WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez braciazgierz2 » środa 12 sierpnia 2009, 21:18

co do samego examu w Piotrkowie to najważniejsze opanować stres i zachować "trzeźwość umysłu", uważać przede wszystkim na pieszych, prędkość i znaki (stop, ustąp pierwszeństwa) i powinno być dobrze.

Ja zdałem za pierwszym razem :)

Podziękowania dla OSK "OLIMP" w Piotrkowie za profesjonalne

podejście i przydatne rady
braciazgierz2
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 12 sierpnia 2009, 20:52

Postprzez czyzu6299 » sobota 22 sierpnia 2009, 19:28

Zdawalem 21.08.2009r Piotrko tryb.
testy(+)
plac(+)
miasto(-)

Testy poszly szybko (zero bledu)pozniej do samochodu, egzaminator wydawal sie calkiem spoko,ale do konca tak nie bylo.Przygotowanie do jazdy poszlo szybko i jedziemy na luk, kazal mi zabrac rece z kierownicy i sam kierowal z miejsca pasazera na rekaw.Za pierwszym razem zgasl mi samochod, za drugim ladnie poszlo,gora odrzu zaliczona i jedziemy na miasto nie wlaczylem swiatel ale przypomnial mi o nich.Na poczatku szlo bardzo ladnie, pozniej przepuszczalem na pasach pieszych i pewna pani stanela i patrzyla sie na mnie to machnalem jej reka zeby przeszla bo balem sie ze uwali mnie za nie przepuszczenie pieszego,gdy przeszla i ruszylem to egzaminator zapytal sie czy zdaje sobie pan sprawe z tego ze zachecajac pieszego do przejscia przez pasy powoduje pan duzy korek?Odpowiedzialem ze tak i dalej siedzialem cicho.dalej opieprzyl mnie za to ze kazal mi zaparkowac gdzie mialem 3 miejsca i zadnego nie wykorzystalem ale moj blad.POzniej zaparkowalem nie do konca idealnie ale przymkanl oko.Oblalem na bardzo banalenej rzeczy.tzn hamowanie do zatrzymania w wyznaczonym miejscu. :cry: wydal takie polecenie"prosze zatrzymac sie przed znakiem ostrzegajacym o przejezdzie kolejowym"Przejechalem ten znak i zatrzymalem sie przed krzyzem Sw. Andrzeja. Powiedzial prosze jechac dalej,gdy przejechalem przez bocznice kolejowa (zelazna) powiedzial "prosze zatrzymac sie przed najblizszym znakiem zakazu<ktory tez przejechalem bo nie wzialem pod uwage ze znak ograniczenia predkosci to znak zakazu.wynik NEGATYWNY ale mialem zaszczyt dojechania do WORD-u. nie kazal sie przesiasc.Nie zwracal duzej uwagi gdy przejezdzalem przez pasy a tam stali piesi.Gdy stanalem pod garazem na placu gadalismy 5 min o egzaminie i egzaminator powiedzial ze szkoda ze nie zdalem bo zauwazyl ze umiem dobrze jezdzic ale nie znajomosc znakow zrobila swoje,ze bal sie ze nie wyjadse z placu ale poradzilem sobie i wyczulem dobrze samochod.Kurs robilem na yarisce w dieslu a egzamin na benzynie i calkiem inaczej lapie sprzglo i dlatego zgasl mi samochod na rekawie.Ogolnie egzaminatora oceniam dobrze bo kiedy moze opieprzyc za cos co bylo zrobine nie do konca poprawnie ale polecenia wydawal dosyc wczesnie i zrozumiale tylko to ostatnie z tym zatrzymaniem jakos nie zrozumialem do konca i dlatego wynik negatywny. nr 14.
jak bedziecie zdawac uczcie sie znakow.
WORD oceniam srednio,na pierwszy egzamin czekalem 2 tyg a poprawka 8 wrzesnia.
czyzu6299
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 22 sierpnia 2009, 18:42

Postprzez Jahcob » sobota 05 września 2009, 13:51

Egzamin miałem 24 sierpnia 2009 o 11.00.
Teoria... zero stresu... testy robilem ok. 2-3 tygodni więc o jakimś błedzie nie było mowy.
Na jazde na placu czekałem ok. godzinki. Nie powiem, że dokładnie godzinę, ale tak około;). Na liście byłem w środku "stawki", a do samochodu wsiadłem ostatni. Nie rozumiem tej polityki, ale to nic;)
Plac Manewrowy - wylosowane zadania to: sprawdzenie świateł drogowych oraz sygnału dzwiękowego pojazdu. Poszło jak z płatka. Przygotowanie do jazdy i dalsza część - rękaw. Tutaj już troszke gorzej. Stres mi się udzielił i niestety noga drżała na sprzęgle, ale poszło;) Choć miałem jechać "na pamieć", to stres spowodował, że jednak nie pojechałem tak jak chciałem. I teraz tego nie żałuję:) Nawet na egzaminie się nauczyłem;) Kolejne zadanie: tzw. górka. Tutaj nie było żadnych problemów;) Wyszło tak jak chciałem.
Jazda w ruchu miejskim - tutaj się nie popisałem. Jeszcze nie wyjechałem na ul. Glinianą już mi zgasł. Troszke dziwnie dzałało sprzęgło. Ale nie przejąłem się tym zbytnio i jechałem dalej;) Na miescie standardowe manewry: parkowanie skośne, skręty w lewo, prawo, skrzyżowania i jazda po "rondzie". Poprawiałem skręt w lewo na jednokierunkowej. Zapomniałem dojechać do lewej krawędzi, ale poprawka poszła znakomicie:) Zawracanie "na 3" - po raz pierwszy robiłem to na egzaminie i wyszło;) Już przy ośrodku hamowanie do zatrzymania we wskazanym miejscu tez bez żadnych problemów. Dojazd do ośrodka i... wynik pozytywny:) Wielki uśmiech i z podniesionym czołem do okienka(o dziwo! nie było dużej kolejki i działały 3 okienka).
Egzamin w części praktycznej trwał dokłądnie 40 minut (Dane z karty egzaminacyjnej).
Sam egzamin bez większych przeszkód, ale duża w tym zasługa egzaminatora. Można powiedzieć że nie był to egzaminator, ale człowiek. Pan inż. A. K******. Bardzo miły pan, choć egzamin trwał w mileczniu. Tylko wydawane polecenia i jakieś pytania, czy dobrze to zrobiłem, jaki bład(przy tym skręcie w lewo). Egzaminator który potrafi docenic! Nawet mnie pochwalił przy zawracaniu na skrzyżowaniu. Co do stresu, po pierwszym skrzyżowaniu po prostu opadł, dzieki egzaminatorowi.

Co do samego WORDa to mam kilka zastrzeżeń. Oczywiście opieszałość osób "w okienkach". Przy ustalaniu terminu... kolejka do bufetu! Byłem ze swoim instruktorem i Pani w okienku powiedziała nam, pomimo tego, że byliśmy pierwsi w kolejce, że mamy czekać aż inny pan instruktor ustali terminy, bo jest instruktor(sic!), a umawialiśmy tylko 2 terminy. W końcu i tak sam ustaliłem:) I dzwiło mnie to, że udało się ustalić termin "na" za 1,5 tygodnia.

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Choć z mojej "grupy" zdało maksymalnie 5-6 osób.

Pozdrawiam!
24.08.2009 - Teoria(+) | Plac(+) | Miasto(+)
03.09.2009 - Prawo jazdy do odbioru w urzędzie.

Obrazek
Jahcob
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota 05 września 2009, 12:42
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez gabrielka » piątek 11 września 2009, 20:04

Dzisiaj zdawałam egz. w Piotrkowie, drugi raz co prawda, ale się udało ;) Trafiłam drugi raz na tego samego egzaminatora, ale tym razem plac poszedł mi rewelacyjnie i jazda po mieście też bez trudu. Co najważniejsze, nie warto słuchać ludzi dookoła nas czekając na egz. bo to tylko zwiększa nasz stres. Nie warto;] Jeśli ktoś trafi na auto nr 04 i wyjedzie na miasto i nic po drodze nie "odwali", to może zdać, bo pan egzaminator jest może wymagający, ale nie robi atmosfery typu: "Nie nadajesz się za kółko." WORD wspominać będę na pewno bardzo dobrze ;]]
gabrielka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 28 sierpnia 2009, 16:02
Lokalizacja: Brzeziny

Postprzez dede » poniedziałek 28 września 2009, 14:04

A ja zdawałam dziś po raz czwarty...i zdałam :D
Trafiłam na bardzo "ludzkiego" egzaminatora, pana O., który od początku starał się o dobrą atmosferę. Widać było,że z góry nie zakładał, czy osobę usadzi czy nie. Żadnych podpuch z drzwiami, dziwnych pytań czy komentarzy. Jak wyjeżdżaliśmy z placu o światłach przypomniał... :)
W WORD o dziwo 3 okienka czynne, i brak kolejek, szok.
Może zmienia się w tym naszym Piotrkowie coś na lepsze?

Polecam egzamin w poniedziałki około godziny 9.00- nie ma zbytniego ruchu, rowerzystów też nie za wiele, bo to w końcu dzień nie-targowy. I yariskę numer 15 :)
dede
 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek 28 września 2009, 13:53
Lokalizacja: Piotrków Tryb./Wrocław

Postprzez matis991 » wtorek 20 października 2009, 23:00

Witam. Wszystko zaczęło się od niezdanego egzaminu w WORD Tychy gdy kolejny egzamin wyznaczyli mi na 14 XII wtedy bez wahania
postanowiłem przepisać papiery do WORD Piotrków Trybunalski. Akurat tutaj ponieważ 10 dni wcześniej kolega tu zdawał i zdał. Pojechałem zapisałem się termin otrzymałem na 15 X. Tego dnia przyjechałem i od 12.00 miałem 2 h jazd żeby troszkę miasto poznać. Egzamin na godzinę 14.15 opóźnił się o 5 minut a więc żadne opóźnienie to nie było. Wywołali mnie do samochodu numer 28 :) egzaminator miły zbyt dużo nie rozmawialiśmy. Łuk idealnie wzniesienie też i na miasto, po mieście jeździłem 30 minut nie popełniłem ani jednego błędu o dziwo :) wróciliśmy na ośrodek i usłyszałem "Egzamin zakończył się z wynikiem pozytywnym" podziękowałem i wybiegłem z auta uradowany. Polecam OSK Olimp w której wykupiłem jazdy. Powodzenia wszystkim zdającym w tym WORD-ie
WORD Tychy
Egzamin teoretyczny - 26.06.2009 (+) 0 błędów
Egzamin praktyczny 1 - 14.09.2009 plac (+) miasto (-)
Przepisałem papiery do Word Piotrków Trybunalski :)
Egzamin praktyczny 2 - 15.10.2009 plac (+) miasto (+)
matis991
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 27 maja 2009, 22:16
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez kleo1991 » czwartek 12 listopada 2009, 18:12

też dzisiaj zdawałam w piotrkowie, ale nie zdane. Egzamin miałam wyznaczony na 10:00, na palc weszłam 11:35. Plac +, a po niecałych 15 minutach po mieście ezgaminator oznajmił, ze nie zdałam bo gdzieś tam chwile wcześniej przejechałam zablisko samochodu, który stał zaparkowany.;/. Już mam dosyc tego prawka, człowieka o taką za przeproszeniem pierdołę, potrafią oblać. A jak egzaminator wraca do ośrodka to jedzie po ciągłej, piesi w ogóle dla niego nie istanieją, Ale IM to wolno ! :/ I jescze na koniec zapodał tekst " jeździ pani dobrze, ale ten mały incydent"
kleo1991
 
Posty: 23
Dołączył(a): czwartek 23 lipca 2009, 20:21

relacje z egzaminów

Postprzez anulka1973 » piątek 13 listopada 2009, 21:49

witam ja zdawałam w Piotrkowie Trybunalskim 9.11.2009 godz. 7.30, podejście nr.5 ---nareszcie zaliczone , polecam samochód nr.28 ,egzaminator super od początku do końca sprawia wrażenie przesympatycznego a zarazem wymagającego , ma perfekcyjne podejście do kursanta
anulka1973
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 listopada 2009, 13:53

Postprzez Lukazie » wtorek 17 listopada 2009, 23:08

Witam !
Do Anulka :)
Dzisiaj tez mialem egzamin , wlasnie trafilem na samochod nr. 28 i Pana Szymona K. :) . Wymagający , a zarazem konkretny gosciu . O przebiegu egzaminu napisze jutro . To bylo moje 2 podejscie nareszcie zaliczone , uff... :)
Pozdrawiam

*****

a więc było tak :)
Pan Konrad Z. proszony do samochodu nr. 28 (to juz jest ta nowa Yariska po liftingu-inna skrzynia biegow troszke ) , omówienie silnika... (na 1 egzaminie wylosowalem światla mijania i klakson , a teraz wylosowalem swiatla drogowe i klakson :lol: :lol: :lol: ) . Wszystko jest ustawione , regulamin przeprowadzania również... Ruszamy... odrazu mowie , ze sprzeglo dosc wysoko bierze ! , chcialem ruszyc ale mowie kurcze nie idzie nic :) , ale za chwile dalo rade... wjezdzam na rekaw - do przodu , juz jestem pod koniec chcialem sobie przychamowac , a tu jak deba samochod stanął - hamulec jest tak strasznie czuly , ze musniecie doslownie a tu już dęba i co zatrzymalem sie za wczesnie... no więc proba nr. 2 do przodu ok , do tylu Ok , uff :) . Teraz górka - OK. No i zostalo miasto... Prosze dokladnie czytac nie znam ulic dokladnie ale gdzie jade sledzic prosze :)

*****

Wyjeżdzając z WORDU - w lewo
Na końcu zelaznej - w Prawo do torów !
Później jadąc troszke za torami jest zaraz 1 zakręt w lewo - tam pojechalismy
Jechalem w kierunku targowej tam w dol... na samym dole na swiatlach w prawo... pozniej jade , jade , i na skrzyzowaniu w lewo (tam pod Gorke pod
Kosciiol Bernardyn . I jedziemy caly czas prosto - pozniej w lewo... roboty drogowe ominąłem pozniej na koncu tez sygnalizacja - zielone i w lewo pod górke na P.O.W. i jade pod gorke za chwile jestem na PKP i w prawo do przejazdu (puszczam wszstich bo ustąp a kobitka stanęla na sodku i mnie puszcza wiec ja ja ona mnie :D , ale jaja byly w koncu sie wkurzyla kobitka i pojechala - pozniej sie dowiedzialem ze jakbym pojechal bym nie zdal uff.. )pozniej jade Slowackiego i w lewo w Młynarską , pozniej prosto (slepa uliczka) i zawracanie w bramie - elegancko , wyjechalem i w prawo do 1 kierunkowej i w prawo i pozniej na koncu w lewo i w prawo do glownej ulicy (tam gdzie jest chodnik i droga rowerowa) i na swiatlach w prawo (pod gorke do Magdonalda) i w prawo na swiatlach znowu do Slowackiego... Jade slowackiego i znowu tym razem z prawej strony w Mlynarką , pozniej drogą z pierszenstwem i znowu jednokierunkowa tym razem przy lewej stronie jechalem... I jedziemy pod wiaduktem i na przeciwko Elektrownii jest parking

*****

... Zaparkowalem , wyjechalismy w prawo i na koncu jest znak STOP !!! zatrzymalem sie i pojechalismy w prawo jeszcze raz jedziemy , jedziemy i na koncu znowu w prawo !!!! tam pod gorke pod MCDONALD (juz 3 raz :/) tyle ze tym razem w lewo zawracanie ! , i pozniej zawrocilem i 1 uliczka w prawo zaraz za macdonaldem i jedziemy prosto prosto mijamy kwadrat i na nowym rondzie na kostromskiej on mowi ze w lewo a ja zawrocilem hahah , smiechu warte taki bylem zdenerwowany ze chcialem po chodniuku zawrócic haha . A on mowi ze w takim razie wyznaczy mi miejsce do zawrócenia . (Dodatkowy klopot sobie zrobilem :D :D :D ) i mialem k. kwadratu ale poszlo elegancko uff... Pozniej znowu na tym rondzie w lewo , do Lidla w dół i w lewo pozniej prosto i na koncu w lewo (po raz 4 juz !!! pod Macdonald ) tyle ze z lewej strony i na koncu zawracanie i pozniej znowu w uliczke kwadratu :roll: i parkowanie na przeciwko Polo Marketu i pozniej na rodzie znowu w lewo do Lidla i prosto pojechalismy i na koncu w lewo w dmowskiego.... jedziemy prosto i na koncu w prawo (tam jest ograniczenie do 70km/h) no to 4 bieg i rura :D:DD: wruuuum :D , i na liczniku 68-70km/h :D wymijam wszystkich , pozniej na torach 2 bieg zwolnienie do 40km/h i pozniej w lewo w prawo i w kier

*****

w kierunku WORDU juz a on mowi zatrzymaj sie obok tego slupa :) . Wiec szybko hamulec i pozniej sprzęglo i hamulec - dobrze... wiezdzamy na plac wynik egzaminu............. POZYTYWNY !!!!!! :D:D:D:D radosc nie do opisania moja mama czekala z bratem i mowili ze wtedy tylko 2 osoby zdaly w tym ja (na 45 :D ) ale jestem sczesliwy . Czekam na plastik :)
Pozdrawiam i zycze wszystkim zdanego egzaminu , w razie pytan prosze pytac :)
15.06.2009r. >>>> Rozpoczęcie kursu
26.10.2009r. >>>> Egzamin Teoretyczny Pozytywny
05.11.200r. >>>> Budowa Silnika (+) , Plac (+) , Miasto (-) ,
17.11.2009r. >>>> Tak to jest mój dzień ! :) Prawo zdane w Piotrkowie Tryb, :)
Lukazie
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek 17 sierpnia 2009, 13:07
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Postprzez deedee1984 » środa 09 grudnia 2009, 14:37

ja w Piotrkowie zdałam za 5 razem :wink:

Po kolei:
1. wynik negatywny - powód - zgasł mi na górce - auto nr 11.
PS ostatnio na egzaminie chłopakowi też zgasło na górce w aucie nr 11.
2. wynik negatywny - powód - dla rozbawienia - zgasł mi na górce :lol: , auto nr 17, ale po mieście sobie pojeździłam ogólnie miałam problemy z gaśnięciem auta na mieście,a tak egzaminator powiedział, że reszta dobrze.
3. wynik negatywny - powód - za często mi gasł, do tego nie zatrzymałam się na warunkowym skręcie. także auto nr 17

PS tak na kursie w ogóle auta mi nie gasły, nie wiem dlaczego na egzaminie tak było. Stres? :shock:

4. wynik negatywny - powód - wymuszenie pierwszeństwa przy zawracaniu - auto nr 6. fajny młody chłopak.


5. wynik pozytywny

:D nr auta nie pamiętam 26 chyba. ale był to ojciec pana z auta nr 6. tak plac szybko, do tego się rozpadało mocno. egzamin miałam 24 listopada o 12. jako trzecia zostałam wywołana. korki na mieście były, ale ja lubię w korkach jeździć. tak parkowanie przy hali targowej. zawracanie koło dworca. to samo skręt w lewo na jednokierunkowej koło dworca. skrzyżowania macdonald, fokus, liedl, koło pko, zatrzymanie na tej drodze z ograniczeniem do 70. dużo skrzyżowań - 2 razy rondo. rowerzysta trafił mi się na koniec jak już się skręca na drogę tą prowadząca do ośrodka ta od strony drogi z ograniczeniem do 70, wyprzedziłam go i od razu skręt w drogę, nic mi nie powiedział, ale tak bym się wlokła za nim z 10 km/h. oczywiście 2x zgasł mi więc miałam jako błąd, ale jeden jest dopuszczalny :wink: Prawo jazdy już w kieszeni, trzymam za resztę kciuki. powodzenia :)
Avatar użytkownika
deedee1984
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa 09 grudnia 2009, 14:20
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez qwerty991 » piątek 18 grudnia 2009, 18:18

Ja zdawałem dzisiaj teoria+praktyka, i oba pozytywnie, mialem bardzo fajnego egzaminatora nazywal sie Andrzej i jeździ numerem 04, na placu pare minut tylko bylem, obsluga raz dwa, rekaw i na misto, trasa bardzo latwa, moze z pol godziny tylko jezdzilem i nie wiem dlaczego wszyscy narzekaja na samochody w wordzie moim sie jezdzilo bardzo dobrze. Moim OSK byla DELTA ktora bardzo polecam i mojego istruktora Rafała T. rowniez . Teraz tylko czekam na odbior i caly swiat w zasiegu reki ;d
qwerty991
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 18 grudnia 2009, 16:12

Postprzez Kari01 » środa 23 grudnia 2009, 22:31

Hej!
Ja zdawałam 15.12.2009 po raz 4 o 10.00 no i w końcu udało się!!;)Trafiłam na bardzo jak sie potocznie mówi "ludzkiego" egzaminatora, pana Jacka K., który od początku starał się o dobrą atmosferę.. przesympatyczny i baaardzo wyrozumiały Pan!! Bardzo mile Go wspominam..plac poszedł mi rewelacyjnie i jazda po mieście też bez trudu,
egzamin przebiegł dość szybko jeź.40 min. Najważniejsze to zachować stoicki spokój i "trzeźwość umysłu"!!
WORD wspominam bardzo dobrze..
Pozdrawiam i życzę powodzonka wszystkim zdającym!!
Kari01
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 grudnia 2009, 22:01

Postprzez annacyrek78 » wtorek 05 stycznia 2010, 12:10

Witam wszystkich :D
Ja zdawałam 30 grudnia 2009r. o godz 7.30 i udało się za pierwszym razem.Mój egzaminator nazywał się Pan Andrzej K.....samochód nr 17.
Bardzo sympatyczny ,starszy pan.
Na placu poszło bardzo dobrze,nie powiem że stresu nie było bo towarzyszył mi do samego końca choć dobrze mi szło.Egzaminator przez cały egzamin nic nie mówił,wydawał tylko polecenia.Po 30 minutach wracaliśmy do Word-u.
Ale pewności czy zdałam nie miałam żadnej bo nawet na sam koniec można coś głupiego zrobić.
Na szczęście dojechałam do ośrodka,kazał się zatrzymać na placu i tych słów nigdy nie zapomnę:"no dobrze"-poważna mina egzaminatora a mnie obleciał strach.
Lecz po chwili usłyszałam :"Zdała pani"!!!
Wzruszyłam się bardzo bo nie wierzyłam w to co usłyszałam i łzy same popłynęły mi z oczu :D
Radość niesamowita!!!
Word wspominam również miło.Kolejek nie było,panie były sympatyczne
Pozwolę sobie jeszcze napisać że kurs miałam u Pana Uszyńskiego.
Bardzo sympatyczny pan,ja jeździłam tylko kilka godzin z tym panem a pozostałe godz z panią Kasią S....świetna instruktorka,zero stresu w czasie kursu i jazdy :D
Ale dobrze pojeździć na zmianę bo każdy z nich wprowadza coś nowego gdzie nam się to przydaje w czasie egzaminu.
Polecam jak najbardziej.
Wszystkim życzę powodzenia :D
Testy-0 błędów
Plac-+
Miasto-+
P.s.
odebranie prawa jazdy 14.01.2010r. :D
anna
annacyrek78
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 05 stycznia 2010, 11:42
Lokalizacja: Piotrków Tryb

Postprzez Rexus » czwartek 07 stycznia 2010, 20:04

Zdałem na autku nr. 31

Egzaminator był wporządku, poprostu wykonywał swój zawód.

Była jedna sytuacja, która podniosła mi ciśnienie. Kazał mi na najbliższym skrzyżowaniu zawrócić.

Mijam pierwsze skrzyżowanie... - nie moge zawrócić.
Drugie - też nie mogę !

Zacząłem już martwić się, czy czasami nie przejechałem jakiegoś przejazdu albo coś... ale egzaminator nic nie mówił.

Ale dotarłem do trzeciego skrzyżowania i tam nareszcie mogłem sobie zawrócić. A tak to generalnie wszystko wporządku, chociaż stresu było sporo !!!! ;)

Zdałem dnia 18 grudnia , godzina 13:15 . Okropny mróz, zimno. Na drogach mnóstwo śniegu. Szczerze powiem, że śnieg może być naszym sprzymierzeńcem, jeśli tylko odpowiednio wykorzystamy to, że jest na drodze.

Poprzedni egzaminator powiedział mi prostą rzecz której warto się trzymać - jeździj wolniej i dawaj sobie dużo czasu na zastanowienie się. I spadł śnieg na mój egzamin. Postanowilem naprawde się nie spieszyć. NIe zwrócił mi uwagi na dynamikę jazdy, po głównych drogach jechałem dosłownie 30 \ 35 km\h.

Miałem egzamin rowniez z egzaminatorami o numerach aut: 29, 03, 06 i 11. I zdałem na 31 :)

Bez śniegu zdać nie mogłem. Spadł śnieg i zdałem ;)
Rexus
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 07 stycznia 2010, 19:51

Postprzez adrkwi » środa 20 stycznia 2010, 19:40

Zdawałem z Panem Jackiem K. - egzaminator, który stara się stworzyć dobrą atmosferę. Jechało mi się miło i sprawnie (pomimo padającego śniegu i duzego ruchu [po 14]). Jest miły ale jak się poprawnie jeździ zdanie u tego Pana to pestka. Dobry egzaminator. Zresztą o ośrodku też nic złego nie mogę powiedzieć bo wszystko odbywa się sprawnie.
adrkwi
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa 20 stycznia 2010, 19:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości