Warszawa

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Warszawa

Postprzez mkur7 » wtorek 31 maja 2016, 22:57

Ja zdecydowanie mogę polecić szkołę Qmobil z Polnej 46d. Polecam szczególnie jazdy z Panem Pawłem. Jest to instruktor bardzo wymagający, dążący do perfekcji, ale tylko dzięki takiemu podejściu ze strony instruktora jest szansa na powodzenie na egzaminie za pierwszym razem. Mi się udało i myślę że duża w tym jest jego zasługa, bo wymagał ode mnie perfekcyjnie wykonanych manewrów, zarówno na placu manewrowym gdzie w nieskończoność wałkowaliśmy jazdę "po łuku" jak i na drodze. Zwraca uwagę na każdy drobiazg i wymaga bardzo dużo, ale warto.
mkur7
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 31 maja 2016, 22:20

Re: Warszawa

Postprzez kolak » piątek 10 czerwca 2016, 11:09

A ja polecam szkołę jazdy http://mila.waw.pl/ nie miałam problemu z egzaminem dzięki nim.
kolak
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 10 czerwca 2016, 11:06

Re: Warszawa

Postprzez JulekDriver » środa 03 sierpnia 2016, 10:54

Dla mnie najważniejszą rzeczą w kursie na prawo jazdy był nauczyciel. Banalne, ale prawdziwe. Wolę gadającego nawet za dużo, niż mruczka, który nie wytłumaczy Ci niczego, dopóki nie zapytasz. Kurs na prawko zacząłem robić w innym OSK, ale po oblanym egzaminie przesiadłem się do Warszawskiej Jazdy (http://warszawskajazda.pl/jazdy-doszkalajace/) i tam trafiłem w końcu na gościa, który wie, o co w tym biznesie chodzi. Kilka godzin jazd doszkalających i drugi egzamin był bezproblemowy.
JulekDriver
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 03 sierpnia 2016, 10:48

Re: Warszawa

Postprzez tomaszk2016 » poniedziałek 03 października 2016, 17:22

Ja z własnego doświadczenia mogę z czystym sumieniem polecić OSK Havranek.
Instruktor- Pan Rafał bardzo mi pomógł podczas jazd doszkalających. Głównie przez to, że na koniec każdej jazdy mówił mi co robiłem dobrze i nad czym muszę jeszcze popracować. Poszczególne sytuacje, np. skręt w lewo na skrzyżowaniu, czy parkowanie prostopadłe pokazywał mi na rysunkach.
Ponadto był bardzo cierpliwy i spokojny. Przy stresie związanym z jazdą było to bardzo pomocne. Nie musiałem dodatkowo denerwować się przez zachowanie instruktora.
tomaszk2016
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 03 października 2016, 17:16

Re: Warszawa

Postprzez annabell » czwartek 20 października 2016, 13:15

Również mogę powiedzieć, że przy wyborze kursu na prawko warto zwrócić uwagę na osk Warszawska Jazda http://warszawskajazda.pl/ Kursy prowadzone w profesjonalny sposób, a co najważniejsze to rzeczowi instruktorzy. Z doświadczenia z poprzednim osk wiem, że niestety, ale to jest kluczowa sprawa i jak instruktor nie przypasuje, to jazdy stają się męczące i nic się z nich nie wynosi.
annabell
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 20 października 2016, 13:09

Re: Warszawa

Postprzez MichalNow » poniedziałek 07 listopada 2016, 22:39

Na kurs prawa jazdy do szkoły Havranek trafiłem dzięki temu portalowi. Do Havranka chodziłem na motocykl oraz samochód. Instruktorzy nauczyli mnie wszystkiego od podstaw. Wcześniej nie miałem do czynienia z motocyklem ani z samochodem. Cierpliwość, punktualność, zaangażowanie duża wiedza przekazywana w zrozumiały sposób to kilka cech, którymi odznaczają się instruktorzy w szkole Havranek. Egzamin na motocykl zaliczony za pierwszym razem egzamin na samochód za 2. Samochody oraz motocykle w bardzo dobrym stanie. polecam [url]havranek.pl[/url]
MichalNow
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 07 listopada 2016, 22:29

Re: Warszawa

Postprzez malgoskabier » niedziela 20 listopada 2016, 14:18

Po trzech nieudanych egzaminach postanowiłam poszukać innego instruktora. Po przeczytaniu opinii na tej i innych stronach znalazłam:) W podjęciu decyzji pomogły mi dodatkowo słowa p. Szerszona:

"W temacie havranka
Jeśli pójdzie sie do tego instruktora to z pewnością można liczyć na profesjonalne potraktowanie.
Atmosfera jest jednak troszkę sztywna :D
Także znam dokonania tego Pana i też pozwolę sobie potwierdzić opinię, ze nie leci w trąbę."

Atmosfera wcale nie jest sztywna a wręcz przeciwnie jest sympatycznie, czasami śmiesznie, przede wszystkim profesjonalnie! Nie liczyłam na pogawędkę o życiu instruktora oraz dobrą rozrywkę. Liczyłam na solidną naukę i to otrzymałam. Instruktor nie rozmawia przez telefon, nie pisze sms-ów podczas jazdy. Na bieżąco są korygowane wszystkie błędy. Najważniejsze to, że po pierwszych jazdach p. Rafał szczerze ocenił moje umiejętności. Stwierdził, że po wyjeżdżeniu 36 godzin nie jest źle lecz jest to zdecydowanie za mało, żeby zaliczyć egzamin. Jeździłam również z drugim instruktorem p. Marcinem również wszystko było super. Obaj instruktorzy spokojni opanowani ale stanowczy i wymagający. pozdrawiam i życzę tylko takich kursantek jak ja:)
malgoskabier
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 11 listopada 2016, 20:30

Re: Warszawa

Postprzez Charmeuse » środa 23 listopada 2016, 09:44

Hej.
Polecam jazdy doszkalające Krzysztof Kubel i tegoż właśnie instruktora.
Moja historia długa.
1991 r. Wypadek w dziecinstwie jako pasażer. Tego się nie zapomina.
1999 r. Rozpoczęcie pierwszego kursu. Skończyło się na pierwszej jeździe. Luty. Droga ślizga. Fiat uno. Instruktor starszy zboczony złapał mnie za kolano. Efekt zdarzenie z betonowym ogrodzeniem. Trauma ogromną.
2003 r. Rozpoczęcie i skończenie kursu. Lanos.Dwa podejścia do egzaminu Odlewnicza z góry skazane na niepowodzenie bo na kursie (realizowany w Nowym Dworze Maz) po stolicy jeździłam 45 min tylko. Reszta jazd po powiecie gdzie znałam każda dziurę a ronda nie było żadnego wówczas.
2016 r. Po 13 latach od ukończenia kursu. Wstałam pomyślałam. Na 40 urodziny muszę się ogarnąć i nauczyć jeździć. Dojrzale, bez lęków etc.
20 października 2016 r aktualizacja Profilu w WK Nowy Dwór Mazowiecki. 4 dni na naukę teorii.
24 października 2016 r egzamin teoretyczny Word Odlewnicza 74/74.
25 października do 14 listopada. Jazdy doszkalające 22h z Krzysztofem Kubel. Tylko po Warszawie. Nauka w zasadzie od podstaw. Cierpliwość instruktora nieoceniona. Rady i sugestie na wagę złota. Technika jazdy dopracowana w szczegółach.
16 listopada 2016 r. Egzamin praktyczny Word Odlewnicza. Czas trwania egzaminu 50min na mieście. Godzina 11.00. Egzaminator w szoku ze można tak precyzyjnie parkować kazał mi to 5 !!!razy powtórzyć. Łącznie z parkowaniem prostopadlym tyłem!!!! I to właśnie ogromną zasługa instruktora. Bo kilkanaście godzin jazd wcześniej na hasło parkowanie dostawałam febry i kompletnie nie umiałam nic.
Egzamin ku niezadowoleniu egzaminatora zdałam za pierwszym razem po takiej przerwie.
I co najważniejsze dzięki Krzysztofowi Kubel pokochałam jazdę autem i jednorazowo mogłam bez grama zmęczenia ćwiczyć 3h jazd dziennie.
A wybrałam go intuicyjnie bez poleceń. Ma super filmy na YouTube które też mi pomogły bardzo.
I na równo 40 urodziny wyjezdzilam sobie niezależność.
Charmeuse
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 listopada 2016, 09:19

Re: Warszawa

Postprzez Miziol » poniedziałek 28 listopada 2016, 12:12

Ja skończyłem kurs w Moto Start. Teoria i praktyka zaliczona w szybkim tempie, ale jak najbardziej dopasowanym do moich możliwości. Jakieś pojęcie o prowadzeniu miałem więc trochę to ułatwiło. Instruktor wyeliminował u mnie błędy jakie notorycznie popełniałem a na egzaminie pewnie za nie bym oblał. Teoria już zdana teraz mam w środę egzamin praktyczny. Mam nadzieję, że za pierwszym razem pójdę bo moim zdaniem przygotowany jestem dobrze.
Miziol
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 07 listopada 2015, 14:43

Kornelka jeździła w Qzni Jupii

Postprzez Kornelka » środa 07 grudnia 2016, 23:20

Kornelka to ja:) uczyłam się jeździć w Qznia. Extra przygotowanie do egzaminu. Instruktorzy z powołania. Każda minuta teorii oraz jazd wykorzystana do maksimum. polecammm oki obi :):):):)
Kornelka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 grudnia 2016, 23:10

Re: Warszawa

Postprzez josberek » czwartek 29 grudnia 2016, 21:38

Kochani, czy ktoś uczył się w szkole jazdy GAZELKA, w oddziale na Polu Mokotowskim? Lokalizacja i cena kursu są bardzo OK, ale jestem ciekaw jak z instruktorami? Lata "odpowiednie" :) na robienie prawa jazdy mam za sobą i zależy mi na kimś cierpliwym i kulturalnym.
josberek
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 23 grudnia 2016, 20:53

Re: Warszawa

Postprzez szerszon » piątek 30 grudnia 2016, 23:27

Jeśli już w tej fatalnej szkole :wink: to do Radka.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Warszawa

Postprzez Martens » poniedziałek 02 stycznia 2017, 18:00

Szanowny Panie Szerszon

Nie wiem jakie są Pana doświadczenia ze szkołą jazdy Gazelka, ale muszę stanowczo wziąć ją w obronę. Półtorej roku temu wspomniany pan Radek przywrócił mi nadzieję na zdanie egzaminu i w ogóle na system otrzymywania prawo jazdy w tym kraju. Od tego czasu dwoje moich znajomych również zdało egzamin ucząc się u innych instruktorów w tej szkole. Teraz na kursie jest moja kuzynka. Nigdy od nikogo nie usłyszałam złych słów na instruktorów, zatem nie wiem skąd Pańskie określenie jako "fatalnej"?
Panu, który pytał o Gazelkę jak najbardziej doradzam robienie tam kursu.
Martens
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 02 stycznia 2017, 17:50

Re: Warszawa

Postprzez szerszon » wtorek 03 stycznia 2017, 14:00

Martens napisał(a):Szanowny Panie Szerszon

Nie wiem jakie są Pana doświadczenia ze szkołą jazdy Gazelka, ale muszę stanowczo wziąć ją w obronę.
Byłem z Radkiem na paru piwach. Emotki sie nie wyświetlają ? Proszę zgłosić problem do moderatora.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Warszawa

Postprzez josberek » wtorek 03 stycznia 2017, 21:15

Spokojnie Pani/Panie Martens :)
To była tylko ironia ze strony Pana Szerszona, ma dobre zdanie o szkole. W prywatnej wymianie korespondencji zapewnił mnie, że "z czystym sumieniem poleca".
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich :)
josberek
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 23 grudnia 2016, 20:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości