WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez Turkesik » poniedziałek 12 sierpnia 2013, 15:42

Odświeżam temat :wink:
Dzisiaj zdałem zarówno teorię jak i praktykę.
Z teorii (jak dla mnie) bardzo proste pytania, powtarzały się obrazki/filmiki z tego kursu Image.
Praktyka również poszła sprawnie, do sprawdzenia oczywiście dwie rzeczy (w moim przypadku światła drogowe i płyn hamulcowy).
Egzaminator podszedł profesjonalnie do sprawy tzn. zero luźnej pogawędki, uśmiechu tylko polecenia i powiadamianie o błędach.
Było ich kilka na szczęście nie powodowały one zagrożenia i zakończył się egzamin wynikiem pozytywnym (choć jak to określił - pozytywny nie taki jaki powinien być...) :|
Ogólnie kręcił głową jak coś źle robiłem, dawał znać że nie podoba mu się to jak jeżdżę ale ważne jest nie zwracać uwagi na to, tylko jeździć przede wszystkim bezpiecznie :)
Powodzenia na egzaminie :spoko:
Turkesik
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 12 sierpnia 2013, 15:24

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez Darek » czwartek 28 listopada 2013, 20:17

Witam,
Sam WORD oceniam bardzo dobrze, brak kolejek, szybka obsługa, szybkie terminy;
Teoria - do tego wystarczy przerobić kurs Image i nie ma opcji, ze sie nie zda ;)
Egzaminatorów poznałem dwóch - Artur Z. z nr7 super gość, nie stresował, jasne komendy, jak sie umie jeździc to sie zda - proste, a o panu z nr18 nie ma co mówić, bo opinia o nim jest oczywista na tym forum
Darek
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 28 listopada 2013, 20:07

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez malpka » poniedziałek 31 marca 2014, 02:19

Cześć.Odświeżam wątek,coby dodać nieco otuchy przyszłym zdającym.Wreszcie zdałam prawo jazdy. Nie przyszło mi to łatwo,ani broń Boże przyjemnie. Przeciwnie. Istna droga przez mękę. Jednak nie poddałam się i zaowocowało. Ezamin zdany za.... tatatattadam... ósmym razem! Brzmi strasznie? Tak w istocie było. Poznałam pracowników WORDU w miarę dobrze i nie omieszkam się podzielić spostrzeżeniami na ich temat. Według mojej oceny,absolutnie z każdym egzaminatorem można zdać.Warunek jest jeden,jedyny. Musisz umieć jeździć. Trochę szczęścia też może się przydać,ale to jak wszędzie ;). Do meritum. Pan numer 14- gbur. Pan numer 06- chamski, z poczuciem dziwnej wyższości nad kandydatem na kierowcę. Pan numer 05- młodszy,sympatyczny,do rany przyłóż,godny zdawania z nim :). Pan numer... hmm.. nie pamiętam. Wiem, że postrzegany jako ''spod ciemnej gwiazdy'' z racji specyficznego ubioru i aparycji. Nic bardziej mylnego. Gość może nietypowy, ale z całą pewnością, przyjemny, niestresujący. Pan numer 15, to pan przede wszystkim rzeczowy i profesjonalny. Typowy egzaminator,przynajmniej w mojej ocenie,tacy powinni być-neutralni. I nareszcie ostatni poznany przeze mnie osobiście -słynny pan Dziesiątka. Oj, stalowe nerwy zalecane i wysokie kwalifikacje. Niestety opowieści na jego temat nie są mitami,a strach przed nim zgoła uzasadniony. Ciężki orzech do zgryzienia, ale chcieć to móc. W każdym przypadku zalecam absolutne skupienie i koncentracje, ale jako, że pan nr 10, to radzę podwyższyć razy jakieś sto,co najmniej. I nie przywiązywać wagi do jego słów i ogólnie zachowania. Mnie się z nim udało ;) Pamiętajcie, że egzamin to nie przelewki i trzeba się solidnie przygotować. Jednak nie spinajcie dupy za bardzo, bo to też nie pomaga. Najlepiej wyluzować, w imię zasady- nie dziś to jutro,ale teraz zrobię wszystko,jak umiem najlepiej. Egzaminatorzy są różni, nawet jak chcą bardzo uwalić, a nie mają za co, to jak udowodnią błąd? Przecież go nie narysują, nie? Wszystko wszak zależy od was, moi mili :). Życzę wszystkim powodzenia. Kiedyś się uda, byle by się nie poddawać i mieć zdrowe podejście do tematu. I mówi wam to kobieta, po siedmiu oblanych egzaminach, będąca niegdyś na pograniczu wariactwa. :) Pozdrawiam cieplutko.
malpka
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 31 marca 2014, 01:46

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez addd152 » poniedziałek 14 kwietnia 2014, 17:30

Wznawiam temat :)
Egzamin teoretyczny zdałam za 4 razem, szczerze to za pierwszym podejściem byłam pewna i podeszłam na luzie, zdziwiłam się jak zobaczyłam czerwony napis NEGATYWNY ;)) Ale zdałam, chociaż jedno mniej z głowy.
Dzisiaj miałam praktyczny, odetchnęłam, gdy zobaczyłam że postrach z 10 pan Imiela jest opiekunem na egzaminie teoretycznym :)
Wylosowałam samochód numer 5, i mimo, że nie zdałam pan T.P. swoim zachowaniem i podejściem mnie odstresował :) Nie zapaliłam świateł mijania, a powiedziałam że jestem już gotowa do jazdy, trzy razy zapytał się mnie czy aby na pewno jestem gotowa , a ja nagłe oświecenie że światła niewłączone. Na rękawie zahaczyłam lusterkiem o pachołek, ale gdyby nie ten mój ewidentny błąd czuję, że z tym panem bez problemu bym zdała jazdę po Piotrkowie :)
addd152
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 14 kwietnia 2014, 17:17

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez Agi82 » niedziela 23 listopada 2014, 10:30

Witajcie,
Pochwale sie, wczoraj zdałam praktykę za pierwszym razem :) jeszcze to do mnie nie dociera :) szok.
Teoria byla straszna, zdawalam dwa tyg wczesniej 3 razy, 2 razy braklo mi punktu, ale zdawalam do skutku. Egzamin ustaliłam na sobotę wyjątkowo mieli otwarte. Zapisałam się na 8 i wzięlam godzinę jazdy przed, bo jechałam z daleka. A wjezdzając na parking WOrdu widziałam, że duzo egzaminów wyjezdza z placu, tego wczesniej nie widziałam :)
Wywołali mnie jakoś w środku, nie wiem czemu nie alfabetycznie. Podeszłam do 4 i nie wiedziałam, że trzeba wejśc do auta ;) więc mnie poinformowali przez megafon... haha
do sprawdzenia miałam olej i swiatła przeciwmgłowe. Ze stresu powiedziałam, że olej sprawdza się w zbiorniku oleju, ale pozwolił mi się poprawić, miło. Przygotowanie do jazdy ok, rękaw o dziwo perfekcyjnie, bałam się tylko, ze nei dojade i nie utraf nie zgaslo, a rekawa dawno nie ciwczylam, pojechalam na gorkę i tam tez ok, zjechałam kazał sie zatrzymac i mowi, ze jedziemy na 2 czesc :) to juz byl sukces :)
wyjechalismy i wazne, zeby pamietac o kierunkach, opanowac auto i przyzwyczic sie do sprzegla, dla mnie bylo dziwne, samochod ze szkolenia byl lepszy ;)
zkrecilismy w prawo na glinianej i kazal zawrocic w bramie chyba 2, wyszlo spoko, pozniej jechalismy w prawo, przejad przez bocznice, zatrzymanie przy znaku, pozniej tam gdzie jest ograniczenie do 30 i trzeba zmienic pas na prawy, no i dwupasmowki, kolizyjne, bezkolizyjne skrety, w miare ok... rondo - zawracanie i poszlo ok ;) przepuszzcanie pieszych chyba ok...
bledy na jednokierunkowych i sygnalizowanie zmiany pasa, ale poprawilam
egzaminator nic nie mowil., on tylko cmokal, wzdychal, z dezaprobata, wiec myslalam, ze nie zdam ;) choc ciagle mialam nadzieje, bo czulam, ze jednak mi sprzyja.
Pan A.S polecam, jest konkretny, surowy, ale mysle, ze nie chcial mnie usadzic.. za to jestem wdzieczna.
Podjechalismy juz do WOrdu chwile pogadal o moich bledach, ze musze pracowac i bedzie dobrze i w koncu, ze zalicze Pani :) a ja usmiech i wdziecznosc ;)
WOrd piotrkow tez jest super nie mam zastrzeżen :)
pozdrawiam :)
Agi82
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 23 listopada 2014, 10:03

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez Dika1994 » wtorek 06 stycznia 2015, 20:51

Witam . Zdawałam egzamin u p. A. H . Mój egzamin praktyczny na placu i mieście trwał aż 34 minuty :D Placyk +miasto bezbłędnie :
Fakt ,że była to moja 8 próba po ponad 2 latach przerwy . Moja trasa wyglądała następująco : Z WORDu w lewo , następnie na skrzyżowaniu w lewo , potem w prawo w Żelazną , na skrzyżowaniu z sygnalizacją w prawo wjazd na parking kolo Domu Technika ( parkowanie prostopadłe) , następnie wyjazd w prawo ( Nakaz jazdy w prawo + znak STOP) , następnie zawracanie przy hali targowej następnie skręt w prawo. Prosto . Potem wjazd w ulice jednokierunkową na ul. Młynarskiej, potem zjazd i skręt w lewo. Powtórzenie tej samej trasy , skręt w prawo zawracanie w białej bramie, jazda na wprost ulicą Narutowicza , potem zatrzymanie przy słupie w okolicach sklepu Biedonka , następnie skręt w prawo. Na skrzyżowaniu Kopernika z al.3 maja prosto , na rondzie na ul.Żeromskiego prosto , potem cały czas Roosvelta przejazd przez torowisko , na skrzyżowaniu w lewo i do WORDu . Wjazd w bramę WORDu. I słowa egzaminatora proszę wyłączyć silnik zgasić światła. I wynik pani egzaminu jest Pozytywny. :D W końcu upragnione prawko zdane. I na całe szczęście już nie muszę się tam pojawiać. No chyba ,że jako kierowca , jakby kogoś zawieźć na egzamin :) Powodzenia wszystkim na egzaminie :)
Dika1994
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 06 stycznia 2015, 20:05

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez kamilla81 » piątek 09 stycznia 2015, 23:34

witam.
teorię zdałam za pierwszym razem przed świętami,ale nie ukrywam że BARDZO zestresowała mnie obecność A.I. na egzaminie... :?
dzisiaj miałam praktykę.siedziałam w poczekalni godzinę zanim wyczytali moje nazwisko,a przez ten czas obserwowałam jak 4 osoby nie wyjechały z placu (samochodem nr 1 -egzaminator A.I. !!!) i 2 osoby bardzo szybko wróciły z miasta tymże samochodem.kiedy wyczytali moje nazwisko i kazali iść do samochodu nr 1 miałam zamiar odwrócić się na pięcie i wyjść :help: ale poszłam,wsiadłam i stres mnie zżarł całkowicie :( .mam nadzieję że następnym razem nie trafię na pana Andrzeja.
pozdrawiam wszystkich zdających i życzę powodzenia :D
kamilla81
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 09 stycznia 2015, 23:14

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez Stingomaniaczka » czwartek 11 czerwca 2015, 12:39

Dzisiaj zdawałam po raz pierwszy teorię.
Wygląd egzaminu, obrazki, pytania... wszystko to co jest na płytce od IMAGE.
W jednym pytaniu (po zaznaczeniu odpowiedzi) nie zdążyłam wcisnąć "pytanie dalej". Zastanawiam się, czy mi zaliczyło odpowiedź czy potraktowało jako jej brak i przez to mam jeden błąd. No ale grunt, że mam to już za sobą :)
Stingomaniaczka
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 11 czerwca 2015, 12:35

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez pestka82 » wtorek 16 czerwca 2015, 14:12

Egzamin teoretyczny zdałam za 1 razem i wydaje mi sie ,że straszą testami ,poniewaz sa one do ogarniecia natomiast część praktyczna to juz zupelnie inna bajka ....zdawałam 5 razy w Piotrkowie ...Word snił mi sie po nocach a na sama mysl ,ze mam tam znowu jechac i znowu zdawac bolała mnie glowa ..brrrr.Cztery pierwsze egzaminy miałam w maju ,ostatni zakonczony wynikiem pozytywnym w czerwcu .Pierwszego egzaminu nie pamietam ,stres mnie tak ogłupił ,że dosłownie nie pamiętam ...nawet jak wyjechałam z WORDU serio ,ani egzaminatora ,ani nr auta nic..czarna dziura ,drugie podejscie pan Sz. bardzo powiedzmy bardzo formany czlowiek ,wydawal suche polecenia ,zadnego usmiechu ,zadnej powiedzmy komunikacji -uwaliłam na parkowaniu skośnym az wstyd sie przyznać ....,trzecie podejscie młody egzaminator ,przmiły pan Artur Z. -polecam wspaniały ,uśmiechnięty ,cóż tez uwaliłam na sam koniec ,nie będe sie rozpisywać ,ale dziekuję rawerzyscie za wjechanie na ulice w miejscu ,w którym wjezdzac nie powinien ,egzanimnator po hamulcach i po zawodach .Czwarte pan J. miły ale zdystansowany ,wyjechaliśmy na miasto i ...zawracanie z wykorzystaniem infrastuktury zrobiłam w taki sposób ,że aż biedny złapał sie za głowe :lol: chwile po tym sama zastanawiałam sie co ja wogole czynie !!!Po niezdanym ocziwscie egzaminie prawie 15 minut rozmawialismy ,powiedzial ,ze nie potrzebnie sie stresujemy bo oni przeciez nie gryza ,ze na wlasne zyczenie nie zdajemy na prostych bledach ,ze stress jest najgorszym doradzca a na koniec zyczyl mi powodzenia .Piąte podejscie ...hmmm ..pojechalam przekonana ze nie zdam ,to mial byc ostatni raz ...bylam zmeczona psychicznie i kasowo ...czekajac na swoja kolej powiedzialam kolezance ,ze dzis nawet z placu nie wyjade bo gdy wejde do auta to na dziendobry puszcze pawia ..tak bolal mnie z nerwow brzuch ..egzaminator pan J. ten sam ktory egzaminowal mnie 4 raz ,idac do auta minelam pana Artura ,który powiedzial z usmiechem ,,bez stresu i bedzie dobrze '' ...i wsiadłam.Pan J.z usmiechem wydawal polecenia ,czułam sie jak na przejzdzce po nieznanym miescie z kimś znajomym a nie z egzaminatorem ,nawet nie wiem kiedy dojechalismy do WORDU ,wynik pozytywny ,pan J. dodal ze trzymal za mnie kciuki ,podziekowałam i niemal wyskoczyłam z auta !Powiem tylko tyle ,zeby zdać trzeba umiec jezdzic,nie dac sie stresowi i miec odrobine sczescia na drodze i tyle a może aż tyle.Niepotrzebnie nasluchalam sie jacy to niedobrzy sa egzaminatorzy ,jak to uwalaja na wszystkim ...coz mialam z nimi do czynienia przez maj i czerwiec i niczego takiego na swojej osobie nie zauwazylam ,wrecz przeciwnie ,także uszy do góry i powodzenia wszystkim zestresowanym zdającym w WORD Piotrków Tryb.
ps przepraszam za brak polskich znakow
pestka82
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 16 czerwca 2015, 11:29

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez Stingomaniaczka » piątek 19 czerwca 2015, 20:37

Po tygodniu od egzaminu teoretycznego... zdałam egzamin praktyczny :) Za pierwszym razem.
Czekałam około 40 minut na egzamin. W międzyczasie przyglądałam się zdającym. Jedna osoba oblała jeszcze zanim wykonała łuk. Podejrzewam, że przyczyną było niezapalenie świateł mijania. A tak, to wszyscy sobie poradzili z placem. Nie orientuję się kto jest kim, ale tej słynnej 10 nie widziałam ani razu.
Trafił mi się bardzo rzeczowy i kulturalny egzaminator, zresztą już wcześniej czytałam dobre opinie o nim, więc usłyszenie jego nazwiska podniosło mnie na duchu. Wylosowałam światła przeciwmgłowe i płyn chłodniczy. Egzaminator spokojnie wydawał mi polecenia. Łuk w porządku, górka też. Potem do auta wsiadł mój instruktor i pojechaliśmy na miasto. Popełniłam trzy błędy, głupie jak nie wiem co, przez cały dzień rechotałam do siebie z ich powodu :lol: . Noga niewyobrażalnie trzęsła mi się na sprzęgle :D Po chwili zorientowałam się, że wracamy w stronę ośrodka - pierwsza myśl: nie zdałam. Ale o dziwo przejechaliśmy obok niego i moim ostatnim zadaniem było zawrócenie w bramie. Potem do ośrodka, chwila ciszy i wynik pozytywny. Komentarz do mojego błędu, dziękuję i do widzenia.
Wszystkim zdającym życzę powodzenia! :)
Stingomaniaczka
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 11 czerwca 2015, 12:35

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez sheslady » czwartek 25 czerwca 2015, 02:17

Cześć. Nareszcie mam szansę napisać swoją historię tutaj, haha. :D

Egzamin zdawałam 18 czerwca, ale to było drugie podejście. Pierwsze było dwa dni wcześniej. Jechałam z panem P., o którym nie słyszałam wcześniej żadnych "opinii" (może to i lepiej, bo niektórzy potrafią pisać piękne bajki o egzaminatorach).

Jak przed pierwszym egzaminem siedziałam spokojnie w poczekalni, tak za drugim razem trzęsłam się i nie mogłam się uspokoić. Nie pocieszało mnie jeszcze to, że zobaczyłam na placu pana, na którego nie chciałabym trafić. Ale gdy wyszłam na plac, zobaczyłam, że w kierunku mojej elki idzie ten sam pan, z którym jechałam za pierwszym razem. Czy mnie to ucieszyło? Miałam wtedy różne myśli, ale przeważała jedna - napraw błędy. Ta akurat była najlepsza, bo okazało się, że pan P. o mnie nie zapomniał, rozpoznał mnie, więc musiałam mu pokazać, że się nie poddaję i uczę. :D

Za to mogę wam napisać trasę, którą jechałam za pierwszym i za drugim razem z egzaminatorem:
Z glinianej w lewo. Potem na Żelazną, a tam zatrzymanie przy znaku. Cały czas prosto i po ograniczeniu do 30km/h w lewo na Dmowskiego. Tam skręcałam w prawo [Kostromska] i na skrzyżowaniu prosto, aż do ronda, na którym musiałam zawrócić. Potem na prawo alejami Piłsudskiego. Na pierwszym skrzyżowaniu w prawo i teraz na Armii Krajowej zawracanie. Po zawracaniu znów w prawo i znowu jestem na alejach Piłsudskiego. Potem parkowanie prostopadłe na parkingu przy Domu Technika. Stamtąd jechałam dalej parkingiem do ulicy Dzielnej (?) na której skręciłam znów w Aleje. I znów na najbliższym skrzyżowaniu w lewo, potem znów w lewo w Narutowicza, gdzie skręciłam w prawo w ulicę jednokierunkową. Po skrzyżowaniu na którym przejechałam w lewo znów w jednokierunkową, skręciłam w lewo w Narutowicza. Tam aż do skrzyżowania ze stopem w prawo, na skrzyżowaniu w lewo. I dalej już nie pamiętam dokładnie, zwłaszcza, że nie mam orientacji w terenie, a minął już tydzień, ale jechałam jakąś mało ruchliwą uliczką, musiałam tam zawrócić i potem już kierowałam się do Wordu, tym razem od drugiej strony przez tory. :D


Niewiele wniósł mój chaotyczny post, ale na zakończenie dodam, że strasznie się stresowałam, kierowcą świetnym nie jestem, ale zdałam. A jeśli ja zdałam, to wy na pewno też sobie poradzicie. A w samym egzaminie nie straszna jest jazda z egzaminatorem tylko wcześniejszy stres. :D
sheslady
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 25 czerwca 2015, 01:33

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez planetka » wtorek 07 lipca 2015, 21:53

Witajcie

Moje nastroje przed pierwszym egzaminem nie byly zbyt optymistyczne, instruktor mowil jak mi zostalo z 6 godzin do konca ze jezdze zbyt nerwowo i mial racje bo sama to czulam, natomiast ostatnie dwie jazdy przed egzaminem poszly duzo lepiej, mialam troche problemy z parkowaniem prostopadlym i tego sie balam na egzaminie. W koncu nadszedl ten dzien godzina 8:15 wyznaczony termin, weszlismy wszyscy do poczekalni, troche sie stresowalam ale nie bylo jeszcze tragedi, przebywaly juz tam wczesniejsze osoby z godzin wczesniejszych, po chwili jednak stwierdzilam ze wyjde na zewnatrz na te laweczki przy placu i tam bede wszystko obserwowac, stres zaczal sie nasilac z kazda minuta, myslalam ze do godz 9:00 juz wejde do auta, niestety moje nazwisko i imie wyczytane bylo kolo 9:40 po godz 9 pare minut juz tak bylam zdenerwowana ze w pewnym momencie myslalam ze wymiotuje, ale na szczescie mi przeszlo. Tak jak juz pisalam nadeszla chwila w ktorej zostalam wyczytana, szlam do auta w ktorym egzaminator przedemna uwalil dwie osoby, wiec miny wesolej nie mialam bo z miasta wracal sam. Swiatla pokazalam, rekaw zrobilam bezblednie, najbardziej sie balam tzw górki mimo ze najprostsza, ale tez sie udalo i jedziemy na miasto.
Pan egzaminator strasznie rozmowny byc moze chcial mnie odstresowac, bo widzial ze sie denerwuje, fakt po tym poczulam sie lepiej i faktycznie mnie to rozluznilo, pan egzaminator tak nawijal ze powoli tracilam koncetracje ;D oczywiscie parkowania ktorego sie balam to trafilam, ale tego dnia mi wyszlo, jezdzilam okolo 40 min, jak juz wiedzialam ze wracam do WORD zadalam sobie w duchu pytania czy zdalam czy nie, bylam raczej bardziej na TAK znaczy ze sie udalo, mimo ze zrobilam 1 blad i zostalam o tym poinformowana, zaparkowalam juz na placu i slysze ze egzamin POZYTYWNY radosc niesamowita, emocje puscily totalnie, egzaminator wytlumaczyl mi na koniec o moim bledzie i pogratulowal, podsumowujac to trasa ktora mialam w tej chwili wydaje mi sie ze byla latwa, wiec mysle ze troszke szczescia jednak mialam, nie bede podawala imienia i jednej literki nazwiska egzaminatora bo one juz tu padlo. Bardzo sie ciesze ze udalo sie zdac za 1 razem a przedewszystkim ciesze sie ze juz nie bede musiala tego przezywac i sie stresowac, co do pracownikow WORD ktorzy mowia ze oplate za prawko robi sie przy odbiorze, to wystawiam im srodkowy palec, bo wprowadzaja ludzi w blad. Zycze wszystkim przyszlym zdajacym powodzenia, wystarczy troche umiec jezdzic, a przedewszystkim wiedziec jak sie zachowac na piotrkowskich skrzyzowaniach i bedzie dobrze. Pozdrawiam !
planetka
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek 26 marca 2015, 21:29

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez zakrecony8 » poniedziałek 17 sierpnia 2015, 14:50

Witam. Całą naukę odbyłem w szkole I-CAR. Zdzisław instruktor super gość. Egzamin teoretyczny zdany dnia 04-08-2015 za pierwszym razem 72/74. Praktyka dzisiaj 17-08-2015. też za pierwszym razem godz 8.00. Rozpoczęcie egzaminu 8.40. Wylosowane elementy do sprawdzenia to światła awaryjne oraz poziom płynu chłodniczego. Rękaw i górka za pierwszym podejściem. Teraz kilka słów od egzaminatora dotyczące przebieg egzaminu autko nr 1 egzaminator Paweł.J zero rozmowy podczas jazdy tylko same polecenia. Przebieg trasy.
1 wyjazd z WORD-u w lewo w Glinianą
2 z Glinianej w lewo w Roosevelta, następnie w Żelazną tu zatrzymanie na wysokości znaku inne niebezpieczeństwa
3 z Żelaznej w lewo w Dmowskiego
4 z Dmowskiego w Kostromską i prosto przez skrzyżowanie s Sikorskiego
5 Na rondzie Kostromska-Belzacka w prawo w Belzacką tam gdzie zazwyczaj wykonywanie jest parkowanie ja miałem zawracanie z wykorzystaniem parkingu.
6 z Belzackiej w prawo w Kostromską do skrzyżowania z Słowackiego
7 na skrzyżowaniu w prawo, koło MC. Donalda skręt w lewo w A. Krajowej
8 Zawracanie na skrzyżowaniu A. Krajowej z Polną i w górę do Słowackiego
9 Skręcamy w Słowackiego a następnie w Młynarską i tam cały czas drogą z pierszeństwem.
10 Następnie w lewo z jedno kierunkowej w Narutowicza i Prawo w Sienkiewicza.
11 Parkowanie skośne na ulicy Sienkiewicza obok 2 wieżowców
12 Następnie dalej prosto Pruchnika i w prawo w Roosevelta
13 Z Roosevelta w lewo w Przemysłową i cały czas prosto aż do skrzyżowania z Glinianą
14 No i wjazd do WORD-u
Koniec egzaminu godz. 9.18 WYNIK pozytywny. Wszystkie manewry wykonane prawidłowo za pierwszym razem.
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Zdzisia właściciela I-CAR
zakrecony8
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 17 sierpnia 2015, 14:06

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez Rogatywka5 » wtorek 21 lutego 2017, 21:28

Oto moje zmagania z prawem jazdy
Kurs odbyłem w OSK L-BORA instruktor p. Leszek bardzo dobry ( szkoda że bardzo mało było jeżdzone po placu)
Dokształcałem się w Woj-Mocie instruktor p.Benedykt również bardzo dobry.
Teoria
- 31.01.17 73/74 pkt
Praktyka:
07.02- godz. 9:15 ( rozpoczęcie o 10:05 ) egzaminator A.S samochód nr. 4 , oblane z mojej winy- brak świateł na rękawie. Egzaminator rzeczowy, mało rozmowny
10.02 - godz 8:00 ( z marszu ) egzaminator M.C samochód nr. 7 - rękaw , najechanie na pachołek. Egzaminator znany wszystkim.
10.02 - godz 13:15 ( rozpoczęcie o 14:10 ) egzaminator J.K - samochód nr. 17 rękaw, najechanie na pachołek . Egzaminator któremu nie zależało na oblaniu, bardzo rozmowny
21.02 ( dziś ) - godz 10:00 ( rozpoczęcie o 10:45) egzaminator T.P- samochód nr 4- rękaw za drugim , górka za pierwszym. Do sprawdzenie płyn chłodzący i światła pozycyjne.
Trasa egzaminu :
WORD- Gliniana- Roosevelta- Żelazna ( zatrzymanie przy znaku inne niebezpieczeństwa) -Górna - Dzielna - uliczka osiedlowa ( zawracanie i parkowanie przy Domu Technika ) - Dzielna - Al. Piłsudskiego- Sienkiewicza-Narutowicza - Belzacka- Zjazdowa - Narutowicza- Al.Piłsudskiego- Al.Sikorskiego- Kostromska( zawracanie na rondzie z Belzacką) - Al. Sikorskiego-Al.Armii Krajowej- Żelazna-Roosevelta- Gliniana ( zawracanie w okolicach Browaru z wykorzystaniem wjazdu po lewej stronie i wjazd do WORD-u) . Koniec egzaminu godz. 11:20
Wynik Pozytywny. Egzaminator mało rozmowny, wydawał tylko polecenia.
Obecnie czekam już na dokument.
Rogatywka5
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 11 sierpnia 2016, 17:56

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez mania89 » czwartek 02 marca 2017, 15:05

Zdałam Egzamin za pierwszym razem, choć do samego końca trasy byłam pewna, że nie zdałam, a tu takie miłe zaskoczenie. A wszystko dlatego, że mój egzaminator czepiał się bardzo podczas egzaminu i co chwilę wytykał błędy- a to za mocno hamuje, a to powinnam bardziej jednak do lewej dojechać, podczas parkowania zgasło mi auto. Stresowałam się bardzo tym jego gadaniem, ale spokojnie dojechałam do ośrodka, starając się nie wybuchnąć :P I pan mi mówi, że było kilka drobnych błedów, ale ze to nie wpłynie na pozytywny wynik egzaminu, bo wszystko było zgodnie z przepisami drogowymi, nie stworzyłam żadnego zagrożenia, a mówił mi to tylko po to, bym na przyszłość zwracała na to większą uwagę :) Także, bez względu na dość gburowatego egzaminatora podczas jazdy mam poztywne wspomnienia, wiadomo dlaczego. Trasy dokładnie nie pamiętam, ale nie byłam w żadnym nieznanym mi miejscu, w którym nie jeździłam z instruktorem. Zdawałam autem nr 5.
mania89
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 02 marca 2017, 14:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości