kosz

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » czwartek 06 sierpnia 2020, 23:37

Henq napisał(a):"Z widłami do gnoju nie do boju"
To twoje zawołanie "rodowe" chamie? Pasowałoby. Tylko ty jesteś taką pierdołą ,że pewnie byś sobie krzywdę zrobił. Instrukcji obsługi byś nie zrozumiał. Tak chyba są dwa zdania. Przerośnie ciebie chamie.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » piątek 07 sierpnia 2020, 00:06

do budy sio stąd!!!
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » piątek 07 sierpnia 2020, 00:28

Henq napisał(a):do budy sio stąd!!!
W mojej sytuacji mogłoby stanowić to pewien problem, natomiast ty wieśniaku możesz to zrobić w ciągu 5 minut. Nie wiem co na to pies..one też nie trawią debili.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » piątek 07 sierpnia 2020, 00:35

w twoim przypadku? przecież taka gnida perfidna jak ty musi gdzieś egzystować, sądząc po twoich wpisach tylko buda oddaje twój intelekt

już prawie każdy temat potrafił zasrać, jakim cudem to jeszcze tu jest?
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » piątek 07 sierpnia 2020, 00:56

Henq napisał(a):w twoim przypadku? przecież taka gnida perfidna jak ty musi gdzieś egzystować, sądząc po twoich wpisach tylko buda oddaje twój intelekt

już prawie każdy temat potrafił zasrać, jakim cudem to jeszcze tu jest?
Nie jestem takim chamem ze wsi jak ty...może nie jesteś ze wsi fizycznie, ale masz tak wsiową inteligencję..wręcz wzorcową. O wychowaniu nie wspomnę.
Posłuchaj debilu...zacząłeś to teraz zbierasz tego owoce. I jak pisałem, nie odpuszczę ci ćwoku, póki wszystkich nie przeprosisz za swoje zachowanie i nie zaczniesz normalnie dyskutować. Do tej pory będę obnażał twój debilizm z odpowiednim komentarzem.
Nie będzie mi tu taki wsiowy ćwok podskakiwał. Zrozumiałeś ??? Wątpię...przecież jesteś debilem.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » piątek 07 sierpnia 2020, 01:17

ależ ty jesteś ubogi w intelekt, czy ty patologio nie rozumiesz że to ty z każdym razem zaczynasz? to ty pseudoinstruktorku z koziej wólki atakujesz innych jak mają większą wiedzę od ciebie a to akurat nie trudne, jak mają inne zdanie niż ty to ty wszystkim zarzucasz że PJ w chipsach znaleźli? To ja tobie pseudoinstruktorska warszawska gnido nie odpuszczę, to ja ci będę każde twoje debilizmy wytykał i przypominał! Wszyscy ci opuszczają po twoich kłamstwach i manipulacjach ja się nie dam za cienki bolek jesteś nie z tą wiedzą!

Będę dotąd wytykał twoje głupoty aż znikniesz stąd na dobre, za dużo dobrych użytkowników przez ciebie stąd uciekło albo ich zmuszono bo ty śmieciu nietykalny byłeś. Koniec z tym. Wypad stąd!

Dalej kisne jak skrzeczałeś że na autostradach drogi się nie łączą, dalej kisne jak wsioku twierdziłeś że jezdnia nie może łączyć się z jezdnią bez skrzyżowania, dalej kisne z ciebie jak nie potrafisz ogarnąć po co są linie krawędziowe, dalej kisne jak nie możesz ogarnąć co to poruszanie się w tym samym kierunku, dalej kisne z ciebie jak nie wiesz co to autobus... a to tylko wierzchołek twojego upośledzenia.

Weź coś na głowę na prawdę zrobisz wszystkim tu na forum przyjemność.
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » piątek 07 sierpnia 2020, 01:42

Henq napisał(a):ależ ty jesteś ubogi w intelekt, czy ty patologio nie rozumiesz że to ty z każdym razem zaczynasz?
Przypomnieć ci, kto zaczął...będę się musiał babrać w gównie tzn w twoich postach, ale chodzi o obowiazywanie A-7 na łącznicy..do którego miejsca...nie muszę dodawać, że tobie debilu do końca pasa ruchu :lol: :lol: :lol:
Tak wiec chamie nie kłam.
to ty pseudoinstruktorku z koziej wólki atakujesz innych jak mają większą wiedzę od ciebie a to akurat nie trudne, jak mają inne zdanie niż ty to ty wszystkim zarzucasz że PJ w chipsach znaleźli?
Nawet debilu w pyskowaniu nie jesteś konsekwentny..dla ciebie chamie jestem Warszawiakiem.Szukaj kolegów wśród innych chłopków folwarcznych.
O jakiej wiedzy piszesz. Przecież ty jesteś taki idiotą,że nie odróżniasz tak prostej sprawy jak ustawa i rozporządzenie. To naprawdę był ubaw. i taki debil jeszcze podskakuje.
To ja tobie pseudoinstruktorska warszawska gnido nie odpuszczę, to ja ci będę każde twoje debilizmy wytykał i przypominał!
Bardzo proszę. cały czas czekam na cytaty w poszczególnych wątkach. Na razie debilu wszystko to tylko twoje poronione wypociny..debila. Ustalmy to jako aksjomat. Jesteś debilem.
Wszyscy ci opuszczają po twoich kłamstwach i manipulacjach ja się nie dam za cienki bolek jesteś nie z tą wiedzą!
Udowodnij tępy wsiowy ryju. Taka menda, swołocz wręcz jest zdolna do wszystkiego.Kapuś <&%#$@>...sama szumowina gatunku ludzkiego.
A dawać to wiesz co możesz..o smalcu nie zapomnij...odróżnij w pierwszej kolejności ustawę od rozporzadzenia..inaczej twoje wojownicze zapowiedzi są groteskowe.Farsa. :lol: :lol: :lol:
czy ty jełopie w ogóle umiesz się podpisać i nie pomylić??? xxx nie za skomplikowane???
Będę dotąd wytykał twoje głupoty aż znikniesz stąd na dobre, za dużo dobrych użytkowników przez ciebie stąd uciekło albo ich zmuszono bo ty śmieciu nietykalny byłeś. Koniec z tym. Wypad stąd!
to byłeś ty debilu pod innymi nickami. bez żalu na kopach...teraz też polecisz...
Dalej kisne jak skrzeczałeś że na autostradach drogi się nie łączą, dalej kisne jak wsioku twierdziłeś że jezdnia nie może łączyć się z jezdnią bez skrzyżowania,
Wróć do odpowiednich watków i zacytuj. Na razie są to twoje wymysły.
I już ci się jezdnie łaczą a nie drogi...no szkoda mi ciebie...a mówili...wspólczuj upośledzonym..w twoim przypadku jednak się nie da.
dalej kisne z ciebie jak nie potrafisz ogarnąć po co są linie krawędziowe,
szkoda debilu, że nie byłeś w stanie ocenić części drogi na zdjeciu które wstawiłem..a kiśniesz jak pisałeś o zawracaniu na jednokierunkowej okraszonej rysunkiem?
dalej kisne z ciebie jak nie wiesz co to autobus.
ja kłamliwa szujo...to chyba dla rozjaśnienia wstawiłem definicję..ale do takiego debila jak ty nie dotarło.
Weź coś na głowę na prawdę zrobisz wszystkim tu na forum przyjemność.
Przyjemność zrobię, jak ciebie wsiowy tępy ryju skasuję..i to zrobię. Na głowę najwyżej czapkę... a ty możesz spokojnie tym pustym łbem sprawdzić wytrzymałość ściany.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » piątek 07 sierpnia 2020, 01:52

czyli dalej kłamstwa i manipulacje wstaw proszę gdzie twierdziłem że A-7 obowiązuje do końca lącznicy?
No mowie upośledzenie umysłowe poziom szerszon.
Ileż jeszcze razy do ciebie trzeba pisać tumanie nigdy nie miałem innego konta! to ty trollu masz to udowodnione.
W każdym wątku co wspominałem masz udowodnione swoje debilizmy również te z zawracaniem na jednokierunkowej to twoje brednie bo masz poważne problemy ze zmianą pasa ruchu zmieniając kierunek jazdy, a słowo "lub" to dla ciebie obcy wyraz widać w podstawówce już noga byłeś i tak to się ciągnie za tobą
:lol:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » piątek 07 sierpnia 2020, 07:56

Henq napisał(a):czyli
Nie pamiętasz? No tak...ty nie potrafisz przecież skojarzyć tego co napisali w dwóch zdaniach, a co dopiero pisać o postach sprzed chyba ośmiu lat.Te trzy zwoje to za mało... Czyli w wolnej chwili muszę się babrać w gównie...tzn w twoich postach.
Oczywiście,że miałeś...tylko byłeś jeszcze głupszy to i szybciej dostałeś kopa w dupę i poleciałeś. Stąd ta agresja od pierwszych postów pod nickiem henq.
I faktycznie bardzo się natrudzili, aby udowodnić mi drugie konto, całe FBI razem z KGB i Interpolem przy współpracy z policją przez wiele miesięcy śledzili neta, aby kapnąć się, czy szerszon to szerszon2, gdzie z tego drugiego jeszcze napisał, że chodzi o pierwsze :lol: :lol: :lol:
W każdym wątku co wspominałem masz udowodnione swoje debilizmy również te z zawracaniem na jednokierunkowej
No i widzisz...jak to swoje słowa wciskasz innym...długo było czekać??? :lol: :lol: :lol:
a słowo "lub"
znawca logiki się trafił :lol: :lol: :lol:
bo masz poważne problemy ze zmianą pasa ruchu zmieniając kierunek jazdy,
Do tej pory mam. Bo nie wiem jak to sygnalizować. Ale za to pamietam jak cytowałeś kolegę z tego samego oddziału psychiatrycznego,że podobno zmiana kierunku jazdy jest ważniejsza :lol: :lol: :lol: i nie trzeba sygnalizować według własnego wyboru, ponieważ w przepisie nie użyto określenia "każdy kierujący" :lol: :lol: :lol:
tu też wykazałeś się całkowitym brakiem znajomości zasad tworzenia aktów prawnych
================================================
W tym miejscu chciałbym złożyć przeprosiny...używałem w stosunku do ciebie określenia debil czy idiota.
Jest to bardzo niestosowne w stosunku do osób, które mają te jednostki chorobowe. Mogą się poczuć urażone. Być debilem czy idiotą to tak lepiej niż posiadać ze trzy zwoje mózgowe.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » sobota 08 sierpnia 2020, 00:03

Marcel2727 napisał(a): :help:

odpuść, nie ma sensu widzisz, że ta patologia chce sygnalizować dwa manewry na raz pomimo zapisu "to lub to" - i to całokształt kulturalny a później i tak perfidnie będzie manipulować, że to nie on pisał, że zawracanie jest ściśle powiązane ze skrętem w lewo :help: :eek2:
Tak zapewne na "jednokierunkowej" :lol: :lol: :lol:
A jak już dotarło jakie brednie sadzi to manipulacje że to ja chcę zawracać na jednokierunkowej :wow: :lol: :lol: :lol:
Wypadało by taki wątek stworzyć pt tytułem "Debilizmy szerszona" - żeby nie mógł uciec przed swoimi idiotyzmami typu "jezdnia łączy się z jezdnią tylko na skrzyżowaniu" albo "art 18. dotyczy każdego pojazdu" pomimo zapisu "Kierujący autobusem (trolejbusem), o którym mowa w ust. 1" :wow: - tylko z drugiej strony po co jak to coś ma przerost ambicji i musi odpowiadać na każdy temat by się wybielić a to wszystko swoimi kłamstwami i manipulacjami :eek2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 08 sierpnia 2020, 00:19

Henq napisał(a):...

To ty przygłupie podobno realizujesz dwa manewry na raz. Nie byłoby tego problemu, gdybyś miał choć blade pojecie. To "lub" nie oznacza wyboru, który manewr się sygnalizuje. Bo nie ma dwóch. Kierujacy ma obowiązek sygnalizacji manewrów zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruchu. Dla takiego przygłupa powinni chyba napisać...
Kierujacy ma obowiązek sygnalizacji zmiany kierunku jazdy od zamiaru do zakończenia manewru. Następny punkt.Ma obowiązek sygnalizacji zmiany pasa ruchu. Problem,że jesteś takim przygłupem, że nie odróżniasz zmiany pasa ruchu od jego przeciecia. Ot cała prawda.
i tak perfidnie będzie manipulować, że to nie on pisał, że zawracanie jest ściśle powiązane ze skrętem w lewo :
Taqk. Ja tak napisałem i nawet są na to odpowiednie przepisy, które korelują ze sobą te dwa manewry. Przytoczyć jeszcze raz? Ale zaraz ..to będą wiecej niż dwa zdania. Nie zrozumiesz...szkoda fatygi. Prosty chłopek z ciebie.
A jak już dotarło jakie brednie sadzi to manipulacje że to ja chcę zawracać na jednokierunkowej
:mrgreen: dobre było, prawda...niemoto nie potrafiłeś dobrać odpowiedniego rysunku. :lol:
Wypadało by taki wątek stworzyć pt tytułem "Debilizmy szerszona" - żeby nie mógł uciec przed swoimi idiotyzmami typu "jezdnia łączy się z jezdnią tylko na skrzyżowaniu" albo "art 18. dotyczy każdego pojazdu" pomimo zapisu "Kierujący autobusem (trolejbusem),
Prosze bardzo...czekam. :spoko:
Cały czas gorąco namawiam do cytatów. Będziemy mieli czarno na białym.
z drugiej strony po co jak to coś ma przerost ambicji i musi odpowiadać na każdy temat by się wybielić a to wszystko swoimi kłamstwami i manipulacjami
Tak szybciutko zrezygnowałeś...jaka szkoda :eek2: :help: :eek2: ...miałbyś okazję wykazać wszystkie moje manipulacje...nie stać ciebie przygłupie. Zdecydowana większość to twoje wymysły, które po paru postach przypisujesz innym. Weź ty lepiej te pizzę rozwoź.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 08 sierpnia 2020, 00:28

Henq napisał(a):jezdnia z jezdnia musi mieć bazę w postaci skrzyżowania? pierwsze lepsze :spoko:
Stwórz wątek i cytuj. Ten chyba nie jest odpowiedni. A i coś z wysławianiem masz problemy...bimbru się ochlałeś czy tabletki przestaly działać?
Co to znaczy jezdnia z jezdnią? Może dla porządku podałbyś wątek z którego pochodzi twa "tfurcza" nieskalana inteligencją treść?
Nie zauważyłeś przygłupie w jakim wątku piszesz aktualnie???
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » sobota 08 sierpnia 2020, 00:45

a to nie ty pytałeś o swoje debilizmy? więc wskazuje :spoko:
skoro robisz syf w każdym temacie to co masz pretensje?
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 08 sierpnia 2020, 08:10

Henq napisał(a):a to nie ty pytałeś o swoje debilizmy? więc wskazuje
Cały czas czekam, abyś wskazał. Naprawdę..załóż ten wątek i cytuj, cytuj, cytuj...wystarczy cofnąć się parę postów wstecz i zobaczyć kto w tym wątku dotyczącym zupełnie czego innego zaczął swoje żale wylewać.
Bardzo proszę..załóż taki wątek...przy okazji drugi dla siebie...literatury jest pod dostatkiem.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » sobota 08 sierpnia 2020, 09:56

cały czas masz wykazywane w każdym z tematów tylko za tępy jesteś by to zrozumieć ignorujesz fakty!
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości