kosz

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 19:40

Henq napisał(a):i skąd się dowiesz tego o co pytasz w tematach? jak na razie twoja wiedza uboga, pytasz dostajesz odpowiedzi kształcisz się, a co będzie jak forum zamkną?
Od ciebie raczej nic się nie nauczy. Co najwyżej zgłupieje...przecież ty masz tak posrany zryty beret a i jesteś wyjątkowym debilem.
Twoje wypociny to masochizm. Tak się obnosić ze swoją głupotą...
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 20:17

szerszon napisał(a):co tylko po banie nicki zmieniają i dalej.
szerszon, szeszon2, krislee :help: jeszcze wymieniać twoje klony pseudoinstruktorska warszafska gnido?
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 20:36

Henq napisał(a):
szerszon napisał(a):co tylko po banie nicki zmieniają i dalej.
szerszon, szeszon2, krislee :help: jeszcze wymieniać twoje klony pseudoinstruktorska warszafska gnido?
Kombi? szerszon2 ..już było to wyjaśnione przeze mnie, ale jesteś takim niedojeb,em mózgowym,że tego nie zrozumiałeś.
To jak ty debilu masz zrozumieć przepisy ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 21:21

szerszon napisał(a):
Henq napisał(a):
szerszon napisał(a):co tylko po banie nicki zmieniają i dalej.
szerszon, szeszon2, krislee :help: jeszcze wymieniać twoje klony pseudoinstruktorska warszafska gnido?
Kombi? szerszon2 ..już było to wyjaśnione przeze mnie, ale jesteś takim niedojeb,em mózgowym,że tego nie zrozumiałeś.
To jak ty debilu masz zrozumieć przepisy ?
ale co było wyjaśniane? że masz kilka kont? bo co? że sobie napiszesz, że zakładasz inne konto bo bana na pierwsze dostałeś? to co myslisz, że nie łamiesz pkt regulaminu o niezakładaniu kilku kont? - :wow: :eek2: :help:
Łamiesz regulamin otwarcie pseudoinstruktorska warszawska gnido więc gówno wyjaśniłeś masz kilka kont i już za to z niejednego forum byś poleciał!!!
Widac tu jeszcze takie guano tolerują bo gównoburze non stop "cham" robi - to na rękę bo coś się dzieje...
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 21:45

Henq napisał(a):ale co było wyjaśniane? że masz kilka kont? bo co? że sobie napiszesz, że zakładasz inne konto bo bana na pierwsze dostałeś? to co myslisz, że nie łamiesz pkt regulaminu o niezakładaniu kilku kont? - :wow: :eek2: :help:
Łamiesz regulamin otwarcie pseudoinstruktorska warszawska gnido więc gówno wyjaśniłeś masz kilka kont i już za to z niejednego forum byś poleciał!!!
Widac tu jeszcze takie guano tolerują bo gównoburze non stop "cham" robi - to na rękę bo coś się dzieje...
Nie mam posrańcu..a ty za głupi jesteś, aby się zorientować. Nie z tym ilorazem inteligencji na poziomie zera absolutnego.Pisałem ci,że masz tylko jeden zwój wiecej, abyś nie pił wody z kałuży i nie srał pod siebie. Dlatego srasz tutaj.
I dalej napiszę,że jesteś wyjątkowym debilem, ponieważ miałem tylko drugie konto szerszon2 i wyjaśniłem dlaczego. Można sprawdzić co pisałem. Ale ty jesteś za głupi, aby się kapnąć. Ale czego można spodziewać się po taki jełopie jak ty, który nie potrafi zrozumieć jednego zdania???? :help:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 21:51

A ostatnią mendą jesteś ty, ponieważ wywoływałeś gównoburze jako posraniec, a potem leciałeś raportować.
Wyjątkowa szuja.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 21:53

szerszon napisał(a):ponieważ miałem tylko drugie konto szerszon2 i wyjaśniłem dlaczego. Można sprawdzić co pisałem.

reg pkt 19. Każdy uczestnik forum może używać tylko jednego konta.

Jednak wychodzi pseudoinstruktorska warszawska gnida czytać nie umie i to już akceptując regulamin tego forum :spoko: więc czego się spodziewać w postach.
A moderacja przymyka oko.

Czyli jednak "debil" no po prostu wyzywa innych a sam zapracował na to miano :help: :spoko:

Mamy pokaz tej warszawskiej patologi w całej okazałości :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 21:56

Henq napisał(a):reg pkt 19. Każdy uczestnik forum może używać tylko jednego konta.

Debilu..zacznij od siebie.Można to sprawdzić. TYlko faktycznie komuś musiałoby się chcieć. A się nie chce....dlatego tu jeszcze posrańcu funkcjonujesz.
Kiedy przestaniesz zasrywać forum swoimi bzdetami???
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 22:04

Już mi to nie raz zarzucałeś i już ci to nie raz pisałem więc czego nie rozumiesz w słowach: "nigdy nie miałem dwóch kont" - warszawska pseudoinstruktorska gnido?

Po raz kolejny udowodnione, że czytać nie umiesz czyli co kolejny udowodniony przydomek dla ciebie "analfabeta"?
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 22:18

Henq napisał(a):Już mi to nie raz zarzucałeś
Nawet posrańcu nie rozumiesz o co chodzi z kilkoma kontami. Za głupi na to jesteś. Ale akurat tym nie jestem zaskoczony. Tu chodzi o to, aby taki posraniec jak ty nie dyskutował sam ze sobą, czy stwarzał wrażenie o większej liczbie, w twoim przypadku, posranych teorii. Moje konto szerszon2 było wykorzystane tylko do komunikacji z moderatorem jak tu był.
Ale ty jesteś takim DEBILEM, że tego nie zrozumiesz. jak możesz to zrozumieć jak nie odróżniasz ustawy od rozporządzenia( bo ogłoszone w Dz.U :lol: :lol: :lol: ale miałem ubaw z ciebie, debilu) czy kierujacego od pieszego. No po prostu wypisz wymaluj DEBIL.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 22:36

szerszon napisał(a):
Henq napisał(a):Już mi to nie raz zarzucałeś
Nawet posrańcu nie rozumiesz o co chodzi z kilkoma kontami. Za głupi na to jesteś. Ale akurat tym nie jestem zaskoczony. Tu chodzi o to, aby taki posraniec jak ty nie dyskutował sam ze sobą, czy stwarzał wrażenie o większej liczbie, w twoim przypadku, posranych teorii. Moje konto szerszon2 było wykorzystane tylko do komunikacji z moderatorem jak tu był.
Ale ty jesteś takim DEBILEM, że tego nie zrozumiesz. jak możesz to zrozumieć jak nie odróżniasz ustawy od rozporządzenia( bo ogłoszone w Dz.U :lol: :lol: :lol: ale miałem ubaw z ciebie, debilu) czy kierujacego od pieszego. No po prostu wypisz wymaluj DEBIL.
:wow:
No i wszystko jasne jak ty sobie tak interpretujesz przepisy jak zapisy forum to nie dziwne że ci cuda na kiju wychodzą, a możesz wskazać zapis w pk19 regulaminu, że można mieć dwa konta o ile jedno z nich służy do komunikacji z moderatorem?
No i co "matołku" jeden doszedłeś do tego Pacanowa?
a taki punkt regulaminu znasz:
8. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na stronach forum:
e.w krótkim czasie dwóch wiadomości jednej pod drugą (do edycji własnych wiadomości służy funkcja „ZMIEŃ”),
Jak widać również nie "matołku"

gdybyś zamiast wylewać hejt tu na forum taką samą albo nawet przez pół mniejszą energię poświęcił na edukację może byś przez pół mnie dogoniła a tak to żenada...
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 22:44

Henq napisał(a):No i wszystko jasne
Miałem wtedy bana na swoje podstawowe. Po wyjaśnieniach ban został zdjęty. Wystarczy przeczytać datę ostatniego posta. Ale ty jesteś na to za głupi.
8. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na stronach forum:
e.w krótkim czasie dwóch wiadomości jednej pod drugą (do edycji własnych wiadomości służy funkcja „ZMIEŃ”),
Jak widać również nie "matołku"
Przecież ty to zrobiłeś dziś pierwszy. Sam rozrabiasz, a kogoś się czepiasz.
Dlatego również napisałem,że jesteś wyjątkową mendą.
może byś przez pół mnie dogoniła a tak to żenada..
Nie do końca rozumiem o co chodzi w tej czystej polszczyźnie, ale sadzę,że może bym ciebie dogonił w "wiedzy" no nie nie żartuj..mam równać do DEBILA???? Wolne żarty.
Ja mam zamiar debilu ciebie spacyfikować.Każą twój posrany wpis zmieszać tą gnojówką w której powinieneś się pławić. A że w wiekszosci wypadków piszesz bzdury...nie jest to trudne. Widać,że PJ jesli masz to za mendel jaj.Inaczej byś nie zdobył. Poj,ebów nie dopuszczają.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 22:51

Nie to nie klaun to cały cyrk :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 23:00

O ile wiem to debili w cyrku nie zatrudniają. Konwencja zabrania.Tak wiec musisz gdzie indziej poszukać. Zanim wymyślisz z palca wyssane bzdury to wypada w pierwszej kolejności coś sprawdzić. Ale czy taki debil jak ty to zrozumie???
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 23:07

"Z widłami do gnoju nie do boju"
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości