Kraków

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Kraków

Postprzez Janka134 » piątek 15 lutego 2019, 01:41

Można powiedzieć, że ja na swoim koncie mam 2 kursy na prawo jazdy, chociaż o pierwszym chciałabym jak najszybciej zapomnieć. Rozpoczynałam we Wrocławiu i była to droga przez mękę... Trafiłam na fatalnego instruktora i już mi się wszystkiego na samym początku odechciało. W sumie ledwo zaczęłam i okazało się, że dostałam się na studia i przeniosłam się do Krakowa i tu znajoma poleciła mi Osk Codex i całe szczęście, bo gdyby nie ta szkoła jazdy pewnie bym nie miała dziś prawka. Cierpliwi, wszystko tłumaczyli, nawet do takiej blondynki jak ja podeszli ze spokojem ;) Co jak co, ale teraz będę wszędzie szła tylko z polecenia, bo we Wrocławiu po prostu poszłam tam, gdzie najtaniej.
Janka134
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 15 lutego 2019, 01:35

OSK Kormoran

Postprzez kasiaak » czwartek 04 kwietnia 2019, 12:03

Gorąco polecam OSK Kormoran i instruktora - Sebastiana W. Szkoła jest naprawdę godna polecenia! Przeszłam w niej kurs na kat. A i nie miałam żadnych problemów ze zdaniem egzaminu (który jest naprawdę trudny...). Plac manewrowy jest dostosowany w 100% do wymogów obecnego egzaminu (pomiary prędkości itp.), motocykl również ten sam, co na egzaminie. Instruktor bardzo fachowo tłumaczy nie tylko jak zdać egzamin, ale również jak prawidłowo technicznie jeździć motocyklem. Naprawdę polecam!
kasiaak
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 04 kwietnia 2019, 12:01

Re: Kraków

Postprzez Aneta1987 » środa 08 maja 2019, 20:42

Gorąco polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców OES Kraków, ul. Czarnowiejska, a szczególnie instruktorkę Panią Małgorzatę W.
Zaczęłam prawo jazdy u Pani Małgosi jeszcze w OSK Melba (teoria prowadzona ciekawie, przystępnie i przede wszystkim zrozumiale), praktyka i jazdy dają porządne przygotowanie, terminy i godziny do ustalenia, samo miejsce spotkań w dogodnej lokalizacji. Zdałam praktykę za pierwszym razem!!!
Aneta1987
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 08 maja 2019, 20:28

Re: Kraków

Postprzez RobertL » wtorek 21 maja 2019, 10:59

Ośrodek OES Kraków ul. Czarnowiejska 13/9

Polecam z całego serca. Trafiłem w to miejsce z polecenia znajomej, która była bardzo zadowolona.

Pani Małgosia która prowadzi szkolenia praktyczne, jest niesamowita :)
Dzięki tej kobiecie egzamin to była czysta formalność. Wiedza i sposób w jaki przekazuje ją kandydatowi na kierowce nie jest w żaden sposób sztywna a otoczka delikatnego luzu sprawia że stres odchodzi w nieznane i pojawia się uśmiech na twarzy za każdym razem kiedy wsiada się za kółko :)
Będę miło wspominać te wszystkie godziny przejeżdżone z Panią Gosią. Możliwość dopasowania godzin jazdy pod kursanta.

Wielki kciuk w górę ode mnie :) :thumb2: :spoko:
RobertL
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 21 maja 2019, 09:41

Re: Kraków

Postprzez alinanova » piątek 31 maja 2019, 11:30

Dla tych, którzy nie mają czasu na jazdy w tygodniu (tak jak ja :wink: ) polecam szkołę https://www.naukajazdyrobex.pl/ :thumb2: bez problemów udało mi się umówić na jazdy w weekendy, a do tego oferują e-learning. Prawo jazdy zdałam za pierwszym podejściem, a więc nie mogę być niezadowolona 8)
alinanova
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 31 maja 2019, 08:35

Re: Kraków

Postprzez MateuszSz » wtorek 11 czerwca 2019, 16:36

Polecam OES a w szczególności Panią Małgorzatę, która jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Ogromna wiedza i umiejętności, cierpliwość i jasne tłumaczenie. Czuć, że Pani Małgorzacie się chce, nie olewa kursanta.
Egzamin zdany za pierwszym razem, a co ważniejsze, czuję, że mam solidne podstawy do bezpiecznego jeżdżenia.
MateuszSz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 10 czerwca 2019, 20:04

Re: Kraków

Postprzez gorzka » czwartek 27 czerwca 2019, 21:34

Polecam szkołę OES Czarnowiejska i panią Małgosię.

Do Pani Małgosi (jeszcze w OSK Melba) trafiłam z polecenia po nieudanym kursie w innym ośrodku, celem doszkolenia się. Od razu pożałowałam - tego, że nie szkoliłam się tam od początku! Prowadzenie auta wiązało się u mnie z dużym stresem, jednak pani instruktor wyjaśnia wszelkie wątpliwości ze spokojem i cierpliwością, w sposób lekki i żartobliwy. Na jazdach panuje przyjemna, bezstresowa atmosfera, oczywiście z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Pani Małgosia zapewnia bardzo dobre przygotowanie do jazdy w ruchliwym mieście i prawidłową technikę kierowania pojazdem, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co potem procentuje na egzaminie. Każdą wyjeżdżoną godzinę wspominam bardzo miło, dziękuję! :)

Gorąco polecam!!!
gorzka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 27 czerwca 2019, 20:25

Re: Kraków

Postprzez Marysia94 » piątek 20 grudnia 2019, 18:07

Z czystym sumieniem polecam szkołę Kormoran, był to mój najlepszy wybór!!! Wspaniali instruktorzy, którzy potrafią świetnie przekazać wiedzę w przyjaznej atmosferze, zero stresu. Pełen profesjonalizm ze strony Pana Sebastiana, brak ukrytych kosztów i elastyczność godzin jazd. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem! Gorąco polecam!
Marysia94
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 20 grudnia 2019, 18:01

Re: Kraków

Postprzez KrzysztofK » sobota 15 lutego 2020, 17:30

Polecam Panią Małgosię z OES Czarnowiejska
Do Pani Małgosi trafiłem z polecenia i był to bardzo dobry wybór. Kurs został przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze, bez stresu i naprawdę profesjonalnie. A jeśli chodzi o efekty to mówią same za siebie ponieważ egzamin zarówno ja jak i kilkoro moich poprzedników którzy mi polecili Panią Małgosię, zdaliśmy za pierwszym razem.
KrzysztofK
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 15 lutego 2020, 17:07

Gorąco polecam OSK OES na Czrnowiejskiej

Postprzez BartekNiziolek15 » wtorek 25 lutego 2020, 15:45

Teoria i Praktyka Państwowe zdane za 1 razem
Wszystko dzięki pani Małgorzacie
Pozdrawiam i jeszcze raz polecam
OSK OES
BartekNiziolek15
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 25 lutego 2020, 15:39

Re: Kraków

Postprzez prawojazs » niedziela 11 października 2020, 03:38

Bardzo rzetelne podejście ja mogę polecić - kurs i wszystko sprawnie.
Jak łatwo zdać prawo jazdy? Czy ty też zadajesz sobie to pytanie? Z chęcią odpowiemy - z jakzdacprawojazdy.pl jesteś w stanie osiągnąć wysoką skuteczność i efekty! Spróbuj już teraz!
prawojazs
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 11 października 2020, 03:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kraków

Postprzez PaulinaK » wtorek 16 lutego 2021, 21:00

Serdecznie polecam OSK OES przy ul. Czarnowiejskiej. Bardzo dobry kontakt z biurem, nie ma żadnych problemów z umawianiem jazd :)
Kurs robiłam z polecenia u pani Małgosi Woycikiewicz i to był świetny wybór! Jazdy są prowadzone z dbałością o każdy szczegół, powtarzane błędy są tłumaczone aż do skutku i to wszystko w atmosferze "nie oczekuję, że potrafi pani jeździć, przecież przyszła się tu pani nauczyć" :) Poczucie, że miało się rzetelnego nauczyciela dodatkowo redukuje stres przed egzaminem, więc jeszcze raz, gorąco polecam!
PaulinaK
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 16 lutego 2021, 19:53

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości