Gdynia

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Gdynia

Postprzez Asienka31 » piątek 07 lutego 2014, 17:40

OSK Euro School mieszcząca się na ulicy Morskiej bardzo fajni i cierpliwi ludzie pracujący tam w biurze i instruktorzy i instruktorka :) przede wszystkim, potrafią dokładnie i z podejściem nauczyć bardzo wiele jeśli oczywiście są chęci osób do nauki. :spoko: Jak bym mogła to jeszcze raz bym poszła się uczyć :jupi:
Szalona Babka Za Kółkiem
Asienka31
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 20 listopada 2013, 19:30

Re: Gdynia

Postprzez aissak » czwartek 27 lutego 2014, 23:44

Witam serdecznie!
Zdałam dziś egzamin.Jestem absolwentką Akademii Dobrej Jazdy na ul. Starowiejskiej i naprawdę mogę polecić tą szkołę.Kiedyś uczyłam się w innej szkole jazdy więc mam porównanie. W Akademii instruktorzy są bardzo dobrzy, posiadają duże doświadczenie a co najważniejsze są wyrozumiali.Potrafią nauczyć jeździć każdego.Wykłady z teorii ciekawie prowadzone bez żadnego przynudzania.Z czystym sumieniem polecam ADJ.
aissak
 
Posty: 80
Dołączył(a): piątek 13 września 2013, 00:24

Re: Gdynia

Postprzez kizimizi » czwartek 21 maja 2015, 06:53

witam serdecznie
Mam pytanie czy ktos moze uczęszczał na kurs do osk L-ka gdynia na starowiejskiej?
Jakieś opinie o tej szkole ?
kizimizi
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 21 maja 2015, 06:50

Postprzez emiilciia » niedziela 05 sierpnia 2018, 22:57

Kompletnie zielona, jeśli chodzi o styczność z samochodem kat. B i nowa, jeszcze całkowicie nie zorientowana po przeprowadzce do Gdyni trafiłam na Akademię Prawa Jazdy. Od wejścia otrzymałam podręcznik i płytkę tuż przed spotkaniami z teorii. Całość kursu wzięłam na raty, których nie odczułam :) Wykłady były wyczerpujące, możliwość przedyskutowania różnych obaw i możliwości na drodze były jak najbardziej na mega plus. Mądrą rzeczą jest wewnętrzny egzamin tuż po skończeniu wykładów, aby dostać numer do instruktora na jazdy. Ja trafiłam na najlepszego instruktora Leszka Chudego, z potężną wiedzą i umiejętnościami. Podszedł do nauki indywidualnie i profesjonalnie. Wiele razy sprawdzał moją czujność i uwagę, a najtrudniejsze zadania w prowadzeniu samochodu wpajał niezauważenie. Efekt: ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM! Egzamin był dla mnie tylko formalnością! Wiadomym jest, że nikt za nas się teorii nie nauczy, ale jazda z tym instruktorem, pozwoliła mi o wiele łatwiej się zaadaptować na drodze jako kierowca! Chciałabym najcudowniej podziękować za możliwość nauki i polecić wszystkim niepewnym tę szkołę! Najlepszy w najlepszych! :D :) :!:
emiilciia
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 05 sierpnia 2018, 22:55

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości