Tychy

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez martadella » środa 04 lutego 2009, 23:06

ja serdecznie polecam LOK miałam świetnego instruktora! nie załatwiał żdanych swoich 'spraw' w czasie pracy nie wyskakiwał tu i tam.. bez problemu zdałam za drugim razem za pierwszym niestety zawaliłam na placu za późno się zatrzymałam.. dotknęłam słupka na łuku i po egzaminie... instruktor naprawde nauczył mnie wiele ! :)
martadella
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela 30 listopada 2008, 08:58

Postprzez Lutia » poniedziałek 09 lutego 2009, 13:03

OSK "JACEK" tylko i wyłącznie ..........

mam porównanie , mega porównanie do innych ośrodków,,

pierwsza godzina u "JACKA" to był dla mnie taki szok, że na nastepny dzień miałam prawdziwe zakwasy :wink:

tam nie ma jazdy od ronda do ronda, prosto po ulicy, nudy,,,,

na każdej ulicy instruktor , co chwila każe parkować , co chwila zawracać, w głowie taki zamot , że po chwili nie wiemy w jakiej czesci miasta się znajdujemy :wink: ,,,,,
kopertę wyuczył mnie w 3 minuty,,,, nie pomyslałabym , że to takie proste,,,
tak samo jak inne parkowania,,,
gdy raz przejechałam bez zatrzymania obok znaku STOP , tak mi instruktor pojechał po hamulcach , ze nie sposób od tej pory było nie patrzeć na znaki,,,, -prawdziwa szkoła,,,,
kilka aut -kilku instruktorów
dzwonilam do właściciela abym pozostała właśnie przy tym instruktorze bo po pierwszej godzinie byłam zachwycona ,,
i starał sie tak robić abym jeździła tylko z nim -tylko godzinkę mialam z innym - także rewelacja -przemaglował mnie , że nie czułam nóg jak wracałam do domku,,,

w ostatnim tygodniu wszystkie osoby z tego ośrodka zdały egzamin ,,

ja znałam kilka osrodków/instruktorów i OSK "JACEK" okazał się prawdziwą szkołą,,,,,,,,

wziełam kilka godzin u nich i wreszcie za 8 razem zdałam co opisałam TUTAJ

brzmi jak reklama ,,,,,, ale jeśli u " JACKA " bedziesz robił/a prawko -egzamin masz zdany,,,,,,,,,

:wink:
Avatar użytkownika
Lutia
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 05 lutego 2009, 23:09

Postprzez Razor1990 » poniedziałek 09 lutego 2009, 15:05

Potwierdzam słowa koleżanki powyżej :)
Razor1990
 

Postprzez agniesia077 » środa 18 lutego 2009, 15:10

ja robiłam prawko w LIDERZE. polecam. są po prostu najlepsi. wszystko elegancko wytłumaczą, wykłady są prowadzone super, na mieście wszystko mi tłumaczono. oczywiście zdałam za pierwszym razem.
agniesia077
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 18 lutego 2009, 00:01
Lokalizacja: tychy

Postprzez 1234 » czwartek 16 kwietnia 2009, 11:19

Ja polecam szkołę CLARK i żadną inną! Instruktorka Ania jest osobą sympatyczną, konkretną i cierpliwą. Nie wyobrażam sobie innego instruktora, z czystym sercem polecam i gwarantuję, że nie pożałujecie.


Odpowiedź do pytania mi zadanego o OSK Jacek: ten instruktor był bardzo młody.


Życzę wszystkim powodzenia! Ja już jestem po zdanym egzaminie :)
1234
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa 14 stycznia 2009, 12:03

Postprzez Jumi » poniedziałek 18 maja 2009, 12:55

Kurs robiłam w Krakowie - żenada raczej- egzaminy zdawałam w Tychach.
W Tychach jeździłam w instruktorem D.,bodajże z LIRO ale to była masakra.Gościu szydził wciąż i gadał przez telefon leżąc na siedzeniu. :shock:

Kolejny był instruktor od "CHRZANOWSKICH". Jak pisałam przy okazji innego tematu - gościu jest moim idolem.Kultura w nauczaniu, atmosfera jak na kawie ze znajomymi, konstruktywna krytyka. Facet ma łagodne usposobienie, poczucie humoru i jest niesamowitym dżentelmenem. Dla mnie te jazdy były lepsze niż wypady do kina. Nauczyłam się przy nim możliwie wszystkiego, co na egzaminie wymagają. Czułam się bardzo solidnie przygotowana. POLECAM !!!!!!
Jumi
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 18 maja 2009, 12:12

LOK

Postprzez Rzenka » czwartek 16 lipca 2009, 10:48

Kurs robiłam w LOK-u. Teoria na bardzo wysokim poziomie, byłam zadowolona. Jazdy... No i tu zaczynają się schody. To zależy na jakiego instruktora się trafi. Najpierw jeździłam z jednym. To była masakra: Ciągłe kłótnie, wypytywanie o moje prywatne życie, brak znajomości przepisów ze strony instruktora, jazda od skrzyżowania do skrzyżowania. Przy nim na pewno nie miałabym szans na zdanie egzaminu. Po 20 godzinach zmieniłam instruktora. I w tym momencie już było pięknie :lol: Bardzo opanowany, wręcz ze stoickim spokojem, świetna znajomość teorii, wiele mnie nauczył :o choć nie pracuje już w LOK-u. Jeśli chodzi o czas kursu to teoria trwała miesiąc, a jazdy 2 miesiące. Z pierwszym instruktorem jazdy miałam prawie codziennie (tak to jest jak wszyscy kursanci odchodzą, ma się nadmiar wolnego czasu) . Z drugim natomiast troszkę to trwało, na jazdę czekałam tydzień ale warto było! Przed egzaminem wykupiłam jazy u Jacka. Gdy je skończę podzielę się wrażeniami:)
Rzenka
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 16 lipca 2009, 10:39
Lokalizacja: Tychy

Postprzez xPawelecx » środa 26 sierpnia 2009, 16:05

Ja polecam LIDER. Zdane za pierwszym razem. Szybko i fachowo :) Kurs przyśpieszony= 30 dni zrobione prawo jazdy:D
Kurs rozpoczęty 24 czerwca 2009:
Jazdy: 3 lipiec 2009
Egzamin: 10 sierpień 2009:
Teoria: :)
Praktyka: Plac :) Miasto :)
Od rozpoczęcia kursu do egzaminu: 47 dni
xPawelecx
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek 03 sierpnia 2009, 10:40

Postprzez Rzenka » sobota 26 września 2009, 21:31

Przed drugim egzaminem wykupiłam jazdy w nowym OSK GOL. Powiem jedno: Ten instruktor (jednocześnie założyciel tej szkoły) jest cudotwórcą! Spokojny, opanowany, wszystko jest w stanie wytłumaczyć na 500 sposobów tak, żeby kursant zrozumiał. Krótko mówiąc cud, miód i orzeszki. To szkoła, która bardzo indywidualnie podchodzi do każdego kursanta. www.oskgol.com
Rzenka
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 16 lipca 2009, 10:39
Lokalizacja: Tychy

Postprzez quazz » piątek 27 listopada 2009, 14:58

dziękuję za zdany egzamin szkole OSK GOL :)
quazz
 
Posty: 36
Dołączył(a): wtorek 20 października 2009, 16:15

tychy osk

Postprzez Agata_14 » wtorek 12 stycznia 2010, 16:02

OSK "Jacek" the best. Mają bardzo dobrych instruktorów. Polecam przede wszystkim instruktora Grzegorza. Jest osobą cierpliwą, sympatyczną, konkretną, dobrze wykwalifikowaną. Wszystko jest w stanie wytłumaczyć tak, żeby kursant zrozumiał. Grzegorz jest poprostu rewelacyjny. Zdałam za pierwszym razem, jestem wdzięczna wszystkim moim instruktorom. Od każdego nauczyłam się czegoś nowego. DZIĘKUJĘ BARDZO.
Agata_14
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 stycznia 2010, 15:29

Postprzez dorisss » czwartek 18 marca 2010, 23:13

Potwierdzam- również miałam jazdy z OSK JACEK i byłam bardzo zadowolona :) .Nie tylko Grzegorz jest dobry - wszyscy instruktorzy są w porządku.Akurat najczęściej miałam jazdy z Panem Krzyśkiem, Jarkiem i Mariuszem- prawdziwi fachowcy i tyle."Było ich trzech , w każdym z nich inna krew , ale jeden przyświecał im cel " :lol: - nie dość że udało im się poskromić moje nerwy , to jeszcze zdołali mnie ( a byłam beznadziejnym przypadkiem wyjątkowo atechnicznym ) nauczyć jeździć na tyle dobrze że zdałam w pierwszym podejściu :D Chwała im za to ! Jeszcze raz podkreślam że oni wszyscy są dobrzy i każdy, z którym jeździłam wniósł coś dobrego do mojego stylu jazdy.

16.02.2010 egzamin zdany - hurra :D
dorisss
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 18 marca 2010, 22:41

Postprzez aneta7 » poniedziałek 12 kwietnia 2010, 14:27

8) a ja w AUTO-MOTO I CO super!!! jestem zadowolona bo po pierwsze instruktor ok i jazdy szybko po sobie nastepowały po drugie wystarczyło 30 i po trzecie miałam jeszcze dwie godziny prze4d egzaminem super i tyle
anetka
aneta7
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 12 kwietnia 2010, 14:22
Lokalizacja: tychy

Postprzez zielonysmok » wtorek 13 kwietnia 2010, 15:45

Uczyłam się w Osk GOl- gorąco polecam ten ośrodek-instruktor niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. W porównaniu z innymi ośrodkami w Tychach (korzystałam z jazd u Chrzanowskich i Lok) Gol najlepiej przygotowuje do egzaminu. Nie znam problemów z załatwianiem prywatnych spraw przez instruktora. Poza tym przystępne wykłady i bezstresowa atmosfera:)

Egzamin zdany przy pierwszym podejściu:D
zielonysmok
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2010, 15:34

Postprzez doksa » piątek 23 kwietnia 2010, 16:25

A ja się zdecydowałam na OSK PRYM za poleceniem koleżanki i teraz sama mogę polecać. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Fajny instruktor, tak spokojnie wszystko tłumaczył i co najważniejsze nauczył, widać, że angażuje sie w to co robi.
Szkoła godna polecenia
doksa
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 23 kwietnia 2010, 16:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości