Zabrze

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Zabrze

Postprzez FrajdaOui » piątek 05 kwietnia 2013, 19:31

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców to L-PIOTR!
Super atmosfera, profesjonalni instruktorzy. :)
Wielka frajda z nauki! :D Same pozytywy! :)
Cud, miód i orzeszki!

Polecam!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony sobota 13 kwietnia 2013, 12:16 przez FrajdaOui, łącznie zmieniany 1 raz
FrajdaOui
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 05 kwietnia 2013, 19:16

Re: Zabrze

Postprzez Martyna1 » poniedziałek 08 kwietnia 2013, 14:06

Osobiście bardzo polecam szkołę O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki. .Przeniosłam się do niej z mojej starej szkoły jazdy która średnio mi odpowiadała.Poleciła mi ją koleżanka która też jest z Progress-u bardzo zadowolona.Indywidualne podejście do każdego kursanta ,nie ma problemu z umówieniem godziny jazdy, jako że jestem z Gliwic szkoła czasem szła mi na rękę i zaczynałam jazdy na swoim osiedlu. Najważniejsze jest jednak jak instruktorzy uczą i tu też wielki plus. Totalny profesjonalizm i super podejście do kursanta.Nie każdy jest urodzonym kierowcą i szczerze powiem że nie sądzę aby w jakiejkolwiek innej szkole udało by mi się zdać prawko.Jeszcze raz serdecznie ich polecam.
Martyna1
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 08 kwietnia 2013, 13:42

Re: Zabrze

Postprzez Horac » czwartek 13 czerwca 2013, 22:36

Bardzo polecam O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki miłe i bardzo sympatyczne podejście instruktorów :spoko: Uczą jeździć a nie tylko zdać egzamin, :thumb2: po skończonym kursie jest się przygotowanym dobrze do życia kierowcy :)
Horac
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 13 czerwca 2013, 22:34

Re: Zabrze OSK Ekspress

Postprzez dejfed » wtorek 18 czerwca 2013, 20:51

Wszystkim, którzy poszukują szkoły nauki jazdy polecam Osk-Ekspress w Zabrzu. Tanio, szybko i z uwzględnieniem indywidualnych możliwości czasowych kursanta. Łatwo można ustalić własny tok przebiegu kursu i dogodne godziny jazdy, łącznie z przyjazdem po kursanta. Pełny profesjonalizm. Instruktorzy dają praktyczne porady jak zdać egzamin:)
Prowadzą również szkolenia dla kierowców zawodowych i licencję taksi, więcej info tutaj: Nauka Jazdy Zabrze
dejfed
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 18 czerwca 2013, 20:33

Re: Zabrze

Postprzez oti1 » piątek 19 lipca 2013, 13:17

polecam szkole osk Biskup z Biskupic powaznie podchodzy instruktor do szkolenia,ja robilem kurs w innej szkole na Biskupicach i to byla porazka! instruktorzy zajmowali sie wszystkim tylko nie szkoleniem. Pana Grzegorza polecila mi kolezanka i teraz widze roznice w szkoleni.Pewnie gdybym zapisal sie odrazu na kurs do osk Biskup nie wydawalbym kasy na jazdy dodatkowe! jeszcze raz polecam .
oti1
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 19 lipca 2013, 13:08

Re: Zabrze

Postprzez Olkaa91 » wtorek 23 lipca 2013, 16:40

Polecam O.S.K. Progress S.C. Rokosz-Łasiewicki! Najlepsza szkoła jazdy jaka może być :) Bardzo dobrze uczą kursanta i przygotowują do egzaminu. Każdy instruktor ma dobre podejście do każdego z osobna. Zawsze bałam się jeździć autem a teraz dzięki nim mogę z niego wcale nie wysiadać :D Jeśli uczyć się jeździć to tylko z nimi!!! :)
Olkaa91
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 lipca 2013, 16:28

Re: Zabrze

Postprzez wercia333 » czwartek 01 sierpnia 2013, 21:37

Ja takze jak najbardziej polecam O.S.K. PROGRESS S.C. ROKOSZ-ŁASIWIECKI!!!!!!! Ucza wspaniale z wielka cierpliwoscia i dokladnoscia:-):-) kazdy instruktor podchodzi do kazdego z odpowiednim zaangazowaniem , odpowiadaja na wszystko , tlumacza tak dlugo az sie zrozumie:-):-) Sama trafilam na nich przez takie forum i NIE ZALUJE:-) zdalam za 1-szym razem:-)POLECAM
wercia333
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 31 stycznia 2013, 12:08

Ośrodek Szkolenia Kierowców FELIKS!

Postprzez Kasia5167 » sobota 07 września 2013, 18:39

Cześć Wam! :D
Wszystkim, którzy poszukują szkoły nauki jazdy polecam OSK FELIKS!
Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta! Bezstresowa i przesympatyczna atmosfera. OSK FELIKS jako jedyny ośrodek w Zabrzu posiada Symulator jazdy co jest naprawdę bardzo pomocne, ponieważ pozwala na wyćwiczenie pewnych nawyków podczas jazdy samochodem. Z Symulatora można korzystać bez ograniczeń,nieodpłatnie w ramach kursu.
Jestem bardzo zadowolona z kursu dlatego POLECAM właśnie TEN OSK.
Pozdrawiam;)
Kasia5167
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 sierpnia 2013, 14:21

Re: Zabrze

Postprzez adm195 » środa 30 października 2013, 20:03

Primus plus polecam, w mojej klasie tylko 4 osoby zdały za 1szym razem, 1 w szkole w gliwicach zdawał w rybniku a 3 w primusie, wszyscy z primusa praktyka za 1szym tak więc wśród moich znajomych primus plus ma 100% zdawalności.
adm195
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 30 października 2013, 19:58

Re: Zabrze

Postprzez Kas » środa 04 grudnia 2013, 14:16

Wczoraj zdałam za pierwszym razem (teorię + praktykę). Kurs robiłam w OSK Feliks i jestem bardzo zadowolona. Idąc na kurs, nie wiedziałam nawet, gdzie jest sprzęgło, a gdzie gaz (nigdy nie siedziałam za kierownicą), więc szukałam kursu dla przysłowiowych blondynek :D Wybrałam OSK Feliks ze względu na symulator nauki jazdy - bardzo przydatna rzecz. Ćwiczenia na symulatorze pomogły mi oswoić się z nowymi dla mnie czynnościami, typu: kręcenie kierownicą czy zmiana biegów. Dzięki temu później, podczas jazd, nie musiałam tracić czasu na opanowanie tych umiejętności. Instruktorzy wyrozumiali i profesjonalni, zależy im na tym, by jak najlepiej wyjaśnić tajniki jazdy. Polecam!
http://www.feliks.slask.pl/
Kas
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 04 grudnia 2013, 14:08

Re: Zabrze

Postprzez anetkaj » niedziela 22 grudnia 2013, 15:41

Jeżeli mogę to chcę wszystkich przestrzec przed wykupem kursu w takiej szkole gdzie kursant nie ma dodatkowego ubezpieczenia w elce .Samo NNW nie wystarczay jak się cos stanie.Ja miałam taki przypadek,jadąc na jednej z lekcji praktycznej moja instruktorka spanikowała i wcisneła mocno pedał hamulca do dechy a w efekcie tego w nas uderzył samochòd jadący za nami,więc możecie sobie wyobrazić co się działo z moimi kręgami szyjnymi.Gdyby szkoła miała ubezpieczenie bezpieczny kursant + a nie samo nnw nie miała bym teraz problemów kto ma płacić za rehabilitację. A tak sprawa wiadomo gdzie trafi.Nazwy szkoły nie będę podawała do wyjaśnienia sprawy. Pytajcie przed zapisem o takie ubezpieczenie i zastanówcie się czy będziecie uczyli się pod okiem instruktorki czy instruktora, to też ważne .
anetkaj
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 22 grudnia 2013, 15:27

Re: Zabrze

Postprzez Anka321 » czwartek 16 stycznia 2014, 22:53

A ja szczerze polecam O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki. Mam porównanie, bo wcześniej robiłam kurs w innej szkole, niestety poległam. Po 5 latach postanowiłam od nowa podejść do tematu. :wink: Aktualnie czekam na odbiór dokumentu. Świetni i kompetentni instruktorzy, miła atmosfera. wiedzą co mówią i potrafią przekazać swoja wiedzę oraz doświadczenie. Szeroki wachlarz zajęć poza programowych: całodniowy wyjazd do Wisły, jazda na trolejach, alko-gogle, i ćwiczenia doszkalające. :) SERIO POLECAM.!!!
Anka321
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 13 stycznia 2014, 22:46

Re: Zabrze

Postprzez IgorTG » sobota 25 stycznia 2014, 23:28

Polecam wszystkim O.S.K Progress Rokosz-Łasiewicki. Świetni, cierpliwi instruktorzy, znający się na rzeczy . Podchodzą indywidualnie do każdego kursanta, jednocześnie prowadzą zajęcia w miłej i luźnej atmosferze. Same pozytywy :spoko:
IgorTG
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 25 stycznia 2014, 23:15

Re: Zabrze

Postprzez aga81 » niedziela 02 lutego 2014, 11:40

Polecam OSK Rzewucki! Wykłady z Panią Anią - na pewno nie było nudno! Potem jazdy z Panem Łukaszem i z Panem Mirkiem w dniu egzaminu - doskonałe przygotowanie, jeździliśmy po trasach egzaminacyjnych i w miejscach gdzie wykonywałam manewry na egzaminie! Cały czas wrażenie, że już tutaj byłam, także nic nie było w stanie mnie zaskoczyć. Egzamin zdany za I razem!!! Duże nerwy, bardzo nieprzyjemny egzaminator (krzyczał, że za wolno jadę...) Grunt to odpowiednie przygotowanie merytoryczne - znajomość przepisów i silna psycha. Daliśmy radę - dzięki OSK Rzewucki!!!
aga81
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 02 lutego 2014, 11:35

Re: Zabrze

Postprzez kuszuzbo » poniedziałek 03 marca 2014, 12:26

O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki Najlepsza i najchętniej wybierana szkoła jazdy, miła atmosfera, wspaniali ludzie, efektywne nauczanie. Polecam jak najbardziej zaufani :)
kuszuzbo
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 03 marca 2014, 12:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości