osób ( wiadomo- liczy się kasa...) a nie mają czasu by z tymi osobami jeździć. Ogólnie NIE POLECAM !!! Szczególnie ADRIANA !! Prosiłem go np abyśmy poćwiczyli parkowanie to odmawiał, twierdząc że lepiej jest zrobić np po raz 10 łuk,który np dobrze umiałem. Jednym słowem nie liczy się z kursantem! Jestem bardzo NIEZADOWOLONY z tej szkoły !!! W biurze siedzi jakaś nieogarnięta laska ( napisałbym tępa blondynka ale nie chce urazić innych osób), która potrafi jedynie wymalować sobie paznokcie i pisać smsy na telefonie, zamiast zająć się tym za co jej płacą...
Na stronie jest napisane, że dojeżdżają pod dom kursanta co jest nie prawdą ! Musiałem umawiać się z nim na centrum dąbrowy, czyli tracić dodatkowe pieniądze i czas na dojazd autobusem. Jestem z sosnowca i to był problem. Na terenie dąbrowy dojeżdzał pomimo iż jak wiadomo dąbrowa jest rozciągnięta i dojazd po kogoś na obrzeża nie był problemem, dojazd na klimontów już niestaty tak (pomijając fakt że do mnie było o wiele bliżej).
Dodam na dodatek że do zebry poszedłem po znajomości ! Więc nie chcę wiedzieć jak traktują `zwykłych kursantów z ulicy`.

Natomiast z czystym sercem mogę polecić OSK SPOKO !!
Miałem tam dodatkowe jazdy, chodził tam znajomy oraz siostra ! Pana Andrzeja polecam w 100 %. Za każdym razem jazda na toyotach, sympatyczna atmosfera. Dojazd po kursanta nie jest dla niego żadnym problemem. Potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, widać że zna się na swojej pracy i ją lubi. Nigdy nie byłem oszukany z czasem jazdy, wręcz przeciwnie, często jeździłem o kilka minut dłużej !
Bardzo żałuję ze od razu nie wybrałem OSK SPOKO ale Pana Adnrzeja nie było :( ( a chciałem jeździć z facetem instruktorem, co było moim błędem bo mogłem iść do jego żony= Pani Dorotki ! Po jazdach w SPOKO zdałem odrazu bez najmniejszego problemu. ( dla informacji siostra oraz znajomi również zdali za pierwszym razem).

Podsumowując: odradzam ZEBRE a polecam z czystym sumieniem SPOKO !
peszko
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 22 grudnia 2011, 16:46

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez OlaOla » środa 08 lutego 2012, 00:38

Ja polecam z całego serca osk ZEBRA. Dla początkujących P.Pawła, dla zaawansowanych P.Grzegorza. Polecę również P.Ewe bardzo sympatyczna i pomocna babka, świetnie wytłumaczy. Dziękuje z całego serca całej trójce z uwagi na szybkie podszkolenie w ostatnich 10godzinach dodatkowych i poznaniu DG jak również profesjonalne przygotowanie do egzaminu. Dziś zdałam mimo stresu i wierzcie kursanci- egzaminatorzy nie są tacy "be" wybierajcie szkoły które starają się nauczyć a nie lekceważyć kursanta. Życzę szczęścia:)
OlaOla
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 07 lutego 2012, 22:42

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez misia90 » poniedziałek 20 lutego 2012, 13:14

Nie polecam ZEBRY! Miałam kurs u pana Pawła Z., który zdawał się myśleć za mnie. Ciągle słyszałam "zbliżasz się do przejścia dla pieszych, obserwuj otoczenie jezdni", "zmień bieg, dwójka do tyłu i do siebie" itp. efekt był taki, że zupełnie nie patrzyłam na znaki (bo Pan Paweł nauczył mnie nie myśleć o nich), po kursie przede wszystkim nauczyłam się omijać dziury na drodze, bo oni bardzo dbają o swoje auta.
misia90
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 20 lutego 2012, 13:06

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez dudek2 » środa 29 lutego 2012, 16:59

Polecam OSK SAMMAR!
Jeżeli chodzi o teorie - wykłady prowadzone są w bardzo interesujący sposób. Nie tylko przygotowują do zdania egzaminu teoretycznego, ale też jest wiele przydatnych informacji co do zachowania się po zdanym egzaminie. Duży wybór bardzo dobrze przygotowanych instruktorów. Cena adekwatna do jakości szkolenia. Jeździłem z Sylwią, Mariuszem i Kasią i szczerze każdy z tych instruktorów prezentował wysoki poziom szkolenia, atmosfera w samochodzie była bardzo przyjemna. Praktyka zdana za 1 podejściem.
dudek2
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 27 lutego 2012, 20:47

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Moka » piątek 02 marca 2012, 14:52

Ja polecam właśnie ośrodek Perfect na Kościuszki. Robiłam tam kurs parę lat temu. Przed kursem jeździłam może z godzinę więc byłam zielona. Mimo to zdałam za pierwszym razem. Poza tym nie mogę powiedzieć nic złego o instruktorze-właścicielu, który uczył mnie jeździć. Był kompetentny i opanowany, na pewno nigdy nie chamski. Jazdy trwały tyle, ile miały trwać. Moja mama uczyła się wcześniej jeździć w innym ośrodku i bardzo narzekała właśnie na brak kompetencji i chamstwo instruktora.
Cały czas jeżdżę. Jak widzę nieraz na drodze, jak to niektórzy instruktorzy uczą jeździć, to się później nie dziwię, że niektórzy świeżo upieczeni kierowcy za nic mają przepisy a ich manewry na drodze nie należą do bezpiecznych.
Moka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 02 marca 2012, 14:42

OSK POLECAM

Postprzez kajkaaa » sobota 10 marca 2012, 22:54

Jezeli chodzi o szkolenie w OSK ZEBRa jest ono najwyższej klasy Serdecznie Polecam Pana Grzegorza !! !! Natomiast jeżeli chodzi o Panią Klaudie ,była bardzo wesołą ,miłą i otwartą na kontakty z ludzmi osobą , teraz w biurze siedzi jakaś wytapetowana pusta lalaz czerwonymi włosami i pomarańczową twarzą :lol: która nie zna nawet cen pakietów ... Telefony odpiera w sposób nieprofesjonalny ,nawet nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytanie ,ciągle telefon oddaje szefowi.. bo on nie wie ! Za co oni jej płacą , w ogóle po co ona tam siedzi ,aż się tam w tym ośrodku już nie chce przebywać .. ŻENADA !
Jeszcze raz polecam Pana GRZESIA i pozdrawiam :)
kajkaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 22:45

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez damkok » środa 13 czerwca 2012, 16:50

POLECAM EXPERT Dąbrowa Górnicza, pomogli mi naprawdę nauczyć się jeżdzic i zdać egzamin kat.B
...mój instruktor z pierwszego OSK mówił "dasz radę " jednak pierwszy egzamin zweryfikował moje umiejętności i oblałem, zadzwoniłem do EXPERTA i mi pomogli, ZDAŁEM!!!
pozdrawiam i polecam instruktorów: Jarosław P., nie pamiętam imienia instruktora który po godzinach pracuje w koksowni oraz Szefa Experta w Dąbrowie G.
damkok
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 13 czerwca 2012, 16:31

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez kinia » czwartek 08 listopada 2012, 14:24

Witam

Nie polecam ośrodka Astra w Ząbkowicach, ponieważ jazdy są raz w tygodniu i to w dodatku np. w środę, a następne dopiero za tydzień w piątek,prawo jazdy robiłam bardzo długo z racji tego że instruktor pracuje w innej firmie a to jest jego dodatkowa praca, tylko on jeździ z oszczędności- więc tak to wygląda, a mało tego to zamiast jeździć trasami egzaminacyjnymi, to się jeździ tam gdzie on ma coś do załatwienia. Nie polecam a wręcz odradzam.
kinia
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 08 listopada 2012, 14:13

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez nina123 » środa 13 lutego 2013, 13:49

:thumb2: :thumb2: :thumb2: :thumb2: :thumb2: :thumb2: :thumb2: :thumb2: :thumb2:
Dziękuję szkole Golden Lion. Byłam bliska rezygnacji z prawa jazdy. Odbyłam wiele jazd w kilku OSK. Nic z tego nie rozumiałam i byłam podłamana. Wyglądało na to, że nigdy nie zdam. Wykupiłam tam jazdy dodatkowe. Dopiero wtedy powoli trudne zagadnienia zaczęły układać mi się wreszcie w całość. Zaczęłam nagle rozumieć o co chodzi! Wcześniej nie bardzo. Jeździłam właściwie z każdym po trochu. Najwięcej z panem Jackiem, Patrykiem i Waldkiem. To co też było dla mnie bardzo ważne to podniesienie na duchu i przywrócenie wiary w siebie. Dbano o mnie. Udało się zdać. nauczyłam się wreszcie parkować, zrozumiałam te durne ronda i przestałam się bać jeździć.

dziękuje bardzo i ze szczerych intencji polecam :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
nina123
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 13 lutego 2013, 13:46

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez julcia497 » środa 13 lutego 2013, 19:03

GOLDEN LION Dąbrowa Górnicza - wszystko jest wytłumaczone jak należy. Instruktorzy są wyrozumiali i do każdego kursanta podchodzą indywidualnie.Wszystko jest jak należy. Julita
julcia497
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 13 lutego 2013, 18:57

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez uszatka1993 » wtorek 02 kwietnia 2013, 15:16

Ja polecam OSK "Domino" w DG. Uważam, że to naprawdę fajna szkoła, instruktorzy są profesjonalni, zawsze na czas, dopasowują się do kursanta jeśli chodzi o godziny jazd. Polecam, by sobie jeździć z właścicielką szkoły, p. Beatką, naprawdę przesympatyczna osóbka, sprawia, że atmosfera jest przyjemna i przez to jazdy przebiegają w takim właśnie pozytywnym nastroju. Nie ma złośliwości żadnych, jest cierpliwość, momenty humorystyczne i myślę,że to też jest ważne. Ja egzaminu nie zdałam za pierwszym razem, ale to nie dlatego,że mnie źle do niego przygotowano ( bo było wręcz przeciwnie), a dlatego, że nie mogłam opanować swojego stresu, robiłam takie głupie błędy, bo trzęsłam się jak galareta. Na szczęście wzięłam się w garść i za 2 tyg. dokument prawa jazdy będzie w mojej kieszeni:)
Jeśli się wahacie to wybierzcie "DOMINO"! :)
uszatka1993
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 02 kwietnia 2013, 14:28

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez cherry34 » piątek 25 października 2013, 21:29

CSK "MUSTANG"

Trafiłam z polecenia i przekonałam się sama, że nie bez powodu. Wykłady prowadzone prosto i rzeczowo oraz, co bardzo miło wspomiam, z odrobiną humoru:) Jazdy zleciały szybko, w przyjemnej atmosferze, zawsze mogłam poćwiczyć trudniejsze rzeczy do woli, instruktor zwracał uwagę na każdy szczegół i ostatecznie nie było możliwości, żebym nie umiała przejachać skrzyżowania z wyspą:D W efekcie z egzaminem poradziłam sobie za pierwszym razem, poszłam prawie bez stresu. Chętnie wróciłabym do "Mustanga" zrobić prawko na motocykl. Szkoła naprawdę godna polecenia, dla każdego.
cherry34
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 09 września 2013, 18:11

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez kieeeerowca » wtorek 19 listopada 2013, 17:16

Ja polecam nowy ośrodek jaki powstał w Dąbrowie Górniczej nazywa się Bracia i jest prowadzony przez pana Jacka najlepszego instruktora jakiego można mieć!!!!jazdy z tym instruktorem są bardzo miłe i dużo uczą. Z tego co się orientuję jego nowa szkoła ma super promocje bo wysłałam tam swoją kolezanke i można ich znaleźć na fb jako OSK Bracia. POOOOLECA ich tak sympatycznie i i wychwalam ponieważ zdałam po jazdach z panem Jackiem za pierwszym razem!!!!!szybko fajnie i miło!:), pozdrawiam
kieeeerowca
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 19 listopada 2013, 17:09

Re: Dąbrowa Górnicza

Postprzez kamil08 » środa 05 lutego 2014, 20:38

Jak dla mnie rewelacyjnym ośrodkiem jest "Mustang" zarówno na samochód, jak i na motocykl. Instruktor dba o dokładność i uczy życiowego podejścia do jazdy, a nie typowo pod egzamin, także wszystko wygląda tak jak powinno, mogę każdemu polecić tę szkołę. Mogłem też bez problemu dogadać się co do ceny, bo zrobiłem za jednym zamachem obie kategorie, ale wiem, że dla byłych kursantów też są ciekawe promocje, sam bym chętnie wrócił na kurs, przyjemnie się pracuje z ludźmi, którzy znają się na tym, co robią. Jeszcze raz polecam, naprawdę warto!!
kamil08
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 05 lutego 2014, 20:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości