WORD Gliwice - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez bleckkasia » piątek 08 maja 2009, 15:21

całe to zdawanie jest chore... pod koniec kwietnia nie udało mi się zdać za 2 razem. Złośliwość egzaminatora który na srodku pajączka kazał mi skręcic w prawo (na wieczorka), sam zauważył babe która ciśła się na przeście i speclajnie mi kazał skręcic, niestety ja jej nie zauważyłam i oblane :/ testy mam ważne do 19 czerwca i niestety nie ma dla mnie miejsca na egzamin praktyczny. Oferta jaką dostałam z gliwickiego wordu to teoria 23 czerwca a dopiero potem sie moge zapisac na praktyczny już w rybniku (o ile przeniosą). Problem polega na tym ze jestem w 5 miesiącu ciaży. jeżeli pójde ich tokiem to urodze w trakcie egzaminu bo to bedzie 9 miesiąc. i co ja mam niby teraz zrobic?? te durne baby w okienku są niewzruszone i nie chcą mnie nigdzie wcisnac. HORROR. jedyny sposób to przeniesc sie do opola. co mnie zastanawia tam terminy są na 5 czerwiec bo dzis dzwoniłam. jeden word na całe województwo i dają sobie rade w takich terminach a u nas co sie dzieje?? ośrodków w 3 i troche a wszędzie terminy minimum 2 miesiące :/ niestety opola kompletnie nie znam i mają tam całkeim inne auta (ford fiesta, chevrolet aveo) z tego co czytałam podobno nieźle zdezelowane bo nawet biegi ledwo wchodza.
bleckkasia
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 08 maja 2009, 15:12

Postprzez sara_rokitnica » czwartek 21 maja 2009, 13:16

dzisiaj zdałam teorię w Gliwicach xD pomijając fakt, że traktowali mnie tam jak zło koniecznie, zebrałam opiernicz od egzaminatora za to, że nie dosunęłam krzesełka do biurka wychodząc (było odsunięte o jakieś 10 cm :P), a jak już powiedziałam, że nie chcę się zapisywać na praktykę do Rybnika, tylko do Bytomia to już w ogóle masakra... wniosek o przeniesienie papierów dostałam z wielką łaską i już się bałam zapytać o adres WORD-u w Bytomiu (trzeba było tam wpisać) bo by mi chyba głowę odrąbali... jak już oddałam wypisany wniosek pani zrobiła taką minę, jakbym jej właśnie powiedziała, że zamierzam wysadzić Gliwicki WORD w powietrze, po czym poinformowała mnie, że najwcześniej za 10 dni moje papiery znajdą się w Bytomiu (dlaczego nie mogę ich tam sama zawieźć? :/) i wtedy mogę się tam zapisać na egzamin- paranoja po prostu... Ale mimo wszystko jestem szczęśliwa, że zdałam- 0 błędów, rozwiązane w 2,5 min., wyszłam jako pierwsza i już nie mogę się doczekać praktycznego :) Szkoda tylko, że w Bytomiu, a nie w Gliwicach, gdzie wyjeździłam 30h podczas kursu...
rozpoczęcie kursu- 13.01.2009r
zakończenie kursu- 13.03.2009r
teoria- 21.05.2009r : ZDANE :D
praktyka- 28.07.2009r: miasto (-)
II podejście- 18.09.2009r: miasto (-)
III podejście- 16.10.2009r: ZDANE!!! :D
pozdrawiam całą ABJ "Lanette" w Zabrzu :D
sara_rokitnica
 
Posty: 70
Dołączył(a): piątek 08 maja 2009, 16:54
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Krzysztofuks » poniedziałek 29 czerwca 2009, 09:36

Witam,

Egzamin teoretyczny zdałem 19 kwietnia 2009 roku w Gliwicach z dwoma błędami.
Egzamin praktyczny miałem dzisiaj 29 czerwca 2009 roku o godzinie 7:30.
Zostałem wywołany jako czwarty. Idziemy na tylni plac manewrowy, komputer wylosował dla mnie sprawdzenie sygnału dźwiękowego oraz świateł awaryjnych. Wykonałem te czynności bez problemu.
Przygotowałem się jazdy, fotel, lusterka, zagłówek, światła, ręczny.
Egzaminator przestawił samochód na kopertę, łuk. Nawet nie ruszyłem a już mi zgasł. Próba druga, dodaje więcej gazu powoli puszczam sprzęgło, jakoś poszło, do tyłu już bez problemu.
Wyjeżdżamy ruszanie na wzniesieniu przy bramie WORD-u.
Skręcamy w lewo z ośrodka, na skrzyżowaniu z ruchem okrężnym w lewo. Potem dwa razy "pajączek", parkowanie równoległe przy krawężniku, zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury czyli wjazd do bramy tyłem, wyjazd przodem.
Pokręciliśmy się także na koniec przy sądzie, następnie kierunek ośrodek.
Dojeżdżamy do ośrodka, i na górny parking brama nr. 1.
Egzaminator odhaczył wykonane manewry, z jednym błędem, ale poprawionym-ruszanie do przodu na łuku.
Wynik egzaminu POZYTYWNY.
Rozpoczęcie jazdy: 7:45, koniec 8:25

Zdałem za pierwszym podejściem teorie oraz 2 miesiące później praktykę. Stres był ogromny, na szczęście opuścił mnie po prawidłowym wykonaniu łuku. Potem już był luz.

Pozdrawiam, wszystkich zdających, przyszłych i obecnych kierowców, egzaminatorów w szczególności mojego bardzo sympatycznego, moich 3 instruktorów nauki jazdy "Lisek" Zabrze, wyjeździłem z nimi 32 godziny (30 h kurs + 2h dokupione), oraz wszystkich tych, którzy przyczynili się do tego, że zdałem egzamin za pierwszym podejściem.

Dziękuję Wam !!!
Krzysztofuks
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 27 stycznia 2009, 21:40

Re: WORD Gliwice - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez cman » czwartek 22 grudnia 2011, 21:12

Tutaj wstaw opis swojej trasy egzaminacyjnej

http://www.trasy.prawojazdy.com.pl/

Każdy użytkownik, który doda trasę egzaminacyjną otrzyma 14-dniowy dostęp do platformy elearningowej e-kierowca.pl - kurs kategorii B.

viewforum.php?f=2
cman
 
Posty: 7456
Dołączył(a): wtorek 17 stycznia 2006, 20:02

Poprzednia strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości