Wypowiedź roku 2020

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Wypowiedź roku 2020

Postprzez Henq » czwartek 02 stycznia 2020, 19:59

Nowy rok nowy temat!
No to lecimy:
gumik napisał(a):jazda tyłem na jednokierunkowej "tak se o" może być spokojnie podciągnięta pod zawracanie

01.01.2020 - widać ktoś jeszcze nie wytrzeźwiał po sylwestrze :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez Henq » sobota 25 stycznia 2020, 02:02

yorki napisał(a):Oprócz Art.23 jest jeszcze Art.5, który wyżej w hierarchii ważności stawia znaki drogowe.

yorki napisał(a):Żaden znak nie zwalnia cofajacego z obowiązków zawartych w art.23.


:eek2: brak słów
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez Henq » piątek 19 czerwca 2020, 22:52

No to kolejny nominowany:
krislee napisał(a):"Nie rzuca się pereł przed wpierzpa"

:eek2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez Henq » piątek 19 czerwca 2020, 23:59

szerszon napisał(a):Przygłupie..zrób jak zwykle..wymyśl coś i przypisz swoje brednie komuś.
No i ten osobnik dziwi się, że za obrażanie innych dostaje bany :eek2: :wow: :wow: :wow: parodia :lol: :lol: :lol:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez szerszon » sobota 20 czerwca 2020, 00:13

Henq napisał(a):
szerszon napisał(a):Przygłupie..zrób jak zwykle..wymyśl coś i przypisz swoje brednie komuś.
No i ten osobnik dziwi się, że za obrażanie innych dostaje bany :eek2: :wow: :wow: :wow: parodia :lol: :lol: :lol:
ZAcytowac przygłupie twoje wyczyny ??? Dość !!! Najwyżej dostanę bana od tego moderator a z tektury, który tolerował twoje chamskie odzywki. Ale prawda jest taka...jesteś chorym przygłupem, który nie może przeżyć jak się mu pokaże,że jest zerem.
Moze jednak lepszym bedzie..nie pisz do mnie wiecej DEBILU.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez Henq » sobota 20 czerwca 2020, 00:31

czy osobnik powyżej może w końcu zacząć używać języka polskiego? bo ni w ząb nie idzie zrozumieć jego pijackiego bełkotu :eek2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez szerszon » sobota 20 czerwca 2020, 00:37

Henq napisał(a):czy osobnik powyżej może w końcu zacząć używać języka polskiego? bo ni w ząb nie idzie zrozumieć jego pijackiego bełkotu :eek2:
To ty przygłupie nie raz i nie dwa udowodniłeś, że słowo pisane jednak nie trafiło pod strzechy.... a że nie rozumiesz...trudno...do szkoły debilu.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez Henq » sobota 20 czerwca 2020, 00:44

takie słowo?:
szerszon napisał(a):Można skręcić w jezdnie drogi poprzecznej z jezdni drogi np przejeżdżając przez skrzyżowanie. Ale mamy w takim przypadku bazę w postaci skrzyżowania.

:spoko:
tak wiemy warszafski pseudoinstruktorek twierdzi, że z drogi wewnętrznej nie można skręcić, a co gorsze droga wewnętrzna wg niego nie posiada jezdni :lol: :lol: :lol: Bo przecież taka inteligencja warszafska nie będzie nam wmawiać, że droga wewnętrzna z drogą główną (tak jest coś takiego klasa drogi G - aż strach, że ta patologia o tym nie wie :help: ) tworzy skrzyżowanie :help: :help: :help:

Po raz kolejny, to, że kogoś obrazisz bo brak ci konkretnych argumentów to tylko może świadczyć o twojej inteligencji, no tu akurat o jej braku :spoko:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez szerszon » sobota 20 czerwca 2020, 00:50

Henq napisał(a):y warszafski pseudoinstruktorek twierdzi, że z drogi wewnętrznej nie można skręcić, a co gorsze droga wewnętrzna wg niego nie posiada jezdni :lol: :lol: :lol::
Widzisz przygłupie...znowu wymyślasz bez cytatów. Czyli krótko..prostaku..manipulujesz...
Bo przecież taka inteligencja warszafska nie będzie nam wmawiać, że droga wewnętrzna z drogą główną (tak jest coś takiego klasa drogi G - aż strach, że ta patologia o tym nie wie :help: ) tworzy skrzyżowanie
I znowu kłamstwo bez cytatu...ty tak przygłupie od lat masz. I zapominasz się wsiowy chamie..proszę PANA do mnie.
Prowokujesz głupotą.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez Henq » sobota 20 czerwca 2020, 01:43

No tak :eek2: :help: A to nie ty warszafska patologio pisałeś:
szerszon napisał(a):Nie wiem co to jest droga główna.
?
Ja pierniczę bez cytatu :wow: :wow: :wow: ten koleś wypiera fakty!!!!
Za pewne zmanipulowane znaczniki "quote" :lol: :lol: pewno wymyśliłem sobie jak ty że coś było pisane :wow: :help:
Masakra kolejna edukacja:
powołując się na portal "gov.pl" Ministerstwa Infrastruktury naucz się o klasach dróg:

Klasa drogi określa zbiór wymagań technicznych i użytkowych. Rozporządzenie Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 roku w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (Dz. U. z 2016 r. poz. 124 t.j.) dzieli drogi na następujące klasy:

  • autostrady (oznaczane symbolem A),
  • drogi ekspresowe (oznaczane symbolem S),
  • drogi główne ruchu przyspieszonego (oznaczane symbolem GP),
  • drogi główne (oznaczane symbolem G),
  • drogi zbiorcze (oznaczane symbolem Z),
  • drogi lokalne (oznaczane symbolem L),
  • drogi dojazdowe (oznaczane symbolem D).

jak grochem o ścianę!
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez szerszon » sobota 20 czerwca 2020, 01:54

Henq napisał(a):No tak :eek2: :help: A to nie ty warszafska patologio pisałeś:
szerszon napisał(a):Nie wiem co to jest droga główna.
?
Ja pierniczę bez cytatu :wow: :wow: :wow: ten koleś wypiera fakty!!!!
W rozporzadzeniu w sprawie znaków i sygnałów jest określenie droga z pierwszeństwem. I tylko te akty mnie obowiązują.
Akt prawny który cytujesz bezmyślnie...a to nie jest dziwne w przypadku debila, nie interesuje mnie jako kierujacego pojazdem. Co lepsze..w tym akcie prawnym polecam "definicję" skrzyżowania. Zrozumiesz to przygłupie ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez Henq » sobota 20 czerwca 2020, 02:30

no tak ty nigdy nikogo nie obrażasz :spoko:
bez cytatów misiu kolorowy :thumb2: jest ich aż nad stan :eek2:
a wystarczy ci tylko udowodnić braki :spoko:

--------

Jak by ktoś się jeszcze zastanawiał po co ten osobnik jest tu na forum, to myślę, że powyższe jego wypowiedzi rozwieją każde złudzenie. :thumb2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez szerszon » sobota 20 czerwca 2020, 07:01

Henq napisał(a):no tak ty nigdy nikogo nie obrażasz :spoko:
bez cytatów misiu kolorowy :thumb2: jest ich aż nad stan :eek2:
a wystarczy ci tylko udowodnić braki :spoko:

ciebie chamie nie da się obrazić. To tylko użycie właściwych słów w stosunku do chama, jakie mu się należą.
Oczywiście, że nie dajesz cytatów. Coś sobie uroisz i swymi urojeniami obdzielasz innych i zaczynasz toczyć zażartą dyskusję.
warszafski pseudoinstruktorek twierdzi, że z drogi wewnętrznej nie można skręcić, a co gorsze droga wewnętrzna wg niego nie posiada jezdni
Po pierwsze..dla ciebie śmieciu Pan Instruktor, po drugie podobno zawsze stosujesz quote :lol:
Bo przecież taka inteligencja warszafska nie będzie nam wmawiać, że droga wewnętrzna z drogą główną (tak jest coś takiego klasa drogi G - aż strach, że ta patologia o tym nie wie :help: ) tworzy skrzyżowanie
i znowu widać znacznik quote :lol:
i co ty chcesz udowodnić ??? Na razie
1) chamstwo
2)kłamstwo
3) kompletny brak znajomości tematu
tyle udowodniłeś jeśli chodzi o ciebie.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez Henq » sobota 20 czerwca 2020, 09:38

czyli nadal nic konkretnego nie masz do powiedzenia tylko epitety? tak bywa jak główka mała :spoko:
Ale żeby podstawowych pojęć nie ogarnąć to już parodia, jak to kiedyś ładnie napisałeś o kałuży i piciu? pewno sam siebie opisywałeś :thumb2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Wypowiedź roku 2020

Postprzez szerszon » sobota 20 czerwca 2020, 21:49

Henq napisał(a):czyli nadal nic konkretnego nie masz do powiedzenia tylko epitety? tak bywa jak główka mała :spoko:
Ale żeby podstawowych pojęć nie ogarnąć to już parodia, jak to kiedyś ładnie napisałeś o kałuży i piciu? pewno sam siebie opisywałeś :thumb2:
Nie mam do czego...przecież twoje posty to jeden ściek. Szkoda,że na potwierdzenie swoich bredni nie powołałeś się na dyrektywę unijną w temacie ślimaka jako ryby.
Dotarło bystrzaku,że twój akt prawny nie ma nic wspólnego z PoRD ???
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości