no i nie zdałam

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: no i nie zdałam

Postprzez Cyryl8 » czwartek 09 czerwca 2022, 14:09

to masz niesamowite szczęście, że przez 11 lat nie trafiłeś na prawdziwe rodzynki.
Cyryl8

Postprzez ks-rider » czwartek 09 czerwca 2022, 16:47

MarcinLDK napisał(a):11 rok.

Przez ten czas miałem dwóch kursantów, którzy jeździli ze mną ponad 100 godzin. Wspominam ich dobrze, bo to byli ludzie, którzy chcieli nauczyć się jeździć. Nauka nie szła im szybko, ale oni byli tego świadomi. Gdy przystępowali do egzaminu, byłem przekonany, że uzyskają wynik pozytywny. I tak też się stało.

1. Szkolac ludzi z ktorymi jestes w stanie bez jakiejkolwiek bariery jezykowej wylozyc im teorie i wytlumaczyc o co chodzi zmienia szkolenie w zupelnie inne.

Co innego, gdy ludzie chca, co innego gdy nie sa pewni czy chca, a co innego gdy nie chca, bo musza.

Jeszcze inna sytuacja to wlasne przekonanie o nadprzyrodzonej inteligencji i umiejetnisciach ktora totalnie mija sie zrealiami.

Szkolilem zajefajna laske ktora byla tak przekonana o swoich umiejetnosciach ( bo jej kolezanka zdala po 27 godzinach - tylko zapomniala dodac, ze kolezanka przez2 lata jezdzila skooterem.....

Mialem ostatnio Kurd'a ktory porownal sie do mnie w skali niebezpieczenstwa idacego z racji wykonywania zawodu, bo on pracuje w Security :mrgreen:

Odmowilem mu jazd specjalnych twierdzac, ze jest mu do nich jeszcze daleko. Zmienil wiec nauczyciela. U kolego dwa razy nie przyszedl na zajecia ( mieszkaja obok siebie ) - bo zaspal ( jazda o 07:00 ) :mrgreen:

Kolega kazal mu przyjsc na trzecia jazde, gdy ten sie zjawil, oznajmil mu, ze jazdy u niego sie skonczyly i ma sobie szukac innego szkolacego ! :mrgreen: Poszedl wiec do laski ktora nie pokonczyla jeszcze wszystkich egzaminow ale moze szkolic (Trzy zaliczone panstwowe egzaminy- dwoch jeszcze jej brakuje ).

Efekt jego umiejetnisci rozwalona felga w Tesli :mrgreen:

Po jakims czasie laska tez go wyrzucila, zostal wypisany ze szkoly.

Tak jakpowiedzial Cyfryl, nie miales jeszcze tego szczescia ! :mrgreen:

:wink:
ks-rider

Postprzez Radhezz » piątek 08 lipca 2022, 20:05

Nie jestem ani instruktorem, ani egzaminatorem - po prostu jestem kierowcą zawodowym. Ale czasem jeżdżę i z innymi ludźmi jako pasażer, i trafiłem kiedyś na taką ananaskę, że nie mam pojęcia jak ona zdała ten egzamin. Nie wiedziała kto ma pierwszeństwo nawet na skrzyżowaniu pod jej domem, biegi powyżej trzeciego nie istniały, lusterka w sumie też nie były jej do niczego potrzebne :mrgreen:

Najlepsza była akcja jak jechaliśmy przez jakąś wiochę jakieś 60km/h, ja z daleka widzę ograniczenie do 20 i znak ostrzegawczy o progu, w dodatku sam próg był wielki, pomalowany na biało-czerwono... Patrzę - nie zwalnia, no ok, może opóźnia hamowanie... Nie, już zaraz będzie za późno, może nie patrzy na drogę - patrzę na nią i widzę że patrzy... Ale nie widzi :lol: Nie zdążyłem się odezwać, piękne wyjście z progu było, szkoda że lądowanie bez telemarku :D I typa po lądowaniu do mnie z potężnym zdziwieniem się pyta "Co to było, co to było?"... Pierwszy i jak do tej pory ostatni raz w życiu miałem ochotę wyjść z auta i wrócić autobusem.

A potem jeszcze słucham tej historii, jak to bidula musiała 20 razy zdawać, bo ci głupi egzaminatorzy się na nią uwzięli... :lol:

Nie, jazda nie jest dla każdego - ten przypadek o tym świadczy, ale znam też ludzi którzy psychicznie nie ogarniają. Moja ciotka przykładowo na kursie jeździła dobrze, jak przychodził egzamin miała problem z wykonaniem najprostszych poleceń. A koleżanka dostała ataku paniki w samochodzie nauki jazdy...
[B][BE][C][CE][D][DE]
Pojazdy uprzywilejowane
Jeśli nie przeklinasz w trakcie prowadzenia samochodu, to znaczy, że prawdopodobnie należysz do tej grupy kierowców na których my wszyscy przeklinamy.
Radhezz

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy